Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - ANTIDEPRESIVA V TĚHOTENSTVÍ

miska, 30.07.2016 21:27:37, IP: ***.***.255.250, #201397
Ahoj chci se zeptat já beru citalon asi 4 měsíce a jsem v 8tt lékař mi řekl že to nevadí opravdu se nemůže miminku nic stát? Dekuji
Anonym, 09.08.2016 21:20:55, IP: ***.***.116.16, #201516
čauky děvčátka, Femibion by měli mít k dostání normálně v lékárně :-)
Anonym, 21.08.2016 22:47:29, IP: ***.***.194.209, #201725
Dobrý den už pět let se léčím s uzkostne depresivním syndromem...užívám miraklid 1 tbl.denne..jelikož mám panickou poruchu spánku užívám zolpidemu ....je návykový tak střídám s prothazinem,nebo mirzaten 30 mg.....vždy nízké dávky.........někdy dostanu takový zachvat paniky že nemohu udělat ani krok...dýchat a dost viditelné se stresu...jak ratlík....chtěla bych za rok miminko a nevím jak nejšetrněji tehotenstvi zvládnou a zda je to vůbec reálné. ...mám pocit ,že všechny léky jsou rizikové....zkoušela jsem vysazovat,ale pak jsem nemohla vyjít ven a ani spát.....moc dekuju za každou radu a doporučení..chci být na vše připravena...jsem za všech okolností zodpovědná.....,ale vím,ze bez léku to nedám první tehotenstvi jsem s uzkosma a panikama zvládla,ale syn má vrozenou vývojovou vadu srde....a myslím si že je to má vina...panika a srdce mi jelo jak lokomotiva....prosím vás moc poraďte...dekuju
Anonym, 22.08.2016 7:17:43, IP: ***.***.242.248, #201732
příčinou potíží jsou mikroparaziti a jejich toxiny, dokud to nepochopíte nemůžete se léčit :-)
Anonym, 23.08.2016 8:39:12, IP: ***.***.194.209, #201760
Rozjelo se to po porodu....asi jsem chytla parazity v porodnici????? Prosím rozumnou radu...dekuju
Anonym, 23.08.2016 8:58:08, IP: ***.***.242.248, #201762
je to málo inf. zdravotnictví mikroparazity neléčí, musí se léčit každý sám , AD je nehubí, je potřeba i allternativně a změnu životosprávy !
iva, 02.09.2016 15:37:06, IP: ***.***.140.60, #201949
prosím poradte mi co mám dělat,když nemohu spát 3 den brala jsem Mirtazapin a rivotril kdysi a pomohlo mi to,ale terazky jsem ve 3 měsíci těhotenství a nějak ty nálady a nespavost se vrací,,je pátek a já nemám kam volat prosím poradte mi zda bych mohla ten mitazapin do neděle a pak bych jela k doktorovi děkuji
Martina, 03.11.2016 6:42:30, IP: ***.***.212.118, #202862
Ahoj všem, já jsem v 5tt. a bohužel musím brát AD. Beru je cca 10 let Citalon 20mg 1 denně a Frontin 0,5mg půl ráno a a večer celý. Gynekoložka s tím nemá problém a psychiatr mi řekl, že je lepší být v těhu v pohodě, kdyby se nálada zlepšila, tak jen u Frontinu snížit davku, ale každopádně nevysazovat. Před prvním těhotenstvím jsem byla veselá a úplně v klidu. Neznala jsem deprese, úzkosti, paniku, prostě nic. V šestém měsíci těhotenství s prvním synem (dnes 10 let), jsem začala pociťovat úzkost, bušení srdce, svírání na hrudi, černé myšlenky apod... nevěděla jsem co se semnou děje, gynekoložka mi předepsala léky na sklidnění srdce. Bohužel ani potom se mi nijak neulevilo, ale i tak jsem přečkala. Porod proběhl tak nějak v pohodě, ale cca po 3 měsících jsem šla k obvoďákovi a svěřila jsem se mu co mě trápí, nechtěl mi nic napsat, podle něj jsem si měla najít nějaké koníčky a mysl zaměstnat... ani to nešlo. Nakonec jsem se svěřila švagrové a ta mi poradila psychiatra, Od té doby co se léčim, je mi líp....bez léků to prostě nejde.
Simona, 20.01.2017 15:50:53, IP: ***.***.72.54, #204111
Ahoj holky ja potřebuji poradit jestli ma nekdo skušenost s neurolem beru ho uz 8 mesicu a to kazdy den před spanim protože bez nej neusnu ..jenze bych ho rada vysadila ale nevym jak .je to asi 10 dni a musela sem jit na interupci kvuli neurolu a tet si to strašne vyčitam ?? a neni mi moc dobre nevim jak se toho svinstva zbavit jdnou sem to zkoušela vysadit a druhy den sem odpadla psychiatrovy chodim a ten chce abych brala AD a to ja nechci bojim se jich ze mi bude jeste huř poradte mi prosim nekdo kdo ma skušenost dekuji
Simona, 20.01.2017 15:51:47, IP: ***.***.72.54, #204112
Ahoj holky ja potřebuji poradit jestli ma nekdo skušenost s neurolem beru ho uz 8 mesicu a to kazdy den před spanim protože bez nej neusnu ..jenze bych ho rada vysadila ale nevym jak .je to asi 10 dni a musela sem jit na interupci kvuli neurolu a tet si to strašne vyčitam ?? a neni mi moc dobre nevim jak se toho svinstva zbavit jdnou sem to zkoušela vysadit a druhy den sem odpadla psychiatrovy chodim a ten chce abych brala AD a to ja nechci bojim se jich ze mi bude jeste huř poradte mi prosim nekdo kdo ma skušenost dekuji
Anonym, 20.01.2017 21:32:27, IP: ***.***.242.250, #204119
Simona, nejdřív vyčistit tělo od mikroparazitů a zaléčit nervy a potom pomalu a dlouho vysazovat neurol :-)
Anonym, 20.01.2017 21:48:50, IP: ***.***.242.250, #204120
chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou kombinaci příznaků. Navíc škodí i endotoxin, který se vyplavuje do těla a je zanášen krví do všech částí našeho těla, od nervových zakončení, přes cévy, vlásečnice, mízní systém. Typickým společným znakem u mnoha pacientů je ale meteosensitivita, to znamená zvýšená citlivost na počasí, tzv. biozátěž. Zhoršení příznaků u zhoršené biozátěže je častým a skoro pravidelným jevem. Za všemi těmito potížemi může stát chronická chlamydiová infekce. Nejčastěji napadený člověk trpí více příznaky najednou, charakteristická je dlouhodobost potíží, jejich postupné zhoršování a často nenápadný začátek. A neznámá příčina a neúspěšnost léčby! Tedy : náhlé rýmy, tvorba hlenů v dýchacích cestách, afty, alergie, kožní onemocnění postupně se objevující, vypadávání vlasů a ochlupení, bolest zubů, bolest, ztuhlost a otoky kloubů i svalů, brnění prstů, třes rukou i hlavy, únava, ospalost, malátnost, chronická únava, nechuť k životu. Pokašlávání, zhoršování psychiky dané napadnutím nervů endotoxinem. Rizikové těhotenství, neplodnost, zánět prostaty dané usídlením chlamýdií v pánvi. Pocity bolesti v různých částech těla dané napadením nervových zakončení. Napadení cévního systému. Většina příznaků je dána dlouhodobým drážděním nervových zakončení napadených orgánů v těle. Z toho si můžete udělat jasný úsudek, že nelze stanovit diagnozu přesně, protože nemov má tisíc tváří. Pokud máte nespecifické, zhoršující se zdraví, bolesti v těle, postupně se zhoršující zdravotní stav a chronickou únavu, také někdy postupné psychické změny, je dost pravděpodobné, že ve vašem těle jsou aktivní ložiska chlamydiové infekce a ty vám chronicky škodí. Neexistuje jiná tak hodně rozšířená infekce, ostatní infekce mají daleko menší schopnost takto přežívat a škodit. Díky dlouhodobému dráždění organismu, nervů a cév a také parenchymatozních tkání, je chronická infekce také jednou z hlavních příčin závažných onemocnění jako je rakovina parenchymatozních orgánů, nervové onemocnění- sclerosis multiplex atp., mozkové mrtvice, angina pectoris, bolest srdce, poruchy krevního tlaku, cukrovka, lupénka, bolesti kostí a okostice. Záněty kloubů, dna a poruchy štítné žlázy.
Martina, 22.02.2017 8:17:37, IP: ***.***.212.118, #204830
Ahoj Simčo, být Tebou, tak poslouchám svého psychiatra. Některé AD jsou menším zlem než celý Neurol. Každopádně ale sama Neurol nevysazuj. Já jsem na tom podobně, brala jsem 10 let Frontin a teď bych ho chtěla vysadit. S psychiatrem jsme nasadili Buspiron a Frontin pomalu snižuji, bude to běh na dlouhou trať, ale snad se povede. Hlavně Ty sama si nic nevyčítej, člověk bez léků prostě někdy fungovat nemůže. Ani jsi nenapsala jakou máš diagnózu?
Lucisa, 24.04.2017 7:41:12, IP: ***.***.214.186, #206107
Dobrý den.Uzivam týden citalec 20 mg a chtěli bysme miminko.Psychiatricka říkala že se může brát prý celé těhotenství,ale já mám přeci jen trochu obavy.Brali jste to některá celé těhotenství?A můžu k tomu třeba brát i Mamavit?
Pavla, 24.04.2017 18:22:02, IP: ***.***.32.24, #206126
Ahoj. Jsem v 10tt a beru citalopram 20mg. Vysazovala jsem.pred tehu. Byla jsem.na 5mg v prubehu snazeni se mi stavy zhorsily. Chtela jsem.tehotenstvi odlozit,ale otehotnela.jsem. Musela jsem zvysit na 15mg po 6tydnech na 20mg tuhle davku jim tyden. Snad uz bude dobre a miminko bude taky v poradku.
        Předchozí   1 .. 103104105106107108      Následující
Přidat příspěvek k tématu ANTIDEPRESIVA V TĚHOTENSTVÍ
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.