Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Deprese v těhotenství

Irča, 21.03.2013 19:10:04, IP: ***.***.38.66, #175432
Zolpinox ale není antidepresivum, to je prášek na spaní.Ten by se prý první tři měsíce těhu neměl vůbec a pak i tak velké POZOR!
Linda, 21.03.2013 21:42:33, IP: ***.***.89.78, #175435
Čau holčiny, moc vás zdravím, jsem tu po strašně dlouhé době. Občas jsem v kontaktu s Evinou, ale od loňska už zase ne, takže jen vím, že jí skončil rodičák a byla doma. Já se vrátila před půl rokem do práce, ale moje firma skončila a nová mi dala práci už jen brigádně za směšnou almužnu, tak jsem skončila úplně. V březnu mi končí prac. poměr a jdu na pracák, práci sháním už od listopadu, kdy jsem se dozvěděla, že budeme končit. Tak jen z toho mám depky, dávky nedostanu, neb žiju stále s partnerem, tím původním. Ideální to není a už nikdy nebude. Jediné, co mě těší, je moje holčička, v listopadu jí byly tři, už chodí do školky, to je moje zlato. Hlídání nemám, občas mi hlídala máma, ještě když jsem chodila do procesu a některé dny byla malá v soukromé školce. Taky se nepřetrhne, když byla nachlazená, tak mi řekla, že to musí holt vydržet a přes to nejel vlak. Nejsem pro zaměstnavatele zajímavá, pže nejsem flexibilní. Já jsem AD brala jen chvilku předloni a vysadila jsem, pže nic neřeší a bojuju s tím sama, psychouš mi doporučil psychoterapii s tím, ať si vyberu terapeuta sama a k tomu ještě nedošlo. A přihlásila jsem se na vysokou, jsem zvědavá, jestli mě vezmou.
Tolik stručně ke mně. Jsem zvědavá na vás, jak se daří? A co Lenale? Já jsem nakonec pyšná máma, jak jsem se v těhotenství bála i na začátku, nejsem na mimina, ale jak začala malá chodit a mluvit, už je to jiné, je to moje holka. Jen ten její otec nám to kazí, nehlídá a pořád si žije ten svůj život - večer kámoši a hospoda. Holt nic nemůže být ideální, že...Opatrujte se...
Irča, 25.03.2013 14:24:37, IP: ***.***.38.66, #175528
Ahoj Lindo, já jsem zpět na lécích a štve mne to. Jenže já jsem fakt od přírody hodně úzkostný tip.Já právě začala na rodičáku studovat druhou výšku a děsně mne to baví, jenže si nedokážu představit školu, práci a dvě děti. Ta práce je navíc taková, že mne nebaví vůbec a ty stavy mi tam začaly.Já mám partnera super, ale sama si přijdu na ho....
Linda, 27.03.2013 18:17:17, IP: ***.***.89.78, #175594
Čau Irčo, v kolikáťáku jsi a kolik ti zbývá, jsi jezdila do Brna, viď? Vždyť do té práce se nemusíš vrátit nebo ano? Pokud to manžel utáhne a nemáte dluhy, tak bych být tebou zůstala doma. To znám, když tě to v práci deptá nebo ti to nejde, je to na nervy. My měli s mužem výstup, jen se hádáme, řekl, že odchází a přijde si večer pro věci. Řekla jsem mu, z čeho jako mám žít, když mám nemocenskou 7tisís a platby inkasa a školky mě stojí stejně. Odjel pryč a já brečela a malá, jak to viděla, začala taky, chudák, teď spí. Jsem v pasti, společný byt a do toho jsem bez práce a marodit taky nemůžu věčně.
Irča, 29.03.2013 18:42:53, IP: ***.***.38.66, #175673
Jsem v druháku na angličtině a moc mne to baví. Máš to těžké, to uznávám a tak bys mohla mít právo na depky a další věci. Já mám problém s těmi úzkostmi a fakt mne to se.., že mne to trápí i doma a i když teď beru léky. Někdy mám pocit, jestli mne ty léky spíš v tom neudržují. Jak Ty ses na nich cítila, lépe, hůře?
Irča, 30.03.2013 13:49:30, IP: ***.***.38.66, #175691
Asi v Praze to s prací bude lepší, než na Vysočině, ale žádný zázrak to dneska není nikde a kór pro matku se dvěma dětma, to si nebudeme namlouvat. Já teď už taky na tu práci extra nemyslím, ale jsem nějaká rozhozená, nevím, jestli z těch léků. Ale mám prostě takový ten celodenní třes, pocení a úzkost. Už jednou jsem tady v té slepé uličce byla a vysadila jsem léky a zlepšilo se mi to. Jak dlouho si je vysazovala a dělalo to s Tebou něco, bylo Ti špatně nebo tak něco??
., 01.04.2013 14:43:59, IP: ***.***.252.250, #175728
Chronický chlamydiový průběh se projevuje nejčastěji škálou subjektivních, ale někdy i objektivních dlouhodobých potíží jako jsou náhlé rýmy, častější tvorba hlenů v horních i dolních cestách dýchacích, afty, alergie, různá kožní onemocnění (vznik aberací – bradavice, névy, mateřská znaménka, ztráta pigmentu, pigmentové skvrny), zvýšená citlivost zubů (může přecházet občas i v bolest zubů), bolesti páteře, bolesti a ztuhlost, někdy až otoky kloubů i svalů, revmatizmus, svědění kůže, mrtvení a brnění prstů i končetin, paréza končetin, třes rukou, únava, ospalost, malátnost, záněty žlučníku, poruchy srdeční činnosti, pokašlávání, nutkání ke zvracení, náhlá nevolnost, závratě – stavy jakoby opilosti, může se objevit i porucha stability, pálení a škrábání v krku, pocit cizího tělesa v krku, stavy jakoby začínající chřipky či angíny, rizikové těhotenství, odumření plodu, onemocnění prostaty, drobné krvácení do podkoží, pocity chladu i bolesti v kostech, svědění a slzení očí, onemocnění očí, občasné – zejména noční pocení, pocity tepla či zimy nezávisle na teplotě prostředí, pocity bolesti v různých částech těla – projevující se někdy jako tlakové bolesti, cukání ve svalech, bolesti celého těla, bolesti vnitřních orgánů, porucha štítné žlázy, žaludeční i dvanácterníkové vředy, stěhovavé bolesti v těle, občasné i dlouhodobější zvýšení tělesné teploty, občasné častější nutkání ke stolicím, občasné i chronické průjmy, poruchy střevní peristaltiky, bolesti hlavy, přechodné problémy s hlasivkami, poruchy spánku, škála nervových potíží – někdy i psychiatrického rázu (nervozita, podrážděnost, náhlá agresivita pocity úzkosti a strachu) a ještě další a složitější potíže, zejména výskyt různých bolestivých i jinak nepříjemných stavů. Při dlouholeté latentní infekci se může objevit škála na tlak bolestivých lokálních míst, zejména na chodidlech, ale-i jiných částech těla. U postižených osob se projevují jen některé, u jiných i více, z uváděných potíží. Počet a intenzita projevů potíží je odvislá od individuality organizmu, délky působení infektu v organizmu člověka a zejména tyto potíže jsou vázány na změny počasí. Uváděné potíže se nemusí vyskytovat u všech lidí s latentní infekcí a jsou zřejmě lidé, kteří jsou řadu let nositeli infektu a nemají žádné resp. téměř žádné potíže. Tyto potíže se mohou objevit u některého z rodinných příslušníků i s nesprávnou diagnozou.
Linda, 10.04.2013 22:01:30, IP: ***.***.89.78, #176089
Ahoj Irčo, tak jak je, lepší? Já se dnes odhodlávala, že zavolám doktorovi a objednám se a zase jsem to neudělala, pořád to odkládám. Měla jsem si najít terapeuta, to už je rok a to jsem taky neudělala. Zato dnes jsem šla na rehabilitaci a ta paní, co k ní chodím se zády se mě zeptala, jestli nejsem ve stresu. Řekla jsem že jo a už dávno mě napadlo, že ta záda se mi blokují na základě psychosomatiky. Asi si to všechno moc připouštím, faktem ale je, že se bojím existenčních potíží a nemám oporu v partnerovi, což se mi ve vztazích opakuje. Dostal se mi do ruky leták s nabídkou terapie biofeedback, který prý odblokovává různé problémy v mozku, neboť vše je o psychice. Slyšela jsi o tom někdy? Volala jsem tam a nedovolala jsem se, otázkou taky je, kolik to bude stát, že. Ale já nevím, co dál, cvokař mi napíše léky a tak pořád dokola a problém se stejně nevyřeší. A ta Praha taky nevím, když tam nikoho neznám a nebudu mít hlídání, školku atd., budu platit drahý nájem, tak si nejsem jistá, zda by to bylo řešení. Zato bych se nebránila vycestování do ciziny za prací, ovšem s někým, sama s dítětem ne a můj chlap by nejel, není to dobrodruh.
Tak se opatruj a napiš.
eicul, 11.04.2013 12:46:43, IP: ***.***.47.159, #176101
Chlamydie se mohou podílet na vzniku mnohých onemocnění, jako jsou rakovina, leukémie, astma, roztroušená skleróza, Alzheimerova a Parkinsonova nemoc, cukrovka a v neposlední řadě rozsáhlé psychické problémy.

Jak tvrdí odborníci z občanského sdružení Chlamydie, již se dlouhodobě problematikou tohoto infekčního onemocnění zabývají, chlamydiové bakterie mohou být příčinou hlubokých depresí, jež v několika rodinách vedly až k sebevraždám. Bakterie jsou zároveň v podezření, že spouštějí únavový syndrom.
eicul, 11.04.2013 12:49:26, IP: ***.***.47.159, #176102
Čaute holky,uplně nahodou je chlamidie dnes na titulni strance na seznamu tak sem to okopirovala a dala sem,kdysi mě tady o ni někdo psal nevim už kdo,neměla sem čas kouknout o čem tady tet pišete,ale snad se nezlobite,jen že na tom asi fakt něco bude,ja je měla,lečila jsem se a deprese stejně vlastně 3roky na to přišly a už neodešly...to jen pro info,jinak IRČO u mě to tet je oki,ale před menses jsem zrala na rivotril a to beru zoloft.
eicul, 11.04.2013 12:56:20, IP: ***.***.47.159, #176105
najdete top na NOVINKY.CZ
Irča , 17.04.2013 20:04:47, IP: ***.***.38.66, #176321
Ahojky holky, já v práci dostala svoleno ke 4. roku, vysadila jsem léky a stav se trošičku upravil. Můj problém ale zní-strach a panika z návratu z práce. Úplně v pohodě nejsem, jednou asi do té práce budu muset, co?
eicul, 18.04.2013 23:53:59, IP: ***.***.47.47, #176358
Ja teda nevim proč ti lekař nezkusi navrhnout duchod,to musi byt strašny se tak stresovat a byt vyřizena z představy jit do prace...
tralala, 27.04.2013 23:26:07, IP: ***.***.166.166, #176868
ahoj děvčate, všechny zdravím..napsala bych i víc, ale mám obavy, že si to někdo přečte...jinak ke mě: jsem spokojená, mám milujícího partnera a skvělé děti a žádné deprese...co víc si přát....hlavně pozitivně myslet
eicul, 28.04.2013 22:51:44, IP: ***.***.47.47, #176907
Tralala jen tak dal!!!!!!
        Předchozí   1 .. 268269270271272      Následující
Přidat příspěvek k tématu Deprese v těhotenství
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.