Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Kartářky

Hanka, 14.3.2017 15:17:49, IP: ***.***.49.171, #205256
ze si Petra chvali hodne moc lidi, to je fakt, ja za to ale nemuzu , ja chci mit taky hodne penez !! Ja jsem ta nejlepsi kartarka !!!!!!!
Hanka, 14.3.2017 15:17:51, IP: ***.***.49.171, #205257
ze si Petra chvali hodne moc lidi, to je fakt, ja za to ale nemuzu , ja chci mit taky hodne penez !! Ja jsem ta nejlepsi kartarka !!!!!!!
Hanka, 14.3.2017 15:17:51, IP: ***.***.49.171, #205258
Hanka, 14.3.2017 15:17:52, IP: ***.***.49.171, #205259
Hanka, 14.3.2017 15:17:52, IP: ***.***.49.171, #205260
Kája, 14.3.2017 16:13:45, IP: ***.***.49.171, #205262
Tak na Petra byla podána žaloba. Můžeš si ty psychopatko zatleskat.
Anonym, 15.3.2017 19:36:40, IP: ***.***.49.171, #205287
Aloiska Šťastná patří k top Kartarkam.Ma opravdu dar od boha.Znam tady v Hradci skoro všechny na ni nikdo nemá kline ji rad a udělám reklamu a to opravnene. 1.Aloisie Šťastná 2.Elena Soustrizniková
Jitka, 20.3.2017 4:22:46, IP: ***.***.49.171, #205391
Já mám s kartářkou zcela jinou zkušenost,a ráda bych se o ní podělila. Napsala mi kamarádka že našla na Seznamu.cz v sekci Bazar - Výklad karet - inzerát kartářky Faith Mystery,která vykládá pouze písemnou formou,sice s platbou předem, (kolem 350 kč) za výklad,ale zato je to opravdu výživné čtení nejméně na 6 stránek do úplných podrobností o daném člověku,a jeho otázkách,na všechno možné do budoucna. Tak jsem si řekla že nemám co ztratit našla jsem ji a napsala ji email. Odpověděla velice rychle a solidně,tak jsem zaplatila uvedenou částku,a čekala,co se bude dít. Za dva dny mi přišla zpráva o tom,že mou platbou jsme uzavřeli smluvní vztah,a nyní mám už čekat pár dní na vyhotovení mého výkladu Když přišel po 8 dnech výklad,spadla mi doslova brada,jak jsem byla příjemně překvapena, a co vše jsem se dozvěděla. Tolik moje zkušenost,ale myslím si,že každý kdo potřebuje něco vědět o svém životě, si musí najít toho svého kartáře,kterému bude věřit,protože jak vím od Fairh Mystery, vzájemná důvěra je důležitá,protože tím víc se dokáže propojit kartářka se svým klientem. Neobvyklá,průkopnická metoda výkladu karet,ale za mě skvělá,protože si v něm mohu stále číst,co se plní,a co nikoliv.
Llie, 20.3.2017 8:12:54, IP: ***.***.49.171, #205393
Milča, 12.3.2017 11:39:40 a ještě jeden komentář jsem tam našla, to také vystihuje tu psychopatku, co zde neustále pomlouvá Petra a ostatní.. 10.1.2014 14:50 - Pavlína 10.1.2014 14:11 - Patricie 10.1.2014 14:01 - Lucka 10.1.2014 13:13 - Pavlína tak naše zfetovaná a... Lucko, našel jsem tady mnohem starší komentář, kdsy zde lidé už jednou podávali hromadnou žalobu asi před rokem, přečti si tento komentář od Mickey to mluví za sebe. - 12.12.2012 13:59 - Mickey presne tak, taky jsem se o... tak koukám že naše duševně nemocná fetka se tady dokonce podepisuje mým jménem, tak jedeme spamovat dál aby se vědělo co toje zač - Čau lidi, včera jsem sem náhodou zabrousil a docela jsem se nasmál nad ubohostí některých bab, mám na mysli Ninu apod. je zde celkem hodně příspěvků o kartáři Petrovi z Brna. Jsem také z Brna a četl jsem něco o tom, že Nina psala, že experimentuje na lidech, že nedávno začínal a hledal tu lidi. Dnes jsem si dal tu práci a na internetu se snažil něco o něm najít, co je vlastně pravda. Na internetu jsem našel o něm opravdu hodně - 6 let žil v USA, má několik webů jako výtvarník, v 99 pracoval pro 2 Americe weby jako numerolog pro dva hodně známé weby, v 94 roce psycholog a poradce pro HR , 2001 hodně článků o věštění na webech celostnimedicina.cz, Matrix2001.cz apod., a dokonce i tady na doktorce má několik článků. Od 89 učitel boj umění, v 92 léčitel… atd. atd. Dokonce jsem našel i jeho web a ten mě zaujal nejvíc. Myslím, že tenhle člověk nepotřebuje reklamu a klobouk dolů, co všechno dokázal. Chtěl jsem vlastně vědět zda to není jeden z těch, co jen fušují do karet, a co je pravdy na těch pomluvách. Já sám karty nepotřebuji a nechodím ke kartářkám a podle těch ubohých závistivých chudáčků jako je Nina, bych ani k žádné nešel. Jsem ajťák a když mám problém, jdu za odborníkem a tomu je určené myslím i toto fórum, aby lidé psali své názory na kartářky, Podle toho, co jsem zjistil je jasné, že ten Petr to dělá hodně dlouho a že je tady jen pár vypatlaných hlav jako je Nina, dasa a spol, nebo spíš jedna a ta samá osoba co tady špiní jiné. Jako profík v oboru IT vím, že fora jsou plné takových nul jako je Nina a taky vím, že lidé jako ten Petr nepotřebují reklamu, protože je o něm na internetu hodně odkazů. Jenom mě zajímá, jestli je běžné mezi kartářkama dělat takovýto humus jako dělá Nina Nino, pro Tebe mám vzkaz, tobě někdo pořádně nafackuje, přinejmenším za ty tvé pomluvy a nebo tě rovnou nakope do prd…. Na každé prase čeká nějakej řezník. Ty by jsi se ale měla jít léčit, protože to, co předvádíš je opravdu vrchol debility
opakují, 20.3.2017 8:17:25, IP: ***.***.49.171, #205394
Hochwaldova, 2.3.2017 11:40:20 Já bych také doporučila pana Petra K z Brna. Jsem doktorka a nevyhledávám takové služby, ale jak to bývá, někdy chce člověk vědět více. Musím k tomu říci, že mnoho lidí zde má pravdu, že pan Petr je opravdu výjimečný v tom, co ví, co dělá a umí, ale hlavně opravdu umí pomoci a nasměrovat. Byla jsem předtím ještě u 2 kartářek. Na rozdíl od nich má Petr opravdu znalosti a dokáže skvěle vysvětlit, hodně mě zaujaly jeho znalosti o výzkumech, velmi rozumně a moudře mluvil i o ezoterice v souvislosti s výzkumy. Na rozdíl od něho ty ostatní kartářky opravdu jen papouškují své „neznalosti“ o ezoterice, bez pochopení, bez vzdělání. Mnoho lidí zde píše cosi, že je nějaká kartářka milá a hodná, ale to nestačí, aby uměly poradit, když má člověk velký problém, a to je opravdu „mimo mísu „. A především je to také o tom, že pan Petr už leccos dokázal jako výtvarník, učitel apod a je to velmi skromný a vzdělaný pán, což se o ostatních kartářkách říci nedá, ty nic nedosáhly, a přesto se tváří obrovsky důležitě. Hodně takových se chlubí, že mají „dar“ a schopnosti a dokonce tvrdí, že se nemusí učit, že jim andělé a tam nahoře vše sdělí, a to je už psychiatrická porucha a nebo zaběhaná lež, aby zakryly svou nevědomost. Hezký den přeji.
Lucie, 22.3.2017 19:53:28, IP: ***.***.49.171, #205500
Hele zda se mi to nebo se zde ve vsech prispevcich na toho Petra opakuji stejny fraze,slova a vyjadrovani???Nic proti nikomu,ale muj nazor je ten ze kartar ci vestec umi rict co vas ceka...vzdelanec rekne co se naucil,ale tohle je forum o zvlastnich schopnostech tzn.vetcich a ne o vzdelanych,a lidech co neco umi nepletu se?Za to prece,ze nekdo neco umi nebudu platit,a nebo jo,ale to pujdu do sloly na kurz...pokud budu chtit nasmerovat pujdu za psychologem,pokud budu chtit vedet budoucbost pujdu za vestcem.A to cekam.Ne nic jinyho.
Marie, 24.3.2017 11:26:23, IP: ***.***.49.171, #205536
Přesně tak, přece nebudu nekomu platit 3000 za hodinu, že má někdo vzdělání.Ten Petr si to sem píše sám. Dejme tomu, že má vzdělání, ale jeho inteligence je na nule. Až si toto přečte, tak zas začne zuřit a psát sem hlouposti.
Janička, 24.3.2017 17:46:36, IP: ***.***.49.171, #205538
Lidé už prodali několik trestních oznámení na tu duševně nemocnou, co zde pomlouvá pana Petra a ostatní, sama si na sebe píše samochvaly a hraje si na kartářku. Zde je jeden ze starších komentářů :Llie, 20.3.2017 8:12:54Milča, 12.3.2017 11:39:40 a ještě jeden komentář jsem tam našla, to také vystihuje tu psychopatku, co zde neustále pomlouvá Petra a ostatní.. 10.1.2014 14:50 - Pavlína 10.1.2014 14:11 - Patricie 10.1.2014 14:01 - Lucka 10.1.2014 13:13 - Pavlína tak naše zfetovaná a... Lucko, našel jsem tady mnohem starší komentář, kdsy zde lidé už jednou podávali hromadnou žalobu asi před rokem, přečti si tento komentář od Mickey to mluví za sebe. - 12.12.2012 13:59 - Mickey presne tak, taky jsem se o... tak koukám že naše duševně nemocná fetka se tady dokonce podepisuje mým jménem, tak jedeme spamovat dál aby se vědělo co toje zač - Čau lidi, včera jsem sem náhodou zabrousil a docela jsem se nasmál nad ubohostí některých bab, mám na mysli Ninu apod. je zde celkem hodně příspěvků o kartáři Petrovi z Brna. Jsem také z Brna a četl jsem něco o tom, že Nina psala, že experimentuje na lidech, že nedávno začínal a hledal tu lidi. Dnes jsem si dal tu práci a na internetu se snažil něco o něm najít, co je vlastně pravda. Na internetu jsem našel o něm opravdu hodně - 6 let žil v USA, má několik webů jako výtvarník, v 99 pracoval pro 2 Americe weby jako numerolog pro dva hodně známé weby, v 94 roce psycholog a poradce pro HR , 2001 hodně článků o věštění na webech celostnimedicina.cz, Matrix2001.cz apod., a dokonce i tady na doktorce má několik článků. Od 89 učitel boj umění, v 92 léčitel… atd. atd. Dokonce jsem našel i jeho web a ten mě zaujal nejvíc. Myslím, že tenhle člověk nepotřebuje reklamu a klobouk dolů, co všechno dokázal. Chtěl jsem vlastně vědět zda to není jeden z těch, co jen fušují do karet, a co je pravdy na těch pomluvách. Já sám karty nepotřebuji a nechodím ke kartářkám a podle těch ubohých závistivých chudáčků jako je Nina, bych ani k žádné nešel. Jsem ajťák a když mám problém, jdu za odborníkem a tomu je určené myslím i toto fórum, aby lidé psali své názory na kartářky, Podle toho, co jsem zjistil je jasné, že ten Petr to dělá hodně dlouho a že je tady jen pár vypatlaných hlav jako je Nina, dasa a spol, nebo spíš jedna a ta samá osoba co tady špiní jiné. Jako profík v oboru IT vím, že fora jsou plné takových nul jako je Nina a taky vím, že lidé jako ten Petr nepotřebují reklamu, protože je o něm na internetu hodně odkazů. Jenom mě zajímá, jestli je běžné mezi kartářkama dělat takovýto humus jako dělá Nina Nino, pro Tebe mám vzkaz, tobě někdo pořádně nafackuje, přinejmenším za ty tvé pomluvy a nebo tě rovnou nakope do prd…. Na každé prase čeká nějakej řezník. Ty by jsi se ale měla jít léčit, protože to, co předvádíš je opravdu vrchol debility
Kamila, 24.3.2017 17:56:54, IP: ***.***.49.171, #205539
Ano , na tu duševně nemocnou už bylo podáno několik trestních oznámení. A podle toho co tu kydá za bláboly je to ta samá. Jinak já byla u Petra s vážnými zdravotními problémy a mám c mi pomohl, bez sexu znalostí tohle kartářky nedokážou. Byla jsem u několika a jedna ani nevěděla kde jsou játra a druhá mlela takové bláboly že bych skončila na Kopce. Ale podvodnice budou stále lhát a podvádět že mají schopností a myslí si že můžou být absolutně tupé a lhát že znají budoucnost!! Na takové pozor!. Ke všemu je potřeba vzdělání a k tupým osobám nikdo nechodí s problémy. Proto má Petr K vzdy hodně lidí a všichni si ho chválí, protože umí, má schopnosti a vše to, co ostatní nemají.
Kamila, 24.3.2017 17:59:59, IP: ***.***.49.171, #205540
Bez znalostí by mi nepomohl.. Oprava..Mobil píše občas nesmysly.
        Předchozí   1 .. 210211212213214215216 .. 218      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes19:55
5 reakcí

Padání vlasů, kouty

A jak se mu to osvědčilo ?

Radek
dnes19:41
43 reakcí

dlouhodoby prujem

Mě potěšilo, že colonfit mohou užívat těhotné, což je můj případ. Trpím zácpou a ráda bych předešla dalším problémům, jako jsou hemoroidy.

novica
dnes19:00
103 reakcí

ROZCHOD A DEPRESE

Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested... (zkráceno)

PergoCF@gmail.com
dnes17:53
1 043 reakcí

Vyhřezlá ploténka

Nemáte někdo zkušenosti s Disco gelem na vyhřezlé plotýnky? Provádí to klinika v brně . pokud ano prosím pište..

zare87
dnes14:50
388 reakcí

MINERVA

We provide following types of services: Email Hacking Social Media Account Access Hire a hacker for Facebook, Hire a hacker for Twitter Website... (zkráceno)

Kate Morgan
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení