Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > "Panikářky 2 - pokračování..."

Diskuse - "Panikářky 2 - pokračování..."

Majulka, 04.09.2007 20:37:00, IP: ***.***.142.118, #15080
Mirusko me to nic nevlozi uz od sob. ! Neudelame novou diskuzi?tahle je kantare,uz pisu po dvacate!neni to mozne.:-(
Věrka, 04.09.2007 22:05:24, IP: ***.***.89.241, #15093
Ahoj holky a Robe,konečně mám čas vám napsat.Odpoledne jsem zkoušela vložit do alba nějaké fotky,ale nepovedlo se mi to.Zítra to zkusíme s manželem.On je na počítač lepší expert než já.
Dnes jsem byla po 2-měsíční pauze v práci a strašně moc se mi tam líbilo.Jsem fyziotherapeut a mám tu práci a pacienty hrozně ráda.pracuji na detašovaném pracovišti,kde jsem sama.Dnes zatím příiš mnoho pacientů nebylo,ale už ve čtvrtek to mám zcela plné.Zatím totiž pracuju jen 3 dny v týdnu při mateřské.Malá Hanička má za sebou 2.den ve školce a je úplně v pohodě.Chodí domů po obědě a jde rovnou do postýlky.Je to malé zlatíčko.No,a i přesto,že je vše v pořádku,tak já se necítím úplně nejlépe.Mám pořád takový lehký tlak na hrudníku,pocity prázdnoty a zažívací potíže.Zítra mám z práce volný den,tak hned ráno poběžím ke své psychiatričce...a jsem zvědavá,co mi napíše.je to 4. týden,co neberu AD a 100% se buhužel rozhodně necítím.Pořád se něčeho trochu bojím a mám problémy s přijímáním potravy.Nejsem anorektička,ale nemám chuť k jídlu a stále pociťuji nevolnost...a taky nevím proč.Myslím,že nějaká alespoň lehká AD ještě potřebuju.Z té poporodní deprese se prý ženy dostávají celé roky a já mohu potvrdit,že je to pravda.
Zítra napíšu,jak jsem dopadla.
Všem přeju sladké sníčky o měsíčku a hvězdičkách!!!!vaše Věrka
Mirka, 05.09.2007 6:58:54, IP: ***.***.158.226, #15100
Ahoj majuli,jsem ráda,že jsi živá a zdravá. Nevím, čím to je, že na tu naši diskusi se to vždycky začne tak brzy blbě vkládat,když ostatní jsou bez problémů. Ale nevím, jestli můžeme zakládat pořád nové diskuse? Co na to náš grafik a počítačový expert Robert?
Jelikož neumím anglicky,místo toho mně naučili ve škole rusky, tak nemůžu ani přeluštit,co to hlásí,proč nešel příspěvek přidat. Nevíte to někdo?
Majulko pá a doufám, že jsi O.K. M
Mirka, 05.09.2007 7:05:42, IP: ***.***.158.226, #15101
Ahoj Věri, ono je to bohužel tak , jak jsem psala. Po vysazení se člověk cítí fantasticky tak měsíc a pak to zase trochu začne.Teď už s tím musíš bojovat sama. Sílu po těch AD bys měla mít. Ale možná u té laktačky je to jiné a raději si požádej o nějaká lehčí AD,jak píšeš.
Tak se pak ozvi,jak jsi dopadla. M
mIRKA, 05.09.2007 7:13:28, IP: ***.***.158.226, #15102
Čau Jari, to s tebou asi jen trochu zamávala ta prudká změna počasí,tak se neplaš.
Jak poslouchám, tak naříkají i "zdraví".Taky se říká, že na jaře a na podzim blázni blázní nejvíce. Já jsem vyjímečný blázen, protože mně to nejvíc drží v létě.,protože mně to poprve chytlo před lety v létě. Letos je první léto po letech , které jsem přečkala jen s menšími výkyvy a to i bez prášků. Jinak mně to po čtyři léta vždy drželo, kromě jednoho, kdy jsem brala AD.Teď se ochladilo, tak jsem v pohodě.
Věřím, že už je ti dobře. V tu neděli se to měnilo,tak to bylo nejhorší. Tak se drž!!!! M
Robert, 05.09.2007 13:17:54, IP: ***.***.102.229, #15122
Kdo nám to tam fňuká v to Chorvatsku. Ejplíku klídek, buď ráda že se můžeš válet v teplíčku a nic nedělat. Teď ti nepokrytě závidím. Dneska mi taky není dvakrát dobře, ale je to z nevyspání a asi jsem trochu nachcípanej.
Jak se holky ptáte na to proč vám nejdou vkládat příspěvk, tak vím prd. Asi pomalý počítače, nebo internet, nebo obojí. Ale asi spíš kouká moc lidí na tyhle stránky a je to zahlcený už příspěvkama. Já s tím problémy zatím nemám.
Kdo to tady psal že má prvňáčka? Andrea? Prosímtě jak má veliký trička ( cca cm). Já teď mám tisknout trička pro prvňáky a nevím jestli je nedělám moc malý - mám je asi 50 dlouhé a 35 cm široké - jako trup. Myslíš že nejou malé? Díky za info.
Mejte se.
Robert, 05.09.2007 13:24:48, IP: ***.***.102.229, #15124
Jo a Liberečandy máte tam nahoře zimu jak v pr.. Byl jsem tam v pátek nalehko jen v tričku a nemoh jsem pomalu vylézt z auta. Teď už tam asi sněží ne?
Robert, 05.09.2007 14:02:08, IP: ***.***.102.229, #15128
Právě jsem si stáhnul nějakou lékařskou publikaci o depresích a serotoninu a tak, takže jsem už lékařsky vzdělán. Jsou tam i nežádoucí účinky a tak. A píšou tam že antidepresíva pomáhají více ženám, protože muži mají od přírody serotoninu více. Takže to asi nebudu žrát. Dneska se mi prostě nechce nic dělat. Tak koukejte psát ať mám s kým kecat.
Šárka, 05.09.2007 14:52:14, IP: ***.***.71.25, #15130
Ahojtě všichni....Dnes to počasí je děs!!!!!!!!!!Appliku, buď ráda, že jsi v teploučku...Ale cítím s Tebou.Já bych to nedokázala jet tak daleko od domova.Ne letos.Tak to zkusíme s přítelem příští rok.Vždyť já se bojím i své vlastní svatby...aby mne tam nepopadly ty mé stavy.Je to příšerné.Včera jsem zvládla přítelovi fandit na hokej.Byla jsem tam sama.Nejdřív pocity , ale pak jakš takš dobrý.Většinou ty pocity ani už neříkám.Peru se s nima sama.Ustojím to, ale jsem úplně vyfluslá a utahaná.Také koukám, že tady máme mezi sebou muže...TAKŽE Robe...omlouvám se...píši stále ahoj holky.Pozdravy patří i Tobě.Mějte se fajn ,pa Šárka.
Věrka, 05.09.2007 16:01:44, IP: ***.***.89.241, #15133
Robe,máš pravdu.Dnes je ale ještě mnohem větší zima než v pátek.Včera dokonce spadlo pár vloče,což je rekord,protože většinou poprvé sněžívá až v říjnu.To víš,do Liberce se musíš příště pěkně ustrojit-zimníček,papachu,termo-kalhoty,spodky-ale ne řidký.....to je dobré mít s sebou i v srpnu:-)
Věrka, 05.09.2007 16:14:12, IP: ***.***.89.241, #15134
Ahoj Mirko,moc ti děkuju za tvou podporu.Musíš být strašně hodná!!!!!!
Dnes jsem byla u své psychitričky na kontrole.A byla ze mě dost nadšená.V tak dobrém stavu mě prý ještě neviděla.Říkala,že ty pocity,co mám jsou částečně i z vysazení,že to tak ten měsíc trvá a další věcí je,že se musím naučit žít bez berličky a tlumidla,což po 3 letech hned prý také nepůjde.Napsala mi Atarax-jen lehké anxiolytikum a mám ho brát zatím půlku 2x během dne a na noc celý a pak to přes den zkoušet i bez něj a když to nepůjde,tak ho klidně dlouhodobě bbrát bez omezení.Mám se ale hlídat a kdyby se mi cokoliv nezdálo,mám hned přijít a napíše mi nějaká lehká antidepresiva.Já mám taky velikou radost.
Holky,dnes tam se mnou v čekárně seděla většina lidí tak velmi vážně nemocných-většinou schizofrenie a bylo to na některých vidět od pohledu.Bylo mi jich mac líto.Setra mi pak říkala,že chodí na injekce-neuroleptika s prodlouženým účinkem,protože tito lidé často léky zapomínají doma brát,což vede k atakám choroby.Když jsem viděla,jací jsou to chudáci,tak to já si teda nemám vůbec na co ztěžovat.Vše,co se děje u mě je tak řešitelné a vlastně snadno,ale u nich....na celý život těžká nevyléčitelná choroba.
Věrka, 05.09.2007 16:25:17, IP: ***.***.89.241, #15135
Jaru,je ti už lépe?Určitě v tom nelítáš sama,ta změna počasí je tak vydatná,že není dobře snad nikomu.Taky jsem byla včera nějaká vycucaná a mí pacienti taky.V práci mi netopili a bylo tam asi tak 10stupňů.Naštěstí tam mám přímotopy,tak jsem to nakonec trochu vytopila,ale je to tam o pěkné prochladnutí,a to se mi tam pacienti svlékají,tak jsem je přikrývala,dávala parafín a asi tam vezmu nějaké deky z domova.....Fuj,byla mi zima ještě doma až do večera....
Dáša-Francie , 05.09.2007 16:58:09, IP: ***.***.124.143, #15136
Ahoj Miri, holky a Roberte, posílám vám všem pozdravení. Tak jsem dneska byla na tom pohovoru asistentky postižených dětí. Celkem jsem rozuměla i oni mně, mám z toho dobrý pocit, ale bylo tam kolem 80 uchazečů a budou brát asi kolem 60. Takže nevím, jak to dopadne, protože trochu je problém se psaním. Kdybych musela pořizovat zápisky z předmětů, tak by to bylo dost náročný, protože psaní mi jde hůř než mluvení...Tak pokud to nevyjde, musím hledat dál. Odpověď pošlou příští týden. Panika jakš takš v normě, občas mě napadnou neg.myšlenky, ale dá se to zvládnout. Ale s tou hlavou je to horší. Bolí mě teď fakt každý den a málokdy mi zabere nějaký prášek. Jdu v pátek na to CT, tak dám vědět.Jinak jsem na franc.diskuzi o migrénách našla odkazy lidí, co absolvovali tzv."myoterapii" a dost jim to pomohlo. Je to něco jako masáže, ale mnohem jemnější, odblokovává to jednotlivé svalové napětí. Mně normální masáže moc nepomáhají, tak kdyby byla možnost, tak zkusím tohle. Applíčku, ty si pěkně užívej moře a sluníčka. U nás se dá taky ještě koupat, byli jsme v neděli :-). Andri, ty to dobře zvládni bez manžela, přeju hodně sil. Tak se všichni opatrujte a přeji pokud možno klidný podvečer. Dáša
Ajka, 05.09.2007 17:12:07, IP: ***.***.152.103, #15137
Ahojky Robe, poslední týden dovolené jsem byla jak jinak než na chalupě v severních čechách - Šluknovský výběžek- Lužické hory. Nestěžuji si je tam krásně, ale letos mi zkrátka vůbec nevyšlo počasí , tak jsem z toho trošku smutná. Jinak prvňáčka mám, velikost oblečení kupuju 122-128. Ono totiž záleží co zrovna kupuju.Kalhoty větší, trička víc na míru. Ale myslím, že velikost těch tvých by měla být v poho. U těch malých capartů nebývají tak rapidní rozdíly, i když vyjímky se vždycky najdou. U těch starších jsem zaznamenala rozdíly velké. Můj 14-ti letý syn měří 180 cm, jeho vrstevníci ze třídy jsou i o 2 hlavy menší.A to nešel o rok později a ze třídy je z kluků skoro nejmladší je březnovej. No a pak se v tom vyznej.
Dáše do Francie, 05.09.2007 17:51:10, IP: ***.***.89.241, #15138
Dášo,mě také bolívá hlava.Můj kamarád,je to neirolog mi na to píše přímo antimigrenika-Rosemig nebo Fromen a je to jediné co mi zabírá.Říkal,že je vidět,že jdem o klasickou migrénu,jak podle příznaků tak i podle toho,že zabírají právě tyto léky,jež ovlivňují cévní tonus v mozku.U migrény jde totiž o to,že dochází k prudkému spazmu cév a následně k jeho prudkému uvolnění,což způsobuje tu nesnesitelnou bolest.Příčiny nejsou zcela známé,ale hraje roli stres,deprese,u žen hormonální výkyvy,samozřejmě rodinná dispozice...Ale krom léků jsem teď chodila ke kolegyni na kranio-sakrální terapii,která mi připomíná tu myoterapii,o které píšeš.Asi to bude na podobném principu.Hodně mi to pomohlo,tak to určitě zkus.Budu ti držet palce na to CT!!!!!!!!!!
        Předchozí   1 .. 979899100101102103 .. 105      Následující
Přidat příspěvek k tématu "Panikářky 2 - pokračování..."
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.