Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Deprese

Halčáá, 03.07.2008 20:36:36, IP: ***.***.9.57, #55600
Ty jsi fakt vylízaná primitivní kráva Soňo.......co je ti do toho ty demente, že máma kouří, magore .....ty jsi snad vymyšlená fakt .........většího d**ila než jsi ty jsme tady ještě neměli......jsi nevzdělaná vylízaná chudinka, kterou nikdo nebere vážně......d**il, který nic nevystudoval a nic nedokáže......to je nám všem na první pohled jasný .....zalez primitive, nebo tu diskuzi fakt dorazíš sama.......hihi.......
Šoňa, 03.07.2008 20:39:23, IP: ***.***.115.22, #55602
Když jsem si teď přečetla ty tvoje žvásty, tak mě nejdřív polilo horko, ale pak na mě promluvil můj blonďatý, kudrnatý andílek, že chtěl ohřát mléko na spaní s medem. Já ti nepsala, že moje mamka vypije 4 piva a ani jsem se tě neptala na názor. Tobě do toho NIC NENÍ. Ale mě určitě, protože jsem její jediná dcera. Ty si mojí mamku neber vůbec do pusy, vůbec o ní nepiš. A Anča Dlaňová je asi tvoje nej kámoška, protože by z takovou hlupoňou nikdo nevydržel. Hezky to Romana nazvala.
Halina, 03.07.2008 20:40:26, IP: ***.***.9.57, #55603
Největší primitiv na diskuzi Sońa, dement s vylízanou hlavou...... cituji:

A jestli jsem chtěla Toni poslat 3 kýble energie, tak tobě aspoň 10 kýblů hnoje. To už jsou chytřejší moje rybičky v akváriích, než ty. Vědí, kdy se zhasne a jde se spát

Tak vyfuň, už máš po večerce. A neotravuj, když se dospělí baví. A je škoda, že se ten hnůj nedá opravdu poslat. A jestli tě najdu, tak ti ho přivezu osobně kamionem. Zatím jsem nebyla sprostá, nerada se tak vyjadřuju. Ale až začnu, tak už půjde do tuhýho. Přestaň nemocným lidem ubližovat.

Soňa, 03.07.2008 21:02:14, IP: ***.***.115.22, #55604
Já bych hned lidi nemlátila a nezabíjela. To jen tebe, beruško. Já psala NAŘEZAT! To je fyzický trest. Za to, co děláš lidem tady. Na co máš vztek? Že jsem tu asi týden a lidi se se mnou baví? Že mi nemůžeš ublížit, že mě nezdeptáš, protože nemám žádný psychický problém? Nebo co tě žere? Ale neboj, boží mlýny melou, pomalu a jistě. Všechno se ti vrátí. Všechno zlo se ti vrátí. Nebo že by se už něco vrátilo? Třeba tvá postižená dcera? I genialita je určité postižení. Tyhle děti jsou chudáci. Nemají normální děctví ani život. Ale já bych řekla, že je to jen výmysl, aby jsi měla pocit, že můžeš zdeptat ty, co mají problémy s dětma. Ale oni mají normální děti a ne ty. Normální jsou totiž s dětma problémy. Takové prostě děti jsou. Vždycky si vymyslíš něco, co se tu probírá, ať jsou to děti, partneři, peníze, nebo cokoli jiného. Chceš mít na vrh. Ale nemáš. Akorát se tu ponižuješ, jak jsi hloupá a zlá. Jsi zlá, protože se ti v životě nevede. Lidí, kteří jsou v životě spokojení, jsou příjemní a milí. A to ty nejsi. Tak kde je zakopaný pes? Asi by si měla kápnout božskou. Nikdo se tu s tebou normálně nebaví. Jen ti odpovídají na urážky. Protože se jim to nelíbí. Komu by se to taky líbilo. Nemáš asi žádné kamarádky a známé. Vždyť tu jsi pořád. Ráno, v poledne, večer. A rejpeš se v tom, kdo co napsal o 20 stránek dřív. Možná o 40 stránek. Já nevím, proč to děláš. Nebo úplně v jiných diskusích. Nikdo se tě na názor neptá, tak drž hubu!!!!!
Halina, 03.07.2008 21:08:17, IP: ***.***.9.57, #55606
Tak znova......at se vztekne primitivka nevzdělaná bez škol a bez úrovně :

Ty jsi fakt vylízaná primitivní kráva Soňo.......co je ti do toho ty demente, že máma kouří, magore .....ty jsi snad vymyšlená fakt .........většího d**ila než jsi ty jsme tady ještě neměli......jsi nevzdělaná vylízaná chudinka, kterou nikdo nebere vážně......d**il, který nic nevystudoval a nic nedokáže......to je nám všem na první pohled jasný .....zalez primitive, nebo tu diskuzi fakt dorazíš sama.......hihi.......

Martas , 03.07.2008 21:08:50, IP: ***.***.1.78, #55607
Soni , Romano a ostatní dneska mi to vedro nedělalo dobře a taky ty příspěvky od Halči..---)))to není nic nového , nejen že je nemocná ale jak jste odhadli je moc zlá a sama....měla by ráno chodit pro ty rohlíky , aby věčně neseděla na zadku u PC!!!..-))přeju Vám všem dny bez D Zatím
Halina, 03.07.2008 21:14:28, IP: ***.***.9.57, #55610
Jasně......hihi....závist..........já byla celý den u řeky s dceruškou..........ta si tam četla anglickou detektivku, zatímco osamělá Romana psala na forum.....prčááá.......můžete také jet k řece si užívat, kdo vám v tom brání??Že nemáte s kým??No za to já pčece nemohu.....hihi
Tak znova pro omezenou primitivní Sońu, tak hloupého vulgára jsme tu už dlouho neměli.....Sono, za chvili tě holky začnou prosit abys na mě nereagovala....děláš si tu příšernou ostudu, leze z tebe póvl, na první pohled.

Ty jsi fakt vylízaná primitivní kráva Soňo.......co je ti do toho ty demente, že máma kouří, magore .....ty jsi snad vymyšlená fakt .........většího d**ila než jsi ty jsme tady ještě neměli......jsi nevzdělaná vylízaná chudinka, kterou nikdo nebere vážně......d**il, který nic nevystudoval a nic nedokáže......to je nám všem na první pohled jasný .....zalez primitive, nebo tu diskuzi fakt dorazíš sama.......hihi.......
Soňa, 03.07.2008 21:23:02, IP: ***.***.115.22, #55611
Je úžasný, že poznáš z písmenek, co kdo vystudoval. Ale moje tečky jsi nevyluštila. Do teď mě to fakt mrzí. Vedro ti leze na mozek, jestli nějaký máš. Nebo ti tam zbyl jen zlý trpaslík, který tluče a tluče. Mozek se vypařil. Musíš, Halinko, víc pít. Ale nealko, abys nám tady neplácala blbosti. Tebe, mi je fakt JEN líto. Pomoc se ti nedá. Ostatním bych pomohla ráda, ale tebe bych s chutí skopla ze schodů. Po tom chlastu ti už jde jen kopírovat, co kdo napsal. Hele, alkohol je metla lidstva. To by sis měla pamatovat. :-))))) Zítra si zas ráda přečtu, kdo tu co napsal, jestli je někomu líp a tak. Ale věř mi, že když ty tu nic nenapíšeš, tak s nadějí v srdci budu doufat, že tě nějaký chudák třeba přejel na přechodu. Já mu pak ráda napíšu i tu milost prezidentovi a osobně se přimluvím. :-))))) A ten hnůj platí, zlato. :-))))))
Marcela 1, 03.07.2008 21:25:10, IP: ***.***.109.12, #55612
Bože Halino ty jsi kráva, to se fakt nedá přehlídnout.
Halina, 03.07.2008 21:27:54, IP: ***.***.9.57, #55613
Tak znova snad jí to dojde i když je zjevně pomalá:

Ty jsi fakt vylízaná primitivní kráva Soňo.......co je ti do toho ty demente, že máma kouří, magore .....ty jsi snad vymyšlená fakt .........většího d**ila než jsi ty jsme tady ještě neměli......jsi nevzdělaná vylízaná chudinka, kterou nikdo nebere vážně......d**il, který nic nevystudoval a nic nedokáže......to je nám všem na první pohled jasný .....zalez primitive, nebo tu diskuzi fakt dorazíš sama.......hihi.......
Halina se baví, 03.07.2008 21:31:04, IP: ***.***.9.57, #55614
Ne ty jsi kráva Marcelko......pak se nediv, že je ti blbě...nadáváš sprostě lidem a pak do sebe musíš cpát Neurolky........a máš to......
Tak uvidíme co tu primitiv Soňa ještě sesmolí......prčááá....jak se snaží........prčááá
Soňa VŠEM, 03.07.2008 21:38:06, IP: ***.***.115.22, #55615
Omlouvám se, že jste museli tohle všechno přečíst, že jsem vám to tady tak hrozně potapetovala.

Ale v ideálním světě, můžete ženu (Halinu) vypustit, ale v reálném světě musíte občas vypustit vy. Půjdu si dát asi Ferneta. :-)))))))

Snad všichni mou omluvu pochopí.
Halina, 03.07.2008 21:48:07, IP: ***.***.9.57, #55617
Vidíš ....vidíš d**ile....už ti to došlo demente .........jsi tak tupá, že to trvalo docela dlouho......trénuj si trpělivost , ted to tu budu dávat furt .......já ti dám urážet mě.....!!

Ty jsi fakt vylízaná primitivní kráva Soňo.......co je ti do toho ty demente, že máma kouří, magore .....ty jsi snad vymyšlená fakt .........většího d**ila než jsi ty jsme tady ještě neměli......jsi nevzdělaná vylízaná chudinka, kterou nikdo nebere vážně......d**il, který nic nevystudoval a nic nedokáže......to je nám všem na první pohled jasný .....zalez primitive, nebo tu diskuzi fakt dorazíš sama.......hihi.......
Soňa, 03.07.2008 22:00:38, IP: ***.***.115.22, #55618
Mě nedošla trpělivost, ale jdu se dívat na tv. Už mě nebavíš. Piš si tu co chceš. Třeba celou noc. Celou, celičkou noc. Počkej, ty se budeš divit, až si dá někdo Ferneta a pak tě vypustí. Stejně jako tě teď vypouštím já. A bacha, ať si nezavaříš klávesnici.
anna, 03.07.2008 22:15:17, IP: ***.***.117.184, #55621
Halino,ty teda dokážeš na sebe poštvat lidi!Jsem podle tvojich měřítek nevzdělanec(jsem jen vyučená),ale tvojí úrovně v napadání,urážení a ponižování lidí snad ani nedosáhnu!Doufám!!Kde jsi to studovala?V tvém věku při tomto chování raději choď kanálama!Tam by jsi se vlastně i hodila!Jsi taková kanálie a odpad diskusí!Nešlápnul ti v dětství někdo na hlavičku?
        Předchozí   1 .. 206207208209210211212 .. 332      Následující
Přidat příspěvek k tématu Deprese
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.