Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Nezařazené > Jaké dárky pro děti?

Diskuse - Jaké dárky pro děti?

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Nora, 22.11.2016 14:35:55, IP: ***.***.142.18, #203127
Dobrý den co nakupujete dětem k vánocům?
Eva, 25.5.2017 20:41:41, IP: ***.***.66.6, #206799
Můj malý synoveče bude slavit narozeniny a chtěla bych mu koupit nějaké hračky...nechce se mi ale utrácet za drahé, ale zase se chci vyhnout hračkám od vietnamců...neporadil by mi někdo nějakou nejlépe internetovou stránku kde jsou kvalitní hračky v ceně?
Přidat příspěvek k tématu Jaké dárky pro děti?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes2:48
5 reakcí

Umělá sladidla

ballya
včera23:26
416 reakcí

Zánět močového měchýře

Zdravím, UroPerfect bych ráda vyzkoušela, nemáte zkušenost s objednáním online? Poradíte kde objednat? Děkuji.

Lucka
8.8.21:15
120 reakcí

Brintellix

Beriem Brintellix 10 mg (po 2 rocnej liecbe Citalopram 10 potom 20 mg) Beriem ho zatial treti tyzden a svrbi ma telo neviem zistit ci to robi liek... (zkráceno)

Nasta
8.8.13:57
1 reakcí

Aktovka s ergonomickým tvarováním

Dobrý den, poradíte prosím aktovku pro prvňáčka s ergonomickým tvarováním? S jakou značkou jste spokojení?

Lea
7.8.16:52
16 935 reakcí

Alkoholismus zcela vážně

Hodně se tu zmenilo.puvodni osazenstvo už asi trvale abstinuje. Tedy doufám.

Natura
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.