Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Bolest na hrudi, píchání

Diskuse - Bolest na hrudi, píchání

anonym, 02.03.2020 8:56:50, IP: ***.***.242.240, #233580
Jde o skříplí nerv ?
Katka, 10.08.2020 14:28:37, IP: ***.***.128.110, #234258
Je mi 16 let, a před dvouma týdnama mě začalo píchat na prsou a na hrudi na levé ale občas i na pravé straně, po týdnu píchání a bolení jsem šla na ekg, tam mi řekli že je to cajk že to mám od zad a že mám nejspíše skřípnutý nějaký sval ale že to není nic vážného, no jak mě tam ošahávali tak mi to nějak uvolnili a 2 týdny po ekg mě to už nebolelo, no teď mě to začalo bolet znova opět píchání všude možně po hrudi a na prsou (na levé straně spíše) a teď nově toho se celkem děsím mám pocit, jak kdybych měla na levé straně hrudi spíše nahoře něco jako kámen či prostě když vyskočím nebo popoběhnu mám prostě pocit že tam něco mám či já vážně netuším, nevíte někdo co by to mohlo být?
Katka, 10.08.2020 14:29:43, IP: ***.***.128.110, #234259
Je mi 16 let, a před dvouma týdnama mě začalo píchat na prsou a na hrudi na levé ale občas i na pravé straně, po týdnu píchání a bolení jsem šla na ekg, tam mi řekli že je to cajk že to mám od zad a že mám nejspíše skřípnutý nějaký sval ale že to není nic vážného, no jak mě tam ošahávali tak mi to nějak uvolnili a 2 týdny po ekg mě to už nebolelo, no teď mě to začalo bolet znova opět píchání všude možně po hrudi a na prsou (na levé straně spíše) a teď nově toho se celkem děsím mám pocit, jak kdybych měla na levé straně hrudi spíše nahoře něco jako kámen či prostě když vyskočím nebo popoběhnu mám prostě pocit že tam něco mám či já vážně netuším, nevíte někdo co by to mohlo být?
Dalibot, 27.08.2020 12:01:23, IP: ***.***.247.226, #234316
Je to od páteře a pokud s tím něco neuděláš,bude tě to provázet celý život,musíš cvičit a nekoukat tolik do mobilu
Anonym, 22.11.2022 13:49:55, IP: ***.***.106.15, #240029
"Dobrý den, táta trpí anginou pectoris a hrozně trpí pícháním na hrudi. Několik let to má, vždycky při sebemenší námaze ho to píchne, čím větší námaha tím víc, ale občas se jen zvedne a ahned slyšíme jak říká au, prostě fakt sebemenší pohyb. Pak má dny kdy je to lepší, ale nezvládne bez léků téměř nic už. Ale jsem ráda, že už aspon víme co to je, dlouhé roky jsme nevěděli, až konečně s tím došel k doktorovi (klasika, doktora nepotřebuju). Jestli vás píchá na hrudi může to být angina pectoris!! ale je samozřejmě spousta dalších možností. Buď se vydejte k doktorovi nebo koukněte tady třeba, co by to mohlo být https://medicspark.cz/priznaky/bolest-na-hrudi/"
Anonym, 22.11.2022 13:50:39, IP: ***.***.106.15, #240030
Dobrý den, táta trpí anginou pectoris a hrozně trpí pícháním na hrudi. Několik let to má, vždycky při sebemenší námaze ho to píchne, čím větší námaha tím víc, ale občas se jen zvedne a ahned slyšíme jak říká au, prostě fakt sebemenší pohyb. Pak má dny kdy je to lepší, ale nezvládne bez léků téměř nic už. Ale jsem ráda, že už aspon víme co to je, dlouhé roky jsme nevěděli, až konečně s tím došel k doktorovi (klasika, doktora nepotřebuju). Jestli vás píchá na hrudi může to být angina pectoris!! ale je samozřejmě spousta dalších možností. Buď se vydejte k doktorovi nebo koukněte tady třeba, co by to mohlo být medicspark.cz/priznaky/bolest-na-hrudi/
JOSEF, 21.01.2023 0:30:54, IP: ***.***.243.52, #241386
Dobry večer necitim se dlouho dobře tak to mohou byt chlamydie ale potřebuji nekoho poradit kdo opravdu se tim bude zabivat
        Předchozí   1 .. 9101112      Následující
Přidat příspěvek k tématu Bolest na hrudi, píchání
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.