Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Deprese

Soňa, 01.07.2008 22:54:21, IP: ***.***.115.22, #55410
Ahojky Jájo. Ještě jsme si nepsaly, ale jak vás tady poznávám, tak to, co jsi dneska udělala a řekla do telefonu, tě muselo stát asi hodně síly, ale dobře jsi udělala. Přeci bys mu ještě neplatila půjčku! To ať si vyřídí on sám. Může ti ho být líto, ale to je vše. Hodně síly do budoucna a každá taková věc tě určitě posílí. Když se vede, tak se vede! :-)
Soňa, 01.07.2008 22:56:33, IP: ***.***.115.22, #55411
Toni, kdyby šla poslat energie a chuť do života, tak ti jí pošlu aspoň 3 kýbly. :-)))))
Soňa, 01.07.2008 23:05:39, IP: ***.***.115.22, #55412
Ahojky Romčo. Zase takový krásný písmenka jsi napsala, zase se to krásně četlo.
Mamča jde ve čtvrtek na kontrolu ke své lékařce a až dnes byla příležitost jí říct, že jsem s její lékařkou mluvila o tom jejím pití. Tak snad to dobře dopadne. Nebylo pro mě jednoduché jí říct, že jsem s doktorkou mluvila, ale musela jsem ji to říct, aby nebyla překvapená. To by asi nebylo příjemný. Tak s ní snad citlivě promluví. Já když jí říkám, aby nepila, tak to asi tak nebere, myslí si svý. Ale když to uslyší od ní, tak to snad vezme. Myslí si, že když není denně na mol, tak to asi nevadí. Netěším se na ten čtvrtek, jednou stránkou se bojím, co jí řekne, aby jí třeba nějak tvrdě nevynadala. Je to cíťa. Jako já.
Byla jsem dneska celý den na koupálku, tak jsem dost příjemně unavená. Děti jsem aspoň na chvíli vyhnala od počítače, abych se sem aspoň mrkla. Občas mi připadá, že k té židli přirostly.
Měj se krásně.
jája, 02.07.2008 9:48:32, IP: ***.***.33.126, #55442
Romanko tak to máš podobné stavy jako já.... kdykoli vidím někoho bezmocného nebo starého který ať stojí na přechodu nebo jen táhne těžkou tašku tak se jim snažím pomoci. Zrovna včera se mi stalo, že když jsem šla z práce tak se snažil nějaký starý pán (vypadal vysíleně) na vozíčku přejet ulici tak jsem mu pomohla až tam kam potřeboval... bylo mi ho moc líto.
Jinak dneska se cítím jakžtakž dobře....dokonce mám po ránu i dobrou náladu a to jsem si nevzala od včera ADčko. Možná to bude také tím že dnes mám narozeniny... nebo tím počasím .. nevím, ale jedno vím.... už mě netíží ten balvan co jsem teď měla na prsou 2 roky :-)
Držte se všichni a užívejte toho krásného počasí co se jen dá... já jsem zavřená v kanceláři která má 18 C´tak mám pohodičku ale raději bych byla někde u vody. Tak hodně síly do dnešního dne. Pa Jája .. mám Vás ráda
Monika, 02.07.2008 9:58:12, IP: ***.***.5.102, #55443
Tak jsem byla včera na kontrole u psych.,protože mi před 4 týdny vyměnil AD (Velaxin) necítím se vubec dobře i když včera jsem k večeru byla docela ok.Dneska ráno jsem vstala a celkem vpohodě,než jsem začala vařit ,polilo mě horko začala se mi zase motat hlava ,brní mě kůže a musim na velkou.Nakonec si vemu Půlku neurolu a jdu si lehnout.Nejvíc mě štve,když už si říkám,že se to lepší nemám ataky tak to přijde .
Jája, 02.07.2008 10:02:07, IP: ***.***.33.126, #55444
To co prožíváš mě moc mrzí... a co brát jen ten neurol pokud ti toto dělá takové problémy?
Hezký den přeje Romana. , 02.07.2008 10:29:06, IP: ***.***.173.78, #55445
Ahoj všechny mé lásky,
přeju všem pohodový slunečný den s klidem v dušičkách.

Jsem ráda, že napsal Luboš - díky a LUBI, opatruj se, hodně Ti dobrých rad může dát Malířka a taky tak činí, opravdu dodržuj ten pitný režim a já Ti moc přeju, aby ses cítil fajn a dobře v kruhu svých blízkých ....

Moničko, vydrž to obodbí, než začne AD působit, ono to bohužel trvá déle, než bychom chtěli - drž se ...

Toni - jsem ráda za ten včerejší telefonický rozhovor, díky, že ses ozvala. Bylo patrné, že jsi unavená. Všechno spolu probereme ústně. Opatruj se a já se těším na viděnou !!

Soničko - držím palec na ten čtvrtek, jsi pro maminku obrovská opora, je dobře, že Tě má ... hodně sil a pohody !!!

Jájo - přeji Ti k Tvým narozeninám hodně,hodně pevného zdraví, lásky, sil a odhodlanosti, pohody, radosti, splněných přání a ať Ti slunce svítí nad hlavou na Tvé další cestě životem a máš ho i v duši.Můžeš být na sebe právem pyšná, dokázalas vzít život do svých rukou. Ze začátku je to hrozně bolestivé, ale udělala jsi to nejlepší, co jsi udělat mohla. Jde o Tvůj budoucí život !!! A Ty to teď zvládneš - až se po čase ohlédneš zpátky, uvidíš zase všechno jinýma očima .... určitě Tě ale čeká veliká úleva !!!

Malířko, díky za Tvoje slova, musím a budu o nich ještě hodně přemýšlet, mají pro mně velký a hluboký význam. Myslím, že tuším, co mi sděluješ, že rozumím ...
Poslední dobou se mi zdá, že jsem se posunula někam jinam a vidím hodně věcí jinýma očima. Zatím to přináší především úlevu, víc pochopení sama sebe a jistých zákonitostí - ten dobrý pocit převažuje.
Už jsem ale dost dlouho na světě a můj život se opravdu podobal houpačce a vím, že pády přicházejí nečekaně, znenadání ...
Ještě jednou díky ... je pro mně důležité to, co píšeš a jsem přesvědčená, že jsi v současné době jediný člověk, který mi může dát opravdu cennou radu myšlenou upřímně a jdoucí na základě Tvých vlastních životních prožitků a zkušeností z hloubi Tvého srdce ....
Často se mi zdálo, že právě míra poznání přináší smutek a depresi v tápání po smyslu života a lítost nad jeho konečností ... snad jsem se mýlila - snad poznání může přinést i smíření a úlevu ... měj hezký den holčičko !!

Pozdravy s přáním jen dobrého všem - Romana.
Martas , 02.07.2008 10:43:23, IP: ***.***.1.78, #55447
Hezký den všem, Toni Malířka má pravdu taky si myslím, že to máš psychosomatický , myslím, že jsem o tom už psala.Musíš brát AD , zkus si koupit magne B6 , chtělo by to psychoterapii a hlavně kdyby se to urovnalo doma , o tom vlastně víš.....ale udělala si dobře dcera je už natolik velká , aby ti pomohla....hodně pij vodu s citronem , já vím jsou to rady primitivní , ale ty bolesti hlavy mívám znám to....a vím , jak ti je , hiodně štěstí Luboši, jak je tobě?? Přeju všem dny bez D!!!!
Malířka, 02.07.2008 12:32:56, IP: ***.***.60.43, #55458
Milá Jájo, přeju ti k dnešním narozeninám krásnou budoucnost, hodně lásky, pochopení, samozřejmě pevné zdraví, sílu, energii, pohodu, vnitřní klid a štěstí!!!

Romísku, je to tak nějak, sama to neumím napsat líp :-)))

Martas, vodu s citrónem piju už dlouhých pár let, v zimě převařenou, teplou, s medem, na bolest v krku, v létě mírně vychlazenou. Vozím ji s sebou i na výlety na kole, k vodě, zkrátka všude, kam si beru pití. Na bolesti hlavy je taky jedna babská rada: uvařit si cezenou kávu (filtrovanou, presso), osladit ji podle chuti a zakápnout citónovou šťávou. Chutná to příjemně a pokud není bolest hlavy "rozjetá" zabírá spolehlivě.

Opatrute se, přítelkyně a kamarádi :-)))
Luboš, 02.07.2008 14:48:34, IP: ***.***.106.66, #55466
Ahoj holky a Peťo,moc vám všem přeju,aby jste si užily sluníčka a koupání a hodně se mažte ať se nespálíte,jako naše dcera,která dneska ráno přišla pěkně zrudlá.Malířko,snažím se pít,i když většinou slazené limonády a nebo osvěžující je čaj šípkový s ibiškem.Tu sobotu jsem se snažil hodně pít,protože jsem měl od rána migrénu a švagrová mi říká,že na ní musím hodně pít.Byli jsme v pátek v cirkuse a měli šíleně nahlas hudbu.V práci jsem ve fabrice byl jeden z mála,kdo nosil protihlukovou vatu,jinak mě po půl hodině rozbolela hlavaA míval jsem migrény,že jsem nebyl jít schopen do práce.Dá se říct,co jsemse začal léčit na psychiatrii,migrény vymizely.Praktik jen konstatoval,to je normální migréna.A někdy odpoledne si dám pivo.Vynikající vodu má švagr,tam když přijedeme,tak si ji dám raději než kávu.Mám tady dvouapůlletou vnučku a to mě strašně mrzí,že nechce pít ani jíst,teď spí,přemlouval jsem jí abychom se napili a najedli,přitulila se ke mě a usnula,maminka říká,že jí mám přinutit,ale to já neumím,u vnučky,ani na naše děti jsem nebyl přísnej.
Tenhle kolaps byl jinej,než ty předešlý,to se mi udělalo špatně a probral jsem se na zemi,letos v koupelně,před dvěma roky mě odvezla záchranka,to jsem měl průjem a konstatovali,že jsem superdehydrovanej a kapačkama mě zavodňovali,byl jsem na interně 4 dny a do zprávy napsali,že budu mít i nadále sklony ke kolapsovým stavům.Často mi měřili tlak a měl jsem i 90 na 50,vždycky jsem měl nižší,vím to z léčebny,kde nám každý týden tlak měřili.Teď ho můžu mít tak ze slunce,jen na něj vlezu,už se mi dělá špatně.Natálka chtěla jít na kravičky,je to kousek,tak jsem šel a byl jsem šťastnej,že jsme se vrátily,už mi bylo dost blbě,říkal jsem si,že jsem kus vola,kdyby se mi fakt udělalo blbě,co by tam dělala,možná je to taky psychický,protože si to říkám,nesmíš na slunce,sekneš sebou,možná né,tak v osm večer ožiju.
Jájo taky vše nejlepší k narozkám a nový start do života.
Hodně krásný den vám přeju a sluníčko v duši.ahoj.Luboš.
Halina, 02.07.2008 16:42:11, IP: ***.***.9.57, #55472
A Romanko, pročpak jsi mě tak ošklivě a sprostě napadala , když jinak tak pomáháš trpícím a slabým lidem???děvčata mě tam urážely a ty ses přidala jako poslední dlaždič......tak si tu ted nehrej na zachránce trpících..........tohle jsi psala mě , blééé:

Re: Ženatý milenec Halp**elině od Kopretiny, 7.5.2008 18:43
Psalas pravdivě, že vdané jdou nejvíc na dračku - to je fakt, po mých vdaných kámoškách chlapi jedou -ony i já jsme podstatně mladší než ty - já jsem se vdávala brzo a vdala jsem se dobře a šťastně a muž se se mnou nerozvedl jako s tebou. Závidíš mi i dvě zdravé děti ? Pokud je můj manžel imaginární - co kdyby byl takhle tvůj zajíc imaginární -

Re: Ženatý milenec Halp**elině od Kopretiny, 7.5.2008 18:43
Halp**elino, přesně o toto mi jde, aby ses tady vztekala a psala jeden příspěvek za druhým div nezavaříš PC - proto sem občas chodím si přečíst tvoje perly zoufalko - ty nevěříš, že existuje dvacetiletý spokojený vztah ? Jo, existuje takových dost - pro tebe je to science fiction, protože tě ploditel tvého dítěte, které, jak jsem se dočetla je postižené ( to je mi líto, pro normální matku to je strašný neštěstí ) tě kopl do zadku ... proč vám to neklapalo Halp**eliono, proč se s tebou rozvedl - kvůli tloušťce ?
Monika, 02.07.2008 16:54:28, IP: ***.***.5.101, #55473
Ahoj Luboši mě je opár let mín a taky mi vadí slunce.Ještě,že máme kamenej barák v,kterym je krásně chladno.Ožívám přesně až večer to můžu okopávat kytky a zalejvat do tmy.Ted´ se děti chtějí jít koupat a já se už ted´bojim aby jsem zase nedostala záchvat jako před měsícem po koupání.Od tý doby jsem do bazénu nevlezla.Přeju vám všem aby bylo líp.
TONI, 02.07.2008 19:27:30, IP: ***.***.64.186, #55483
Ahoj LUBOŠI- moc děkuji jsi fakt dobrej chlap a umíš podržet a poradit-proč nejsou i ostatní tací-asi neví u D o co gou vid?
Taky moc děkuji ROMANCE,MALÍŘCE,SONIČCE MARTÁSKOVI........................................
Dnes to vedro asi nikomu moc nepomáhá že?Já tedy zatím jsem ko ale pořád doufám,že přijde nějákej zlom.Musím se přiznat,že včera ač nepiji jsem měla chut si cvaknout a na AD se vykašlat-pořád mi připadá,že od nich necítím žádnou ulevu-změnu k lepšímu.........
Ale nestalo se tak a tak mám o čem pořád přemýšlet-ted mám snad chut i změnit cvokaře -nechám to ještě uležet. zatim papa dnešek mi tady doma připadá nekonečný co do únavy-ale kam spěchám.......................TONI
Halina , 02.07.2008 19:37:49, IP: ***.***.9.57, #55484
No ty si za to hlavně můžeš sama TONI jak už jsem ti jednou psala........pořád tady píšeš, jak je dcera drzá a zlobí tě a nepomáhá a pak když přínese pětku na výzu, tak se zlobíš na učitelku............když se doma chová hnusně, ve škole je to to samé , učitel přihlíží i k chování.......a ty jí pak ještě omlouváš ....tvoje chyba, za malér ji lituješ a tak je to se vším.....proto jsi nemocná , protože neumíš situaci logicky vyhodnotit a děláš stále nelogické věci.......psychiatrovi neřekneš, jak ti je ve skutečnosti a pak se divíš, když ti léky nezabírají......někdy mi přijde, že za blbost se platí a ty děláš jednu chybu za druhou.....tak se tvý tělo brání nemocí, to je logický ........lituj dál dceru , ta bude zlobit dál a ty se neuzdravíš...........
Soňa, 02.07.2008 20:41:46, IP: ***.***.115.22, #55496
Halino, .................,................. K............... M......,
............................................,..............................
L................................. Z..........................
a ................................................................


Tak teprve teď čekáme na tvůj názor.
        Předchozí   1 .. 203204205206207208209 .. 332      Následující
Přidat příspěvek k tématu Deprese
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.