Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - "Panikářky"

Apple, 28.06.2007 21:25:41, IP: ***.***.14.147, #10832
Posílám večerní pozdravení Vám všem, moje milé .. koukám, že jste asi zaneprázdněny přípravami na prázdniny .... já dnes moc nestíhala, tak se ozvu zítra :-)
Ajka, 28.06.2007 21:28:35, IP: ***.***.152.103, #10833
Ahojky holky, tak si pročítám vaše příspěvky a prmýšlím, čím bych tak přispěla. Nevím jak se cítíte při takových změnách počasí, ale mě je kupodivu dobře. Jsem jenom děsně unavená, šéfová nás zavalila prací, nevím jak dlouho to budu zvládat takovéhle tempo.
PRO IRČU : nemám zkušenosti s Lexaurinem, ale s Neurolem, ale brala jsem ho poze 1 měsíc na začátku léčby antidepresivy v dávce 0,75 mg / den, než mi zabrala AD.Souhlasím s Majulkou, že ve tvém stavu by bylo pro tebe vhodnejší brát AD, které mají prodlouženou dobu účinku, kdežto lexoš sice rychleji zabere, ale brzo jeho účinnost vyprchá.
majulka, 28.06.2007 21:29:21, IP: ***.***.191.48, #10834
Ahoj Miroušku manžel děkuje za pozdrav :) jsi hodná , že jsi řekla Blance o nové stránky, mě to jde taky špatně . Nejdriv tam bylo neuloženo a pak se to tam objeví třikrát . Tak pa Miru krásný vecer. M
majulka , 28.06.2007 21:30:28, IP: ***.***.191.48, #10835
Ahoj Irenko, s Lexaurinem mám zkušenost , mám recidivu Panicke Poruchy . Beru ale jen 1 večer a to 1, 5. Zdá se mi to velká dávka 3 denně. Já když měla Lexaurin 3mg , ten mě taky uspával , ten bych si nemohla dát přes den . Myslim , že bys potřebovala Antidepresiva, ty ti pomohou a budeš mít klid . Nemá cenu se trápit Irčo. Pa M
Linda, 29.06.2007 0:55:02, IP: ***.***.207.2, #10840
Ahoj Jiřinko!Děkuji ti za mailík plný nádherných kytiček.Předpokládám,že jsou to úlovky z tvé zahrádky.Příště ještě pošli aspoň trochu té vůně :)
Ajka, 29.06.2007 15:29:48, IP: ***.***.152.103, #10852
Ahojky Linduš,děkuji za informace o odbor. literatuře. Já mám příručku pro osoby trpící panickou poruchou a ta je velmi čtivá, ale chtěla jsem si sehnat něco od MUDr. Praška , prý je dobrý odborník na tuto problematiku. Jinak jsem tě chtěla uklidnit, že i já mívám extrasystoly a v době, kdy mi PP recidivovala a než mi zabraly AD jsem je měla velmi často - několikrát za den a bylo jich klidně 10 za sebou. Ona jedna-dvě je celkem příjemná , ale když jich bylo tolik kolikrát jsem se bouchla do prsou, aby přestaly. Ale , když mi začaly učinkovat AD, přešlo to. Neříkám, že je nemám vůbec , ale necítím je každý den asi tak 2krát do týdne a jsou 2-3.Svěřila jsem se s tím doktorovi a on mi řekl, že je to v podstatě normální záležitost, kterou má spousta lidí, ale nevěnují tomu takovou pozornost jako já. Zkusila jsem si doslova vyběhnout se zátěží (s naplněným batohem na zádech ) 5 pater , a když jsem nezkolabovala a ani na místě nedostala infarkt , tak jsem si řekla, že srdíčko je zdravé a dál se o to nestarala. Jsou to asi 4 měsíce a jak ksem již psaly výše, ustoupilo to. Nevím odkud jsi, ale já jsem šla k lékaři se objednat, řekla mu co mi je a druhý den už jsem seděla u něj v ordinaci.Bydlím kousek od Prahy a chodím k lékaři právě v Praze. Tak nevím jak dlouho budeš muset čekat ty, záleží asi na kapacitě pacientů a na tom jak často má lékař úřední hodiny. Ten můj tam je každý den a objednával si lidi i na večer. Je to asi hodně individuální. No snad jsem to napsala srozumitelně, jsem trochu v časovým presu , a tak to po sobě ani nebudu číst. Ale večer jsem ječtě určitě juknu. Zatím pa pa ......
Mirka, 29.06.2007 16:10:07, IP: ***.***.237.38, #10854
Ahoj holky, hledím, že je to tady jako po vymření. Asi máte všechny moc práce nebo už je vám dobře.Takže vás zdravím a dejte o sobě někdy vědět. Andri, Jiřko, Majko, Marti ,Luciášku,Jitko atd. Já dnes nic moc a přitom je tlak zcela vyrovnaný. Ale vypila jsem přes svá předsevzetí asi 3 dc šampusu a asi mi to fakt nedělá dobře.A to mně ještě večer čeká posezení, tak se z toho budu muset vykroutit a pít Mattonku
Mirka, 29.06.2007 16:29:21, IP: ***.***.237.38, #10855
Jaksi mi blbne počítač, takže pokračuji.
Apple , zdravím, zdá se , že už je ti líp??
Irčo, holky mají pravdu, běž si pro AD.
Majulko, moc zdravím a doufám, že dnes se ti počasí vydařilo. V Brně je docela pěkně. A v sobotu má být až 29 st. ale to už se myslím vracíš. Ale určitě jsi si to užila i tak?
Ajko, říkáš, že nevíš co napsat ale nakonec jsi hodně přispěla tím, že jsi vysvětlila, že u nás jsou ES akorát nepříjemné ale ne nebezpečné. Já jsem mívala někdy ES 4 do minuty a třeba půl dne. Měla jsem Holtra a s tím jsem několikrát vyběhla do IV.patra a oni naznali, že mám srdce jako zvon. Ach jo , ty nervičky.
Lindo, moc ti schvaluji tvé rozhodnutí jít k psychiatrovi, protože toho by ses asi sama nezbavila.A sama víš, že takový život je nanic. ES, jak už jsem psala, jsou u našeho stavu normální a ty tvé problémy, co popisuješ, jsou klasická PP. Zajdi si pro AD a budeš za chvíli v pohodě. A na ty deprese na netu mrknu a pak ti napíši.Držím palce!

Holky, tak se mějte. M
Luciáš, 29.06.2007 17:01:24, IP: ***.***.76.199, #10857
Ahoj Miru,já už mám 3.den zase hlavu jak pátrací balon,takovej ten divnej tlak v hlavě a chvílema mi pálí na spáncích,tak se vždycky vyděsím,že třeba mrtvice:-)),ale přičítám to menstruaci.Tobě at´ se udělá taky dobře,člověk jak už není zvyklej popíjet,tak s ním pak 2 dc zamává:-)))
Mirka, 29.06.2007 17:26:06, IP: ***.***.237.38, #10859
Ahoj Luciášku, jsi hodná, že jsi se ozvala. Musela jsem se smát, že máš hlavu, jak pátrací balon.
Máš pravdu, že mě už opravdu nesedne to pití. I když je to směšné množství proti tomu co jsem vypila asi jsem už fakt odvykla a k ničemu to nepotřebuji.
Luci a ty neboj, to bude určitě k té menstruaci ale to víš, my jakékoliv vychýlení od normálu, což menstruace je, vnímáme přecitlivěle.Jak vidíš, tak já i tu trošku šampusu. Už mi hned bliká červená, že něco není v pořádku. Ale teď už jsem zase dobrá. Byla to asi taková hodinová indispozice. Taky to může být k tomu přechodu.Ale ty se absolutně neboj, kde by si přišla k mrtvici, taková mladice??
Lidem bolí hlava, mají tlaky a pálí spánky ale nevnímají to tak, zrovna jak ty extrasystoly.
Tak se měj moc pěkně a někdy zase dej o sobě vědět M
Luciáš, 29.06.2007 17:41:16, IP: ***.***.76.199, #10860
Máš pravdu Miri,ale já se jí bojím hrozně od té doby,co jí před 3.měsíci dostala naše 22 cvičitelka aerobiku a pak mě uklidnuj,že se to mladým vyhýbá:-(,no já jsem takovej druhej "Náhlovský":-))),tak pěknej víkend
Mirka, 29.06.2007 17:55:17, IP: ***.***.237.38, #10861
Já vím,Luciášku, ale já mám jednu kámošku, co ji přejelo auto a jednu, co měla rakovinu. A toto všechno a mnohem víc by nás mohlo potkat ale to by člověk musel úplně zcvoknout, kdyby na to měl myslet. Pá a snaž se na to nemyslet!! M
Blanka, 29.06.2007 18:06:05, IP: ***.***.221.40, #10864
Kromě toho, že hlásím - z a č a l y p r á z d n i n y ! ! ! , tak hlásím, že prosba vyplněna a nová stránka založena, název jistě poznáte a příspěvky dodáte...
Moc vás všechny zdravím, pipinky panikářské a pište!! Papapa B.
Ajka, 29.06.2007 18:10:01, IP: ***.***.152.103, #10865
Ahojky, je pravda, že onemocní nebo umírají i mladí lidé na nemoci " starých ", ale proč se hned plašit ?! Vždyť MY " panikářky " jsme díky našemu " postižení " tak důkladně prošetřeny. Veř tomu, že jsme tak vytrénované , že tu budeme strašit hodně dlouho. Právě tak jako hypochondři, tak i ty " panikářko " ,se ve zdraví dožiješ vysokého věku. Moje babička , která také měla psych. potíže ( a prý velmi velké ) tu "straší "- ( s veškerou úctou, babičko ) už 95 let. No tak vidíš. Neboj se a říkej si, že kdo se stará dopředu, ten se stará 2krát.A je to pravda. Ne vždycky vidíme do problematiky druhých, neznáme jejich zvyky, návyky nebo zlozvyky ani jejich dědičné dispozice. Třeba ta cvičitelka brala antikoncepci a hulila jak tovární komín a to je pro mladé skoro vražedná kombinace, která může končit právě tou mrtvicí. Nebo jsou na to geneticky zatížení, težko říct. Nepátrej po tom. K životu to zkrátka patří. Jéjej, já bych ti mohla hodiny vyprávět jak jsem svého času měla všechny choroby světa včetně zánětu prostaty. Dělám si teď trochu legraci, samozřejmě, ale to jen proto, že 3/4 roku užívám AD a je mi fajn. Ale nezapoměla jsem na to , jaké to bylo na úplném začátku, než jsem je začala užívat. Tak hlavu vzhůru děvčico..........
Luciáš, 29.06.2007 18:21:02, IP: ***.***.76.199, #10866
Holky díky za podporu,já jeden den nad vším mávnu rukou a druhý den to zase naopak řeším:-))),ale je pravad,že kdybychom se zaobírali jenom tím,tak zcvoknem,jinak babička má opravdu požehnaný věk,menželovi rodiče jsou taky starší a čiperní,ale je fajn se tady vykecat:-))) .Blani ty si šoumen:-)))
        Předchozí   1 .. 158159160161162163164 .. 168      Následující
Přidat příspěvek k tématu "Panikářky"
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.