Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - PANIKÁŘKY-4.POKRAČOVÁNÍ

Marta, 07.12.2007 20:00:37, IP: ***.***.139.25, #24015
Jituš ,opravdu se tvoje telefonáty odlišují....Siva má pravdu ,špatně si to vykládáš...Siva ,jsem ráda ,že ses ozvala ,měla jsem obavy ,když si pak musela jet autem ,ale zvládla si to ,hodně síly pa pa
Ivanka, 07.12.2007 20:18:10, IP: ***.***.183.37, #24018
Věrunko, už som dnes písala, ráno ma zobudila hrozná úzkosť a tú rannú úzkosť som už dávno nemala ale ono sa to ťahalo od včerajška, včera mi bolo špatne,a to som zobala celý deň Lexaurin. A dnes to prešlo asi po hodine do takej miernejšej úzkosti a potom sa to stabilizovalo a je mi lepšie. Ale ráno som s desom budila i manžela a to ma mrzí, že som to neustála,len ma tak bezmocne objal a stískal, vyčítala som si, že ho desím.Ale potom som mu z práce volala,že sa mi uľavilo. A skutočne, je mi lepšie. Asi to je normálene, že to takto kolíše. Věrunko, to mi je hrozne ľúto, že sa tie MTS potvrdili, veď sme sa toho obávali. Je mi to tak strašne ľúto. Neviem čo napísať, aby som Ťa utešila, Ty si taký nádherný anjelik, máš veľmi láskavé srdiečko a dušičku, viem ako Ťa to raní,snáď pomôže chemoterapia a Tvoje dobré srdce a láskavé ruky. Veľmi mu želám aby netrpel. Věrunko, čo si dnes všetko stihla, to je obdivuhodné, ja som priešla z práce na obed, lebo som to ráno vyštartovala z domu ani neviem kedy ale na oddelení som bola už o 5.30 hod.A šla som zámerne pešo, nech sa zbavím toho úzostného pocitu. Bola strašná tma a tá ma nedesila, vôbec. Som to ale blbec, že? Mám hrdlo stiahnuté a tak sa mi motá hlava ale necítim strach a to je pre mňa výhra.Ďakujem že na mňa myslíš, si taký pokladík starostlivý náš, už som Ti to viackrát písala si veľmi rozvážna a múdra. Posielam Ti objatia a pusinky, Beruško milá. Ivana
Věrka-Veronika, 07.12.2007 20:19:18, IP: ***.***.89.241, #24019
Pavlínko,jak je Matýskovi?Jak dýchá?Nemá tzv.inspirační stridor?To je nádechová dušnost,sýpání při nádechu a obtížné nadechování se sklonem k dušení a nedostatku dech.Prosím tě,pokud ano,ihned jeďte do nemocnice na akutní příjem.Laryngitida u maličkých dětí je vlemi nebezpečná.V noci ho hlídej.Ať má kolem postýlky hoooooooodně vlhko a je v místnosti chladno!!!!!!!!! Pokud máš doma aspoň Fenistil,tak mu dej 10 kapiček a tuto dávku v noci klidně zopakuj.Také,nemáš náhodou čípek Rectodelt?Pokud ano,tak mu ho preventivně na noc dej ,jo a také studený obklad na krk.Pokud by se ti ale nějak to dýchání nezdálo,tak fofrujte do nemocnice ,nebo volejtě záchranku!!!!!!
Prosím,určitě mi napiš,jak malýmu je!!!!!!!
Věrka-Veronika, 07.12.2007 20:20:16, IP: ***.***.89.241, #24020
Pavlínko,jak je Matýskovi?Jak dýchá?Nemá tzv.inspirační stridor?To je nádechová dušnost,sýpání při nádechu a obtížné nadechování se sklonem k dušení a nedostatku dech.Prosím tě,pokud ano,ihned jeďte do nemocnice na akutní příjem.Laryngitida u maličkých dětí je vlemi nebezpečná.V noci ho hlídej.Ať má kolem postýlky hoooooooodně vlhko a je v místnosti chladno!!!!!!!!! Pokud máš doma aspoň Fenistil,tak mu dej 10 kapiček a tuto dávku v noci klidně zopakuj.Také,nemáš náhodou čípek Rectodelt?Pokud ano,tak mu ho preventivně na noc dej ,jo a také studený obklad na krk.Pokud by se ti ale nějak to dýchání nezdálo,tak fofrujte do nemocnice ,nebo volejtě záchranku!!!!!!
Prosím,určitě mi napiš,jak malýmu je!!!!!!!
Jíťulka, 07.12.2007 20:23:35, IP: ***.***.11.25, #24022
Ivanko děkuji...mám 3x denně tabletku espritalu....dost mě to unavuje, proto vynechávám.....vím, co píšete...moc dobře to vím...proto se omlouvám, já se hrozně bojím té hospitalizace...hrozně moc....
Jíťulka, 07.12.2007 20:28:11, IP: ***.***.11.25, #24023
nerozumím...ale už jsem moc vyčerpaná, tak možná to je tím...opravdu nerozumím..co více mám udělat...mám vás moc ráda...prosím...nenadávejte...já nechtěla žádné zlo...prosím......
Pavlína, 07.12.2007 20:28:36, IP: ***.***.234.15, #24024
Verunko děkuju!To víš mám o něj strach doktor ho dneska viděl,na průduškách nic nemá.Dostal na noc Prothazin.Je bez teploty.Na hrudníček jsem mu dala nahřátý olej a kolem postýlky mokré hadry.bere homeopatika tak se budu modlit ať se to nezhorší.ty léky jak jsi psala doma nemám.Jdu za malým.Dobrou noc všem a děkuju Veru!!
laura, 07.12.2007 20:35:03, IP: ***.***.156.183, #24025
jitus, nechces si zkusit dat nejaky neurol nebo lexaurin, neco, co by ti melo pomoci zvladat ten prechodny stav pri pocatku brani AD. ach jo. kdybys nebyla tak daleko, dojela bych si pro tebe a unesla te k doktorovi:)))
Věrka-Veronika, 07.12.2007 20:39:35, IP: ***.***.89.241, #24029
Pavlínko,to je v pořádku.Na malého dávej pozor.Já vím,že to není úplně dobrá rada,ale snad ani dnes nespinkej,víš,abys mohla malýho skutečně bedlivě hlídat.Ten Protazin by mu tu sliznice také měl zklidnit,no uvidíš.Kdyby v noci něco,tak první pomoc je hodně vlhko a otevři na něj okno.Jen ho zabal do deky,aby neprostydl a zavolej záchranku.Neboj,nikdo ti nadávat z lékařů nebude.Volat RZP při akutní laryngitidě u malého dítěte je postup zcela na místě lege artis.Prosím tě ,hned mi ráno napiš,jak mu je.Držte se oba!!!!!
Jíťulka, 07.12.2007 20:41:35, IP: ***.***.11.25, #24030
snažím se všem na vše odpovídat...písat..nevím, jak mi to jde...jediné co vím....že stále píši to jak to cítím a mám vás moc ráda...moc....jen je mi tak hůř a hůř...že zpočátku jsem psala o sobě dlouhé příspěvky ... teď už nejsem schopna....nejde mi to....jinak nevím jak říci, že vás mám moc ráda...a jak se říká...nikdy člověk neví...kdy to bude moci říci posledně....proto....MÁM VÁS MOC RÁDA VŠECHNY !!!!!!!!PROSÍM MOC.....nezazlívejte mi nic....nevím jak dál...
Věrka-Veronika, 07.12.2007 20:46:05, IP: ***.***.89.241, #24031
Ahoj Jitko,prosím,nezlob se na mě,ale skoro mám chuť ti přikázat,abys okamžitě nastoupila k hospitalizaci!!!!!!! Jsi ve vlmi zuboženém stavu.Víš,jsem také profesionál,i když nepracuji přímo na psych.,ale jisté profesní zkušenosti také mám.
Popravdě jsem ale také některé tvé příspěvky a sled událostí nepochopila.Jak ti vlastně je co se týče toho zápalu plic a herpesu????
To braní Espritalu je divné.Ten se bere prakticky výhradně na noc vzhledem k silné sedaci.prosím,přibliž mi v mg své dávkování a prosím přesně!!!
Drž se!
Věrka-Veronika, 07.12.2007 20:46:59, IP: ***.***.89.241, #24032
Ahoj Jitko,prosím,nezlob se na mě,ale skoro mám chuť ti přikázat,abys okamžitě nastoupila k hospitalizaci!!!!!!! Jsi ve vlmi zuboženém stavu.Víš,jsem také profesionál,i když nepracuji přímo na psych.,ale jisté profesní zkušenosti také mám.
Popravdě jsem ale také některé tvé příspěvky a sled událostí nepochopila.Jak ti vlastně je co se týče toho zápalu plic a herpesu????
To braní Espritalu je divné.Ten se bere prakticky výhradně na noc vzhledem k silné sedaci.prosím,přibliž mi v mg své dávkování a prosím přesně!!!
Drž se!
Ivanka, 07.12.2007 20:48:05, IP: ***.***.183.37, #24033
Jitulka a to teraz ČITAJ VEĽMI POZORNE !!! Esprital sa užíva NA NOC ! Jedine na noc! To viem na milion percent neviem či si to nedoplietla alebo v lekárni ale jedine na noc a vo veľmi výnimočných prípadoch sa užíva cez deň ale čo k nám prišiel na trh tak sme ho nikdy nedávali cez deň! To je jedno z mála AD, ktoré sa užívajú na noc takmer výlučne! Napíš mi presne dávky koľko mg máš 3 x za deň? Sústreď sa pokús sa mi to napísať, je to veľmi dôležité, nechcem tu zastupovať lekára ale keď nehodláš k nemu ísť, napíšem Ti presne ako to užívať. Neviem kde sa stala chyba ale mohlo by to vysvetľovať Tvoju zmatenosť a ten chaos.Ivana
Leny, 07.12.2007 20:50:10, IP: ***.***.23.196, #24034
Tak na vas zase mrkam z prace ..
Tech prispevku bylo opravdu na dlouhe cteni,
tak jsem to probehla, protoze je to veskrze vsechno kolem Jitulky ..

MARTO / SIVO ...
velmi vas obdivuji za to, kam az jste obe byly ochotne zajit ve sve pomoci - osobni telefonaty atd. Vydaly jste obe velmi mnoho energie a ja vam ted preji, abyste obe byly schopne ji docerpat zpet ..

JITULKO
Nezlob se - vsechny tady velmi dobre rozumime a vidime a cteme, jak velke mas trapeni, ale nechces si dat rict a poradit, co pro se be mas udelat ..
Jedna vec je, ze nedas na nas - rozumim ..
Ale byla tady primo pani doktorka Ivana, ktera je natolik hodna a starostliva, ze i po internetu se snazila vyjit ti vstric a vysvetlit velmi peknym zpusobem, co potrebujes ..
Nechces se nechat hospitalizovat - v tvem stavu bude tezke si s tim poradit sama a ja osobne prilis neverim, ze si s tim budes schopna poradit ..
Ja jsem na zacatku sve nemoci PP, ktera zdaleka nemela tak kruty prubeh, jako to, co prozivas ty, zhubla behem 14 dnu asi jen 6 kilo a vedela jsem, ze je zle .. nebyal jsem schopna se sama pohybovat, nakoupit si, postarat se o sebe .. Sebrala jsem se a odjela na mesic k rodicum, protoze sama bych to nezvladla, ale nebyla jsem na tom tak, ze bych se musela nechat hospitalizovat ..
Tvoje situace je horsi - rodinu evidentne jako bys nemela, zdravotni stav podle me celkem kriticky a varovny ..
Kdybych mela adresu, poslu ti tam zachranku .. Presne jak psala pani doktorka Ivana -
TIMTO JI CHCI PODEKOVAT ..
Moje zkusenost s lekari je vesmes horsi nez lepsi - s takto srdecnym clovekem v teto profesi se jeden potka opravdu malo kdy ..
DEKUJI ..

Ivanecko - z tebe citim, ze se mas urcite o neco lepe, tve prispevky uz jsou mnohem optimistictejsi, jsem za to velmi rada a potesena - moc na tebe kazdy den myslim..

MIRKO - CHYBIIIIS !!!

Lauro - ja beru Citalopram / Citalec ted 8.tyden a muj stav pred AD byl vista PP - zachvaty ve dne v noci, tresy, dychaci obtize, nejvic jsem trepela na tlak v hlave a zavrate, prestaval jsem chodit, blokovaly se mi nohy, pak se mi to spojilo s agorafobii, takze jsem byla opravdu zaseknuta v posteli ...
Dnes zvladam znovu temer vsechno jako drive .. Zakladni veci - presuny MHD, nakupy, praci (hodne narocnou) .. bez zachvatu (klepu to na drevo :) ..) .. sem tam si vypomuzu Neurolem ale jen velmi slabou davkou ..
Verim, ze AD opravdu pomohla, kus je v tom taky osobniho odhodlani ..
Ale jsem dnes stastna za kazdou obycejnou vec, za to, ze se muzu spolehnout sama na sebe a nevisim na krku rodicum .. (je mi 26, ziju sama v Praze) ..
Drzim ti palce a preju, aby ti bylo take den ode dne lepe ..

Verka- Veronika - ty nase slunicko ze severu :) Jsem rada, ze uz jen malinko pokaslavas a jinak se to lepsi :)

Zdravim a mavam vsem dalsim Ajce, Apple, Marteslunicku, Majulce, Pavlince, Jarce,
Sui .. snad jsem nezapomnela na mnoho z vas ..

Opatrujte se
Ivanka, 07.12.2007 21:00:01, IP: ***.***.183.37, #24036
Berušenky, ja si spomínam, že tie moje úzkosti o ktorých som tu písala ,že sa mi rozbiehali popri AD tak si vybavujem, že keď som s Remeronom (čo je Esprital) vysúpala na dávku 45 mg tak som začala mať hrozivú úzkosť každé ráno.A potom mi to šéf presadil na Cipralex. Ale pamätám sa ako som vtedy doslova vyvádzala, to tu bol i môj taťka a ten teda sa nestačil čudovať. Ale to mi až teraz dochádza, že ja som vlastne začala tie úzkosti hrozné cítiť na konci užívania Remeronu a po začatí Cipralexu som šla úplne k zemi. A to som sa už tu obrátila na Vás. Ale píšem to preto, že by mi to vysvetľovalo ten chaos čo prežíva Jitka. A to som ho mala len na noc, mala by zmeniť dávkovanie a podľa mňa aj preparát, lebo takto to nepôjde.Čo myslíte? Posielam Vám vrúcne objatia, Vaša Ivana
        Předchozí   1 .. 979899100101102103104      Následující
Přidat příspěvek k tématu PANIKÁŘKY-4.POKRAČOVÁNÍ
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.