Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > rakovina slinivky břišní

Diskuse - rakovina slinivky břišní

evys, 8.11.2017 15:39:57, IP: ***.***.234.230, #212272
Mileno, Evo, taky nechápu ty falešné maily, protože to ani není možné, aby člověk takto popisoval, něco, co neprožívá. Co je to za člověka, že se tímto baví. Jinak máte opravdu štěstí paní Mileno, že nemáte bolesti. Manžel je má i přesto, že už má opiátové náplasti. Nejméně 4x denně si kape ten atalargin a stejně mu ty bolesti vystřelují, hlavně v zádech a po jídle ho bolí břicho. No, je bojovník a snaží se. Držte se a přeji hodně krásných dnů
Milena, 8.11.2017 21:06:53, IP: ***.***.20.30, #212275
Držím vašemu muži palce ,at vydrží na chemo co nejdéle ,mě po 20 chemo vymizely meta v játrech a nádor na slinivce je zatím stále stejný , bolesti v zádech také občas mám , ale to neberu vážně , ty jsem měla i před tím . Myslím na vás
Ivhuska, 9.11.2017 18:07:28, IP: ***.***.132.202, #212296
Take jsem jsem kvůli tomu přestala psát, je to škoda ci se tu děje. Mileno moc na Vás myslím.
Ivhuska, 9.11.2017 18:07:48, IP: ***.***.132.202, #212297
Take jsem jsem kvůli tomu přestala psát, je to škoda ci se tu děje. Mileno moc na Vás myslím.
        Předchozí   1 .. 321322323324      Následující
Přidat příspěvek k tématu rakovina slinivky břišní
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes0:29
194 reakcí

Nadýmání

V lékárně mě na úpravu zažívání doporučili colonfit. Nadýmání, zácpa ap. se upravilo.

Vlaďka
včera21:27
68 reakcí

Léky-závislost

Kratom lze koupit v eshopech na netu,Botanic.cz,atd...

adelkamilion
včera21:18
16 806 reakcí

Alkoholismus zcela vážně

Dane, napadá mě,co třeba zkusit tryptofan? Četl jsi o něm?

Jarka
včera20:30
36 reakcí

Pangamin mi vyvolal plíseň Candida

Já jsem ho užívala když mi bylo asi 14 dle dávkování, tedy opravdu 3x denně 4 tablety. Pravidelně. Měla jsem od malička (ze školky) prsty na rukou... (zkráceno)

Mája
včera20:26
802 reakcí

Jak zhubnout o 5 až 8 kilo?

Ahoj Zoe, já na Body express chodím od září :) Copak by tě zajímalo? :)

Kajka
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení