Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Bolest kloubů

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Alena, 10.12.2016 12:10:47, IP: ***.***.187.32, #203401
Dobrý den, začala jsem běhat a po měsíci mého sportování se ráno nemůžu skoro postavit z postele, jak mě bolí klouby máte někdo rady co na to vzít?
Anonym, 10.12.2016 15:00:44, IP: ***.***.242.250, #203407
chadi el mousavi : Ach jo,mužete se cpát hořčíkem,b vitamínem kořenem mandragory jak chcete,nepomuže nic z toho,možná po letech získáte pocit že je to lepší ale zdání klame.Tetanie je jeden z největších omylů mediciny,totální.Tetanie je způsobena toxiny v těle,většinou těžký toxin působí na nervový systém nebo jsou zcela ztuhlé a ucpané lymfatické cesty.Toxin vzniká z virů v těle,tyto viry přežívají uvnitř bunky,proto Vám na testech krve nic moc nezistí,maximálně meně železa.Pozor tyto viry jako chlamydie pneumonie se provtávají do bunky a tam žijí a odebírají energii samotné bunce,žadná antibiotika se na ně nedostanou,jen při množení to jsou v krvi.Cyklus množení je cca jednou za 2-3týdny,možná máte lehce zvýšenou nebo pravě periodicky se opakující se teploty.Když vir umře praskne a do těla pouští těžký toxin,z toho po letech vznikají různé záněty v těle a po napadení dna cca 15-25 let bez lečby rakovina.Jedná se dlouhodobou pomalou infekci zabijáka,mladé ženy si mohou povšimnout že mají jako něco jako starou plet,trachomy v očích,zanět na mandlích atdLečba-přestat okamžitě jíst cukry,jinak si je množíte,krmíte a pěstujete další kolonie co budou provrtávat další bunky.Masaž lymfatických cest a rozhýbaní odvodu odpadů a toxinu z těla,pocení.Opalovaní na posílení buněčné stěny pomocí vitamínu D.Dlouhodobě začít ničit viry v těle antivirotiky,1-1,5roku,je třeba dlouhodobě aby se znovu nepomnožili.Specielně nemocní rodiče mají děti s exemy,alergiemy a astmaty,crohnova choroba atd jelikož dětí mají ty potvory v těle od početí,je třeba je lečit do doby než vyrostou,dokud se tvoří tkaň.Pozor při lečbě Vám bude ještě hůř jelikož bude víc mrtvých virů a víc toxinů v těle ale to musíte vydržet jiná cesta není,jedině předčasná smrt ve středním věku třeba na intoxikaci,vysoký tlak a infarkt,nebo cukrovku,ledviny,rakovina atd vše drtivá většina těchto nemocí je z nitrobuněčné infekce zejména chlamydií.-- dodatek, ne jenom tetanie, ale všechny nemoci !
Tomáš, 11.12.2016 22:04:23, IP: ***.***.142.18, #203441
Aleno, zajdi si k ortopedovi, aby ti doporučil nějakou výživu na klouby, ale k nějaké špičce v oboru, aby ti opravdu pomohl
Anonym, 12.12.2016 7:54:02, IP: ***.***.242.250, #203446
ty si taky špička :-D
Anonym, 13.12.2016 9:12:34, IP: ***.***.142.18, #203464
Souhlasím, ten jsem brala měsíc a hned výrazné zlepšení :-)
Vladimír, 20.6.2018 16:25:28, IP: ***.***.64.210, #223937
Bez vyřešení skutečné příčiny bolestí kloubů nepřináší aplikace kortikoidů nebo léků či mastí na bolest trvalé výsledky. Pro vyléčení je nezbytné odstranit zdroj-příčinu této bolesti. Příčinou vzniku této bolesti jsou určité potraviny v naší stravě, způsobující chronické zánětlivé autoimunitní reakce těla, které poškozují naše vlastní tkáně, což se projevuje chronickou bolestí. Používám testy, které určí, jaké konkrétní potraviny Vám tyto bolesti v těle vyvolávají. Poradím, jak si upravit stravu, abyste se bolestí kloubů sami trvale zbavili. Kontakt 608 155 338.
marketcerna, 5.7.2021 10:46:21, IP: ***.***.134.16, #238027
Precti si neco o megnetoterapii od biomagu Ty pristroje od nich by ti mohly pomoct
Luba, 7.9.2021 9:57:52, IP: ***.***.10.131, #238350
už pouze rekreačně hraju o víkendu fotbal. bohužel v mém věku se to začíná projevovat na kloubech a začíná to být nesnesitelné.. po zápase se pak 3 dny nemohu normálně hýbat. myslíte že by na to mohlo pomoci něco na klouby? nějaká výživa nebo tak. stravu i životosprávu mám dobrou, za mě je prostě známka věku
Anonym, 7.10.2021 16:21:32, IP: ***.***.241.242, #238472
Zdravim fotbalistu Lubu. Kdyz te zacinaji bolet klouby tak je to uz spatny a je to opravdu asi starim. Rad bych ti poradil, ze je dobre stale se hybat, protoze kloubum prospeje jedine pohyb. Na klouby jsou vhodne aktivity plavani nebo kolo. -zkus jist hodne zelatiny a kolagen, ktery ulevi kloubum -pomoha kloubni vyziva, sportovci jedi casto Alavis. Ja kvuli nic moc chuti Alavisu spis beru Kloubin, ktery je v tobolkach a taky vyzivuje skvele klouby a dikybohu me neboli. -odpocivej a protahuj se -mazej si na bolavy klouby hojici gely -pripadne navstiv lekare Snad jsem pomohl a at to kope!
Přidat příspěvek k tématu Bolest kloubů
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera23:50
1 reakcí

Kvalitní pleťová kosmetika

Zdravím, doporučíte mi dobrou a kvalitní kosmetiku na vrásky a celkově na zlepšení pleti?

Jarka
včera21:43
2 reakcí

Svačinka

Ahoj, zkuste koupit Bobíka - děti ho milují a my s manželem vlastně taky :)

Eva
včera18:00
61 reakcí

lečení Vitiligo

Opzelura jde jako první lék na vitiligo k registraci.

Pavel
včera8:14
15 reakcí

Nevolnost po konzumování sladkého.

Dobrý den, mám stejně problémy a velice mi pomáhá aloe vera

Renáta
18.10.19:24
37 reakcí

Léčitelé

Prosím, jak to vypadá s tou žalobou na paní léčitelku Chudobou? Dcera by za ní ráda jela, ale když čtu, co se zde píše? Stalo se někomu, že mu vůbec... (zkráceno)

Eleonora
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.