Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

Mirka, 05.11.2014 13:25:53, IP: ***.***.39.150, #189693
je az nehorazne drze a sproste jak rtady nejaka Bedlinka spamuje a pise ty svoje slataniny - je to nejaka ciganska spina co tady lze.. u techto je bezne ze lzou a vzdy rikaji veci jako -"prisaham.. nebo na cest me matky apod..... proboha myslite ze jsou lidi tak na palici ze pujdou pro radu k nejake cigance co nema ani vzdelani a ze pujdou pro radu k nejake primitivni slepici a podvodnici co si tady vymssli dlouhosahle romany o tom jak nejaka ciganka uhadla vsechno na svete a vetsi prezidnetum a zna vsechny tajemstvi vesmiru??? ta bedlinka a ciganka v jednom je tak tupa, ze ji ani nedojde jak je trapna a jake nesmysly zde pise...
Esperanza, 07.11.2014 0:07:34, IP: ***.***.71.169, #189748
Už by jste to měli přestat řešit. A obě protikladné strany rovněž. Věřím, že tady nejsou přece všichni z okolí Brna, že se píše jen o kartáři Petrovi K a těch kartářkách v okolí. Já mám například ve svém okolí dost kartářek, ale nešla bych k nim. Zkušenosti se s nimi z doslechu různí. Jediná, která stála za to a vykládala karty od svých 19 let a dnes by ji asi bylo 90 let, ta je už nejspíše po smrti. Ta byla panečku machr a brala si za to 100 Kč. Vůbec, co vím, tak staré babky kartářky byly nejzkušenější a výklad byl až jasnovidný. To se nedá srovnat s těmi břídily, co se vyrojili celkem nedávno. Pokud tedy hledáte ty správné, nebudou to zřejmě ty, které si dávají pseudonymy, vykládají na dálku, přes skype a nebo mají telefónní linky on-line nebo se jinak zviditelňují. Ty kartářky, které byly jedničkou, jsou už buď po smrti nebo se k ní blíží. Také věděly, že když je to jen o honorářích, že se věštecké síly vytrácejí, proto za to nebraly horentní sumy a správně to má být tak, aby klient ohodnotil kartářku podle sebe. To bylo takové pravidlo v ezoterice - u kartářek. Je ale vidět, že nikdo dnes na to nedbá a nebojí se ztráty svých schopností a mnohdy Božího daru a má pouze vidinu lehce nabytých peněz. Věřím tomu, že ač je někdo dobrý kartář a je drahý, že se najde určitě i překvapivě mnohem lepší za lidovou cenu.
Esperanza, 07.11.2014 0:07:41, IP: ***.***.71.169, #189749
Už by jste to měli přestat řešit. A obě protikladné strany rovněž. Věřím, že tady nejsou přece všichni z okolí Brna, že se píše jen o kartáři Petrovi K a těch kartářkách v okolí. Já mám například ve svém okolí dost kartářek, ale nešla bych k nim. Zkušenosti se s nimi z doslechu různí. Jediná, která stála za to a vykládala karty od svých 19 let a dnes by ji asi bylo 90 let, ta je už nejspíše po smrti. Ta byla panečku machr a brala si za to 100 Kč. Vůbec, co vím, tak staré babky kartářky byly nejzkušenější a výklad byl až jasnovidný. To se nedá srovnat s těmi břídily, co se vyrojili celkem nedávno. Pokud tedy hledáte ty správné, nebudou to zřejmě ty, které si dávají pseudonymy, vykládají na dálku, přes skype a nebo mají telefónní linky on-line nebo se jinak zviditelňují. Ty kartářky, které byly jedničkou, jsou už buď po smrti nebo se k ní blíží. Také věděly, že když je to jen o honorářích, že se věštecké síly vytrácejí, proto za to nebraly horentní sumy a správně to má být tak, aby klient ohodnotil kartářku podle sebe. To bylo takové pravidlo v ezoterice - u kartářek. Je ale vidět, že nikdo dnes na to nedbá a nebojí se ztráty svých schopností a mnohdy Božího daru a má pouze vidinu lehce nabytých peněz. Věřím tomu, že ač je někdo dobrý kartář a je drahý, že se najde určitě i překvapivě mnohem lepší za lidovou cenu.
Esperanza, 07.11.2014 0:07:42, IP: ***.***.71.169, #189750
Už by jste to měli přestat řešit. A obě protikladné strany rovněž. Věřím, že tady nejsou přece všichni z okolí Brna, že se píše jen o kartáři Petrovi K a těch kartářkách v okolí. Já mám například ve svém okolí dost kartářek, ale nešla bych k nim. Zkušenosti se s nimi z doslechu různí. Jediná, která stála za to a vykládala karty od svých 19 let a dnes by ji asi bylo 90 let, ta je už nejspíše po smrti. Ta byla panečku machr a brala si za to 100 Kč. Vůbec, co vím, tak staré babky kartářky byly nejzkušenější a výklad byl až jasnovidný. To se nedá srovnat s těmi břídily, co se vyrojili celkem nedávno. Pokud tedy hledáte ty správné, nebudou to zřejmě ty, které si dávají pseudonymy, vykládají na dálku, přes skype a nebo mají telefónní linky on-line nebo se jinak zviditelňují. Ty kartářky, které byly jedničkou, jsou už buď po smrti nebo se k ní blíží. Také věděly, že když je to jen o honorářích, že se věštecké síly vytrácejí, proto za to nebraly horentní sumy a správně to má být tak, aby klient ohodnotil kartářku podle sebe. To bylo takové pravidlo v ezoterice - u kartářek. Je ale vidět, že nikdo dnes na to nedbá a nebojí se ztráty svých schopností a mnohdy Božího daru a má pouze vidinu lehce nabytých peněz. Věřím tomu, že ač je někdo dobrý kartář a je drahý, že se najde určitě i překvapivě mnohem lepší za lidovou cenu.
Esperanza, 07.11.2014 0:07:42, IP: ***.***.71.169, #189751
Už by jste to měli přestat řešit. A obě protikladné strany rovněž. Věřím, že tady nejsou přece všichni z okolí Brna, že se píše jen o kartáři Petrovi K a těch kartářkách v okolí. Já mám například ve svém okolí dost kartářek, ale nešla bych k nim. Zkušenosti se s nimi z doslechu různí. Jediná, která stála za to a vykládala karty od svých 19 let a dnes by ji asi bylo 90 let, ta je už nejspíše po smrti. Ta byla panečku machr a brala si za to 100 Kč. Vůbec, co vím, tak staré babky kartářky byly nejzkušenější a výklad byl až jasnovidný. To se nedá srovnat s těmi břídily, co se vyrojili celkem nedávno. Pokud tedy hledáte ty správné, nebudou to zřejmě ty, které si dávají pseudonymy, vykládají na dálku, přes skype a nebo mají telefónní linky on-line nebo se jinak zviditelňují. Ty kartářky, které byly jedničkou, jsou už buď po smrti nebo se k ní blíží. Také věděly, že když je to jen o honorářích, že se věštecké síly vytrácejí, proto za to nebraly horentní sumy a správně to má být tak, aby klient ohodnotil kartářku podle sebe. To bylo takové pravidlo v ezoterice - u kartářek. Je ale vidět, že nikdo dnes na to nedbá a nebojí se ztráty svých schopností a mnohdy Božího daru a má pouze vidinu lehce nabytých peněz. Věřím tomu, že ač je někdo dobrý kartář a je drahý, že se najde určitě i překvapivě mnohem lepší za lidovou cenu.
Valentýna, 18.11.2014 11:51:51, IP: ***.***.35.92, #189955
a už je to tady zase - podvodnice Faithmystery z jejího bazaru a neustálý spam pod různými jmény. Je to stejné na všech webech - kecy typu " věřit či nevěřit" . Tak si pamatuj ty podvodnice , že pokud je kartářka dobrá tak nepotřebuje žebrat tady a lhát jako ty alias faith-mystery. Jen ukazuješ že nemáš lidi a nic neumíš. Když to neumíš, tak bež makat jako všichni poctiví lidé, problém ale je že jsi tupá a nic neumíš, ani napsat si na sebe dobrý komentář. Moje kamarádka u ní byla a byla hodně zhnusená, protože se dotyčná podvodnice faith tvářila jako Bůh, ale věděla úplně prdlajza ty její nesmysly se prý nedaly poslouchat. Kolegynka měla mít prý už 4 děti a přitom je 15 let po operaci a děti mít nemůže. Kde se berou všechny ty podvodnické tupé hlavy co si zde na sebe pějí chválu do nebes ? Vzdělání to nemá žádné a hlavu mají úplně nepoužitelnou...
Lukrecie, 18.11.2014 12:57:25, IP: ***.***.169.54, #189956
Madam - co se podepisujete Speranza - vy jste asi mela velky prujem , kdyz se rozdaval rozum, ze ano? Placate zde pate pres devate a uplne nesmysly. Zijeme ve 21 stoleti a lide jsou mnohem vzdelanejsi a nepotrebuji chodit pro radu k nejake vygumovane stare babce, co si hraje na carodejnici a co neprosla ani zakladni skolou. Plati pravidlo, ze k primitivnimu hlupakovi pujde pro radu zas jen primitivni hlupak. Bohuzel skoro zadna kartarka nema ani dostacujici vzdelani ani mozek na to aby mohla nekomu radit a proto se mnozi stiznosti na ty jejich lzi a podvody a proto se ty podvodnice odvolavaji na vyssi sily, andelskou pomoc a podobne fantasmagorie. Ke vsemu je dnska potrebne vzdelani i pro VYKLAD KARET!!. Ke vsemu je potrebna praxe - i K VYKLADU KARET!! Vetsina tech podvodnic ale zadne vzdelani ani praxi nema, tak je jasne jak asi ty jejich primitivni kecy a primitivni rady do zivota pak dopadaji, staci cist diskuze jak si na ne lide stezuji. Co se tyka financniho ohodnoceni - i v tom se mila primitivni Esperanzo nevyznate. Kazde povolani ma svou cenu. Zkorumpovani a podvodni politici berou nehorazne penize za to jejich nic a za ty jejich paskvily, tunelovani apod. Takze skutecne dobra kartarka nebo lecitelka si bude take brat skutecne dobre penize, aby se tim mohla zivit, aby se mohla sama vzdelavat a mohla zit, cerpat vedomosti energii a nemusela se zahazovat s takovymi primitivy jako jste vy. Dnes vyklada karty kazda nula, co prosla alespon 2 tridy a tragedie je, ze tem svym fantasmagoriim dokonce sami veri, ale ani nevi o cem placaji ani o ezoterice , ani o magii, jen si nekde neco precetly v casopisech. Bohuzel spoustu tupcu jim na to naleti. Jedno dalsi velke pravidlo plati, ze TI NEJLEPSI MAJI DOST LIDI A JSOU TAKE VELMI DRAZI A NEZEBRAJI TADY NA DISKUZICH A NEPISI SI NA SEBE SAMOCHVALU DO NEBE JAKO JE TY PODVODNICE FAITHMYSTERY, SCHERRY, UPINKA, MESALINDA, DIVACKA, DINUSOVA APOD. Mohla bych tu vyjmenovat hodne jmen u kterych podvodnic jsem byla a co vsechno senesplnilo a jake slataniny mile damy placaly,ale at n to prijde kazdy sam o jake kravky se jedna. Podstatne je to, ze ti nejlepsi maji vzdelani a neustale se vzdelavaji a poznate to podle toho co rikaji, jake jsou s nimi rozhovory a jake maji znalosti nejen v oboru ale i v oborech pribuznych - lekarstvi, chemie apod, protoze bez toho se pak zadna pomoc neobejde. vetsina tech podvodnic ale nema vubec zadne vzdelani a pak kydaji lidem rady o zdravi a pritom ani nevedi jak funguji organy a kde jsou v tele umisteny. Nedivim se, ze pak zakazali leciletsvi, protoze primitivek a podvodnic co lidem ublizily uz je mnoho. Ti nejlepsi ale opet maji dost lidi a vi se o nich a jsou dost drazi. Ja jsem byla osobne spokojena jen s 2 lidmi - s pani Kludskou a s panem Petrem K z Brna - oba se neustale vzdlavaji, maji znalosti a velmi dlopuhou praxi, kazdy z nich je jiíny ale umi a maji vyssi cenu. Nebudu tu doporucovat nikoho, protoze nejdrive by clovek musel pozavirat vsechny ty pdovodnice co se lidem snazi urcovat osud podle jejich primitivnich radoby-rad ale alespon lide poznaji kdo je povl a kdo je opravdu dobry
No name, 20.11.2014 23:38:50, IP: ***.***.41.91, #190001
Lukrécie, na základě čeho si dovolujete srovnávat paní Kludskou s panem Petrem K.? To má být test inteligence národa, že pomluvíte všechny kartářky a sama vyzdvihnete pana Petra K. na úroveň paní Kludské? No jste věru velmi "moudrá" žena... Předvším vaše hloupost nezná mezí. :-))
Marika, 21.11.2014 17:05:16, IP: ***.***.45.73, #190049
Lukrecie - velmi pěkně jste to napsala, kdyby tu byl "like", tak Vám jej dám, protože jste velmi trefně popsala, jak to dnes chodí a skutečnou situaci o samozvaných kartářkách. Co se týká posledního příspěvku osoby, která se ani neumí podepsat a jen hned uráží, na takové paranoidní jedince nelze reagovat. to jsou tupci. Ale v podstatě jsem chtěla doplnit to, co napsala Lukrecie. Já pokládám pana Petra K za mnohem vzdělanějšího než paní Kludská, nelze to samozřejmě srovnávat,ale mě seděl stokrát více než paní Kludská, protože Petr mi uměl velmi jednoduše věci vysvětlit a nasměrovat mě a hlavně bez toho ABY MI NĚCO NAŘIZOVAL NEBO MĚ NĚKAM TLAČIL PODLE KARET APOD. Je vidět že má hodně dobré vzdělání a co jsem četla, měl výborné učitele z Asie a východní medicíny apod. Prostě řeší a dělá to úplně jinak a bylo to opravdu bez těch keců o andělích a vyšší moci, jak zde psala Lukrecie. Ona většina těch podvodníků se odvolává práě na ty nesmysly o andělích, které se nedají ověřit. Mě se splnili předpovědi i od paní Kludské i pana Petra K a oba je pokládám za jedny z nejlepších, ale Petr mi nic nepředpovídal a přesto se stalo to o čem mluvil, nevím jak to dělá, a co vše kdy dělal, ale bylo tovynikající, když člověk zjišťuje že může mnohem více, že má dost energie a hlavně informace co mi řekl a kde mám hledat a co, to mě hodně dalo. A především si hodně vážím toho, že je Petr skromný člověk a na úrovni, který senetváří jak Bůh, jako ty kartářky, které se na Vás dívají z patra, smějou se Vám do očí a tváří se že znají osud celé planety a Vesmíru. Ať si každý najde to, co mu vyhovuje ale souhlasím s Lukrecií, že např. já si vždy radši vyberu někoho, kdo tomu rozumí a dokáže vysvětlit, pochopit a NASMĚROVAT, než ty podvodnice, co si myslí že znají dokonale Váš osud a že se MUSÍTE řídt podle jejich rad!.A to už ani nechci mluvit o těch otřesných nulách, co se prohlašují za kartářky a dokonce lidi straší a manipulují s nimi a vyhrožují, že pokud se nebudou řídit jejich radami, tak se staně něco hrozného, i to se mi u některých kartářek stalo.Je také pravda, že někdy je člověk ve velmi zoufalé a těžké situaci a určitě nenajde pomoc o nějaké primitivní kartářky s jejími primitivním názorem na svět a primitivním vzděláním a to je celá podstata. I k tomu daru, co člověk musí mít - i k tomu je potřeba vzdělání, protože to není jen o věštění.
Mirka, 21.11.2014 21:19:02, IP: ***.***.31.2, #190051
Petře, přestanete sem někdy psát ty nesmysly? Je to pořád dokola ten stejný sloh a na stejné téma, Jaká jste hvězda na rozdíl od ostatních. Je to trapné a hloupé.
Jitka, 23.11.2014 12:49:25, IP: ***.***.35.107, #190062
Mirko - Vy máte asi hodně nízké IQ, pokud si myslíte, že by nějakého Petra zajímala nějaká diskuze - to za prvé. Za druhé jste asi neprošla ani základní školou, a ani číst neumíte, to je hned poznat z Vašeho stylu, z kterého čiší závist, zloba. Nejspíše budete ta duševně nemocná feťačka, kterou už zablokovali na mnoha webech, protože tam pomlouvala každého, koho si lidé chválili - jak typické pro duševní mrzáky jako vy a samozvané kartářky, na kterou si hrajete. Já se k panu Petrovi objednám, protože si ho zde hodně lidí chválí a závistivých nul jako jste vy je mi jen líto a jsou k smíchu.
Miroslava, 23.11.2014 13:22:02, IP: ***.***.39.179, #190063
Tak nyní jsem se tedy zasmála. Kdosi tu psal že kolotočářka Kludská prý má nějaké vzdělání. Možná bývala dobrá kdyso, ale nyní už jí nic nevychází a píší o tom lidé stále dokola, i o tom, že zblbla z mediálního bordelu. Mě osobně od ní nic nevyšlo a nepovažuji ji ani za průměrnou. Podle mě se ale vyzná v oboru, přesto jí to ale nevychází, asi už je za zenitem.
Zuzka, 23.11.2014 13:33:49, IP: ***.***.162.122, #190065
Jitko - ta tupka je tak blbá, že nedokáže ani přečíst, že Petra si chválí hodně lidí, ani neumí číst jména, ani neví co to je IP adresa. Jak jsi psala - té jde jen o to pomlouvat a nejspíše- jak jsi správně napsala - je to duševně nemocná, která za vším vidí Petra hihi. Tohle ty podvodnické culy, co si hrají na kartářky těžko snášejí, že je někdo výborný, mý hodně lidí a úspěch. A tak tady tyhle nuly jen žebrají a píší si sami na sebe reklamy vit faith-mystery apod. stále dokola. Já problémy nemám, ale kdybych nějaké měla, tak bych určitě něšla k nějaké nule, co si zde na sebe píše jaká je výborná a jak se jí vše plní na 100 procent a přitom je to je to jen neznámá nula, ale radši si vyberu někoho s kým jsou rozhovory a články a nebo podle toho co píše, abych věděla, zda mi jeho názory sedí. Bohužel 90 procent těch podvodnic vzdělání nemá a nedokáží vyplodit ani souvislou myšlenku natož udělat nějaký rozhovor nebo něco smysluplného napsat. Ale to už tu také kdosi psal. Ještě , že se konečně schválil zákon právě proti těmto podvodnicím, co si hrají na léčitelky, šamanky a podobné kreatury.
W, 24.11.2014 20:02:08, IP: ***.***.162.167, #190086
W. Slaměnka, 24.11.2014 20:05:25, IP: ***.***.162.167, #190087
Mě pan Petrt K taky dosti pomohl, byl opravdu velmi sečtělý a moudře mluvil o spoustě věcech a hodně pozitivně. Nejdříve byl výklad na dálku, pak osobně. Za sebe taky doporučuji. Sice o hodně dražší, ale výborný. Hezký den všem
        Předchozí   1 .. 172173174175176177178 .. 225      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.