Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Deprese

Halina, 04.07.2008 16:05:28, IP: ***.***.9.57, #55703
Jo přesně.......blbec to tam dal dvakrát .....prčááá........čím dál víc je jasný, že je nevzdělaná a primitivní a chlastá.....už dává příspěvky dvakrát .........
Soňa, 04.07.2008 16:14:57, IP: ***.***.115.22, #55705
Halino, už se tu nad tvými výjevy rozplýváme 4. Průměrný věk 19 let a bavíme se všechny. Ještě že pes neumí číst. Asi by se pozvracel. Jdu něco dělat. Víš, co na tebe?
Halča, 04.07.2008 16:20:09, IP: ***.***.9.57, #55706
Už znervoznila, nechápe jak jsem poznala, že nemá žádnou školu ani učńák....no je to poznat na první pohled.........včera se inteligentka omlouvala a dnes už zase píše a píše.....je nervní, má strach že i druzí pochopí, že je nejblbější........prčááá...to taky je. cituji:

Je úžasný, že poznáš z písmenek, co kdo vystudoval. Ale moje tečky jsi nevyluštila. Do teď mě to fakt mrzí. Vedro ti leze na mozek, jestli nějaký máš. Nebo ti tam zbyl jen zlý trpaslík, který tluče a tluče. Mozek se vypařil. Musíš, Halinko, víc pít. Ale nealko, abys nám tady neplácala blbosti. Tebe, mi je fakt JEN líto. Pomoc se ti nedá. Ostatním bych pomohla ráda, ale tebe bych s chutí skopla ze schodů. Po tom chlastu ti už jde jen kopírovat, co kdo napsal. Hele, alkohol je metla lidstva. To by sis měla pamatovat. :-))))) Zítra si zas ráda přečtu, kdo tu co napsal, jestli je někomu líp a tak. Ale věř mi, že když ty tu nic nenapíšeš, tak s nadějí v srdci budu doufat, že tě nějaký chudák třeba přejel na přechodu. Já mu pak ráda napíšu i tu milost prezidentovi a osobně se přimluvím. :-))))) A ten hnůj platí, zlato. :-))))))


SONIČKO - pozdrav pro Tebe, 04.07.2008 16:33:25, IP: ***.***.173.78, #55709
Soničko, tady lidé buď chlastají, nebo jsou d**ilové nebo bez vzdělání nebo paraziti nebo tupci či dementi - všichni do jednoho, kromě paní Úžasné - dotyčná jasnovidka to pozná ... ovšem slovník plný vulgarismů, nadávek, sprostot a infantilních prčáááá, hlíííínááá je slovník na úrovni, slovník intelektuálně vyspělé, vzdělané, šťastné a vyrovnané ženy - pokud je unavená, kopíruje pár dní to samé, než se zase dostaví myšlenka - navrhuji s dotyčnou nekomunikovat, protože jsme tupci a opilci a na její úroveň nemáme, bude dobré, když tedy budeme komunikovat mezi sebou a ona si najde partnery intelektuálně na úrovni jinde ... kvality paní H. není na této diskuzi nikdo z nás schopen ocenit a nejsme hloubku jejích myšlenek schopni ani pochopit - opravdu navrhuji její hlubokomyslné úvahy přecházet ... nejsme jí hodni !! Měj fajn víkend !!

jinak mám obavy, že se dostaneme tady do situace nazvané " Věčné návraty i**ota ....")

Hezký víkend všem !!! Romana.
čtenář, 04.07.2008 18:54:56, IP: ***.***.113.254, #55719
Idiot se bude vracet, pokud s ním budete neustále tlachat.
všem , 04.07.2008 19:05:28, IP: ***.***.113.254, #55721
Chtěla jsem se všem, co chodí na tuto diskusi omluvit.A jestli o to stojíte, uzavřeme mír. Ráda bych si s vámi psala ale nějak mi to nejde. Mám velké psychické problémy, navíc jsem stará, s nemocným dítětem a nikdo o mě nestojí.Manžel mě už dávno opustil a když tak o tom uvažuji , ani se mu nedivím.A já jsem nešťastný člověk a uspokojuje mě jen to, že mohu napadat druhé., je to moje jediná radost.
Asi vás překvapí mé psaní ale už mě nebaví být zlá.
Vaše Halina
kety, 04.07.2008 20:04:49, IP: ***.***.110.168, #55726
ahoj chtěla jsem požádat o radu beru seroxat měsíc myslíte že by uškodilo pivko jsem člověk který nepije ale když někam jdu každý doráží proč si nedám chápete oč jde
kety, 04.07.2008 20:06:29, IP: ***.***.110.168, #55727
ahoj chtěla jsem požádat o radu beru seroxat měsíc myslíte že by uškodilo pivko jsem člověk který nepije ale když někam jdu každý doráží proč si nedám chápete oč jde
pro kety, 04.07.2008 20:47:19, IP: ***.***.152.103, #55729
jedno pivko tě nezabije, nepij ve velkém a pravidělně a pozor na destiláty. Nedoporučuje se pít alkohol samozřejmě, ale jedná malá vyjímka myslím nevadí. taky beru léky a taky si občas- výjmečně dám do sosíku
kety, 04.07.2008 21:39:01, IP: ***.***.110.168, #55739
tak díky moc mám totiž strach abych neměla nějaké šílené stavy.nebo co můžu při nejhorším očekávat
Monika, 04.07.2008 21:45:24, IP: ***.***.4.18, #55742
Asi mi do toho nic není ,ale proč jste lidičky na sebe tak strašně škaredý.Vždyt´jsou na světě důležitější věci než se takhle urážet.Je mi z toho smutno ,když to čtu.
Halina, 04.07.2008 22:11:38, IP: ***.***.9.57, #55747
Už znervoznila, nechápe jak jsem poznala, že nemá žádnou školu ani učńák....no je to poznat na první pohled.........včera se inteligentka omlouvala a dnes už zase píše a píše.....je nervní, má strach že i druzí pochopí, že je nejblbější........prčááá...to taky je. cituji:

Je úžasný, že poznáš z písmenek, co kdo vystudoval. Ale moje tečky jsi nevyluštila. Do teď mě to fakt mrzí. Vedro ti leze na mozek, jestli nějaký máš. Nebo ti tam zbyl jen zlý trpaslík, který tluče a tluče. Mozek se vypařil. Musíš, Halinko, víc pít. Ale nealko, abys nám tady neplácala blbosti. Tebe, mi je fakt JEN líto. Pomoc se ti nedá. Ostatním bych pomohla ráda, ale tebe bych s chutí skopla ze schodů. Po tom chlastu ti už jde jen kopírovat, co kdo napsal. Hele, alkohol je metla lidstva. To by sis měla pamatovat. :-))))) Zítra si zas ráda přečtu, kdo tu co napsal, jestli je někomu líp a tak. Ale věř mi, že když ty tu nic nenapíšeš, tak s nadějí v srdci budu doufat, že tě nějaký chudák třeba přejel na přechodu. Já mu pak ráda napíšu i tu milost prezidentovi a osobně se přimluvím. :-))))) A ten hnůj platí, zlato. :-))))))
Halina, 04.07.2008 22:15:35, IP: ***.***.9.57, #55749
Romana Kopretina píše:

kromě paní Úžasné - dotyčná jasnovidka to pozná ... ovšem slovník plný vulgarismů, nadávek, sprostot ....

tohle jsou ty její sprostoty, které mi psala , no fůůj :

Re: Ženatý milenec Halp**elině -Kopretina, 7.5.2008 10:43
Halinu moc nebaví sex, už ji nudí ( to by mohlo být věkem ), protože má moc orgasmů a ty ji unavují - to je výrok jak noha !!
Mně sex baví právě kvůli orgasmům a dávají mi energii, dobrou náladu a hezkou pleť, ne únavu. Halina se rozněžní jen v cukrárně nad žvancem, zajíc do ní nastrkal tolik peněz, že má 103 kilo - dobrej kolos - to chodíš za jídlo Halino ? To jsi nenáročná, to budeš brzy s chlapem chodit za gulášovku. Uvědomuju si, že vážíš o 47 kilo víc než já - tak to je síla. Ještě že mám při svém věku takovou figuru jakou mám, fakt bys se sebou měla něco dělat, to, co píšeš, není k chlubení, ale k politování, nedivím se, že tě tady holky litujou, navíc by to mohly být tvoje dcery - věkem.
Machruješ horami, Krkonoši, Beskydy a tak, ale tím, že se bojíš letadla o hodně přicházíš. To tady nikomu neimponuje, tady jsou jistě holky, které lítají za exotikou, Thajsko, Dominikánská, Kuba, Maledivy, Mauritius - po revoluci se otevřel svět pro ty, co mají prachy a to cestování ven za to stojí. Tím nechci říct, že tady u nás není krásně, je a moc, máme hezkou přírodu, ale když si jedu zalyžovat do Alp, tak to je neskutečná paráda, stejně jako pobyty u moře - Tichomoří, Kuba, Seychely, Bali - to všechno je můj sen, nikde z toho jsem nebyla, ale snad si ještě leccos splním. Moc se mi líbí Řecko, znám skoro všechny ostrovy, Byla jsem v Madridu, Monacu, Barceloně, hezká zem je Švýcarsko a Holandsko, Kanáry byly hezký i loni Egypt. Jezdíme i tady u nás - lyžovat, na Slovensko do Tater, do lázeńských měst - ale většina našich známých jsou tak dobře situovaní finančně, že cestují daleko víc než my. Taky mám hrozně ráda dobrý jídlo, ale naštěstí netloustnu, protože kdybych tloustla, tak prostě nežeru, chci se pořád líbit chlapům a všechny co znám, na tlustý nejsou. A podrž se Halino-mně kamenovat nemusíš, já nemám milence ženatýho ani jinýho, já mám jednoho manžela - příští měsíc máme dvacáté výročí svatby - pořád se máme rádi, miluju ho a vážím si ho, protože se skvěle stará o rodinu, je tolerantní, pomáhá mi doma, rád a dobře vaří, pořád pěkně vypadá, dopřává mi - mám zálibu v hezkých hadřících, skvělej táta - co můžu chtít víc ? Opravdu už jen to zdraví,ať slouží jemu, mně a našim dvěma synům, jinak máme vše - dům, chlaupu, dvě auta a hlavně tu lásku. Na oslavu 20. výročí svatby letíme na prodloužený víkend do Paříže, těším se, prý je to krásné město s milou a uvolněnou atmosférou.
A nemusím se ztrapňovat - hlíííííínááááá, prčááááááááááááá, ...Kopretina

Halina, 04.07.2008 22:56:49, IP: ***.***.9.57, #55753
Vidíte.....tady Romana píše o 20 tém výročí .........a vytahuje se s domem a chalupou........prostě snobka, v reálu už ty d**ilní kecy nikdo nechce poslouchat.....tak prodává na forech chuděra malá , směšná ........cituji:

A podrž se Halino-mně kamenovat nemusíš, já nemám milence ženatýho ani jinýho, já mám jednoho manžela - příští měsíc máme dvacáté výročí svatby - pořád se máme rádi, miluju ho a vážím si ho, protože se skvěle stará o rodinu, je tolerantní, pomáhá mi doma, rád a dobře vaří, pořád pěkně vypadá, dopřává mi - mám zálibu v hezkých hadřících, skvělej táta - co můžu chtít víc ? Opravdu už jen to zdraví,ať slouží jemu, mně a našim dvěma synům, jinak máme vše - dům, chlaupu, dvě auta a hlavně tu lásku. Na oslavu 20. výročí svatby letíme na prodloužený víkend do Paříže, těším se, prý je to krásné město s milou a uvolněnou atmosférou.
A nemusím se ztrapňovat - hlíííííínááááá, prčááááááááááááá, ...Kopretina
pro kety, 04.07.2008 23:22:17, IP: ***.***.152.103, #55759
Kety, záleží na tom jaké máš potíže, já mám panickou poruchu, ale léky zabraly a jsem bez potíží, jestli máš deprese mohlo by to tvé případné potíře prohloubit. Nikdy nepij, když se necítíš dobře, dej si jenom na radost.
        Předchozí   1 .. 209210211212213214215 .. 332      Následující
Přidat příspěvek k tématu Deprese
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.