Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Deprese

TONINCE - pracky od ní pryč ty zlá ..., 02.07.2008 21:26:57, IP: ***.***.173.78, #55500
TONI, MY CO JSME TADY S JEDINOU VÝJIMKOU TĚ MÁME RÁDI - já moc, jsi mi milá, mám Tě ráda, jsi citlivá, hodná, jemná dušička - mysli na to prosím a na nějakého chudáka, který přišel hloupě a ve své tuposti a omezenosti kázat a srážet SE VYKAŠLI - je to ubohost navážet se do lidí s problémy s depresí a úzkostmi, to může jen ubožák, který neví, oč jde a primitiv.
Vytočila jsem se, protože na lidi tady mi nikdo nebude sahat, mně ať nadává, já jsem nad věcí a tudíž neprůstřelná, tvrdá, ale Toni, Ty si pořád připomínej a čti stránky zpět - tady jsou všichni při Tobě, fandí Ti, drží Ti pěstičky - jsi naše holka, dělala jsi všechno s nejlepším vědomím a svědomím a umíš se poprat se životem a nepřízní osudu, vím, kolik problémů jsi ustála, protože Tě znám nejen z této diskuze, ale osobně, my obě víme, jak svět je malý ...... beruško moje, mám Tě upřímně ráda a je nás víc a psaní té ubohé ani nečti, je zcela mimo, je v jiné dimenzi, vůbec neví, oč jde ... s láskou Tvoje Romana Marie -ty víš .....
Halina, 02.07.2008 21:31:55, IP: ***.***.9.57, #55501
Sonička se nám nalila ........hihi......je to pravda, myslíte že Toni pomůžete...... dyž jí budete stále psát , ty chudinko malá a ona si dál bude zamotávat život, neschopná se z toho vymotat.......nakonec stejně zkolabuje a ani pak jí to nedojde.......má nízkou ínteligenci, a dcera je po ní, tak propadla ...........kdo normální by lez ráno pro rohlíky v posledním tažení, aby měli haranti čerstvý pod nos.....jen blázen.......připomíná mi Jáju, jak živila manžela............přijel seřval jí.... vzal její peníze a šel pařit a Jája doma plakala.........královna hlupáků společně s Toni ........a výsledek??Toni se může strhat a holka dělá jednu blbost za druhou ....propadla .........:-)
Halina, 02.07.2008 21:38:39, IP: ***.***.9.57, #55502
To se pleteš a lžeš Romano, já nenapadám tebe ale tys napadala sprostě mně............dokud to nepřiznáš a nevysvětlíš, tak tu budu dál psát ........ty jsi zavinila, že sem chodím ..............a Toni nepomůžeš, když jí budeš litovat ......nic se nemění, jak vidíš, není dost inteligentní na to aby pochopila, jak má žít .....za blbost se platí .........a Toni bude platit dál.....
DOST, 02.07.2008 22:23:07, IP: ***.***.173.78, #55504
Nemám co přiznat a tím méně co vysvětlovat. Tvoje pokyny mám na háku, jseš pro mně NIKDO. Mně napadej do aleluja, třeba tu bydli a kydej na mně špínu 24 hodin denně, když nežiješ, je mi to jedno - kydej na mně třeba doživotně, na mně nemáš - jsem co se tebe týče neprůstřelná, jsi pro mně NIKDO !!!!! Soni a Toni, o kterých nyní píšeš nesaháš po kotníky, mně na Toni záleží, mám pro to tisíc důvodů, ty jsi NIKDO, NIC, NULA - klidně kopíruj a pomlouvej, jak je ti libo, na mně nemáš - nikdy - jsem tu s jinými a pro jiné .... to, co tady předvádíš dnes tě znemožnilo cca do konce tohoto století... jsem ráda, že ses předvedla ve vztahu k děvčatům v plné parádě, kdo vlastně jsi, dokud ses navážela do mně, nemělo to grády ani razanci-tím navezením se do děvčat jako je Soňa a Toni jsi si na této diskuzi zaklapla nad sebou víko rakve - neexistuješ - pro mně jsi nikdo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Romana.
Halina, 02.07.2008 22:29:27, IP: ***.***.9.57, #55505
Nula jsi ty chuděro směšná......já byla celý den u přítele v bytě a hlídala jsem tam řemeslníky......zatímco ty jsi tady psala svoje d**ility ........a ještě jsi tak ulhaná, že mi napíšeš , že já nežiju......přitom nežiješ vůbec ty.......jen lžeš .......na Sardínii neletíš, přestože jsi tu lhala, ale dál sedíš na forech a jedeš akorát na chatu.....ale abys tady věšela bulíky na nos lidem, na to jsi dobrá.......v reálku nemáš nic, všichni na tebe kašlou , tak musíš trapčit tady ......hihi...trapinko směšná........to mi fakt hrozně záleží na tom, co si nějaká osamělá Romana o mě myslí ......ani práci už nemáš .......tupče.....sama se znemožnuješ nejvíc ......jéééé
Kristalka, 02.07.2008 22:41:59, IP: ***.***.197.235, #55506
Tak tohle me teda taky dorazilo!Halino proc to delas?Proc tak urazis?Co ti Toni udelala?Proc soudis nekoho pres par radku?Ani kdyby to o tobe Romana napsala,proc se s tim nesmiris a porad si vylivas vztek??Uspokojuje te to?Nedokazes prijmout ze te nekdo nekdy setrel,napadnul?Budes do nekonecna furt jen lidi tady napadat?Vis,ono to fakt pusobi jako,ze te to strasne ranilo,nemuzes se s tim vyrovnat a lecis si tim neco.Prece zdrave sebevedomy clovek takhle nereaguje. At si Toni dela co chce a jak chce,prece nebudes soudit jak vychovava svoje deti apod.Nebo jak se pro ne obetuje.Myslim ze je to furt 100x lepsi nez kdyby na ne kaslala.I kdyz vseho s mirou.Taky jiste jsi nedelala vse dokonale ve vychove a vubec v zivote jako vsichni ostatni.Kazdej dela chyby!!Vzdyt dokazes byt i normalni, tak proc neustale takhle rejes?Tohle nedela spokojeny clovek. Mas svyho zajicka,tak se mu venuj a nech ty holky na pokoji, protoze to uz fakt prehanis:-((((((
Halina, 02.07.2008 22:56:15, IP: ***.***.9.57, #55507
Ty jsi další blbka Kristalko .....ty nechápeš ty tupče, že já tím, že to Toni píšu pomáhám a snažím se jí vybrucovat ......přečti si zpátky všechno, co tu píše.......celé měsíce se jí stav nemění, leze po čtyrech a doma nic neřeší, pláče , že ji nepomohou, že jí manžel odsekává.......a dál dělá otroka, všechno odře a oni jí s**ou na hlavu ......jeden čas byla úplně na umření ......ale ve svým životě nězměnila nic.....nemoc vždycky vzniká z toho , že člověk NĚCO NĚŘEŠÍ A NĚCO POTLAČUJE........ty si radši skoč na tu psychoterapii, protože jsi beznadějná , jak vidím ........a Romana je sprostá ženská a pokrytec....tady svatá a ten samý den mi psala ty nejsprostčí urážky .......je to pakáž a já to o ní budu lidem říkat ......nesnáším lháře a pokrytce totiž ......a dělá to spokojený člověk, já nedovolím lhářům aby tady lidi vodili za nos......
Nina, 02.07.2008 22:59:24, IP: ***.***.242.173, #55508
Ahoj všechny milé dušičky,
omlouvám se, že jsem se dlouho neozvala, musela jsem řešit technický problém u domku a v tomhle počasí mě stál všechny síly. Ještě teď jsem vyřízená a většinu dne chci jenom padnout a nemuset už vstávat. Několikrát jsem vás chtěla aspoň pozdravit, ale to tu právě kralovalo to individuum a mě to odradilo.
Ale už se nenechám a zítra napíšu víc. Jen ještě podotknu, že jestli je tahle Stará rašple výtvor skupinové psychoterapie, tak jsem opravdu ráda, že jsem byla neúspěšný pacient. Fakt budu radši slušný blbec než chytrý hulvát s dokonalýma dcerunkama a zajícem v posteli.

Všem přeji klidnou dobrou noc.
Halina, 02.07.2008 23:07:34, IP: ***.***.9.57, #55510
Vidíš Nino, protože jsi sprostá na lidi , tak jsi nemocná......já jsem zlá jen na ty zlé a prolhané jako Romana .......takhle si nepomůžeš, dyž mi budeš závidět zajíčka a milé dcerunky......moje dcera měla vyznamenání.......a Toni dcera prolítla ......protože já vím jak na to ...
Janinka81, 02.07.2008 23:18:27, IP: ***.***.224.142, #55513
Pro Martas: Děkuju moc!!! Zkusím tam zavolat.
čtenář, 03.07.2008 7:08:13, IP: ***.***.158.236, #55517
Říkáte si o ty její bláboly, když s tím blbem pořád diskutujete, jedna přes druhou. Dobře vám tak.
Halina, 03.07.2008 7:47:52, IP: ***.***.9.57, #55518
Moje příspěvky jsou inteligentní, na rozdíl od d**ilních typu.....drž se Toni, miláčku.......věř že bude líp...a TONI dál podělává, co se dá.....a od příspěvků Romany, která forum zneužívá k tomu,aby se vytahovala...hihi........jak byla v Detenicích a na Veselém kopci, jako snobka......tam všude to sice známe dávno všichni , ale co má holka chudák prodat, kdo by jí obdivoval....v reálu je lidem pro smích, dyž jim cpe Veselý kopec.......trapka osamělá.....kdyby se radši věnovala synovi, aby se líp učil a měl vyznamenání jako moje dcerka ...!!Já pro rohlíky ráno nechodím a přesto je moje dítě nejlepší ze třídy celé roky a TONI se může strhat a sedřít a holka jí propadá .......to je rozdíl co??Kde asi bude chyba??
čtenář, 03.07.2008 8:02:06, IP: ***.***.158.236, #55520
Nejlepší z pomocné školy? Nebo to snad chodí autisti do normální škol?. Nebo není autista a je génius? Už tomu opravdu nerozumím. Tedy vlastně rozumím. Halina je šílenec a vy se s ní zbytečně vyčerpáváte. S bláznem nemá cenu se bavit, vždyť to pochopte!!!!!
čtenář, 03.07.2008 8:04:12, IP: ***.***.158.236, #55521
I když , nic proti dítěti, nechci ho urážet, to za nic nemůže, ať je to tak nebo tak.
čtenář, 03.07.2008 8:06:30, IP: ***.***.158.236, #55522
I když , nic proti dítěti, nechci ho urážet, to za nic nemůže, ať je to tak nebo tak.
        Předchozí   1 .. 204205206207208209210 .. 332      Následující
Přidat příspěvek k tématu Deprese
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.