Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Nezařazené > MYSLÍTE SI,ŽE SE VÁS TO NETÝKÁ?OMYL!

Diskuse - MYSLÍTE SI,ŽE SE VÁS TO NETÝKÁ?OMYL!

Přeskočit na nejnovější příspěvek
liatris, 18.04.2012 13:40:45, IP: ***.***.69.196, #161422
MÁM ČERVY,PŮL ROKU MĚ TO STOJÍ VELKÉ PENÍZE A MNOHO ÚSILÍ ZBAVOVAT SE JICH.PŘIŠLA JSEM NA NĚ NÁHODOU.A CO VY?MÁTE O TOM NĚJAKÉ INFORMACE?MYSLÍTE SI,ŽE JE NĚKDO ,,ČISTÝ,,?A POKUD JE MÁTE,JAK BOJUJETE?
Verča, 18.04.2012 14:41:33, IP: ***.***.142.119, #161429
A kde máš ty červy?
Verča, 18.04.2012 14:54:11, IP: ***.***.142.119, #161431
Nechytla jsi je od Yossbáby?
liatris, 18.04.2012 15:02:06, IP: ***.***.69.196, #161432
ČERVI MI BYLI DIAGNOSTIKOVÁNI HLAVNĚ VE SLINIVCE,JÁTRECH,STŘEVECH,ŽALUDKU-MOTOLICE.TAKY V HLAVĚ A V LYMFE.NENÍ TO ŽÁDNÁ LEGRACE,JSOU URČITĚ ZAVRTANÍ I VE SVALECH.ALE CÍTÍM SE UŽ MNOHEM LÉPE A VĚŘÍM,ŽE SE JICH Z
BAVÍM DOCELA-A JINAK KDO JE YOSSBÁBA?
liatris, 18.04.2012 15:12:15, IP: ***.***.69.196, #161433
AHA,TAK UŽ JSEM NA TO PŘIŠLA.NO,NEZNÁM TU PANÍ A ANI NEVÍM,CO JSTE SPOLU ŘEŠILI A JESTLI VÁS NĚČÍM NAŠTVALA.JÁ JSEM JEN TÍMTO PŘÍSPĚVKEM CHTĚLA UPOZORNIT NA ZÁVAŽNOST PROBLÉMU,KTERÝ NAŠE ZDRAVOTNICTVÍ NEŘEŠÍ.MÁM S ČERVY ZKUŠENOSTI A VÍM,ŽE ZBAVIT SE JICH JE NÁKLADNÉ NA ČAS I PENÍZE.POKUD SI NĚKDO MYSLÍ,ŽE JSEM BLÁZEN,AŤ SI PŘEČTE DENNÍK PORADCE OD ING.HANKY BLÁHOVÉ,KTERÁ SE PARAZITY U LIDÍ ZABÝVÁ SPOUSTU LET A NEBO PŘEČTE SI KNIHU OD MALACHOVA JAK SE ZBAVIT ČERVŮ.NEBO STAČÍ JEN ZAGOOGLOVAT.TAK ASI TAK
Verča, 18.04.2012 16:24:30, IP: ***.***.142.119, #161434
A jak se do těla ti červi dostanou? Ze špatnýho jídla?
liatris, 18.04.2012 16:42:51, IP: ***.***.69.196, #161435
VERČO,PŘEDNĚ MĚ MOC MRZÍ,ŽE MĚ TADY SPOJUJEŠ S NĚJAKOU PANÍ ,KTERÁ ASI BUDE CO SE TÝČE DISKUZÍ TROCHU KOMPLIKOVANÁ.UJIŠŤUJU TĚ,ŽE SE PARAZITŮ ZBAVUJI POD ODBORNÝM DOZOREM A ROZHODNĚ NEJSEM Z TĚCH,KTERÉ KAŠLOU DOMA NA ÚKLID,NEDBAJÍ O HYGIENU AP.ČERVY,NEBOLI PARAZITY MŮŽEŠ DOSTAT OD DOMÁCÍCH MAZLÍKŮ.TAKY TŘEBA Z OVOCE,POKUD HO NEDOSTATEČNĚ UMYJEŠ,NEBO POJÍŠ PŘÍMO ZE STROMU.JEN SI PŘEDSTAV,KOLIK LIDÍ DENNĚ TLAČÍ VOZÍK TŘEBA V KAUFLANDU-JAKOU MÁŠ JISTOTU,ŽE DODRŽUJÍ HYGIENU?JDEŠ S NÁKUPEM A DÁŠ SI TŘEBA PĚKNĚ VYPEČENÝ ROHLÍK,NEBO TATRANKU A JE TO.TAKY VE VZDUCHU TOHO JE PLNO.KDYŽ SI NĚKDO PO SVÉM PSÍM MILÁČKOVI NEUKLIDÍ BOBKY A ONO TO USCHNE,LIDI TO ROZŠLAPOU A POTOM STAČÍ VÍTR A UŽ TO LÍTÁ VE VZDUCHU.VDECHNEŠ TO,NEBO SPOLKNEŠ A UŽ V TOM JEDEŠ.POKUD JSI ZDRÁVA,NASTOUPÍ IMUNITNÍ SYSTÉM A POPERE SE S TÍM.POKUD MÁŠ NĚJÝM ZPŮSOBEM OSLABENÝ ORGANIZMUS A NEBO PŘEKYSELENÝ,MÁŠ NERVY,TAK SE JIM U TEBE BUDE ZŘEJMĚ LÍBIT.BOHUŽEL SE NA TO PŘÍJDE AŽ V DOBĚ,KDY TI OKUPUJÍ CELÝ ORGANIZMUS A TY ZAČNEŠ MÍT PROBLÉMY A DR.NEVĚDÍ Z ČEHO.POTOM SI JAKO JÁ NAČTEŠ VŠECHNO,VYHLEDÁŠ ODBORNOU POMOC A ZAČNEŠ TO ŘEŠIT.POKUD MÁŠ OPRAVDU ZÁJEM O TYTO VĚCI,TAK SE PTEJ,RÁDA ODPOVÍM.POKUD SI ALE JEN DĚLÁŠ LEGRACI,TAK JE ZBYTEČNÉ,ABYCH TI TO PSALA.MĚJ SE HEZKY
Verča, 18.04.2012 17:39:17, IP: ***.***.142.119, #161439
Nedělam si legraci, nikdy jsem nic takovýho neměla, tak nevim odkud se to dostane do organismu, tak mě hned nemusíš napadat, že si dělam legraci, když jsem se jenom ptala. Nevěděla jsem, že ptaní znamená dělat si legraci, tak mě nenapadej, jsi fakt jak Yossbába, ta taky hned každýho napadá.
liatris, 18.04.2012 18:10:58, IP: ***.***.69.196, #161440
VERČO,BEZ KOMENTÁŘE.ODČERVI SE AŤ NEJSI TAK NERVNÍ A CHYTLAVÁ.KONČÍM S TEBOU,CO POTŘEBUJEŠ NAJDI SI NA NETU.ZDAR
Verča, 18.04.2012 19:26:07, IP: ***.***.142.119, #161443
Já se nepotřebuju odčervovat, jasně jsem psala, že jsem nikdy nic takovýho neměla. To ty jsi začervená červama. Kdo ví, kde sis to uhnala, žereš špinavejma rukama a pak se divíš, že máš červy. Člověk, kterej dodržuje řádnou hygienu nemá žádný parazity.
liatris, 18.04.2012 21:15:55, IP: ***.***.208.6, #161449
o,jak jsi zlá,nenávistná a k tomu ještě sprostá.nevzdělanče!červy mají všichni a ty nejsi vyjímkou,jen o tom nevíš.je jedno,jestli si myješ ruce,nebo ne.zřejmě si nepochopila,jakými způsoby se můžeš nakazit.v tobě se jim bude dařit moooooc dobře,to ony rády-takové zlé lidi jako ty
liatris, 18.04.2012 21:20:30, IP: ***.***.208.6, #161450
Lidská těla jsou osídlena četnými druhy bakterií, z nichž některé organismu prospívají či pomáhají, jiné škodí. Kromě bakterií živíme také různé parazity.

Představte si, že každý z nás hostí nějaké parazity, avšak nikoli stejnou sbírku. „Při práci na přehledech virů, bakterií, parazitů a neživých zátěží, jež jsem v lidech objevila, jsem hledala společného jmenovatele pro stejné diagnózy,“ říká detoxikační poradkyně Ing. Hana Bláhová z Brna. Objevila zajímavé souvislosti s parazity a zoonózami.

„Samozřejmě se parazité neskrývají za všemi nemocemi, ovšem na některých se mohou podílet,“ uvádí ze své zkušenosti Ing. Bláhová. „Například škrkavky o sobě dávají vědět škrundáním v žaludku a trávicím ústrojí, nadýmáním, plynatostí. Je-li jich mnoho, mohou vést k ucpání střeva a zácpám. Vajíčka lze spolknout s nemytou zeleninou.“ Roup dětský zase například vyvolává nevolnosti a průjmy, snadno proniká stěnou střeva do cévního systému a může tak způsobit třeba hemoroidy, ženské výtoky, záněty močového měchýře, dokáže ucpat žlučovod...

Paraziti bývají prapříčinou zdravotního problému: poškodí tkáně a na oslabené místo nasedají viry a bakterie.

Nechtěný suvenýr v těle

Z prvoků, jichž jsou desítky, se nejčastěji setkáváme s několika druhy: Plasmodium malariae a vivax, jež si vozíme z teplých krajin, ale jsou i na jižní Moravě a jihovýchodním Slovensku. Giardia intestinalis – lamblie způsobuje zažívací potíže, vředy, celiakii, kolitidy. Toxoplasmu gondii hostí více než polovina Čechů. Entamoeba histolytica způsobuje průjmy, zažívací potíže. Babesie jsou přenášeny klíšťaty a spolu s borrelií jsou u nás častou nákazou. Nevyhýbají se nám ani tasemnice a motolice. Tasemnice se v populaci udržela i díky oblibě tatarských bifteků. „O motolicích si dovolím tvrdit, že je máme téměř všichni. Je jich mnoho druhů,“ upozorňuje Hana Bláhová.

Něco z domova

V ČR dosud není zcela vymýcena nákaza svalovcem stočeným. Většinou postihuje pracovníky přicházející do styku s masem zvířat, vyskytuje se v rodinách, kde pořádají domácí zabíjačky, sníte ho s nevařenou klobáskou nebo šunkou.

Tasemnice a tasemničky jsou poměrně známé, méně se však ví, jak velké nebezpečí představuje tasemnička v oku, uchu nebo močovém ústrojí. Vážnou parazitární nákazou v Evropě je měchožil zhoubný a větvený: oba tvoří cysty, které se mohou zaměnit s nádorem. Narušení cysty může pacientovi způsobit anafylaktický šok, ba i smrt.

Už naši předkové si všimli určité souvislosti mezi motolicemi a točením hlavy. Všechny motolice (je jich několik druhů) zhoršují metabolismus, ucpávají žlučovody, zhoršují jaterní testy, zvyšují cholesterol. Setkáváme se i s největším parazitem člověka – škulovcem širokým. Nákaza se vyskytuje častěji v rybníkatých oblastech. Zdrojem jsou sladkovodní ryby, nakládané nebo uzené.

S jakými projevy se můžete při soužití s parazity setkat?

● Třasy, tiky, záškuby svalů i noční záškuby těla, závratě, zatmění před očima s pocitem na omdlení, deprese, úzkosti, pocity tísně, tlaku na hrudi, pocit těsně před infarktem.

● Poruchy vidění – mohou souviset s oční formou larvální toxokarózy, ale v oku se najdou různé druhy parazitů.

● Paraziti vyvolávají autoimunitní procesy ve tkáních, kde se vyskytují. Vedou prvoci.

● Arytmie, tachykardie atd. – v srdci mohou přebývat škrkavky, háďátka, motolice i vlasovci.

● Migrující larvy nevynechají plíce: astma může být způsobeno nejčastěji měchožilem větveným, ale i migrující toxokarou, škrkavkou ad.

● Larvy všech parazitů putují hrtanem a hltanem, snadno se zachytí na štítné žláze, rozběhnou autoimunitní proces (typické bývá pro sklerosu multiplex).

● Cysty některých parazitů chrání vícevrstevnaté obaly, pouzdra zvápenatí a jsou prakticky nezničitelná. Živá larva přežije až 30 let (svalovec). Různé bouličky pod kůží mohou tvořit boubele tasemnic, svalovec stočený, měchožil zhoubný i větvený, filárie.

● Paraziti se mohou usadit v kloubech, kloubních váčcích i páteřním kanále. Toxiny parazitů zvyšují revmatoidní faktor. Parazit při migraci vyvolává teploty, jeho noční aktivita vede k nespavosti, spouští migrény, alergie (pokud se usadil ve vedlejších nosních a čelních dutinách), je příčinou tinnitu (ve středním a vnitřním uchu může žít celá řada parazitů).

Příkladů by se dalo vyjmenovat mnohem více.

„Parazité si zaslouží více pozornosti. Bylo by vhodné, aby se zlepšila i popularizovala činnost parazitologických laboratoří a odborné ústavy tuto problematiku řešily včetně dovozu potřebných léků,“ dodává k nekonečnému výčtu spojitostí mezi parazity a chorobami Ing. Hana Bláhová.

liatris, 18.04.2012 21:22:13, IP: ***.***.208.6, #161451
zkopírováno z MLADÁ ŽENA-ZDRAVÍ
Verča, 18.04.2012 22:39:44, IP: ***.***.142.119, #161455
O zlosti a nenávisti raději pomlč, ty jsi zlá a nenávistná taky, jak druhá Yossbába. Takže si tady nevyskakuj!
Přidat příspěvek k tématu MYSLÍTE SI,ŽE SE VÁS TO NETÝKÁ?OMYL!
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.