Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Deprese v těhotenství

Karen, 19.07.2012 21:46:35, IP: ***.***.174.89, #165807
Ahojky rebeco víš co je na tom ten největší paradox, že to asi napadne každýho po nějakým delším vztahu já to měla taky a ještě do toho deprese, ale teď je mi moc dobře sice mám ad, ale malá je to největší zlatíčko na světě a ten můj i když je taky někdy :-)hodně chytrej:-)je taky největší štěstí co mě mohlo potkat. A jak píše eicul taky si dělám svůj program. Já si na to taky vzpomínám přesně co píšeš. nech tomu volný průběh a i kdyby to potom neklapalo tak nejsi první ani poslední akorát by jsi na to byla sama, ale i to si myslím, že se dá zvládnout.ale uvidíš přejde to.
Rebeca, 20.07.2012 6:51:18, IP: ***.***.179.26, #165811
Diky Eicul a Karen. Taky jsem mela pritele, ktery hodne pil a casto me ponizoval, ale vztah s nim byl neskutecne akcni, porad jsme nekde byli, nekde parili, jezdili na vylety, spali pod sirakem, meli jsme stejnej smysl pro humor, doplnovali jsme konce vet, porad jsme hazeli nejaky hlasky z filmu a casto jsme se spolu smali...ale pak jsem prisla na to, ze me dlouhodobe podvadi, mel paralelni vztah s jinou, ktera nevedela o mne a ja nevedela o ni...po dlouhem trapeni a rozchodu, ktery trval pres pul roku, totalniho psychickyho a citovyho vyzdimani, jsem si nasla tohodle hodnyho,milujiciho chlapa a vadi mi pouze a jen ta jedina kladna vec, kterou mel byvaly,a to stejnej smysl pro humor a zabavu...jsem tele asi nebo nevim, co vlastne chci...Ja vim, ze neni duvod preci ukoncovat vztah pro takovou "blbost", jen se bojim toho, jestli ta blbost jednou preroste nejakou hranici a ja si zacnu hledat chlapa, se kterym je proste sranda...ale preci nemuzu vzit malymu skvelyho tatu...takze asi zacnu hledat nejakou partu lidi, se kterou budu v pohode a se kterou budu tu srandu zazivat kazdej vikend...nic jinyho me nenapada...chjo...
Rebeca, 20.07.2012 6:59:23, IP: ***.***.179.26, #165812
Diky Eicul a Karen. Taky jsem mela pritele, ktery hodne pil a casto me ponizoval, ale vztah s nim byl neskutecne akcni, porad jsme nekde byli, nekde parili, jezdili na vylety, spali pod sirakem, meli jsme stejnej smysl pro humor, doplnovali jsme konce vet, porad jsme hazeli nejaky hlasky z filmu a casto jsme se spolu smali...ale pak jsem prisla na to, ze me dlouhodobe podvadi, mel paralelni vztah s jinou, ktera nevedela o mne a ja nevedela o ni...po dlouhem trapeni a rozchodu, ktery trval pres pul roku, totalniho psychickyho a citovyho vyzdimani, jsem si nasla tohodle hodnyho,milujiciho chlapa a vadi mi pouze a jen ta jedina kladna vec, kterou mel byvaly,a to stejnej smysl pro humor a zabavu...jsem tele asi nebo nevim, co vlastne chci...Ja vim, ze neni duvod preci ukoncovat vztah pro takovou "blbost", jen se bojim toho, jestli ta blbost jednou preroste nejakou hranici a ja si zacnu hledat chlapa, se kterym je proste sranda...ale preci nemuzu vzit malymu skvelyho tatu...takze asi zacnu hledat nejakou partu lidi, se kterou budu v pohode a se kterou budu tu srandu zazivat kazdej vikend...nic jinyho me nenapada...chjo...
karen, 20.07.2012 9:25:28, IP: ***.***.174.89, #165818
neboj to přejde možná se na to i hodně zaměřuješ a to je taky chyba pak je ti horší a horší. vím, že se lehce radí, ale zkus myslet na prcka a tomuhle nech volný průběh ať to dopadne jak to dopadne. já když jsem byla na tom jako ty v polovině těhu tak jsem nad tím taky uvažovala, ale to pak vidíš čím dál víc chyb a já myslím, že ani my nejsme bez chyb možná jich máme i víc jak oni akorát se musíme naučit být tolerantní. zkus se zaměřit na prcka přemýšlej co koupíš co to asi bude a tohle teď hoď za hlavu teď to ani nemá smysl řešit a hlavně jak píše eicul ty HORMONY jsou strašný potvory zamotaj ti hlavu, že ani nechápeš co se děje. neboj bude dobře:-)
eicul, 20.07.2012 22:44:31, IP: ***.***.47.67, #165870
Rebeco,je to tak,opravdu,to dělaji hormonyy,moc přemyšliš a zbytečně,ja si vždy řikam co by za meho manžela dala nějaka co ma doma alkoholika co ji mlati atd...at mé děti vyrostou v klidu a nervu.Nechej to tak,ja to mam tak že opravdu mam svuj program a pravě ma ty lidi kolem sebe v tydnu se kteryma se směju a fakt sem za to rada a vikend je pohodově klidny-někdy nudny,ale zas budme radi,děti taky uvitaji klid,ne pořad navštěvi kamaradek s jejich ratolestma.Až bude malé na světě tak uvidiš sama že potřebuješ v prvnich tydnech klid a spanek,a tvuj přitel tak muže povykladat malemu miminku venku v kočarku ty sve povidačky a tebe nechat spat a odpočivat.A navic se seznamiš potom i se spoustou maminek a budeš chodit ven a na hřistě časem atd a fakt pak zjistiš že on mluvi a ty nevnimaš :-) to mam ja jinak bych zešilela když malemu pusa jede od rada do toho mala začina mluvit a manžel přijde z prace a mluvi všichni a ja zjistim že je nevnimam :-) někdy prča když manžel čeka na odpověd.
Byvaly přitel byl docela pijak,a taky sme pařili pořad,vikendy s partou na motorce,jelikož s,sme patřili do jednoho klubu v Čr a zabavy srazy atd..pak přišel manžel,klid,pohoda,vylety,ale v klidu,pařby,ale jinak,ne tak divoke,ze začatku mě to mooc chyblě,pak to přešlo a tet mě to chytne když se nudim,ale to spiš už je toha zapařit si někde a opit se,ale to ja mam smulu beru AD,že Karen,mame smulu :-) jinak AD je Rebeco antidepresiva jo.Pišem zkratkama.A tak sem abstinent už xxxxxx let ,no na to že je me 31let tak v pruběhu 2let s byvalym sem se napila dost a mam vybrano...
Tak bud rada za to co maš a nepřemyšlej,přemyšlet je to nejhorši,pitvat takove věci,stejně je nevyřešiš,a když budeš chtit hledat chlapa,no tak budeš no,ježiš nejsi prvni ani posledni,a třeba zrovna nebudeš protože hormony se ustali :-)
evinaH., 22.07.2012 16:39:12, IP: ***.***.180.185, #165936
ahoj, holky.
Přidám se k radám Rebece.
Já jsem malovala, takže jsem se dost zabavila a pak taky dost otravovala s tím uklízením kolem toho.Navíc jsem člověk, co neumí rovně namalovat čáru, pověsit obraz a podobně, ale doma jsem to chtěla mít hezký... No, nakonec jsem z toho byla málem taky v depresi. Mám vymalováno v barvách, dost dlouho jsem to tak chtěla ... a je mi v tom divně.Při bílení chodby jsem si říkala - vždyť já vlastně miluju bílou barvu.:-))) No a malá mnohem víc vyžaduje pozornost, tak moc nepíšu.
Rebeco - bude to u Tebe podobně jako u mně s tím malováním - pořád jsem ty barvy chtěla, teď je mám ... a je to divný. Nezvyk, no...Řekla bych, jestli se trošku duševně nenudíš, tak přemejšlíš nad budoucností.Zkus aktivitu, co zaměstná mozek, něco, na co se ráda soustředíš... a jaká bude budoucnost nech do budoucnosti. I Ty se změníš a možná víc uklidníš a pak se tomuhle budeš smát.:-)
Já se občas ráda soustředím na vaření něčeho těžšího - akorát nenávidím to uklízení potom. Ale když je dobrá bašta, tak zas holka pomůže snáz s úklidem.:-))) Tak se holky držte, pa.
eicul, 25.07.2012 22:24:09, IP: ***.***.47.41, #166110
Holky,tak ja s rodinkou v neděli odlitam,tak pevně doufam,že budu psych.ok i v cizině,držte palce,Karen budu davat fotky na fb tak pak v tydnu jukni,beru pc sebou :-) mějte se pa
VEoOIWijICBsOTHM, 26.07.2012 0:47:36, IP: ***.***.232.12, #166153
If I were a Teengae Mutant Ninja Turtle, now I'd say "Kowabunga, dude!"
KM, 26.07.2012 9:53:25, IP: ***.***.74.58, #166321
Ahoj,
depky mám taky a ani nejsem těhotná, nebo alespoň o tom nevím.
Jedno vím ale jistě, že když ztratíte svou druhou polovičku, už se čas vrátit nedá.
Jeden den si rezervujete lístky do kina a druhý den už prostě není nic.
Vzpomeňte si na mě, když ho budete nedávidět, jak je to krásné, mít koho nenávidět.
Život je křehký a hlavně pomíjivý.
Říkejte všem, jak je máte stejně rády, nikdy nevíte totiž, kdy to bylo naposled!
karen, 26.07.2012 22:09:52, IP: ***.***.174.89, #166466
km-svatá pravda. do té doby si to člověk neuvědomí.
Markéta, 27.07.2012 8:31:30, IP: ***.***.215.227, #166470
Tak si najdi jinýho KM , budeš se tak ponižovat, že jsi vděčná že tě někdo veme do kina jo? :))))

Bud trochu hrdá , neponižuj se a tu blbost nerad lidem.
eicul, 27.07.2012 21:40:36, IP: ***.***.47.41, #166492
Marketo,trochu tvrda slova nemysliš?Si nova tady?My tady do sebe nejedem,ale navzajem se podporujem..
Km jen by chtělo napsat proč se vše rozplinulo,zda odešel za jinou či něco horšiho,že zemřel.Neodsuzuju nikoho za nic,nevim jaky životni přiběh maš ty.Každy nějaky ma,a každy si mysli že ten jeho je ten nejtěžší,takže s Evinou a Karen a Nikol atd tady spiš podpořime druhe,než abychom hned někoho uraželi!!!Musite holky napsat vic pokud čekate odezvu :-)
ERbrtPuW, 28.07.2012 8:19:20, IP: ***.***.232.12, #166775
Inforamtion is power and now I'm a !@#$ing dictator.
evinah., 29.07.2012 11:26:04, IP: ***.***.180.185, #166881
ahoj, holky, KM myslím, myslela to druhé. A je to tak čerstvé, že nic vykládat nechce, jen si sem přišla trochu pobrečet. Markéta ji nepochopila, to se prostě stává.Kdo to zažil, ví. A taky ví, že poradit jí nikdo z nás nic nedovedeme. S tímhle se člověk musí vyrovnat časem sám.
KM - neboj,čas to zahojí.




eicul, 17.08.2012 13:59:14, IP: ***.***.47.215, #167581
Nikde nikdo,nikoho nic netrapi,nic netiži no to je fajn!Už 14dni sem nakukuji a pořad nic nikdo,tak na jendu stranu je to dobře a na druhou neni s kym psat..
        Předchozí   1 .. 260261262263264265266 .. 272      Následující
Přidat příspěvek k tématu Deprese v těhotenství
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.