Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > rakovina slinivky břišní

Diskuse - rakovina slinivky břišní

Tina, 13.4.2018 12:19:00, IP: ***.***.229.89, #218946
„Máme velmi zajímavé výsledky u zhoubných onemocnění. Máme i pacienty, kde jsme dokázali podpůrnou léčbou dosáhnout úplného vyléčení rakoviny tlustého střeva, nebo pacienta, který přežil rakovinu slinivky břišní s metastázami do jater. Tato nemoc přitom zabila zakladatele Applu Steva Jobse, herce Patricka Swayzeho nebo operního pěvce Luciana Pavarottiho,“ popisuje Jiří Landa.
Tina, 13.4.2018 12:47:44, IP: ***.***.229.89, #218948
Mileno, mate dalsi chemo, jak jste naposledy psala...jak se dari
Tina, 15.4.2018 0:55:29, IP: ***.***.229.89, #219012
Nevite co pri zimnici po chemoterapii. Take by me zajimalo, jestli nema nekdo zkusenost s MUDr. Tomášem Bouzkem, ktery daval herecce V. Galatikove infuze, které měly posílit zdravé buňky, kdyz odmitla chemo....Dostávala injekce na podporu imunity od primáře kladenské nemocnice, který se staral i o Václava Havla
SuiteCapitals@gmail.com, 19.4.2018 4:05:45, IP: ***.***.149.131, #219191
We Offers Financial Consulting To Client, Companies Seeking Debt / Loan Financing And Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) We Have Loan Programs Tailored For Any Profile And Youve Come To The Right Place To Satisfy Your Business Needs. If Your Company Or You Know Of Any Company With Viable Projects / Proposals That Needs Financing, Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us For More Information: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com ) You Will Hear From Us. Well Nice To Meet You And I look forward to our Business Acquaintance. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail: SuiteCapitals@gmail.com ( SuiteCapitals@post.com )
Tina, 12.5.2018 0:13:43, IP: ***.***.229.89, #220439
Rakovina slinivky břišní 20. studie zveřejněné v American Journal of Cancer. Kanabinoidní receptory jsou vylučovány v lidských buněčných liniích nádoru slinivky břišní na mnohem vyšší úrovni než v normálním pankreatu. Výsledky opět ukázaly, že podávání kanabinoidů spouští odumírání buněk. Také snižuje růst nádorových buněk, a zastavuje další šíření pankreatických nádorových buněk. Rakovina a lecebne konopi...zkusenost?
eva, 17.5.2018 10:12:34, IP: ***.***.209.164, #221256
Tino, moc na Vás myslím, byla jsem nedávno v podobné situaci, hodně si toho ohledně téhle nemoci dovedu už asi napořád vybavit. Přeju Vám i mamince všechno co možná nejlepší, hlavně nezapomínejte na sebe, vím, jaká je tohle zátěž - starat se, rozhodovat, člověk vlastně nikdy neví, co je správně.... Ještě - taky si moc přeji, aby sem Milena napsala!
Tina, 25.5.2018 14:50:23, IP: ***.***.229.89, #222242
Evo, dekujeme, mama ted vynechala chemo na tri tydny, po deseti aplikacich, nedelalo ji to uplne dobre, ale bude pokracovat, stav je stale stejny, nic se nezhorsuje, stale by o nemoci nevedela, nebyt toho, ze diky predchozi nemoci chodila neustale na krevni testy. Spatna je psychika. Ma nyni caje od doktora Landy, coz si myslim, ze nemuze nic pokazit. On to navic doporucuje v kombinaci s lecbou. Nejake vysledky to taky miva, vse je nejak individualni, nemoc, prubeh, jak lecba zabira. Co zatim nevyzkousela jsou injekce vitaminu C, o cemz uvazovala. Nevim, nikdo o zkusenostech s nimi nepsal. Nekteri lekari jsou pro, vcetne profesora Klenera, onkolozky Garnolove aj, nekteri ne, clovek si to musi promyslet dle sebe. Zajimalo by me jak se dari Milene.
eva, 9.6.2018 22:46:58, IP: ***.***.209.164, #223298
Tino, moc Vám i mamince přeji, aby léčba zabrala. Myslím na Milenu a moc bych chtěla, aby se ozvala.
Tina, 10.6.2018 1:51:22, IP: ***.***.229.89, #223300
Metformin.... Jednoznačně bylo potvrzeno příznivé protinádorové působení metforminu....V současnosti je metformin považován za kandidátní léčebný prostředek karcinomu slinivky břišní. Jestřabina lékařská (Galega officinalis).... na základě účinných látek z jestřabiny byl vyvinut lék na cukrovku Metformin
Milena, 17.6.2018 12:56:15, IP: ***.***.20.31, #223688
Zdravím všechny kdo na mě myslí, dlouhojsem nepsala, protože mi nebylo dobře a neměla jsem náladu psát.Měla jsem problém s nefunkčním s žlučovodem,nechali mě trápit měsíc, než mi to poopravili.Tedˇ je to lepší akorát jsem více unavená. V pondělí 18.6. nastupuji do nemocnice na chemoterapii ,tak doufám , že ji budu dobře snášet jako poprvé a že mi pomůže.
Verca, 19.6.2018 8:17:48, IP: ***.***.195.184, #223842
Mileno myslela jsem na vás a jsem moc ráda,ze jste napsala.Budu vám moc držet palce.Maminka také stále chodí na chemoterapii a k leciteli.Ted na léto ale vynechá.Zatim je to 22 měsíců od zjištění nemocí a cítí se celkem dobře.Hodne teď ji tak snad něco i probere na váze.
Niko, 25.6.2018 13:38:22, IP: ***.***.48.5, #224185
Zdravím všechny na této nepříjemné diskusi. Tátovi (56let) diagnostikovali duktální adenokarcinom pankreatu G2, T2N0M0 v těle slinivky břišní. Je po distální resekci pankreatu, zotavuje se velmi dobře. Zítra nastupuje na první chemoterapii. Má někdo zkkušenosti s tímto stagem, popřípadě lokalizací v tělě slinivky? Moc bych všem přála, aby se věda posunula jinam a odhalil se účinnější lék.... děkuji, Nikola
Iveta, 16.7.2018 22:39:05, IP: ***.***.99.186, #225220
Po 18 chemo stabilizace. Markry spadly z nekolika tisic na 119. Bohuzel po mesici bez chemo zacal pritel zvracet po kazdem jidle. Byl v nemocnici na kapackach. Velke zlepseni. Dali dalsi chemo a od vcera je zase v nemocnici. Pani doktorka rekla, ze by jsme meli zvazit jestli ma chemo vubec smysl. Ted byl v nemocnici jinde nez normalne jezdi na chemo. Je to hrozne. Pritel doted nevi, ze my jen paliativni chemoterapi.
Anonym, 16.7.2018 23:16:33, IP: ***.***.250.213, #225223
Dobrý den všem. V dubnu letošního roku mi diagnostkovali adenokarcinom slinivky T4. Následovaly chemoterapie po kterých se mi rozjel zánět střev. Nemohli mi nasadit antibiotika, takže jsem neustále trpěla silnými bolestmi břicha a urputnymi průjmy. Přesto jsem absolvovala všechny chemoterapie. Vyplatilo se, nádor se zmenšil. Teď mě čeká ozařování a pak operace. Píšu proto, abych povzbudil a všechny nemocné. Je nutno mít nemoc jako nechtěného spolubydliciho, který se časem odstěhuje. Nebrat ji jako nepřítele a nevyčerpávat se bojem s ním. Všechno to je o psychice. Prostě si nepřipouštím, že je to smrtelná nemoc. Každý den užívám ostropestřec a mé jaterní testy jsou jako u zdravého člověka. Onkomarkry klesly pod rizikovou hranici. Dále užívám Wobenzym a bylinky na trávení. Jsem příznivec alternativní medicíny a tak každý den používám tělové svíce, které přikládám na body slinivky, které máme na chodidlech. První týden byly nečistoty vytažené těmito svicemi s krvavou příměsí. Po 2 měsících už jsou jenom malé a žluté. Pokud to chcete zkusit, doporučuji. Manžela zbavily svíce vleklého zánětu rameního svalu, který mu doktoři léčili půl roku bez výsledku. To je asi tak vše. Držte se.
        Předchozí   1 .. 332333334335      Následující
Přidat příspěvek k tématu rakovina slinivky břišní
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes17:38
157 reakcí

Zápal trojklanného nervu SOS

doporučuji čaj,šťávu cokoli z černého bezu, plody i květ. Mám vyzkoušeno fakt to funguje.

evka
dnes17:37
2 494 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Rýchla odpoveď: anabellemartinez229@gmail.com Ahoj, som jednotlivec, ktorý ponúka medzinárodné pôžičky. S kapitálom, ktorý bude slúžiť na... (zkráceno)

Anabelle Martinez
dnes17:36
275 reakcí

Klouby, kosti

Kde se dají ty Alavis výrobky koupit?????

Anonym
dnes17:26
17 reakcí

Bolesti svalů

Já ho mám také doma.Když mám unavené tělo po fotbale tak se s ním namažu a dám si pořádý relax.

Fredy
dnes17:05
25 reakcí

Bolest kolen při chůzi do schodů

To je docela zajímavé, veterinární přípravek a pomáíhá i lidem.

Lilina
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.