Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Probiotika

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Alice, 10.2.2020 20:50:26, IP: ***.***.67.103, #233479
Zdravím, doporučíte mi jaká probiotika užívat společně s antibiotiky? Máte nějaké vyzkoušené?
Zuzana, 17.2.2020 20:59:18, IP: ***.***.32.29, #233498
Zdravím, já kupuju probiotika od Naturevia - Laktobacily 5 Imunita. Jsou výborné na imunitu i na střeva. Mají ale i speciální - Laktobacily 5 ATB.
Jarka, 19.2.2020 15:07:26, IP: ***.***.238.204, #233511
Zdravím, taky doporučuji produkty Naturevia, na trhu je již dlouho a mají kvalitní produkty.
Přidat příspěvek k tématu Probiotika
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes12:58
71 reakcí

Probiotika

Ahoj příští týden letíme do Egypta a ráda bych si koupila nějaké probiotika abychom nedostali Faraonovu pomstu

Vendula
včera22:18
4 reakcí

střevní potíže a probiotika

A mas typ na nejake prirodni? V lekarne mi vzdy doporucuji jen ty svoje a co se nejvice kupuje.

Karolína
včera22:12
10 reakcí

zánět močáku a probiotika

Brala jsem jednou, a to pri tehotenstvi, bylto prirodni doplnek stravy

Petra
včera13:37
138 reakcí

nimesil

Hrůza !!! Je Vám zle od všeho co v těle máte, hlavně játra !!! Tak zle mi nebylo ani po největším flámu v životě !

Tomáš
19.2.22:28
66 reakcí

Jak se pozná menopauza?

Dobrý den, menopauza má celkem 3 stádia: 1. PREMENOPAUZA Období, které začíná přibližně po 40. roce věku a trvá do 1 roku před posledním... (zkráceno)

Miloš Novotný
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.