Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Ženatý milenec 5

Digi, 29.04.2008 17:21:46, IP: ***.***.29.53, #47061
jen dvacku?myslíš,že by ti to na tu liposukci stačilo?:-))prd prochlastáš,dáš si s kočkou mlíčko a budeš se cpát co dum dá:-)))sama,samotinká:-)))
Fomol, 29.04.2008 19:01:45, IP: ***.***.65.7, #47076
Pokud si Halina skutečně nepustila žilou, nalezl jsem pro ni vhodného partnera na skutečné intelektuální i morální výši - intelektuála JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryka Laholu, který sám o sobě píše mj. to, že patří mezi nejvzdělanější lidi na světě.
Halina, 29.04.2008 20:00:26, IP: ***.***.9.57, #47084
No vidíš, to by stálo za úvahu, já jsem na ty vzdělaný a morální jedince .........a má pěkný penis ??:-)

Formole , dybych si teda pustila žilou......zhubnu pár kilíček???
Čára, 30.04.2008 7:50:33, IP: ***.***.159.50, #47191
Nazdáárek Halinečko ty stará, hnusná, tlustá bečko. Ja dneska odjíždím na prodloužený víkend do Alp a tak mně napadlo nechceš jít se mnou? Ja bych tě představil jako svojí nemocnou babičku, která se chtěla ještě před smrtí podívat na místa kde za 2.světové války poskytovala radost a útěchu vojínům všech armad bez rozdílů rasy, národnosti a barvy pleti. Ať Rakušáci vidí jací jsme mi Čechové kabrňáci a jak se umíme postarat o staré lidi.
Ja se sem dneska ještě podívám. Zatím se mněj ty tlusté jelito
unodegato, 30.04.2008 9:49:58, IP: ***.***.203.2, #47195
Ahojte, tohle mi připadá docela husté.... je na každém člověku jak se rozhodne... a já znám takovou ženy, ktéré manžel nemohl mít děti. Ale neměla to srdce mu to říct, tak si nechala udělat a živjí spolu šťastně už dvacet let. Tak proč to pro někoho neudělt, vždyť to dělá hlavně pro sebe a pro svoje dítě. Vždyť všichni muži jsou tak ješitní sobci, tak proč i my bychom neměli myslet na sebe a hlavně na svoje děti, protože na ty většina mužů absolutně zapomíná! Nevím teda co tadýk řešíte, ale tohle je můj názor...hmmmm
unodegato, 30.04.2008 9:57:30, IP: ***.***.203.2, #47197
Tak tohle musela napsat pěkná p**a! Která ještě neví, co je život! V životě nejde všechno podle dívčích snů... a tohle je dost složitá situace na to, abys někomu něco takového radila. Ale život tě poučí, nás všchny s takovým podobným názorem, jako máš ty, život pučil... Kolik máš dětí a kolik maželství a životních situací a zkušeností máš za sebou...??? Že můžeš soudit...??? To co tadýk píšeš je nesmysl...!!! Sama se o tom přesvědčíš... až dostaneš rozum...!!!
unodegato, 30.04.2008 9:58:50, IP: ***.***.203.2, #47198
Tak tohle musela napsat pěkná p**a! Která ještě neví, co je život! V životě nejde všechno podle dívčích snů... a tohle je dost složitá situace na to, abys někomu něco takového radila. Ale život tě poučí, nás všchny s takovým podobným názorem, jako máš ty, život pučil... Kolik máš dětí a kolik maželství a životních situací a zkušeností máš za sebou...??? Že můžeš soudit...??? To co tadýk píšeš je nesmysl...!!! Sama se o tom přesvědčíš... až dostaneš rozum...!!!
unodegato, 30.04.2008 9:59:49, IP: ***.***.203.2, #47199
Tak tohle musela napsat pěkná p**a! Která ještě neví, co je život! V životě nejde všechno podle dívčích snů... a tohle je dost složitá situace na to, abys někomu něco takového radila. Ale život tě poučí, nás všchny s takovým podobným názorem, jako máš ty, život pučil... Kolik máš dětí a kolik maželství a životních situací a zkušeností máš za sebou...??? Že můžeš soudit...??? To co tadýk píšeš je nesmysl...!!! Sama se o tom přesvědčíš... až dostaneš rozum...!!!
unodegato, 30.04.2008 10:01:00, IP: ***.***.203.2, #47200
Tak tohle musela napsat pěkná p**a! Která ještě neví, co je život! V životě nejde všechno podle dívčích snů... a tohle je dost složitá situace na to, abys někomu něco takového radila. Ale život tě poučí, nás všchny s takovým podobným názorem, jako máš ty, život pučil... Kolik máš dětí a kolik maželství a životních situací a zkušeností máš za sebou...??? Že můžeš soudit...??? To co tadýk píšeš je nesmysl...!!! Sama se o tom přesvědčíš... až dostaneš rozum...!!!
Halina, 30.04.2008 10:41:23, IP: ***.***.9.57, #47207
Zase další tupec a ještě to sem dala pětkrát..........prčáááá.........sbírka blbců je tu......:-):-)

Hihihi, 30.04.2008 11:12:00, IP: ***.***.159.50, #47212
a ty jsi na jejích čele ............prčáááá
Čára, 30.04.2008 11:23:51, IP: ***.***.159.50, #47216
je Halinečka dneska jako obvykle. Tak co říkáš na mojí nabídku pojedeš se mnou do Alp jako má babička? Bude to prčááá a hlííína a myslím, že v Aplách takový xicht jak seš ty se jen tak nenajde. Jenom snad Otzi
Halina, 30.04.2008 11:36:25, IP: ***.***.9.57, #47218
No já nepíšu "tadýk a ženy chtěli", jako tenhle debílek a neradím lidem s těžkou endogenní depresí, aby jedli zeleninu, že je to přejde...........blbáááá:-)

Ty jsi takový zoufalec Čáro, celá moje rodinka zírá, jak může existovat takový i**ot a ještě to píše na forum.....hihi.......já jsem sexy kočička a ty už se přestan vztekat, ale klidně si piš, ztrapńuješ se víc a víc..........hlínáááá
Čára, 30.04.2008 12:15:01, IP: ***.***.159.50, #47220
ja vím Halinečko, že jseš móóóc sexy kočička, vždyť proto tě zvu sebou. Ja nejsem i**ot ja jsem primitív přesně jako seš ty a proto se k sobě náramně hodíme. Tak co plácnem si ty sexy xichte?
..................., 30.04.2008 12:44:00, IP: ***.***.217.5, #47224
ČÁRO, máš za jedna:o)))Konečně někdo, kdo vrací Halče její medicínu:o)))Doufám, že to vydržíš dlouho:o))celá moje rodina se baví nad její blbostí a tobě drží palce:o))))
        Předchozí   1 .. 191192193194195196197 .. 202      Následující
Přidat příspěvek k tématu Ženatý milenec 5
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.