Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - vyhřezlá plotýnka

Dalibor, 27.09.2014 12:46:35, IP: ***.***.247.226, #188836
Špatně je hlavně to,že cvičíte sama.Je třeba,aby cviky(tedy jiné než znáte)s tělem dělal někdo druhý,např.manžel.
Radka, 30.09.2014 12:26:47, IP: ***.***.13.146, #188877
Je tady někdo kdo nemusel jít na operaci a je vylečený.Připadá mi,že všichni kdo mají problémy s plotýnkou mají nebo jsou po operaci. Pomohlo něco někomu a v dnešní době je bez potíží a chodí do práce??Dneska jdu konečně na CT vyšetření tak jsem zvědavá na výsledky. Už jsem to psala můžu sedět jak dlouho chci ležet jen chůze mi dělá problém.Začně mě bolet hodně lýtko a sem tam mi mravenčí noha. Jsem na PN,ale nic se se mnou neděje. Nechodím na kapačky,injekce.Dostala jsem jen prášky které mám brát při bolesti. Někdy si připadám, že můžu PN ukončit, ale někdy mám šílené bolesti do lýtka. Jako to počasí. A fakt mě štve, že nevím co mi je a doufám, že se to brzo dozvím.
petasvetr, 01.10.2014 12:52:37, IP: ***.***.209.12, #188900
Já mám před operací ploténky. Vyzkoušel jsem téměř vše. Nejdříve "doporučený terapeut dornovy metody", poté sm cvičení. Jediný posun, je posun k horšímu a vyprázdněná peněženka. Všichni ti chytráci se zázračnými metodami mají výborný marketing a snahu udržovat svůj byznys. Takže jsem z důvodu akutního zhoršení situace vyžádal bližší termín operace.Zda mi operace pomůže, to nevím, ale zázračné cvičení a jiné metody mi nepomohly vůbec. Tím nechci nikoho odrazovat, každý má trochu jiný problém, jen píši svou zkušenost. Před výhřezem jsem měl dlouhodobé bolesti, přesto že jsem aktivní sportovec a pravidelně jsem běhal. Tolik má zkušenost k zde uveřejněným příspěvkům.
Anonym, 01.10.2014 13:08:15, IP: ***.***.252.254, #188902
částečně tak -
Radka, 01.10.2014 17:17:41, IP: ***.***.13.146, #188904
Tak podle výsledku s CT vyšetření mám posunuté plotýnky o 5 mm a 7 mm. Nevím jestli je horší výhřez nebo posun. Má s tím někdo zkušenosti???
Dalibor, 02.10.2014 6:57:25, IP: ***.***.207.194, #188907
Posun se lépe léčí a navíc to není až tak moc.
Radka, 02.10.2014 8:00:04, IP: ***.***.13.146, #188909
Když mám posun tak uvažuji o nějakých masažích,ale mám obavy,že mi to nepomůže ba naopak ještě více ublíží. Prý nesmím zatím ani cvičit.To mi řekla lékařka na rehabilitaci.
Dalibor, 02.10.2014 9:35:22, IP: ***.***.247.226, #188911
To je pravda,masér by to mohl i zhoršit,na ty ploténky se nesmí sahat.Cvičit sama taky nemůžeš,ale to už jsem psal.Musí se jim jen udělat prostor,aby se sami vrátili na své místo.
Radka, 02.10.2014 11:29:27, IP: ***.***.13.146, #188912
Včera jedna doktorka mi řekla,že mám posunuté ploténky dnes mi další řekla,že mám vyhřez.Tak čemu mám věřit a hlavně komu.
Dalibor, 02.10.2014 11:41:03, IP: ***.***.247.226, #188913
Nevím jak to říct,aby to nevyznělo blbě,ale ono je to v podstatě jedno,neřeš to,je to na dlouhé vysvětlování.
Radka, 03.10.2014 19:42:57, IP: ***.***.13.146, #188956
L3/4 páteřní kanál přiměřený, bez herniace či protruze disku, durální vak bez dislokace, kořeny symetrické přiměřené. Skelet bez strukturálních změn. Bez foraminostenosy. L4/5 do kanálu páteřního prominuje 7 mm dorzoparamediální hernie disku vpravo, s kaudální propagací, nelze vyloučit ev.sekvestraci,imprese durálního vaku.imprese na kořen L 5 vpravo,bez foraminostenosy,Skelet bez strukturálních změn.. L5/S5 do kanálu páteřního prominuje 5mm dorzoparamediální hernie disku vpravo, kontakt s kořenem S1 vpravo, durální vak bez dislokace,bez foraminostenosy.Skelet bez strukturálních změn Tohle je můj výsledek s CT vyšetření může mi někdo k tomu něco říct? Když jsem s výsledkem byla u své neuroložky tak mi nechala vzkázat po sestřičce ať se dostavím v termínu kdy jsem objednaná a to je 21.10.Jsem na nemocenské chodím na elektroléčbu a na infuze začnu chodit až od 20.10.jelikož mají plno. Asi když ještě chodím tak je to v pořádku. Jen mě zajímá v jakém stadiu to mám já. Jestli je možnost na vyléčení. Pokud někdo tomu rozumí a odpoví mi budu ráda.
Venca, 08.10.2014 12:30:14, IP: ***.***.226.98, #189043
Dobrý den všem ,jsme tady banda simulantu- do tý doby,než se dostaneme na pořádné vyšetrení a to bohužel většinou trvá.Od června 3týdny PN na záda potom 3 dny v zaměstnání,zvednutí těžkého břemene,neskutečná bolest od zadku po zadní straně levého stehna a lýtka až do chodidla.ZnovuPN,rentgen nic,pouze drobné výrustky,za 4 dny hospitalizace a kapacky 9 dni, nepomohlo,při hospitalizaci CT nezjištěno také nic.Hrst léku od bolesti ráno,v poledne a večer.Je vám po nich celkem všechno jedno,ale už můžete ležet ve dvou polohách,přivodíte si sice toxické onemocněni jater,ale pomuže to od té šílené bolesti.Následoval opich pod CT tzv.PRT,pomuže do večera-máte nohu celou mrtvou.Potom konečně 21.8.MR výhřez L5-S1 8mm s útlakem nervu.25.8.konzultace s neurochirurgem a 3.9.operace.Shrnuto-2měsíce ležák s bolestí,chuze o francouzských holích 6m na WC a zpět,s hygienou a vším ostatním zcela závislý na manželce a dětech.Po operaci první den na nohách a bez berlí.Nyni měsíc od operace jsem zcela soběstačný,jen zlobí levá noha,mám poškozené nervy od toho útlaku.Mělo by se to časem spravit,ale nemusí už zcela. Tím jsem chtěl říci,pokud vám neurochirurg řekne operovat,tak mu věřte nedělá to pro své potěšení.Oddalováním operace jen déle trpíte a muže dojít k nenávratnému poškození nervu v horším případě i míchy.
Radka, 08.10.2014 16:26:34, IP: ***.***.13.146, #189045
Já mám výhřez 7 mm a jsem zvědavá co mi neuroložka doporučí. Ale už mě to nebaví. Výsledky s CT jsem měla během 12 dnů, ale musím čekat 3 týdny až se dostanu na neurologii.Od 27.8. beru prášky které jdou stejně k ničemu.Nejsem lékař,ale když má někdo velký výhřez tak ten tam nezaleze.Jsem zvědavá jak dopadnu.
Kristýna, 15.10.2014 17:27:07, IP: ***.***.152.13, #189111
Dobrý dne, chtěla bych reagovat na poslední příspěvky. Před rokem jsem prodělala to samé, už jsem to tu v minulosti popisovala. Dr. mi řekli, že do 8mm se dá stav zlepšit a nemusí se řešit operativně, což je krajní varianta. Nevím odkud jste, ale opravdu vám doporučuji najít si na stránkách Mckenzie instututu vám nejbližší rehabilitaci, která provádí tyto cviky. Nemáte co ztratit, tuto metodu do ČR přivezla sestra z Ústřední vojenské nemocnice v Praze, takže to není nic co by vám ublížilo. Váš stav navíc před určením cviků, zhodnotí kvalifikovaná rehabilitační sestra. Nejedná se o masáž, na tu bych nešla ani nyní, když mám klid. Stejně každý den cvičím, pro jistotu:-) Držím palce!
Dawe, 26.11.2014 10:00:53, IP: ***.***.213.101, #190114
Ahoj lidi me je 15 let a mam vyhrezlou plotenku taky jsem necekal ze v 15 letech budu mit vyhrezlou plotenku.. Je to strasna bolest..miluju sport a tanec ted se budu muset odloucti na nejakou dobu..
        Předchozí   1 .. 106107108109110111112 .. 117      Následující
Přidat příspěvek k tématu vyhřezlá plotýnka
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.