Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Deprese

VbUkxHxBqeQlVsYD, 07.05.2012 21:26:10, IP: ***.***.232.12, #161962
maniak / Ahoj,budeš teď někdy v televizi v nějake9m pořadu a pod.?kdyžtak se koknui prosim na moje webovky a můžeš tam zanechat vzkaz:-) ,ale nezvěřejňuj je tady,pokud to jde,děkujuEva Aichmajerove1: Hned zedtra budu ve Sneddani s Novou:-) jako každe9 faterfd. A webovky jsou gr8.
smsjgqmDLXlD, 07.05.2012 23:45:35, IP: ***.***.224.3, #161983
I love your blog.. very nice colors & theme. Did you deisgn this website yourself or did you hire someone to do it for you? Plz respond as I'm looking to deisgn my own blog and would like to find out where u got this from. appreciate it
YmJcTyMsTvZHSZRN, 08.05.2012 3:49:47, IP: ***.***.37.116, #162016
Je1 bych moc chtěla koště bo ta spomalene1 chůze mi leze na nervy a jo ještě Jc1 SI MYSLcdM ŽE TEN RAID BUDOU HLAVNĚ JAJI A HOLLY :D . Protože jak jsem se kolkaua na youtube tak minule9 raidy heloween byli s jajama a hollyma :) (naštěsted me1m holly :DD)Jo a ještě někdo psal že ten buš at nened zase takova low..je1 si mysledm že ta Ex je dost silne1 :D
oQjpvKyKGfeztDn, 08.05.2012 4:29:33, IP: ***.***.126.252, #162026
napsal:Mno je nam to lito, ale holt poslouchat se musi, snad si to Vylagos ueomvdi ze zivot neni jen zabava a bude se vic snazit! Vylagosi, Vylagosi, vidis to? My se budem veselit a ty sprtat, kdybys to lip zvladal, tak jsi mohl jet s nami Skoda no
ygMHtZydXpBIRDfC, 08.05.2012 4:39:45, IP: ***.***.232.12, #162029
Dobrfd den pane doktore,četla jsem čle1nky, kde jste se vyjadřoval k různfdm zovradtnedm proble9mům. Zmiňoval jste, že i člověk by se měl pravidelně odčervit jako zvedřata. Zajedmalo by mě, jak je toto možne9 a zda se de1 koupit nějakfd le9k, předpadně řešit to nějakou předrodned cestou. Může bfdt prospěšnfd napředklad Fungilen, kterfd ničed kvasinky a pledsně /parazity ale ne/? Dedky za odpověď Jana M.
XwzBppHlazR, 08.05.2012 5:04:45, IP: ***.***.14.19, #162039
Petra / No a nic vedc..,tam šlo o to,že když to ta paned řekla,tak ses tomu sme1la a ředkala si,že je to dobrfd ,o nic vedc tu nejde,ach jo,jsem s tebou chtěla pokecat,ale kouke1m,že dnes nevim vůbec jak:(
ZPXJezUkyZEhIENk, 08.05.2012 8:32:53, IP: ***.***.71.65, #162092
Ahoj Ivane, nede1 mi, abych se nezapojil. ;o)Cyklon je notailgse a vlastně i jedine1 horske1 dre1ha v ČR. Ne1vštěvnedci (znalci) ved, že každfd poře1dnfd park me1 svou nostalgickou atrakci, ktere1 je jaksi hfdčkane1. U ne1s sice me1me takove9 atrakce, bohužel chybed ten spravnfd park, ve spre1vnfdch rukou. I když doby, kdy se na Cyklon ste1la půl kilometrove1 fronta a ne1vštěvnedci absolovovali hned několik jedzd za sebou je pryč, ste1le se mi ledbed, že i v dnešned době jejed pasaže9ři dostanou jaksi něco navedc . Buď bonusove9 jedzdy nebo slevy na dalšed atrakce.Super Mouse je specificke1 dre1ha, ktere1 pre1vě těžed z rotujedcedch vozedků a protože jedzda na ned nened o rychlosted, přetedžened a kopcedch, s Cyklonem jed nesrovne1ve1m. Me1 v Praze sve9 medsto, me1 sve9 ne1vštěvnedky a jejed velike9 plus je, že je cedlene1 na rodiny s dětmy.Posledned dre1ha byla v letošnedm roce předjemnfdm oživenedm Matějske9 pouti. Přide1m se k ne1zoru Mikiho, kdy reklama na atrakci z fast pořadatele spedše utrpěla. Pompe9zned očeke1ve1ned vystředdalo u ne1vštěvnedku spedše chladne9 reakce. Každfd přeci vedc, že Olympijskfdch kruhů je 5. Co však osobně cenedm je odvaha a risk provozovatelů investovat do takove9to atrakce. Dedky jejich odvaze napředklad Ředpske1 pouť vyčnedvala nad ostatnedmi poutěmi, pre1vě z důvodu hostove1ned Space Loopu.Všem provozovatelům zmiňovanfdch i podobnfdch atrakced přeji hodně faspěchu v podnike1ned, protože dre1hy jsou největšedm le1kadlem parků a pouted a na Ve1s stojed velikost akce.
VVlUxvKMr, 08.05.2012 12:26:01, IP: ***.***.232.12, #162165
Anaias disse:Sinto que a chegada de sua filha trarc3a1 mutiuuuua alegria para sua famc3adlia e tambc3a9m aqueles que acompanham o teu trabalho. Adoro a Deus por usar teus dons para tocar nossas vidas, seu louvor toca nc3a3o sc3b3 o corac3a7c3a3o de Deus, como tambc3a9m o nosso .Estamos orando por vocc3aas. Um abrac3a7o! Anaias e EufrazioConcordar: 5 0
HlZAVnRgVzPeMrYgcO, 08.05.2012 12:47:24, IP: ***.***.232.12, #162178
taky by mě zajedmalo jsltei buš bude padat i z beden abych věděl jsltei ten event bude medt poře1dnfd odměny ^^
ZCujYmsC, 08.05.2012 13:09:20, IP: ***.***.187.247, #162183
Mareda: si somos rigurosos, no extise una angustia especedficamente adolescente. La angustia es un afecto que acompaf1a a los seres humanos a lo largo de la vida. Incluso cierta cantidad de angustia es necesaria para la vida, porque funciona como una sef1al de alarma que nos alerta de los peligros a los que nos podemos enfrentar, tanto externos como internos. Sf3lo cuando es excesiva podemos hablar de una angustia patolf3gica. bfQue9 quiere decir esto? Que una vez traspasado cierto umbral, la angustia (que nunca es un sentimiento agradable y que puede llegar a ser muy dolorosa) en lugar de ayudarnos a afrontar la vida puede imposibilite1rnoslo.De lo que si podemos hablar es de angustia de los adolescentes, en el sentido de que es una etapa de la vida en que la angustia es muy frecuente. Es una transicif3n difedcil y no todos lo llevan igual.Como decimos en el artedculo, Dos sentimientos caracterizan esta etapa: la ambicif3n y la angustia . Ambicif3n, porque el adolescente afan no se ha topado con las inevitables frustraciones que impone la dura realidad y, por lo tanto, todo es posible; y angustia, porque si todo es posible, tambie9n lo es que nunca se realicen sus ambiciones, o que ocurra lo peor .Probablemente lo que ha querido transmitirles la psicf3loga escolar con este diagnf3stico es que su hermana no padece de ninguna enfermedad o trastorno mental, pero que este1 muy angustiada. Que no tenga un a enfermedad mental no significa que no tenga un problema, nunca debemos menospreciar la angustia, y menos en un o una adolescente.Si su hermana quiere cambiar de colegio es que tiene un motivo. Que no quiera conte1rselo a su familia, o incluso a la psicf3loga escolar, es comprensible (y tiene derecho a hacerlo, porque nadie este1 obligado a contar lo que no quiere contar a quien no quiere conte1rselo), que cambiar de colegio vaya a resolver un problema que desconocemos no podemos saberlo, puede que sf3lo lo lleve de un colegio a otro. A veces no alcanzan la familia y los amigos para habe9rselas con un malestar del que se desconoce la causa. En estos casos, es necesario tener el valor de coger el toro por los cuernos y arriesgarse a una psicoterapia .
wBqcJMYdkStO, 08.05.2012 13:24:35, IP: ***.***.55.29, #162189
no nejvedc bych chtěl bušedk, ale ten z beden podle mě padat nebude, ale bylo by dobrfd kdyby padal :'(
NYDyZjwGY, 08.05.2012 13:53:50, IP: ***.***.232.12, #162199
Chvedli docela nadějně kroužed, ale jaklime nasaded osmičku (0:49), jde nezadržitelně k zemi jsem re1d, že i u mistrů to takhle spolehlivě funguje
GVjNhdBfCEoLSsddBFf, 08.05.2012 14:30:10, IP: ***.***.91.14, #162207
To bude v dalšedm světě ošetřeno. Navfdšedme startovned sumu peněz tak, aby se dala poředdit rceidense o nějakfdch standardnedch rozměrech.
Zdenek, 09.05.2012 15:06:34, IP: ***.***.126.113, #162280
Ahoj.To co popisujes,znam velmi dobre.Presne ty pocity,ktere pochopi jen ten kdo to nekdy prozil.Vis ja sem vyhledal psych.pomoc,beru 4 roky leky a vim,ze ty je potrebujes.Tohle je zle jak to popisujes.Ta uzkost je nesnesitelna uplne te znici a neni mozne z toho uniknout,je to doslova znicujici.Leky ti pomohou ne uplne,ale pomohou.Ja to udelal a nedopustim aby me to nicilo.ahoj Zd. j
rMOlDvzx, 10.05.2012 2:17:10, IP: ***.***.80.83, #162292
Heya i am for the first time here. I found this board and I find It truly useful & it hepeld me out much. I hope to give something back and aid others like you aided me.
        Předchozí   1 .. 315316317318319320321 .. 332      Následující
Přidat příspěvek k tématu Deprese
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.