Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Křeče když jdu na velkou

Diskuse - Křeče když jdu na velkou

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Didi, 08.07.2013 10:34:21, IP: ***.***.86.254, #178594
Krásný den,
mám takový problém.. už pár let mě trápí toto občas se mi stávalo třeba když jsem nešla delší dobu na velkou, ale i když jsem chodila, že mě chytli neskutečné křeče a dokud nemám průjem tak mi není dobře. Strávím na záchodě i hodinu a fakt trpím. Je to nepříjemné chytá mě to všude. V poslední době mi to dělá častěji tento týden například každý den. Nemůžu nikam jít, protože ani nevím kdy mě to chytne. Jím normálně jako vždy akorát jsem teď brala antibiotika a sirup na průdušky. Znáte to někdo? Pomohlo vám něco? Je to opravdu otravné. :( Děkuji
., 08.07.2013 11:51:24, IP: ***.***.252.254, #178596
nenapsala si všechny potíže, proč si brala ATB ? hledej příčinu :-)
tomas, 08.07.2013 13:14:21, IP: ***.***.65.15, #178598
Doporučil bych očistu organismu.Nemám na mysli klasický detox,ten je bohužel jen málokdy účinný.Nejdříve bych doporučil Emulips Forte,ten organismus vyčistí a zároveň ho připraví na užívání dalších produktů.Zpočátku by Vám mohl pomoci i sám o sobě,ale poté by to chtělo alespoň jednou za čas užívat gamu,betu a Alfu.Mohlo by se totiž stát,že by se ozvala recidiva problému.Jinak,jedná se o čistě přírodní doplňky stravy,takže Vám rozhodně neuškodí a při dodržování dávkování a při upravené stravě by se výsledky měli dostavit velice brzy.Ale je to samozřejmě individuální.Záleží na tom, jak moc je tělo zasaženo,skladba stravy, apod.A samozřejmě záleží hlavně na Vašem přístupu k produktům. Produkty mám vyzkoušené sám na sobě a tudíž vím,že fungují .Mimochodem,drží mne po infarktu již 14 měsíců!
., 08.07.2013 13:40:56, IP: ***.***.252.250, #178600
taky máš chlamydie
Didi, 08.07.2013 17:10:47, IP: ***.***.85.254, #178605
ATB mi dala doktorka když jsem tam šla se zánětem průdušek. A proč chlamydie? Neznám druh, který by s tímto souvisel. :)
., 08.07.2013 18:12:21, IP: ***.***.252.250, #178606
za každou nemocí je chlamydie, tady asi trachomatis, užívej lichořeřišnici a další bylinky, nečekej rychlé uzdravení, nevíš asi co to umí :-)
Hanka, 02.08.2013 11:30:52, IP: ***.***.109.100, #179066
Dobrý den. Manžel měl problémy s vyprazdňováním několik let. Na doporučení vyzkoušel 100% přirodní doplněk stravy Emulips Forte a už po několika dnech bylo vše v pořádku. Napište mi na mail - machalovah@email a může pomoci i Vám!
Přidat příspěvek k tématu Křeče když jdu na velkou
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.