Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Brintellix

Anonym, 13.5.2020 16:13:06, IP: ***.***.112.9, #233926
Zdravím, také jsem dostala Brintellix na úzkosti. Před dvěma měsíci jsem postupně vysadila minimální dávku Citalopram (měla jsem vedlejší účinky, pocit nejistoty, závratě) .Chtěla jsem to zvládnout bez AD. Před 14 dny zhoršení, pořád pocit nejistoty, do toho potíže s krční páteří. Minulou středu takové závratě, že mě odvezla rychlá. 4dny v nemocnici na kapackach. Takové úzkosti a strach co tam, jsem nikdy nezažila. CT, krev v pořádku. Teď druhý den doma. Pořád pocity nejistoty, závratě, pomůže Lexaurin na chvilku. Teď mám strašný strach vzít si ten Brintellix, že se to ještě zhorší. Hrůza.
anonym, 13.5.2020 19:58:41, IP: ***.***.242.240, #233928
Je to napadení chlamydií !
Pavel, 16.5.2020 10:15:14, IP: ***.***.255.158, #233935
Brintelix beru 10tý den, předtím jsem byl půl roku na Anafranilu. Ten pomohl, ale jen zpočátku a potom jsem se dostal do propadu. Zatím jsem na dávce 5mg, od třetího týdne mám zvýšit na 10mg. Tak jsem zvědavý na nástup účinku.
Pavel, 16.5.2020 10:15:50, IP: ***.***.255.158, #233936
Brintelix beru 10tý den, předtím jsem byl půl roku na Anafranilu. Ten pomohl, ale jen zpočátku a potom jsem se dostal do propadu. Zatím jsem na dávce 5mg, od třetího týdne mám zvýšit na 10mg. Tak jsem zvědavý na nástup účinku.
        Předchozí   1 .. 5678      Následující
Přidat příspěvek k tématu Brintellix
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes21:09
139 reakcí

nimesil

Nimesil jsem několikrát použila při bolestivé menstruaci (1 sáček v první den menstruace), vždy bez problému. Dnes jsem jej použila na migrénu a do 5... (zkráceno)

Xae
dnes18:17
468 reakcí

moroznik

Dominika:koľko ste schudli? Kamoška 17 a 9 ma po pol roku už hore, ale prepadla zraniu sladkosti zas, takže je si vedomá chýb.. Niekomu naštartuje... (zkráceno)

Robi
dnes14:57
6 reakcí

Nedostatek železa

jes špenat, zele, červenou řepu a zkus nějake vitaminy, třeba nějaký multikomplex

Tada
dnes14:55
10 reakcí

Probiotika

dítěti dávám laktobalicky z naturevia a ja puživam klasicke laktobacily pro dospělé

Tada
dnes14:53
59 reakcí

Početí Dítěte

zkoušela jsi nějaké vitaminy na otěhotnění?

Tada
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.