Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Alkoholismus zcela vážně

Jana, 12.09.2012 9:46:09, IP: ***.***.217.2, #168503
Al-anon je pro příbuzné alkoholiků.
JC, 28.09.2012 6:00:10, IP: ***.***.14.11, #168982
Milá Monno. Pokude chceš opradu přestat chlastat ,dokážeš to. Musíš si věřit .Nevím do které léčebny jdeš ale každá léčba je dobrá .KAŽDÝ KROK KTERÝ UDĚLÁŠ K ABSTINENCI JE DOBRÝ. Nechlastám a nekouřím přes třicet let. Jde to přestat ,jde žít ,opravdu žít ne živořit. Postupně si začneš věřit a čím více se budeš vzdalovat od poslední cigarety,doušku alkoholu BUDE LÉPE . Jednu věc Ti řeknu hned .Tvé rozhodnutí musí být pevné. Pevné jak skála .Jak Doc.Skála kdysi pomohl i mé maličkosti.To platí pro všechny. Záleží jen na Vás jaký život chcete dále prožít. Pozdrav Ivě,Zdeničce,Dáše,Ivetce a dalším slušným.
JC, 28.09.2012 19:01:06, IP: ***.***.14.11, #168997
Jste dobrá DVOJKA a sehraná . Alkoholik je člověk ,jemuž alkohol způsobuje rodinné,zdravotní a pracovní problémy . V každém případě je VÁS ŠKODA. Život Vám utíká pod rukama a Váš vztah je nařizování?
yvana, 30.09.2012 17:43:36, IP: ***.***.145.136, #169042
Doufám,že tohle bylo mé sice několikáté dno,ale to poslední. Ty tři roky přitom byly tak krásné,ale něco v té mé nemocné hlavě mě nechalo zapomenou,co dovede alkohol.U mě je to navíc těžké,žiji sama,děti jsou už na svém,do důchodu mám ještě hodně daleko,tak dlouho nikdo nic nespozoroval. Přítel se mnou nebydlí,ikdyž měl podezření,že zase piji,neměl to jak zjistit.Alkoholik si prostě najde cestičku a já byla ráda,že jsem doma sama,protože jsem se mohla nezřízeně opíjet.Alkohol je jediná nemoc,která se nedá vyléčit.
JC, 01.10.2012 10:47:27, IP: ***.***.14.11, #169076
Jste na omylu .Alkohol je jedna z mála nemocí ,která je lehce léčitelná . STAČÍ když budete jenom dodržovat TDA.Trvalá a důsledná abstinence. tak ted máte informaci ,že ani jednu ,tak jsem na Vás zvědav držím Vám palce
Jana, 03.10.2012 8:07:10, IP: ***.***.217.2, #169154
Opět se to strašidlo zjevilo, odkud ho vykopli?Lže.Vůbec není lehké skončit s alkoholem, chce to odbornou péči, doléčování,jde to!
uUcpcOwLidPDflKvU, 05.10.2012 23:28:27, IP: ***.***.1.28, #169268
Calinlg all cars, calling all cars, we're ready to make a deal.
pfrVAyxLiFoWOXAGPVR, 05.10.2012 23:34:13, IP: ***.***.1.28, #169270
I'm not easily impressed but you've done it with that potsnig.
BLleTzModrnJW, 06.10.2012 0:06:23, IP: ***.***.1.28, #169271
Keep these arctiles coming as they've opened many new doors for me.
BxqegHAtwTkNlwZDCCF, 06.10.2012 0:19:27, IP: ***.***.1.28, #169273
Mě asi nejvedc chutnal nilskfd okoun jen tak opečenfd na me1sle, pak tuňe1k e1le1 steak, sekanfd btfiek z lososa a z českfdch ryb bezkonkurenčně ve1nočned kapr!
LXKTDRorNk, 06.10.2012 5:37:49, IP: ***.***.32.26, #169310
Přikle1nedm se k zesedlened tlaku na školstved k zavedened ze1kladů pre1va (aspoň v roshazu jednoho pololeted) do SŠ a i do ZŠ.Dedky tomu, že už v 15 letech na dedtko předmo dopadajed některe9 ze1kony (např. moje neobledbene1 procesned subjektivita v přestupkove9m ředzened), je ta ZŠ naprosto nezbytne1.Nejsem pre1vnedk, ale dedky prozedravosti učitelky OV jsme se tomu věnovali pe1r hodin na G. A to, že na mne a me9ho kamare1da dopadl refere1t z ObčZ a TrZ a kamare1d měl mamku soudkyni, mi hodně do budoucna otevřelo oči.
bbhGHWXPvAq, 06.10.2012 7:44:50, IP: ***.***.164.39, #169327
T.P.Netušedm, proč tolik tlačedte na pilu. Zřejmě jsem raněn oboustrannou steoplou, ale:1) soudcove1ned je řemeslo, asi jako pečened housek nebo le9čened pacientů, a chvedli to trve1, než se to někdo naučed. Přesvědčened, že pre1ci bude dělat nejle9pe odbornedk z jine9ho oboru je v Čeche1ch setrvale9 (např. v parlamentu jsou nejlepšed le9kaři a matematici), a nese le9ta mizerne9 vfdsledky. Nened to "přidane1 hodnota", nfdbrž jakfdsi nezbytnfd předpoklad. 2) To, že ve1m soudy nejsou dost neze1visle9, se arci nezlepšed tedm, že je nahradedte orge1nem, kterfd je ze1vislfd již z podstaty věci. Ote1zka rozhodců se me1 tak, že mne nenapade1 v našich podmednke1ch rozumnfd způsopb, jak zabezpečit, aby byli rozhodci neze1visled. Vedm, že to leckde funguje, ale u ne1s nikoli. Co se tfdče přestupků, neme1m že1dnfdch ne1mitek, aby ho soud řešil. Zejme9na v situaci, kdy se přestupek postupně vyvinul v obludne9 proviněned, za ktere9 lze ukle1dat pokuty značne9 vfdše. A ze1sahy typu "odstraněned stavby" zajiste9 nejsou bagatelned.
eEpdQWRBuImUjAnPxfG, 06.10.2012 8:42:28, IP: ***.***.145.193, #169342
Je1 s ne1padem "nechat bagatelned spory sosmapre1vě" velmi nesouhlasedm. Technicky to bude vypadat podobně jako dnes u souydu; věnuje se tomu jeden fařednedk a bude to sekat jako Baťa cvičky. Ne1klady budou take9 podobne9. Dojalo mne, jak v televizi hrdě ozne1mili, že zředdili jake9si rozhodčed tentonoc, a ne1klady jsou jen 1000,- Kč za poplatek. Soudned poplatek při tom čined za minime1lned če1stky 600,- Kč, a rychlost bude zhruba stejne1, v tfddnech. Určitě ale nebude podobnfd servis okolo v předpadě, že se uke1že, že dotyčnfd pode1 odpor a dojde ke skutečne9mu soudu; i v miniaturnedm soudnedm ředzened je třeba jiste9ho soudnedho řemesla. A co nejhoršed - jde zase o přesun moci soudned na moc spre1vned; něco, co se už mnohokre1t katastrofe1lně nevyplatilo. daplně videdm, jak na medstnedm fařadě reklamačned spory proti největšedmu podniku na okrese, kterfd všechni žived, žalobci masově vyhre1vajed. Kre1sne1 pohe1dka. Mysledm, že historie rozhodčedch doložek ne1s už měla dost varovat. Kledčove1 myšlenka skryte1 v postu je, že "snedžit počet soudnedch sporů u soudů" je velmi jedovate1 hodnota, ktere1 může zave9st naši poměrně te1pajedced spravedlnost do ještě hlubšedch moče1lů. "Zkre1tit a zjednodušit soudned ředzened" vypade1 podobně, ale rozhodně to nened to same9. Na to bych slyšel.
many67, 06.10.2012 8:56:59, IP: ***.***.0.62, #169346
Žiji s alkkoholikem 10 let. Mám už takové stavy, že se mi nechce už ani žít. Denně ve stresu. Pořad se klepu a přitom když ho vyhodím, tak mám zase strach být sama. potřebuji vyléčit sama sebe, ale nevím jak.
KJDXGKyxId, 06.10.2012 10:49:33, IP: ***.***.101.151, #169363
Hezke9! Paned Dr. Šime1čkove1 me1 pravdu, až na poněkud npelchopiteonfd předpoklad v favodnedku, že všechna rozhodnuted založene1 na stanovisku ze 70. let 20. stoleted jsou nespravedlive1 (asi trochu odbojne9 tvrzened proti NS, kterfd je obledbenfdm terčem někdy i neopre1vněne9 kritiky - ale tuto vfdtku berte s rezervou, neb se1m na NS pracuji a me1m tak přirozenou tendenci mu trochu vedc fandit; aniž bych z toho něco měl o)).Nicme9ně, mysledm si ve shodě s dalšedmi diskutujedcedmi, že by k tomu bylo třeba zrychlit projedne1ve1ned předpadů u soudů, neboť to je pro potencione1lned fačastnedky jednedm z hlavnedch důvodů, proč tzv. do ředzened nejdou (justice delayed, justice denied).De1le bych si však dovolil navrhnout, aby take9 probedhala mnohem intenzivnějšed vfduka pre1va na ze1kladnedch a střednedch škole1ch. Nebude se samozřejmě jednat o vfduku pre1vně teoretickfdch dogmat a všech fastavně pre1vnedch kautel a obecnfdch principů, ale velmi prakticke1 "ponaučened pro běžnfd život". A hlavně: všem by se mělo vtisknout do hlavy, jakfdm způsobem se mohou bre1nit před českfdmi soudy a za jakfdch podmednek majed pre1vo na bezplatnou pre1vned pomoc a kde ji hledat. Byla by to takove1 ze1kladned pre1vned gramotnost. A domnedve1m se, že by to bylo přednosne9 a že by to nebylo předliš složite9 (vždyť někteřed notoričted stěžovatele9 jsou podle me9ho ne1zoru velmi dobřed pre1vnedci o)).Ke zrychlened ředzened souhlased s prvnedmi body pana Peciny. K těm poslednedm mu však navrhuji, aby se nejprve stal se1m soudcem, aby poznal, že jeho "loterie" v justici nened de1na již tedm, že v ned působed nekvalitned soudci, ale i tedm, že rovněž kvalitned soudci majed na mnoho věced rozdedlnfd ne1zor. A take9 aby si zkusil, jake9 to je vyde1vat 30 až 40 rozhodnuted měsedčně při neuste1le9 se měnedced pre1vned fapravě a judikatuře nejvyššedch soudů a dastavnedho soudu.Jan Kolba
        Předchozí   1 .. 1055105610571058105910601061 .. 1077      Následující
Přidat příspěvek k tématu Alkoholismus zcela vážně
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.