Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Neustálá suchost v krku

Diskuse - Neustálá suchost v krku

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Mates, 20.05.2012 6:51:20, IP: ***.***.208.4, #162953
Dobrý den, chtěl bych se informovat, už asi tak cca 2 roky se mi hůře polikají sliny a mám neustále sucho v krku, měl jsem v zato, že je tomu tak, jelikož jsem silný kuřák, ale např. když večer ležím u filmu, tak neustále polikám a nakonec se musím něčeho napít, dále mám pořád plný nos tvrdými holuby. Kamarádka mi poradila, že jsem nejspíše na něco alergický, ale 2 roky v kuse? Raději píši sem, pač nemám moc rád pochůzky u doktorů. Předem děkuji za rady.
Dalibor, 20.05.2012 12:18:22, IP: ***.***.30.217, #162958
Ahoj Mates,poradím ti pár vyzkoušený věcí i když jsem je typicky tvé problémi nezkušel,jde o věci příjemné pro dechoví aparát.Kup si v lékárně tygří mast,urýpni tak na špičku nože,dej do hrníčku a zalej vřelou vodou a ihnet to inhaluj,ihnet proto,protože éterické oleje,které se začnou vypařovat jsou za 3O minut pryč,ale opatrně,protože to opravdu dost pálí do očí.Další moc dobrá věc je rostlinka Anginovník,jde o suptropickou rostlinu,která se žvýká a její štáva je svělá hlavně při bolestech v krku s nachlazení,ale celkově dělá moc dobře průduškám,mrkni na net a něco si o tom přečti,seženeš ji např v zahradnictví Kruh.Co se týče nosu,tak na to si udělej roztok s mřeské soly,ale s mrtvého moře,dáš kávovou lžičku soly do deci vody a očním kapátkem to sříkneš hluboko do nosu,roztok musí být tak silný,že to hodně pálí v nose,pár minut to vydrž a pak se pořádně vysmrkej,ale nedělej to často,stačí tak 3x do týdne,krásně ti to vyčistí nosní dutiny a bude se ti hned lépe dýchat.To je tak vše,přeji brzké uzdravení.Jo a sory za hrubky.
Verča, 20.05.2012 17:15:29, IP: ***.***.142.119, #162965
Hlavně přestaň hulit, kdybys nehulil, tak žádný problémy nemáš.
Dalibor, 20.05.2012 18:09:25, IP: ***.***.30.217, #162967
Jo Verčo,asi máš pravdu,ale přestat hulit není snadné,prostě je třeba to vyřešit i tak.
Máca, 06.08.2017 8:42:31, IP: ***.***.169.0, #208479
Tyjo přesně to se mi děje z ničeho nic poslední měsíce :-/ taky jsem myslela, že to je z cigár...jenže i když nekouřím, tak se to nelepší...
Přidat příspěvek k tématu Neustálá suchost v krku
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.