Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Obličejová jóga

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Gimmi, 24.11.2011 15:59:15, IP: ***.***.104.108, #155183
Obličejová jóga je nový trend cvičení jógy na redukci vrásek, očních váčků, vrásek na čele a jiných viditelných účinků stárnutí. Ačkoli postupy tradiční jógy obsahují několik cvičení obličejové jógy, obličejová jóga je moderní americkou inovací,která má ve světě stále větší popularitu.Na stránkách jsou ukázky cvičení.
Více zde:omladnete.webnode.cz/
Přidat příspěvek k tématu Obličejová jóga
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera19:36
44 reakcí

Laserová operace očí, oční klinika Horní Počernice

Velmi dobrá klinika, kde mě operovali oči a díky tomu mám od potíží. Jsem vděčná jak dr. tak sestrám za vlídný přístup.

Andulka
včera14:10
222 reakcí

Vrásky! Kdo poradí

Ja teraz skusam spat na hodvabnych oblieckach ypnoa. Rano sa mi zda, ze mam ozaj lepsiu plet, nie taku menej "pokrcenu". A aj vlasy sa mi zlepsili,... (zkráceno)

Marcela
včera9:19
12 reakcí

Opakující rýma

Taky se i osvědčil tento postup, že jsem sprej používala přesně 7 dní i když mi rýma skončila dřív.

Romča
včera9:18
33 reakcí

Rýma

Nemáte holky vyzkoušené i nějaké doplňky na podporu imunity od stejné značky ?

Dana
včera9:17
21 reakcí

Rýma a jak se jí zbavit

nemáte tady od té značky vyzkoušené i nějaké doplňky stravy ?

Markét
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.