Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - PANIKÁŘKY-4.POKRAČOVÁNÍ

Věrka-Veronika, 07.12.2007 21:01:53, IP: ***.***.89.241, #24037
Lenoušku!!!
Ty jsi tady z nás nejstatečnější!!!!Drž se,jen tak dál!!!! Posílám objetí a pusinku! V.
Věrka-Veronika, 07.12.2007 21:02:51, IP: ***.***.89.241, #24038
Lenoušku!!!
Ty jsi tady z nás nejstatečnější!!!!Drž se,jen tak dál!!!! Posílám objetí a pusinku! V.
Věrka-Veronika, 07.12.2007 21:03:49, IP: ***.***.89.241, #24039
Lenoušku!!!
Ty jsi tady z nás nejstatečnější!!!!Drž se,jen tak dál!!!! Posílám objetí a pusinku! V.
Věrka-Veronika, 07.12.2007 21:04:41, IP: ***.***.89.241, #24040
Lenoušku!!!
Ty jsi tady z nás nejstatečnější!!!!Drž se,jen tak dál!!!! Posílám objetí a pusinku! V.
Apple, 07.12.2007 21:05:51, IP: ***.***.14.147, #24041
Ahoj holky,
koukám co se tu strhlo kolem Jitulky, přelouskala jsem to a řeknu k tomu jen něco málo. Nebudu tu nikoho soudit, akždej prožívá své nemoci a své stavy jinak. U mě se bohužel i nadále střídá pepka s depkou, ale vím jedno. Když jsem měla těžkou depresy, dolezla jsem sotva na záchod, na PC jsem neměla ani pomyšlení. Měla jsem promyšleno jak sejít z tohoto světa, ale na druhý straně jsem cítila zodpovědnost k dětem .......Takže pokud Jitulka bere léky, což v prvních příspěvcích nezaznělo a pokud je schopná několikrát za den vstát k PC, aby reagovala, možná to nebude zas tak hrozné jak se to jeví nám. Nechci to v žádném případě zlehčovat, jen vycházím ze své zkušenosti. Navíc asi ví sama jak jí je, když odmítá tolik poddaných rukou .......
Mě samozřejmě depka zas bere, ale to je prostě moje Vánoční nadělení a snažím se přežívat. Postěžovat si nikomu nemůžu, pochopení okolo sebe bohužel nenajdu .. tedy krom Vás a za to vám moc děkuji.
Jinak jsem měla den na houby, najela jsem jen dneska přes 400km, mám od rána pocity nevolnosti, slabosti, bolestí .. ale to je asi těmi hnusnými ATB, tím, že jsem seděla skoro celý týden v autě, pronásleduje mě takový zvláštní vnitřní třes, kdy mám dojem, že mi srdce bije o závod a ono bije normálně .. snad se zítra probudím do lepšího dne.
Všem prima večer .....
Ivanka, 07.12.2007 21:15:11, IP: ***.***.183.37, #24042
Leny, slniečko drahé, Ty si tak hodná, veľmi si ma potešila,že na mňa myslíš, ja tiež každý deň si pomyslím na Teba a som veľmi rada, že sa tak dobre držíš, len nebol taký priestor a čas, lebo tu už druhý deň riešime iné- ale včera som mala krítu i ja a dnes ráno úzkosť ale paradoxne je mi lepšie ako včera, tak sa v tom vyznaj. Je to tiež tak chaotické u mňa, že môžem niekomu pripadať ako chameleon ale ešte sú tie pocity u mňa strašene vrtkavé a nestabilé, mení sa to máva to so mnou a tak si nič už penke dlhú dobu neplánujem, lebo je to fakt nevypočítateľné. A dnes tu s malými prestávkami posedávam už od obeda ale stihla som navariť, dať prať, nakúpiť, a vybaviť jednu návštevu.Veľmi Ťa objímam náš vzor statočnosti, milunká Leny, už som to písala ale ak pôjdem v lete do Prahy rada sa zastavím v Hiltone a keď sa naštvem, tak tam aj prespím. V Hiltone som spala na dovolenke v Egypte ale to som si užila, pol dovolenky na toalete. Ale hotel to bol veľmi krásny. Posielam Ti sladké sníčky a pusinky, Ivana
Jíťulka, 07.12.2007 21:18:15, IP: ***.***.11.25, #24043
Věruško....ano...jsem troska již....zápal plic jsem měla antibiotika a pásováý opar také....ten už byl dva týdny...to už mám celkem za sebou....jinak esprital 1/2 a 1/2 a 1/2 za den...tak mi to dali v lékárně.....děkuji!!!!pa
Jíťulka, 07.12.2007 21:22:37, IP: ***.***.11.25, #24045
mám esprital 30mg....1/2 a 1/2 a 1/2 ,,,,takto 3x denně....tak píši, jak to mám napsané Ivanko...nevím, zda zle....?????pa
Jíťulka, 07.12.2007 21:27:23, IP: ***.***.11.25, #24048
děkuji applí....a musím jen povědět jediné....jsem šťastna, že mohu sem tam reagovat...jinak nejsem úplně schopna vstát a moci všem odpovědět.....stydím se za svůj stav...ale chci jen napsat....že děkuji...děkuji.....a to že se bojím pomoci....já se bojím mého okolí...jak mě odsoudí atp. .... je to moc těžké....
Jíťulka, 07.12.2007 21:31:22, IP: ***.***.11.25, #24049
Lenuško děkuji.....moc děkuji..už ani asi nestíhám...ale děkuji moc....
Ivanka, 07.12.2007 21:33:27, IP: ***.***.183.37, #24050
Jituš, tak to teda NIE! Máš 45 mg na deň, dobre ale dnes ešte vezmi večer tú polku Espritalu a od zajtra až večer užiješ v jednej dávke večernej 45 mg!!! A to mám s povätením od môjho šéfa našej kliniky, ktorému som písala pre istotu sms! V jednej dávke som to i ja brala i všetci naši pacienti. A cez deň ten Lexaurin ako máš ordinovaný? Ten NEVYNECHAJ CEZ DEŇ! Naopak, ten cez deň musíš! Dobre? Od zajtra máš Esprital v jedinej a to večernej dávke 45 mg naraz! Napíš mi prosím ako to máš užiť a či to doržíš,som zdravotná sestra mám VŠ vyštudované ošetrovareľstvo a robím na psych. ver mi! Ivana
Jíťulka, 07.12.2007 21:38:32, IP: ***.***.11.25, #24052
děkuji všem beruškám a zlatíčkám....mám vás moc moc ráda...moc.....a mrzí mě, že jsem takto dala najevo svůj stav a dala osůbkám, co potřebují jen klid....dala nervozitu do dušičky....moc mě to trápí a omlouvám se proto a mám vás moc ráda......pa
Ivanka, 07.12.2007 21:41:33, IP: ***.***.183.37, #24054
APPLI, to je naprosto zhodné s vedľaj. účinkami ATB, čítala som to včera vo farmakologickách vlastnostiach lieku, neviem či to je tak i na letáku, my máme pre lekárov taký program s podrobným popisom vlastností a účinkov lieku. I mňa to vydesilo ale aj to srdiečko dokoca že tmavší moč a pod. patrí kvedľaj. účinku ATB. Myslím na Teba Appli, len som už veľmi unvená, nie si sam, mňa a nás všetky zaujíma ako sa máš, veľmi Ti želám pohodu do duše a radosť do srdiečka, Tvoja Ivana
Jíťulka, 07.12.2007 21:43:52, IP: ***.***.11.25, #24055
věřím ti...mám Ivanko espritál 3xdenně..jak jsem psala...jinak neurol...také 3dávky denně .....tak nevím, co je špatně... moc děkuji...moc moc.....
Ivanka, 07.12.2007 21:45:08, IP: ***.***.183.37, #24056
Jituš odpovedz mi, či si prečítala čo som písala, je to veľmi dôležité!!! Esprital nesmieš užívať cez deň veríš mi? Odpovedz, Ivana
        Předchozí   1 .. 9899100101102103104      Následující
Přidat příspěvek k tématu PANIKÁŘKY-4.POKRAČOVÁNÍ
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.