Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - ANTIDEPRESIVA V TĚHOTENSTVÍ

mata, 24.11.2020 13:29:03, IP: ***.***.158.32, #234766
ahoj ja sm v 14 tyzdni a stale som na xanaxe znizena davka ,uz niekolko rokov sa liecim a neviem co je somnou ani si predstavit byt bez nich.tiez sa budim v panike ,bojim sa zaspat ,do toho problemy vo vztahu ,nevirm ako to ustat.vviete niekto poradit ako to vydrzat?nikdy by ma nebapadlo mat take myslienky za ktore sa az hanbim .je to moje 3tehotenstvo.
Leona, 13.11.2022 15:21:17, IP: ***.***.251.224, #239960
Ahojte dievčatá, neviem, či sem chodí ešte niektorá z vás a myslím skôr, že nie ako áno, ale veľmi veľmi by som vás chcela poprosiť o "dokončenie" príbehov v zmysle, že aké sú vaše detičky dnes. Totiž mne sa stala taká vec na úplnom začiatku tehotenstva, asi v 7tt, že som prvýkrát pocítila, čo je úzkosť a panika, čo sa prejavilo najmä fyzicky (tras tela, extrémny nepokoj, zle od žalúdka, budenie so stresom). Povedali, že zrejme zaúradovali hormóny a ťažšie životné obdobie :( Nikdy by som nepomyslela, že sa mi niečo také môže stať. Stalo sa. A bola som nútená vziať prvýkrát AD, s čím som mala obrovský problém, nechcela som (najmä nie 1.trimester). Gynekologička aj psychiater sa však zhodli, že je to nutné. A tak som asi mesiac a pol brala Escitalopram (10 mg) ..potom sa mi podarilo vysadiť. Teraz som 23tt a keby mi nie je fyzicky veľmi zle kvôli nízkemu tlaku, tak si tehotenstvo aj užijem. Mám za sebou Trisomy testy na genetické vady a detailny morfologicky UTZ u špičkového lekára, ktorý skúmal každý orgán dieťatka. Avšak najnovšie sa veľmi bojím autizmu, hoci som prečítala mnoho štúdií z celého sveta ohľadom tohto lieku a neboli preukázané žiadne negatívne dopady na dieťatko. A preto by som teda rada vedela ako sa darí vašim detičkám po tých rokoch dnes ... :) Veľmi by mi to pomohlo s obavami. Aj keď, či človek bere alebo nebere lieky, tak si nemôže byť istý.
Ire, 15.11.2022 19:06:44, IP: ***.***.220.46, #239980
žádný autismus, bude to dobrý, mám 3 děti a u všech jsem brala antidepresiva, žádné vážné vady nemají, jsou je úzkostnější po mně
Leona, 16.11.2022 21:23:51, IP: ***.***.251.224, #239981
Ďakujem Ire za odpoveď :)
        Předchozí   1 .. 105106107108      Následující
Přidat příspěvek k tématu ANTIDEPRESIVA V TĚHOTENSTVÍ
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.