Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > rakovina slinivky břišní

Diskuse - rakovina slinivky břišní

Muj pribeh, 25.10.2019 20:48:31, IP: ***.***.185.215, #232746
Me tatinka vzala tato hrozna nemoc po 3 mesicich od diagnozy. Mel ohranicen nador bez metastaz. Prislo se na to kdyz zezloutnul. Na chirurgii ho operovali bez dobreho vysledku - nador neoperatibilni. Mel jit na chemo ale zacal rychle hubnout a slabnout, jako by to z nej vycucavalo zivot .Pak uz jen lezel a nejedl a zhubnul ze ze nej byla kostra a pak konec. Po vazne diagnoze jsem myslel ze aspon rok tu bude ale bylo to hrozne rychle...
Slinivka, 5.11.2019 16:39:46, IP: ***.***.229.89, #232823
Byva to ruzne, jak u koho, o tom svedci vsechny ty pripady zde, i kdyz ten zaver je skoro vsude stejny, jde jen o ten cas.
Ctirad, 16.11.2019 21:12:00, IP: ***.***.188.6, #232871
chci se zeptat , jakým způsobem vám nádor diagnostikovali. mám snad všechny symptomy tohoto onemocnění, bolesti břicha, nevolnost, svědění, úbytek hmotnosti. udělali mi ct kde nic nenašli a odpověděli, že jsem zdráv, dle stavu jak se cítím tomu nevěřím, existuje nějaká možnost dalšího lepšího vyšetření, operovat mě pochopitelně nikdo nechce, musím tedy čekat až budu žluty
Anonym, 19.11.2019 6:59:05, IP: ***.***.242.255, #232881
Pro Ctirada vyšetření PET/ CT na Homolce a stoupající onko marker CA -19-9
        Předchozí   1 .. 320321322323      Následující
Přidat příspěvek k tématu rakovina slinivky břišní
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes16:28
3 reakcí

Vitamíny - těhotenství

Já jsem během snažení brala pouze Dčko a povedlo se hned 2. měsíc, každopádně to je neuv+ěřiutelně individální… jak už je napsáno výše, hlavně se... (zkráceno)

Anonym
dnes16:25
81 reakcí

Léky-závislost

Pomáhá kratom při závislosti na hypnotikách (zolpidemu)? Máte někdo zkušenost, prosím?

Anonym
dnes13:58
181 reakcí

Přírodní kosmertika

taky jsem slyšela o Hristina výrobcích, dají se určitě používat i pro miminka? není to riskantní?

Ema
dnes10:20
237 reakcí

Bolesti hlavy - migréna

zatím mně pomáhá puurex. Kdyby se to změnilo, ozvu se.

Marta
dnes10:18
222 reakcí

Stres a cukání svalů

uvolní se tělo, uvolní se hlava a bude ti líp. Je to ale všechno bez THC

Julianna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.