4 plátky seitanu, 300 g žampionů, 1 velká cibule, 3 stroužky česneku, 150 ml vývaru ze seitanu (nebo použijeme zeleninový vývar - i z kostky), 100 ml bílého vína, 250 ml smetany, hrst petrželky, 1 lžička kari koření, 2 lžíce oleje, sůl, pepř
Na oleji zpěníme drobně nakrájenou cibuli s nasekaným česnekem, přidáme seitan nakrájený na kostky, mírně osolíme, opepříme a opečeme ze všech stran. Pak je trochu podlijeme vývarem a dusíme asi 15 minut. Potom přidáme očištěné a na plátky nakrájené žampiony, podlijeme vínem a nakonec vmícháme smetanu a vaříme do zhoustnutí. Ochutíme kari kořením a vmícháme nasekanou petrželku. Podáváme s rýží.
Recept byl publikován se svolením vydavetelství Vyšehrad z publikace - Vegetariánská kuchařka
No říkala jsem si, že bych vyzkoušela spíše ten jejich sprchový olej a přidávala bych ho do vody, když budu koupat...Zkusím si tam ještě raději... (zkráceno)
No tak toho chci právě také docílit, mít konečné dlouhé vlasy a ještě jsem se ptala jestli se dají ty vlasy fénovat nebo žehlit?
Já jsem se nastartovala pomocí ketofit, zhubla jsem 20 kila a teď už jsem jen v udržovací fázi. Jsem půl roku po dietě a stále hubnu, jím s rozumem a... (zkráceno)
Ahoj syn dost často mývá rýmu, ale právě tu zadní a je to tedy boj, protože chudáček nic nevysmrká a všechno mu jde dolů. Ale kdyby to, alespoň třeba... (zkráceno)