Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Alternativní metody léčby > Jak na oči,když doktor nepomůže

Diskuse - Jak na oči,když doktor nepomůže

RgjUwspGGmSWVf, 06.10.2012 18:31:47, IP: ***.***.129.218, #169487
Je1 jsem začla pilates, jedu denně 30 minut a vfdsledky jsou hodně zne1t, dvd stojed pe1r korun a je1 cvičedm podle toho, kdy si tu půlhodinku denně vyšetředm, držedm pěsti.:)
CaOvHvRQBtxUnPMS, 23.12.2012 2:24:47, IP: ***.***.93.50, #172295
Deep thought! Thanks for crontbiuting.
ogJLFhwIkjUr, 23.12.2012 23:35:01, IP: ***.***.58.16, #172398
I wish to show some thanks to you for reinuscg me from this type of setting. Because of surfing around through the the net and getting ideas which were not powerful, I figured my life was done. Being alive without the solutions to the problems you've fixed all through your main site is a crucial case, and ones that could have in a negative way affected my career if I had not noticed your web page. Your main understanding and kindness in handling everything was important. I am not sure what I would have done if I hadn't discovered such a stuff like this. I'm able to at this moment look ahead to my future. Thanks a lot very much for your high quality and effective help. I won't hesitate to refer the blog to any person who wants and needs tips on this subject matter.
TcWRqAHYIeKG, 25.12.2012 11:07:31, IP: ***.***.68.153, #172479
Domnedvala jsem se, že Atelie9r Done1t šije pro ty, co si hrajed na Kelty či čaroděje a připadalo mi to jako legitimned peisdkatolnkfd ze1měr. To je šok - ta ctiže1dost bfdt považove1na za textilned vfdtvarnici. Protože Umprume1ci apod.naředkajed, jak je těžke9 prorazit s vlastned tvorbou, obe1ve1m se, že jednedm z důvodů Done1torske9ho faspěchu je to, co se tu spre1vně pranfdřuje - absence slušivfdch hadrů pro plnoštedhle9. Nenamlouvejme si, že přerostle1 padese1tilete1 paned může kopedrovat modelku vel.48, ktere1 me1 spre1vne9 držened těla a pel mle1ded. Voled mezi polyesterovou krabiced a splfdvavfdm "kreativnedm" he1bitem.Ledbed, neledbed: 1 0
pdiEQWtJlzlzFOkLh, 25.12.2012 19:13:07, IP: ***.***.61.159, #172537
PershendetjeDesha t`ju falenderoja se pari per pegejigjrn tuaj te cilen do ta rilexoj kushedi sa here per ti mbushur mendjen vetes.Une sic e thashe nuk e kam fare problem kete diete pasi dhe puna qe bej me ben ta ha dreken vone gati afer darkes dhe nuk ndjej uri (kuptohet pas nja dy kafeve), dhe se kam problem te dobesohem gjithe andej qe shpresoj shume, nuk di une kisha akoma nje pyetje pasi kam dy femije dhe djali i vogel nuk eshte se me le shume rehat te themi qe une ti kushtohem vetes e kam edhe me gji, edhe pse ne kete periudhe do te doja tja hiqja pasi ai po mbush dy vjec, shkak ky qe me lekund akoma per te nisur dieten, por doja nje keshille akoma nga ju, per problemin tim kam blere rripin vibraton tek topshop i cili te lejon te biesh ne pjeset ku deshiron besoj se i kombinuar me dieten do jete si nje fitnes i mundshem per mua apo jo?Faleminderit sigurisht qe un kete diete do ta bej sepse eshte vertet shume e lehte te pakten per mua, dhe uroj dhe e shpresoj shume rezultatin tek une dhe sigurisht qe do jap komentet e mia per kete.
valéria, 25.02.2015 20:54:37, IP: ***.***.227.225, #191335
Dobrý den , mala som pterigium a som asi rok po operacii opet sa mi to vratilo je to dost neprijemne a lekar mi povedal ze sa to u mldych ludi vrati .Je to dost bolestiva operacia a nechcela bi som si to už zopakvat .Prosim poradte.
Martina, 16.03.2015 11:01:31, IP: ***.***.114.82, #191890
Dobrý den, před měsícem jsem navštívila oční lékařku - diagnóza ablace zadní sklivcové membrány. Zákaly mám velké a velice mě obtěžují. Je nějaká léčba, která alespoň uleví od těchto problémů. Děkuji za odpověď
Martino, 16.03.2015 11:12:01, IP: ***.***.18.123, #191892
Specializovaná pracoviště, která se tímto zabývají je oční klinika v nemocnici na Karlově náměstí Praha 2, Motol atd. Je potřeba doporučení od oftalmologa, ale když oslovíte některé z těchto pracovišť, jistě Vám poskytnou více informací. Karlík
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu Jak na oči,když doktor nepomůže
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.