Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Deprese

Halina , 03.07.2008 8:14:24, IP: ***.***.9.57, #55523
Blbec to dal dvakrát....hihi......ano přesně , je geniální, má stejnou diagnosu jako Einstein a Bill Gates......ale to bys nejdřív musel číst diskuze pořádně .......moje dcera je nejlepší na technické škole ty demente ..........a te´d můžeš závidět .......co je to tu za magory ???Děs
Soňa, 03.07.2008 8:46:34, IP: ***.***.115.22, #55524
Myslíš, že ti někdo závidí, Halino? Ne ani ŤUK. Není totiž co. Já myslela, že když jsi tak inteligentní, tak si ty moje tečky vyluštíš. A ještě jsem ti dala nápovědu ve formě velkých písmen na začátku. :-) Asi se nepovedlo. Klidně si rejpej, že jsem se nalila. Mě neublížíš. Hroutit se z tebe nebudu. Neberu žádné léky, jako ostatní, kteří tu hledají pomoc a ty je akorát vytáčíš, hlupoňo. Já jen trochu vědět, kdo jsi a kde si tě najdu, tak snad si pro tebe i zajedu a dostala bys nařezáno. Jak malý dítě. Ono totiž škoda rány, která padne vedle. V tvém případě to platí dvojnásob. Takže děkuj bohu, že nevím, kdo jsi. Toni, je na tom asi fakt zle a ty si tu píšeš ty svý přiblblý písmenka. Luboš taky potřebuje pomoc. A ty tu ty lidičky nervíš. Myslíš, že na tuhle diskusi chodí kvůli tobě? Ještě že takových blboňů není na světě většina. Kam by jsme asi došli. A co tu pořád plácáš o nějaký Sardínii? Pořád píšeš to samé dokola. A jestli nemáš něco důležitého k této diskusi, která má název DEPRESE, tak vyfič.
Halina, 03.07.2008 9:11:46, IP: ***.***.9.57, #55527
Jo to udělala Romana chybu, že za mnou lezla a urážela mě.........ted budu chodit já za ní ........a jestli nevíš o Sardinii..... tak nevím o čem píšeš........vůbec nečteš, co se tu píše, demente Sońo........a znova opakuju, TONI nepomůžete tím že jí litujete........TONi musí změnit svůj přístup k životu a lidem okolo, jinak bude nemocná dál, tak jí varuje právě nemoc, že musí na sobě zapracovat .......a bude se to dít dál......ty jsi jen primitiv , který tyhle složitější věci nechápe, tak se nevyjadřuj demente primitivní.....
jája, 03.07.2008 9:34:41, IP: ***.***.33.126, #55530
Pokud si někdo (H....a) myslí že nás svým jednáním rozhodí tak je na omylu.... škoda že tady není admin a nevyhodí jí z diskuze... jen těma svýma p........a deptá lidi kteří na tutu stránku přišli z důvodu že potřebudou pomoci. A když teda Halino říkáš, že za to všechno může Romča tak proč urážíš i ostatní?.... Když jsi tak moc šťastná a spokojená s tím co máš tak co vůbec chodíš sem co?... to se tak moc nudíš? Každý si něco zažil... a každýmu trvá a trvat bude než se z toho dostane, proto je tady aby mu ostatní pomohli co se jen dá.... což u mě se to všem povedlo... díky bohu. A to že tady budeš komentovat věci ohledně druhých negativně a sprostě je vážně ubohost! Teď jsem pro tebe určitě trapná pipka, neinteligentní dement atd., ale věř mi že já si z tohoto hlavu dělat opravdu nebudu. Mě osobně si nic neudělala, ale vadí mi že dokážeš jen a jen urážet a ponižovat.... shazovat i to poslední sebevědomí co člověk má v sobě.
jája, 03.07.2008 9:38:04, IP: ***.***.33.126, #55531
koukám že v tom rozčílení jsem tam nasekala chybu za chybou ale ¨NORMÁLNI" lidi to pochopí... nikdo není dokonalý.... až teda na H.... ta podle svého jednání je nejlepší ve všem.
čtenářka, 03.07.2008 10:26:27, IP: ***.***.140.118, #55536
Již delší dobu čtu tuto diskuzi a nechápu jednu věc: proč na tu paní h. pořád reagujete? Proč jí prostě neignorujete? Pořád se jenom obhajujete že to není pravda, že je zlá, kolik diskuzí rozvrátila..... Vy jí vysloveně posíláte vodu na její mlýn. Na to ona přesně čeká. Až na její příspěvky přestanete reagovat, tak jí to přestane bavit. Ona vás jenom provokuje a bude jí to bavit tak dlouho, dokud bude mít koho provokovat. Uvažujte prosím. Vžydť je to vlastně pro vás úplně cizí člověk, tak se na ni vykašlete.
Nina, 03.07.2008 10:37:57, IP: ***.***.242.173, #55538
Ahoj zlatíčka,
moc zdravím zdravou Romanku (a děkuji ti za to, jak ses včera Toničky zastala) a Soničku a přeji hezký letní den a nám všem "magorům" aspoň trochu klidu a síly. Včera jsem z urážek místní jedubabky zůstala perplex, Soni, máš pravdu, zdravý člověk to ustojí, ale když mám zrovna špatné období, tak to hrozně otravuje a vyčerpává. Je tu tolik fantastických lidí a jen jeden otrava, který se nemůže smířit s tím, že o jeho názory nikdo nestojí. Samozřejmě ho můžeme ignorovat, ale jen do určité míry, nemyslím si, že je to správné ve chvíli, kdy s velkým uspokojením kope do slabšího a ještě se hájí tím, že chce Toničku probrat. Je to stejné jako kdyby kůň padl vyčerpáním (a Tonička měla boreliozu a pak vážně nemocné dítě) a já ho řezala bičem, ať vstane a dojde se do stáje nažrat. Zažila jsem to na vlastní kůži a vím, jaká je to hrůza. Toni moc dobře ví, kde a jak má ubrat a co má změnit, ale to se většinou nepodaří ze dne na den ani zdravému člověku, natož vyčerpanému, kterému je pořád špatně. Ono to půjde, ale po malých krůčcích, hroší kůže nikomu přes noc nenaroste a zajetý řád rodiny se přes noc nezmění. A Toni už vykročila a potřebuje podporu, aspoň tu, kterou ji mohou poskytnout lidé tady, to není žádné litování, ale upřímný soucit a snaha poradit a povzbudit, já tu také čerpám sílu, protože jsem na tom už spoustu let jako tvoje maminka a nechci se vzdát. Můžu se zeptat, kolik je tvé mamce let?

Malířko, Kollerko, Kristalko, Luboši, Jájo a všichni ostatní hodní, držte se a ať je nám líp.
ROMANA VŠEM, 03.07.2008 18:00:48, IP: ***.***.173.78, #55579
Moji milí, moc zdravím. Chci Vám napsat, že znám Toni od mládí, svět je malý, žiji v Čechách a Toni na Moravě, ale vím, že Toni je milá, hodná, nesmírně pracovitá a chytrá holka, se kterou se brzy sejdu a na kterou se moc těším.
Chtěla jsem, abyste to věděli.
Dnes jsem podepsala novou pracovní smlouvu na právní oddělení banky, mám trochu euforii a budem trochu slavit. Snad 1. září, kdy mi skončí dvouměsíční výpovědní lhůta u německé firmy, kde jsem strávila deset let, vykročím pravou nohou, těším se na novou práci, lidi, tváře, známé ... o starost míň, snad je přede mnou hezké léto ...
Moc na Vás denně myslím, i když Vás neznám osobně, ráda Vás chodím číst MÁM RADOST, KDYŽ SE DOČTU, ŽE NĚKOMU JE LÍP - PIŠTE DĚVČATA, LUBI A PEŤULKO - S LÁSKOU ROMANA.
Toni a Malířce Romana, 03.07.2008 18:10:59, IP: ***.***.173.78, #55580
Toninko, esemeska mi od Tebe přišla potěšila, děkuji a MTR !!!!
Malířko, poslední dny jsou tak dobré pro mně a plné pozitivna ( práci mi sehnala dobrá známá, kdysi jsem pomohla já jí s uplatněním pro dceru, teď ona mně na oplátku ), že se začínám trochu bát, že po letu vzhůru může přijít pád dolů - nechám toho pesimismu - snad to ještě bude tak hezké nějakou dobu - hodně na Tebe myslím poslední dobou , na Tvoje slova a řádky ... piš mi - díky - Romana
Halina, 03.07.2008 19:23:48, IP: ***.***.9.57, #55593
No jsi dement Jájo a já jsem byla dokonce tak hloupá..... že jsem ti radila....mohla jsem vědět,že dement, který živí dospělýho chlapa a ještě se od něj nechá týrat si nedokáže přebrat žádnou situaci dobře ........a proč sem chodím??Protože chci.........a šiju do lidí , kteří mě uráželi kvůli cvoklé Romaně........Luboš, Nina, Malířka, Petr ....další

To je možné, že má Toni stav po borelioze......ale znova opakuju, dokud nezmění svůj život, nezmění se její nemoc .......odborníky neřeší a odbyde a na foru se svěřuje ......na co asi??Tady každý lže, Romana se jen vytahuje a hledá si tu přátele, které v reálu nemá a Malířka lhala, že poletí s Petrem na dovču a ještě se mi posmívali .....takoví lháři TONI vyléčí??Jak vidíte , nemění se zjevně nic, pořád je KO. dál.a ještě jí propadne dítě.....no děs......
Aneta, 03.07.2008 19:37:26, IP: ***.***.157.101, #55594
Milí přátelé, posílám Vám pozdrav a přeju krásně prožité dny. Bojím se to zakřiknout,ale musím Vám napsat,že u nás doma nastal koncem června naprostý zvrat. Manžel najednou úplně změnil chování, dává mi najevo city, chová se hezky, říkal, že mu moc záleží, abychom spolu zůstali atd. Pokud odhaduji správně, myslím, že se cítí psychicky i fyzicky líp, normálně komunikuje, plánuje, zajímá se o společnou dovolenou, nepije, necourá s kamarády, ... Přesto jsem zase z toho nahlého obratu zmatená a nervózní (antidepresiva nebere). Chtěla jsem se Vás zeptat, je možné, že se z toho dostal sám, nebo se mám snažit, když je teď přístupný domluvě, aby šel k doktorovi. Bojím se, aby se všechno znovu neopakovalo, ale nechci na něj zase zbytečně tlačit. Děkuju Vám za radu.
Soňa, 03.07.2008 19:41:05, IP: ***.***.115.22, #55595
Ahojky Nino. Mě je jasné, že každý může mít špatné období a hrozně mě mrzí, že někdo je tak zlý a hloupý ještě může ostatním škodit. Ještě než nejmenší začal chodit do školky, tak jsem měla taky takové nějaké depky. Ale to nebylo na léky. Jen mě vysilovalo, že jsem neměla ani pár hodin v měsíci pro sebe. Žádná babička, nikdo, kdo by mě vystřídal. Každý den byl stejný. A v téhle době potkat Halinu, tak jí asi zabiju. Dneska už je to lepší. Malý chodí do školky, já zatím práci nemám a ani si nemůžu dovolit chodit do práce třeba na 8 hodin. Ideální by bylo 6 hodin denně. Až něco takového seženu, tak budu fakt ráda. Ale prázdniny mi zas dávají zabrat. Všichni 3 jsou doma a v sobotu přijede drahá polovička na týden domů. Tak nás tu bude 24 hodin všech 5 a pes. Asi si taky nechám předepsat nějaké pilulky. :-)
Všem, kteří trpíte, bych hrozně ráda pomohla. Ale jasné, že člověk to musí zvládnout sám. Ať s berličkou, nebo bez. A takový provokatér, který se do člověka naváží, že lze, je dement a já nevím co ještě klidu nepřipadá.

NE, nejste vy ti špatní. Vy to zvládnete. Každý krok vás zase postrčí kousek dál.

Mojí mamce bude letos 60 let. Ale určitě na to nevypadá. Vypadá na 50. Je štíhlá, barví si vlasy, chodí hezky oblíkaná. Ale to jen když má dobré dny. Snad to zvládne.

A já opravdu nikoho JENOM nelituju. Udělala bych co by šlo, abych pomohla.
Soňa, 03.07.2008 20:00:22, IP: ***.***.115.22, #55597
Ahojky Romčo. Je super ta práce. Všichni ti budeme držet pěstičky, aby ta práce vyšla a byla si tam spokojená.
Mamča dneska k lékařce nedorazila, bylo moc velké vedro a vycházelo, že by jela kolem poledne z města. Přeobjednala se. A nedivím se. Po obědě jsem ji vyvezla na zahradu a seděla pod velkým slunečníkem. Ale mám úžasnou zprávu: MÁMA 3. DEN NEKOUŘÍ. Snad to vydrží. Kouřila skoro 2 krabičky denně. A tím pádem táta taky nekouří, protože je závislý s cigeretama na ní. Sám si nekoupí nic. Mám hroznou radost. Nenápadně jí hlídám. Včera si po večeři dala jen jedno pivo. To je taky úžasný. Neumím si předctavit, že by nekouřili. Dneska šla a koupila si za 1100Kč hodinky. Za odměnu. Za den neutratí 200Kč za cíga, tak ať si je koupí.
Měj se moc hezky, sice se nám počasí zkazilo, u nás už bouřky běhají kolem a cedí. Kytky z balkonu jsem preventivně sundala, ať mi z nich něco zbyde.
Toni je určitě bezva ženská, Halinu tu nikdo nebere vážně. A že je Toni taková a maková a má takové nebo makové děti? To máme taky. Potřebuje se jen sebrat, aby byla v klidu a nikdo ji nenervil. Snad se jí podaří co nejdřív být OK.
Halina, 03.07.2008 20:02:39, IP: ***.***.9.57, #55598
Protože jsi primitivní Soňo.....hned bys lidi mlátila a zabíjela ....jsi jednoduchá jak facka .......nechápu taky proč řešíš , že máma vypije večer tři čtyři piva.......další důkaz tvé omezenosti.......to klidně může, není to moc, proč jí nedopřeješ...... to co jí vyhovuje??Protože jsi vylízaná blbka.....
TONI si od nikoho nedá říct, ani odborníky neberem tady také né, jede dál hloupě po svém a pak píše, že si nemůže pomoct a musí dál dělat .........tak at si pak nestěžuje ..

A mě taky moc mrzí, že je nekdo tak hloupý a škodí druhým jako Romana.....tady psala sladká slůvka a hned utíkala na ženáče a tam mi psala, že si to dělám Ančou Dlaňovou ........ale ty jsi dement, ty ani nevíš co se tu dělo, je to marný dementovi jako ty .....psát ......:-):-)A ne abys na mě reagovala primitive nevzdělanej.......zkazila bys to holkám.....prčááááá......jéééé
Soňa, 03.07.2008 20:18:38, IP: ***.***.115.22, #55599
Ty blboňo Halino. Pochybuju o tom, že někdo za tebou lezl. Já čtu, kdo tu co píše a taky čtu, že tu řešíš Sardínii už po několikáté a nic ti po tom není! Jestli někdo pojede do Ruska, do Kanady, nebo na Severní pól. A nebo nepojede vůbec nikam. Už jsem ti jednou psala, že moje IQ je 126, tak nejsem dement primitivní. A když tu napíšu něco Toni, nebo někomu jinýmu, tak to nepíšu tobě a opravdu se k tomu nemusíš vyjadřovat. Ty zapracuj sama na sobě. Hlupoňo. A to ti říkám ještě hezky. A jestli jsem chtěla Toni poslat 3 kýble energie, tak tobě aspoň 10 kýblů hnoje. To už jsou chytřejší moje rybičky v akváriích, než ty. Vědí, kdy se zhasne a jde se spát. Tak vyfuň, už máš po večerce. A neotravuj, když se dospělí baví. A je škoda, že se ten hnůj nedá opravdu poslat. A jestli tě najdu, tak ti ho přivezu osobně kamionem. Zatím jsem nebyla sprostá, nerada se tak vyjadřuju. Ale až začnu, tak už půjde do tuhýho. Přestaň nemocným lidem ubližovat.
        Předchozí   1 .. 205206207208209210211 .. 332      Následující
Přidat příspěvek k tématu Deprese
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.