Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Deprese

Monika, 30.06.2008 19:24:17, IP: ***.***.5.103, #55300
Mockrát vám všem děkuju ani jsem nečekala tak super podporu.Musim se přiznat,že mi až vyhrkli slzi do očí.Je málo lidí ,kteří tyhle stavy chápou.Je moc fajn si pokecat s lidmi ,kteří ví očem tohle všechno je .Díky moc .
petr, 30.06.2008 19:57:07, IP: ***.***.234.200, #55302
Je dobré, že nebude nikdo reagovat na ty H.bludy...to ji myslím neodradí, ale bude ji to štvát jako hrom. Sleduji debaty každý den a je to stále trapnější...chtělo by to změnu! Inovaci! ...a ne psát: to Romana! to Romana! ona byla první!! malířko,sám vím, jak to bylo s Řeckem! :-))) Některé čtenářky si nedokáží setřídit ani A a B :-))). Jo, inovace byla....Petr pošlapává přírodu v Tatrách! To je ale .... jenže, dotyčná byla možná na Štrbském nebo Skalnatém....dřív bych ale taky asi nevěděl, že existují ještě stezky sice neznačené, ale existují...snad pro horolezce, asi i pro zvěř....tak po těch Petr chodil...neťampal jako napříč botanickou zahradou, to jen pro pořádek :-)) Neodpovídejte ji ani vy, ani nikdo jiný....myslím, že to je pro ni to nejhorší.... i když ji nic špatného nepřeji....

Luboči , dobrá zpráva! Šlo to! Zato já mám teď tolik antiviráků apod., že mi jde počítač jako hlemýžď...budu asi muset inovovat...holt, pokrok nezastavíš! Měj se moc fajn!

Jo, Lili dneska udělala zkoušku...to jen pro informaci...asi toho má ještě požehnaně...

Mějte se fajn vy i všichni ostatní! :-)) petr
TONI, 30.06.2008 20:03:26, IP: ***.***.64.186, #55304
Moc se omlouvám,že nepíši jsem ted ko.
TONI
Halina, 30.06.2008 20:13:35, IP: ***.***.9.57, #55305
Hezky na mě nereaguješ Petře prčááá..
Tak hele přestanu to opakovat až to uznáte .....pak mě tu ta hloupá Jája napadá, že na vás utočím a přitom to děláte vy první, jak paka .....:-)

.....proč tedy neletíš s Malířkou do Řecka, dyž ste se mi tu posmívali, že to zpochybńuju ??To bylo keců, že nemám pravdu a nakonec neletíte nikam, jen jste tu lhali lidem ..........a pochybuju , že Malířka pojede k Romaně....možná i posílá jiné fotky a vypadá jinak....lže ve všem ....možná i v tom.......tady si každej tak vymejšlí......Romana letí hubou na Sardínii, Malířka s Petrem do Řecka a v reálu nejede nikdo nikam .......prčáááá
Janinka81, 30.06.2008 23:29:31, IP: ***.***.224.142, #55317
Zdravím vás, jsem tady poprvé a chtěla jsem se zeptat jestli někdo neví o nějakým psychologovi který se neplatím? Už delší dobu mám psych. problémy a bojím se že dál bych to sama nezvládla proto jsem se rozhodla vyhledat odbornou pomoc ale zatím jsem nenašla nikoho kde by se za to neplatilo! Víte o nějakým psych. v Praze? Moc děkuji za odpověd.
Soňa, 30.06.2008 23:44:10, IP: ***.***.115.22, #55319
Ahojky lidičky. Je vidět, že bylo hezky a že snad většina lidí byla venku. Když jsem tu byla v sobotu večer, tak nebyla ani čárečka. Halinka se nám trochu rozčiluje, nikdo s ní nemluví. Jen si tu plácá ty svý bláboly. Tak to, hlavně holky, vydržte, já se budu taky snažit. Já byla celý víkend s mamčou a byly to občas kruté chvíle, hlavně když se rozbila sekačka na zahradě a my jeli koupit novou do OBI. Mamča je opravdu nepraktický člověk s krátkou pamětí, tak jsem se musela trochu držet, ale vydržela jsem. Sekala jsem pak jak divá, až mám z toho puchýř. Jo, fyzická práce je hrozná.
Užijte si sluníčkový další dny a ti, co mají nějaké bolístky, poperte se s nima. Hodně síly.
Halina , 01.07.2008 7:28:06, IP: ***.***.9.57, #55322
.

Hihihi.......tady si všichni tak vymýšlejí , Romana dřepí na chatě a říká jí Sardínie .....prčááá.....a Malířka je na pracáku a jede ven na kole říká tomu projížďka po Řecku ......prdéééél.....jééééé
Jája, 01.07.2008 9:08:34, IP: ***.***.33.126, #55326
Dobré ránko, tak jak koukám krásné počasí dělá své i semnou.... dnes se cítím nějak zvláštně... tak nějak bezstarostná, sice bez energie ale tak trochu i klidná. ADčka možná zabrala ale nemyslím si že je to tím. Dnes mi volala ženská ohledně JEŠTĚ manželovo půjčce, že ho dávají k soudu že nezaplatil... dost drsný... je vidět že se dostává do problémů...ale já se do telefonu zachovala chladně... "promiňte ale já to za něho už dál platit jako tomu bylo do teď nebudu". Na jednu stranu je mi ho líto, ale na druhou mi je to ukradený... on se ke mně nechoval zrovna dobře tak proč pomáhat člověku který mně chtěl a pořád chce dohnat k tomu abych se zbláznila a zhroutila. Užijte si zlatíčka moc moc moc krásně den a hlavně držte se. Mám Vás ráda Jája
Malířka, 01.07.2008 11:24:43, IP: ***.***.60.43, #55341
Jájo, jsi frajerka!!! Super! A jak se tady vžilo, kočena :-))) Moc ti to přeju a fandím ti, držím palce!!!!!!!!!

Pohodový den a pevné zdraví vám všem :-)

Toni, myslím na tebe, drž se mi, zlatíčko!!! Napiš nám, co tě trápí, abychom ti mohli pomáhat... Opatruj se nám! Máme tě rádi :-)))

Luboši, na tebe taky moc a moc myslím a přeju ti, aby ses cítil dobře!!! Opravdu... Moc nám tady chybí tvoje moudré a trefné názory ve tvých uklidňujících dopisech :-)))
Ahoj !!!, 01.07.2008 12:23:17, IP: ***.***.173.78, #55351
Jájo, jsi fakt dobrá, moc na Tebe myslím a držím palce ...
Soni, zdravím a přeju Ti pohodové letní dny !!
Toni - písni aspoń pár slov, jak se cítíš ? Co Tě trápí ?
Malířko - moc pozdravů ... piš ... kdyby se Ti chtělo mi brnknout - kdykoli, doufám, že máš číslo ... zdravím i ostatní a přeju Vám klid a pohodu ... Romana
Kikina, 01.07.2008 12:34:12, IP: ***.***.72.18, #55353
Jájo, smekám, klobouk dolů. Jen mu všechno to trápení, co ti dělal nech pěkně vyžrat. Ty jsi statečná holka a on ještě spláče nad vejdělkem.
Toni, myslím na tebe, napiš, jak to, že jsi ko. Podívej se z okna, zase bude líp.
Malířko, Romano, Luboši i ostatní, moc ráda vás tady čtu.
A ať je nám všem dobře.
TONI, 01.07.2008 15:45:23, IP: ***.***.64.186, #55367
Ahoj!
Byla jsem na ko u cvokaře-ten měl super náladu!Já mu řekla-abych měla pokoj a nebyla tam tři hodyny,že nálada je lepší ale bohužel ty fyz.bolesti jsou pořád.Musím přiznat ,že jsou ted strašné a nevím co dál.Ten mi řekl,že nemá možnost ovlivnit můj zdrav.stav a že neurologové by mě měli udělat CT.Načeš jsem mu řekla.že já to nemužu doktorum poroučet-určitě by mě nekdo poslouchal!!!!!!Sám nenapsal nic jen byl protivnej!Cpal mě akorát lexaurin -já mu řekla,že už ho nechci-to přece není řešení.....
Bolesti hlavy,zad ,únava jsou hrozné a není to žítí.
Mimo jiné když jsem uviděla dcery vyzo a tam neprospěla.............................je mi z toho blbě......do reparátu mě i jí čekají pěkné nervy.Počítala jsem průměr z toho účta-3,6 je u paní učitelky 5.Ale na druhou stranu to chápu!Jen to pořád cítím jako podpásovku....................
Jsem hrozně unavená a bez chuti do života-jak kdybych čekala,že se něco stane-divnej pocit.Jsem asi pako.
Děti jsem upozornila,že nebudu denně chodit ráno pro rohlíčky,vařit....................vysvětlila jsem že kdybych byla ok tak nejsem doma,ale v práci.Zatim dobrý.Dcera dokonce když viděla včera jak mi je sama bez řečí uvařila.
Chtěla bych ted spát a spát a vzbudit se až mi bude aspon trošku líp.Chce se mi brečet a nevím pročř a nic mě nebaví...................Jsem rádu ,že Vás mám.Moc Vás všechny moje zlatíčka zdravím a příště snad neco lepšího.TONI
VŠEM od ROMANY něco se se mnou děje ..., 01.07.2008 15:56:09, IP: ***.***.173.78, #55368
Ahoj zlatíčka - všechny zdravím. Mám za sebou kolotoč povinností, do nové práce potřebuji kopii VŠ diplomu, výpis z rejstříku trestů, tak běhání po úřadech, návštěva známé advokátky, nákupy, stihla jsem už i udělat francouzské brambory. Venku vedro jako hrom, vytáhnu z botníku Roxanu doslova a do písmene spící v botě - mého manžela - asi nespí, spíš je už je v lehkém bezvědomí moje chlupatá čtyřnohá láska, ta bota ji znarkotizovala a vykoupem se obě v bazénu ....
Jsem utahaná, zmořená vedrem a navíc ... naměkko. Něco se se mnou děje, nevím co. Jasně, beru AD, psychika je zákonitě jiná, ale já beru minimální udržovací dávku. A jsem naměkko pozitivně, jestli se to tak dá nazvat. Když vidím starou paní stát na přechodu s bojácným výrazem, zastavím a čekám, až přejde jako obvykle, ale navíc k tomu mám chuť vystoupit z auta a tu neznámou starou paní s holí vzít za ruku a převést a jen tak pohladit po žilnaté ruce nebo vrásčité tváři, do které se vepsal život svým rukopisem, pohladit ji po šedivých vlasech, nastoupit do svého auta a teprve pak odjet. Když můj starší syn utrousil před chvílí, když mně míjel - jedl bych - nepěním, nabídnu mu s úsměvem, co by tak mohl dostat dobrého. Svou známou, kterou jsem potkala ve městě ve slunečních brýlích skrývajících obrovského monokla na oku, kterého jí, jak vyšlo najevo udělal přítel - ženatý, kvůli kterému ji opustil manžel, když se o její nevěře dozvěděl, jsem nemíjela s pozdravem a úsměvem, ale zatáhla jsem ji na kafe a pohár, nechala si vše vypovědět, utřela jí slzy, mluvila jsem s ní dlouho, dokud se na její tváří nezačal mezi slzami míhat náznak úsměvu,ta ztrápená tvářička pokrytá fialovou podlitinou přecházející do fialova a žluta se nerozsvítila a neožila ... odvezla jsem ji domů ... mohla bych si říct - jo, holka, takhle to chodí, když se ženská zblázní v 45 letech a zavařila sis to sama a jít po svém, ale ono to nejde ... nevím proč a co se se mnou děje, jestli mi hrabe v pravém slova smyslu nebo stárnu nebo jsem se naopak dostala tam, kde bychom všichni měli být - cítím, že asi za cé je správně - chtěla bych být taková, jaká jsem teď napořád a pro všechny, protože jsem na tom tak, že je mi dobře, když můžu dělat dobře druhým - pomoci drobností - dát jim svůj čas, úsměv, pozvání na něco dobrého, kytičku, pohlazení, ujištění, že zas bude líp, zas bude dobře ... každý úsměv se nám vrátí ... přeji Vám děvčata a Lubošku a Péťo úsměv na tváři i hodně úsměvů Vám adresovaných, síly se poprat se vším, co vám překáží život vychutnat jaksepatří - Malířce lásku pro její citlivou vnímavou duši, Petrovi hodně krásných chvil v přírodě, která ho nabíjí a kterou miluje, Lubošovi sílu a vytrvalost, kterou v sobě má, ale vždy další a další potřebnou dávku pro roky příští, Myšuli dobrou novou práci, Kristalce hodně sil a energie, Tonince chápavou rodinu a optimismus, Milunce štěstí a lásku v manželství, Marcelce 1 hodně štěstí v nové etapě života, Marcelce 2 hodně pohody a sil, Soničce, aby zůstala silnou osobností, jakou je a měla síly i nadále, Jáje hodně statečnosti a pak brzy po startu do nového života vše dobré a novou lásku, která na ni zákonitě čeká, Kollerce oporu do života v podobě hodného muže a aby zůstala statečnou holkou, kterou je a umí se prát s nepřízní osudu, Nině klid, lásku a pohodu, Kikině, Myšuli, Silvince, Páje, Lindě, Janince, Moničce - klid v duši a sílu se poprat a jít dál vstříc jasnějším dnům ... a všem Vám zdraví .... Romana.
Luboš, 01.07.2008 20:55:25, IP: ***.***.106.66, #55402
Ahoj všem.Toničko,je mi líto,že tě doktoři nemohou dát do kupy a zbavit tě bolestí.Nevím,jestli už jsi prošla odbornýma lékařema,ale bylo by to záhodno,a i když už jsi tam byla,nenechat se odbýt a trvat si na svém,že tě to bolí.To přece není normální,aby si takovou dobu trpěla.Víš,já bych to takhle nedokázal,neumím si něco vymoci,ale kdyby třeba manželku něco dlouho trápilo a doktoři byli nepříjemný,arogantní,šel bych se za ní být.Nebo bych šel aspoň s ní,taky mě vodila na středisko,když jsem měl těžký deprese,nebyl jsem schopen cokoli dělat.V tomhle případě nemá cenu opravdu brát lexaurin,to chce zjistit od čeho to je.Já beru antidepresivum Apo_citalopram,které mimochodem snižuje vnímání bolesti.Moc ti přeju,aby se to nějak vyřešilo.
Jinak jsem v sobotu zkolaboval večer,najednou mi šíleně začalo hučet v uších,pálit pravá strana tváře a začal jsem vrávorat jak po dvaceti pivech a padat,Krátce jsem byl mimo,manželka chtěla volat sanitu,ale nechtěl jsem,asi hodinu a půl jsem ležel,než jsem se byl schopen postavit a jít,i když mi bylo špatně,už to šlo.Ještě v neděli jsem šlapal jakoby do prázdna,akorát chudák manželka se nevyspala,hlídala mne a ještě jsme tady měli vnoučata.No jo 54,to už abych začal šetřt na rakvičku.
Malířko,myslím na tebe a doufám,že ti to vyřizování nezkalilo dobrou mysl,píšeš moc krásně.Romana taky i všichni ostatní,rád čtu i když vím,že teď máte dovolený a čas trávíte venku,tak se mějte krásně,Nina už dlouho nepsala.Ahoj.Luboš.
Martas, 01.07.2008 21:28:48, IP: ***.***.1.78, #55408
Pro Janinku - ESET-psychoterape. klinika- tel - 267 91 51 88 nebo Dejvické centrum- 777 11 22 48 , 224 31 75 22.Měli by být hrazeny ještě pojištovnou.
        Předchozí   1 .. 202203204205206207208 .. 332      Následující
Přidat příspěvek k tématu Deprese
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.