Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Alkoholismus zcela vážně

JCskutečný, 21.07.2010 17:14:12, IP: ***.***.129.91, #97234
O ty hlavo skopová .Martin a já budem žít věčně . Vy už jste na tu psychiku dojeli ,už není kde brát . Máte ty makovice vybrakované a cirhozu jako prémii já se musím smát Ty hlupáku já jdu na vodu a tam větve nejsou chacha. Martin už má čtyřicet , ne opravdu jste čím dál tím horší. Opilci v tomhle horku kapou jak mouchy . Cigára a chlast to je přímo vražedná kombinace. Jana asi šla asi zase zapálit prý vyhulí krabku denně jako prd
JCskutečný, 21.07.2010 17:16:27, IP: ***.***.129.91, #97235
Do Bulharska jsme jezdili na pionýrský tábor ,
JCskutečný, 21.07.2010 17:16:38, IP: ***.***.129.91, #97236
Do Bulharska jsme jezdili na pionýrský tábor ,
Cidro, 21.07.2010 17:19:45, IP: ***.***.108.20, #97237
Hele, ty magore, dej už pokoj s nejakým příbuzenstvem nějakého emeleho, nikoho to nezajímá. Ukazuješ tím jen, jak jsi velký magor, a nebo jsi moc bumbal. Jsi hnus.
ml, 21.07.2010 17:20:56, IP: ***.***.216.18, #97238
Tvůj taťka vybudoval firmu za cca 63 mil korun aby mě zaměstnal??Chacháááá.V Bulharsku mám koupený za 1,3 mil kč apartmán.Pronajímám ho turistům.Ročně mě údržba této nemovitosti stojí asi 80 tisíc,které platím převodem firmě,která mě to tam spravuje(úklid,prádlo atp)Co mě to vynese nebudu uvádět:-))
Každý měl možnost této investice..ale už je pozdě.Veškeré destinace rozprodány.Tak heóóu:-)) Chachááá.
no, 21.07.2010 17:25:24, IP: ***.***.165.54, #97239
my nechlastáme,umřem na cirozu,zauzené plíce ty chlastáš kouříš budeš navěky i s JC.
Jo modrým nickem jsi psal ml-martinliška,
Zlínský kraj,muž,35let,práce se dřevem,houbaření lození po horách.Jo čertovi skály!
Z Popova jsi měl kamaráda,samozřejmě chodili jsme tam do školky!
Magdu jsme měli spolužačku,jo Tvá sousedka,pak manželka která se s Tebou rozvedla.Hrávali jsme se na zahumení,já chodil s Tebou do třídy!Monika Smolíková,Petr Šenkeřík,Libor Fojtík,Leona Strnadová,Martina Petrů,Hana Petrů,Magda Juřenčáková,Jaroslav Maryáš měli jste kapelu,JEN KOLEM NÁS LADISLAV FROLEŠ VZPOMEŇ SI!!!!!!!!!!
JCskutečný, 21.07.2010 17:26:51, IP: ***.***.129.91, #97240
Martine ted jsi to trefil na hřebíček .Když si představím ty nuly u kompu jak tam smolí ty rádoby chytrá psaníčka ,tak se bavím. Řeknu ti to nemá chybu. Ty jsi dobrý ,napsal jsi příběh řidiče a zde chceš aby oni psali o SOBĚ o svém chlastu a hulení. Oni nedokáží napsat o sobě sebekriticky ,jsme blbý chlastáme,hulíme ,závidíme,špiníme . Nemůžeš po nich chtít aby sebekriticky zhodnotili svůj život. To jsem udělal třeba já ,že jsem řekl pravdu abych je vybídl k řešení i jejich problému. Oni Ti svoločí ubožáci to pochopili ,hle hurá do něj a co je to za člověka . Nikdo z nich si nešáhl do svědomí .Nikdo nepochopil ,že když chce přestat pít a kouřit musí si šáhnout do svědomí. Jako jedinný jsem se svěřil se svými držkopády,rozvod,psychiatrie a následné vystoupení z hlubin .Ne vy nejste k sobě upřimní. Aby jste něco dokázali musíte být na sebe TVRDÍ a PŘÍSNÍ .
ml, 21.07.2010 17:33:50, IP: ***.***.165.54, #97241
jsi blb,s ožralými sea nedomluvíš,se soplivýma nenajíš!

TUPCE UČIT NELZE?JETO JAKO UMRLCE O6IVOVAT!!!

TYS M2L I FOTKY MRTV0HO NA SV0M MODR0M NICKU!
VOLE DEJ SI NEUROL ZAP9 LAHV84EM VE SLEVĚ!!!!!

....., 21.07.2010 17:37:55, IP: ***.***.54.254, #97242
svěřil se svými držkopády,rozvod,psychiatrie a následné vystoupení z hlubin

JEN JESTLI NEDOCHÁZEJ LÉKY A KAM POSLAT TEN ZAPOMENUTÝ ŠNORCHL ???
ml, 21.07.2010 17:42:15, IP: ***.***.216.18, #97244
Martin Liška-si myslíte,že si dám své jméno do éteru a i fotku?Fotku jsem našel náhodně na novinkách.cz zcela náhodně.
A přestaňte zuřit:-))
A ten příspěvek 17,33 opravdu inteligentní:-))

Magdu jsme měli spolužačku,jo Tvá sousedka,pak manželka která se s Tebou rozvedla.Hrávali jsme se na zahumení,já chodil s Tebou do třídy!Monika Smolíková,Petr Šenkeřík,Libor Fojtík,Leona Strnadová,Martina Petrů,Hana Petrů,Magda Juřenčáková,Jaroslav Maryáš měli jste kapelu,JEN KOLEM NÁS LADISLAV FROLEŠ VZPOMEŇ SI!!!!!!!!!!

A toto je co?To je kdo?Tak ať mě navštíví tito lidé,když mě znají-já je bohužel(nebo bohudík) ne.HAVK.
ml, 21.07.2010 17:48:32, IP: ***.***.216.18, #97246
Tak to je ten na ty klávesy?Zřejmě ano.
ano, 21.07.2010 17:49:56, IP: ***.***.165.54, #97247
tví spolužáci tyto jsou jen ti kteří bydleli na zahumení.O Magdě jako spolužačce jsi psal sám,pak ses s ní oženil,ale chlastals,kouřil se zábav kde jste hrávali jsi chodil ráno,tak se s tebou rozvedla!!!!!,Tvůj ex švagr měl Tvou sestru Veroniku,hned po svatbě se s ní rozvedl nebo začala zahýbat s druhýma chlapama fuj!Pracoval s Tebou,odešel jezdí kamionem.Petra nevlastní sestřenice
ml, 21.07.2010 17:59:46, IP: ***.***.216.18, #97249
TAKÚ PŘITRÚBLÚ KAČU DOSTANEŠ AJ Z GRUNTEM!

U Peléšků měli svajbu. Ale jakú svajbu! Zabité prasa a jalůvka, slépek a husí jak much - tož si možete myslet! V chalupě vůně jak v apatíce, plné opálky koláčků a batéryja babúvek stála v komoře na policách a čekala na hrdinskú smrť zjezením.
Kmotřenka Žajdlíčka ze zamaštěnu hubu roznášali svadebčanom slepičí polévku a dívaja sa na strýca Dúbka bylo vidět, že lokše sú pravé svajbové, dlúhé jak púťová pěsnička - lebo ich už měli dávno v krku a ešče ím visaly z huby na taléřek...
Jedni svadebčané pomlúvali ženicha, druzí haňali nevěstu - jedni chválili maso a víno, druzí koláčky a sliovicu a při tem připíjali na zdraví novomanželem a jejich budúcího potomstva...
Hlas lidu hodnotil: nevěsta je za osnást a ženich bez dvúch za dvacet... Vědělo sa moc dobře, že dnešní svajba néni zrovna tak akorát - lebo přej sa ženil majetek.
Všady bylo živo a šumno, enom nevěsta v kůtě izby bečala a nahlédala do skrojka, esli tam někdo místo zlatky nehodil bombík.
Ženich nafúklý jak dyňa, z dudama zvěsenýma až po zem čučál do pražná jak koza po kozlatoch a šklebil sa, jak dyby ho perútkú lechtal pod krkem a při tem mu kléščama ščípál ucho.
Na dvoře vyhrávala cimbálka - jedni mladí tancovali, druzí popěvovali. Francek Míškůj nahlédl oknem do svajbovéj izby, zavrtěl sa, až sa mu košířky zasukovaly, a zanotoval škádlivú:

Měla sem galána tlustého jak dyňa,
než sa k nám dočabrál, zežrala ho sviňa.
Súsede, súsede, zabité tu svinu,
zežrala galána tlustého jak dyňu...

Výskot šohajú a děvčic sa dostál až pod kolnu, kde na otépkách seděli svajboví otci a domlúvali sa o věně...
"Tož, Martine" - povidajú Peléšek - "šak naša Kača je chutná roba, šetrná a pracovitá - no, je pravda, moc řečí nenadělá - šak co je po ženskéj, dyž enom mele pantem, k slovu sa za celý den nedostaneš a mosíš sa chodit vymluvit do hospody - jak třeba ty!"
Starý Bočnica stáhli obočí a nazlobeno odsekli:
"Mna nech na pokoji! Tvoja stará nosí gatě od téj doby, co sas oženil, a mluvit možeš doma, enom dyž je na puti - dyž ťa nečuje. Ta má hubu jak gulomét! A doví lesti ta tvoja céra néni po ní - šak nadarmo sa neříká, že kde májú v domě Kaču, tož nemosijú mět psa!"
Peléšek rychlo obrátili:
"Nonono, co sa hnedkaj paprčíš. Šak nic ve zlém - to enom tak. Nóóó a jak už zme o tem spěšéj mluvili: Jan sa dobře ožení, o tem néni řeči, protože ke Kači tu jalůvku a půl "Sádků" dám - enom ať sa doma nebijú. A dyž budu vozit hnůj, sak sa možem spříhat - náruční Stračena táhá dobře a co sa týče mlatevně, tož ju možem užívat dohromady!"
"No já" - otec Bočnica nato - "ale co bude s téma měřicama?"
"S kerýma?" - optali sa udiveno Peléšek.
"Na, co sa tak hlúpo ptáš? - Tož přeca tych šest měřic v "Příčných"!"
Strýc Peléšek škubli hlavu, že ich fajka bácla po uchu, naduli sa jak puchýř, odpluli, vybafli mračno dýmu, že hned starého Bočnicu nebylo vidět a šalamúnsky zařečnovali:
"O měřicách zme nic nemluvili a žádné dávat nebudu!"
"Cóóó - ty cigáne cigánský, žes nic neříkal? A kdo mně před štrnásti dňama slubovál hory doly - cóóó?" - vyščekli Bočnica.
Ale Peléšek, jak by o nic nešlo, ždárali sa ve fajce, podřeli si baranicu a ízlivo pravili:
"Já, to by sa ti tak lúbilo - měřičky - no pravdááá - a v "Příčných", chachááá! Na, co sas utrhl z řeťaza lebo co? To tak - máš ho vidět - vrazit ti do krku majetek, na kerém sem sa celý život dřel - já takých by došlo!!! A tak tureckého medu bys nechtěl?"
Bočnica sa chytili za srdco, lebo mysleli, že ich po téj řeči raní mrtvica. Vyskočili a zařvali:
"Já, ty lumpe, tož ty tááák? Včíl sa chceš vykrútit a udělat si ze mna vola - dyž už je po svajbě? A s týmto čekáls, až dondem z kostela? Éj - múdrý si, ale mosél bys trefit na takého hňupa jak si ty a ne na mna! Dyť ta tvoja Kača je takové tela, že ju neprodáš ani z milijónem, natož tak ze šesti měřicama - lebo z jalůvku, ty farizejů! Ale to sas sakramensky přepočítal. A nevyvaluj na mňa ty očiska jak šprůdláky, lebo ti ich urazím! Ty si myslíš, že ně včíl pověsíš fukar na nos? Éj, já ti něco ukážu - cos v životě neviděl!"
A včíl si strýci pověděli to, co néni v žádném slovníku, ani v životě zvířactva na celém světě. Bočnica potem vletěli do izby, popadli ženicha za kordulu a vybřéskli:
"Jane, pocem! Nechaj to ubečané údolí lapět na zadku! Takú přitrúblú Kaču dostaneš aj z gruntem - a ne z jalůvku!"
Ešče ve dveřách sa obrátili a do otevřených hub udivených svadebčanů zařvali:
Teho bohdá nebude, aby si kdejaký hňup dělal ze starého Bočnice povětrňák!" -. a tak bácli dveřama, že malý Jozéfek Peléškůj, kerý seděl na hrnečku, sa tak lekl, že v tu ránu byl hrneček plný a Jozéfek prázný...
Nad manželským slubem dvúch mladých ludí sa srazily dvě škaredé mračniska a nepřestalo hřmět ani před súdnú stolicú. Pán súcí sa snažili usmířit tyto dva divočáky - už kvůli mladým - ale nepodařilo sa.
A dyž po výpovědi svědků měli strýc Peléšek věno vyplatit, vypjali sa, že hnedkaj byli o metr delší, a zavrčali:
"Ani mna nehne - neslevím ani o ďúrku a dám to výš - ať třeba pukne celý grunt!"
Potem sa obrátili k Bočnicovi a dodali:
"A ty, ty, bývalý otče - na ešče poznáš!"
Na tvrdú hlavu mosí byt aj tvrdší glocek. Tož na zhledanú u krajského...
ml, 21.07.2010 18:02:08, IP: ***.***.165.54, #97250
Máš pravdu jsi!Nestyd se za sebe? My jsme už ukázali co píšeš,zk***ysyn....fuj!Jsi to Ty číslo máme,tebe známe jsme přece rodina pozorujem Tě už vloni před dušičkami.Pak tá fotka,to nářečí,Čertovy skály v Lidečku!Pila v autě mockrát jsme Tě nachytali,Podhajská ,mamku do Luhačovic vozils,jo jezdí tam k lékaři s páteří.Zlaté Jablko Zlín.:Doporučujem přečít minulost!-:))to jsi mě naučil Ty-:))
ml, 21.07.2010 18:05:02, IP: ***.***.216.18, #97251
Po kolikáté vypitý mozku to ještě napíšeš?Já žádnou Magdu ani nikoho jiného jmenovaného NEZNAM...Stačí už konečně??
To snad není pravda..Tak ať mě ti lidé navštíví.Mám lux byt v Brně mimojiné.Jestli mě znáš,tak mě tam můžeš navštívit.

Toto je furt dokola.Už mě to nebaví a už tady ani nikdo nepíše,páč je to furt dokola....
A co byste chtěli?Moje ičo,dič??
        Předchozí   1 .. 298299300301302303304 .. 1077      Následující
Přidat příspěvek k tématu Alkoholismus zcela vážně
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.