Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - DEPRESE I. - nová diskuze

Sample Wedding Invitations, 29.10.2011 17:27:55, IP: ***.***.192.195, #153214
Thank You For This Post, was added to my bookmarks.
Bedrunka, 30.10.2011 17:26:33, IP: ***.***.191.27, #153344
Romčo,
víš on je k tomu všemu ještě podzim a to se depky zhoršují ještě víc. A zkoušela jsi se radit třeba s psychologem, co s tím? Možná by věděl jak na něj, nebo třeba i co s tebou, když už jsi u konce sil, víš co, každá rada, teda odborná je určitě dobrá. Dávej na sebe pozor.
Romča, 31.10.2011 6:30:29, IP: ***.***.97.39, #153401
Milá Bedrunko,

já už byla úplně všude. Moje kinezioložka mi prostě řekla,že musím odejít nebo onemocním taky a je to asi pravda. Že mám konečně žít! Jsem už tak vynervená,že se mi denně klepou ruce a je mi zle.Když ho vidím,že po dvou letech se vůbec nesnaží,spíš je na tom hůř a hůř a nic se sebou dělat nechce. Když jsem mu v létě říkala,ať jede na chalupu a aspoň na sluníčku sedí, tak radši byl v činžáku,doma,zavřenej. Teď teda nesedí,ale leží na gauču,předtím ležel v posteli v ložnici. A doktorka prostě nedokáže ho poslat na léčení a mně říkala,když byl agresivní,že mám na něj volat rychlou a policii, ale na to já povahu nemám. Romča
Bedrunka, 31.10.2011 23:21:26, IP: ***.***.191.27, #153629
A co ty na to? Uvažuješ o odchodu? Možná je tohle prostě jeho volba, necháš se stáhnout ke dnu? Je to tvoje volba? Dlužíš mu nějak svoji přítomnost? Možná budeš nucena řešit tuhle volbu buď zdraví, nebo zůstat, ale bude to k něčemu, když se složíš i ty? Víš co, to jsou všechno otázky na které si musíš odpovědět hlavně ty, taky co na to tvoje děti... Fakt si ani neumím představit tuhle situaci, ale je to těžké...to je jasné.A jestli máš stav, co popisuješ, je otázka času, kolik vydržíš zdravotně a hlavně má to smysl?Když někdo nechce...můžeš to změnit ty?...
Romča, 01.11.2011 6:22:12, IP: ***.***.97.39, #153632
Milá Bedrunko,

ano,uvažuju. Už mám předán byt 2+1. Ale moc se bojím,jestli to utáhnu. Měla by tam se mnou bydlet dcera. Je to 6.500 Kč nájmu + energie. Ale chci být sama, už nemohu. Se strachem domů, doma hrozné nervy apod. Budu si muset vzít půjčku a tak mi zbyde asi 3.000 Kč, ale zas snad budu mít klid. Romča
Bedrunka, 01.11.2011 21:57:51, IP: ***.***.191.27, #153789
Já vím, dnešní doba je fakt těžká. Ale pokud s tebou půjde dcera, tak by to mělo nějak jít. V tomto případě myslím je lepší vyjít tak tak, ale v klidu:)). To zvládneš, myslím že nejtěžší máš zasebou...myslím to rozhodnutí. Teď už by mělo být jenom líp:)). Mám z tebe radost...že jsi sebrala zbytky sil a řešíš to:)) Moc držím palce a přeju ať už ti vše vychází podle představ...myslím, že si to fakt zasloužíš:)).
Toronto Police Auction, 02.11.2011 7:13:44, IP: ***.***.140.50, #153799
Thanks For This Post, was added to my bookmarks.
Romča, 04.11.2011 6:31:06, IP: ***.***.97.39, #154041
Milá Bedrunko.

teď celé noci nespím. Mám hrozný strach z toho, až mu řeknu,že odcházím. Vůbec to netuší. Myslí si, že jen vyhrožuju.Bojím se toho, že až odejdu nebude jíst a jen civět do blba. Abych si to pak nevyčítala. Ale takhle myslet nemůžu, to bych se zbláznila.Je to jeho volba. Snad to vše dobře zvládnu a už bude konečně klid.
Měj se moc hezky. Romana
Bedrunka, 04.11.2011 11:09:03, IP: ***.***.191.27, #154070
Já se ti vůbec nedivím, že nespíš..ten pocit musí být šílený. Ale máš přece ještě dceru, může za ním zajít...dohlídnout, když na to příjde i ty občas můžeš zkusit zajít...pokud to tak budeš cítit. Možná ho to trochu nakopne se o sebe postarat.
Víš co, až odejdeš...bude líp, já myslím, že jsi pro něj už udělala víc, než jsi vůbec mohla...teď se musíš dát dokupy ty, aby jsi třeba ještě vůbec mohla pomoct jemu. Neznamená, že když odejdeš, že by jsi mu nezkusila pomoct, když by jsi to tak cítila a on by pomaoc CHTĚL PŘIJMOUT. Musíš se ale dívat i na sebe, nejenom na druhé, taky si zasloužíš žít, ne jenom přežívat. Není tvůj životní úkol přemlouvat ho aby žil, jak jsem říkala, je to jeho volba. A tvoje zase, jestli chceš takhle žít i ty. Já myslím, že jsi udělala maximum. Teď jsi na řadě ty, udělej i pro sebe maximum, ty si to taky zasloužíš:)).Měj se ráda a dopřej si to, co ti dělá dobře, pomoz teď sama sobě. Vždyť ruku na srdce, myslela jsi víc na ostatní, než na sebe. A ono to přece má být v rovnováze. Ty už jsi došla nakonec...nemáš už co dávat...potřebuješ nabrat sílu pro sebe.
Dávej na sebe pozor, zdraví máš jen jedno a nikdo ti ho nevrátí, když si ho poškodíš.
Bude líp uvidíš...napni poslední síly a dotáhni to do konce.
Romča, 04.11.2011 12:45:53, IP: ***.***.97.39, #154081
Bedrunko,

moc Ti děkuju za obrovskou podporu. Moc to pro mě znamená. Budu se snažit to vše zvládnout. Romana
Bedrunka, 04.11.2011 13:30:28, IP: ***.***.191.27, #154092
Romčo,
já vím že to zvládneš, když jsi vydržela tohle všechno, musíš být moc moc silná osobnost a taky kráááásná, držím moc palce.
Bibča, 11.11.2011 9:40:12, IP: ***.***.248.165, #154639
Ahoj Romčo. Jsem na diskuzi nová a dovol abych se přidala. Teda holka, ty jsi si už zažila. Píšeš, že jsi zkusila úplně všechno a já Ti to věřím. Řeknu svoji zkušenost s bratrem. Před lety onemocněl asi stejným způsobem jako tvůj muž a reagoval úplně stejně. Tak jsem šla za psychiatrem já a s jeho pomocí ( řídil kazdý můj krok a každou moji řeč s bráchou) na dálku jsem se k bráškovi pokoušela dostat, až se mi to podařilo. Dneska bráška má sice svoje omezení, třeba nikdy neměl ženskou, nemá ani přátele, jen rodinu, ale jinak je docela životaschopný. Není to samozřejmě všelék a taky myslím , že jsi po marných pokusech už hodně unavená. Já bych si asi řekla buď " ješte zkusím tohle a dost" nebo rovnou "dost". Přeju Ti hodně štestí v rozhodování, protže jsi velmi silný člověk. Máš moji úctu. Bibča
Teletabies, 12.11.2011 11:19:17, IP: ***.***.239.242, #154683
Ču vaše dsiskuze, z čeho usuzujete, že je kdo silná osobnost? Z jednoho příspěvku? Měly byste se taky asi nechat léčit, takové rady jsi silná osobnost a o tom člověku nic nevíte, co je to za pitomé rady. Jste lékaři, psychologové. Nevím, zda kecy, která máte na stránkách někomu pomohou, mně určitě by nepomohly, jsou to jen dutá slova a blbec se na ně nachytá.T
dieselka, 12.11.2011 17:33:41, IP: ***.***.8.130, #154695
jste trapanky nechte se léčit
Berdunka, 14.11.2011 19:36:43, IP: ***.***.191.27, #154779
A copak by pomohlo tobě Teletabies? Já myslela že tady si lidi právě takto pomáhají a jen pro info, já znám Romču už asi rok:)). A pročpak čte takové trapárny dieselka??? Že by taky měla nějaký problém??? Nahlédne vůbec někdo bez problémů na takovou diskusi?
Proč tolik agrese za pár milých slov??? Které druhého pohladí na duši? Nechápu....
        Předchozí   1 .. 126127128129130      Následující
Přidat příspěvek k tématu DEPRESE I. - nová diskuze
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.