Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - CBG

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Karolína, 8.4.2022 13:42:47, IP: ***.***.14.42, #239162
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda bych tu našla někoho, kdo má vyzkoušené účinky cbg oleje ?
Přidat příspěvek k tématu CBG
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes8:45
284 reakcí

Punčochy a muži

Dosť nezvyčajný čas na hovory o pančucháčoch. Vonku je relatívne teplo a pančušky vidieť iba na nohách žien, aj to nie na každej žene. Pred viac ako... (zkráceno)

Miloš
včera22:48
2 reakcí

Zážitkový dárek

Super výběr mají na darek-zazitek, mrkněte.

Alice
včera22:43
2 reakcí

Kosmetika na vrásky

Výborná je kosmetika Iuvenio. Kupuju od nich kompletní rutinu a jsem moc spokojená.

Martina
včera22:18
164 reakcí

Suchá pleť

Dobrý večer, užívá někdo tento doplněk? Chtěla bych něco vyzkoušet, protože mi není ani 40 a už se mi zhoršila kvalita nehtů i vlasů...je to děs :(

Klára
včera21:54
27 reakcí

zkrašlovací procedura

Ahoj používáte něco proti vráskám? Narazila jsem na doplněk nyaderm máte zkušenost?

Sylva
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.