Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Fobie z řízení auta

Laďka, 18.08.2019 19:24:26, IP: ***.***.212.125, #232262
Ahoj tak to tu pročítám,jsem ráda,že v tom nejsem sama. Je mi 48 a řp mám 4 roky. Krom malé nehody při vyjiždění,couvání z parkovacího místa,kdy jsem si s rodinným sedmimístným Fordem blbě vycouvala a odřela auto za mnou,jsem žádnou nehodu neměla.Řidičák byl ještě teplý tak že trauma hned na začátku.K tomu mě jeden "sympaťák" natáčel na mobil a nadával mi že jsem si blbě najela a tddddd. Místo toho aby mě pomohl,poradil. Viděl že jsem začátečnice. No prostě tydýt. Ale k věci,řízení mě baví,jezdím prý dobře a když mi to řekne můj muž,tak to už musí tedy být. Mám tři děti,ty se nebojí a ba naopak chtějí pokaždé abych řídila já. Což potěší, můj muž se ani nebojí vedle mě usnout, to je pro mne asi největší pocta. Písemné zkoušky jsem udělala až na potřetí,ale jízdy na poprvé. A přesto všechno,když mi někdo řekne budeš řídit,nebo vím že mě čeká někoho někam odvézt a bliží se čas odjezdu,začnu být nervozní,protivná celá se klepu a hlavně asi tak 1000 krát musím na velkou a mám průjem. Nevím nechápu proč. Ale jen do doby než si sednu za volant,to ze mě všechno spadne a pohoda. Už to tu někdo psal asi to bude pocit velké zodpovědnosti, vezu většinou to nejcenější co mám,svou rodinu. A je také pravda,že ten strach mě nechává naprosto ve střehu. Jsem i zmatkář , nedej bože aby byla někde objížďka,nebo bych jela někam kde to vůbec neznám a zabloudím. V ten okamžik se ze mě stává hysterka. A navíc jsem tip člověka.který má strach,že bude zdržovat a nedej bože aby mi někdo vynadal.Totálně rozhozená. Ale největší problem jak říkám mi dělá ten stres a wc před jízdou,ale pozor jen když vyrážím,cesta zpět je v pohodě. Manžel mi říká,že je to na psychiatra a tchán se pokaždé s úsměvem ptá,tak kolikrát si byla dneska. Nevím co s tím,je to opravdu v hlavě. má někdo také takové stavy před jízdou? Myslela jsem že to časem přejde,že je to nervozita nováčka, ale mám to celé 4 roky.Vadí mi to. Poradíte._
Lentylka, 02.10.2019 22:53:06, IP: ***.***.252.231, #232590
Ahojik ,tak ja zase strach se řízení auta vyloženě nemám, spíš mam panickou hruzu jed tam kde to neznám a nedej bože do Prahy .Bojim se I s navigací,ze me spatně navede.Ridičak mám 8let a pritelova dcera je začátečník a po Praze jezdi jak fík.Člověk se kolikrat cejtí trapně a připadá si jak blb.Strach z toho že zabloudím v chaosu je silnější.
Lentylka, 02.10.2019 22:53:55, IP: ***.***.252.231, #232591
Ahojik ,tak ja zase strach se řízení auta vyloženě nemám, spíš mam panickou hruzu jed tam kde to neznám a nedej bože do Prahy .Bojim se I s navigací,ze me spatně navede.Ridičak mám 8let a pritelova dcera je začátečník a po Praze jezdi jak fík.Člověk se kolikrat cejtí trapně a připadá si jak blb.Strach z toho že zabloudím v chaosu je silnější.
        Předchozí   1 .. 172173174175      Následující
Přidat příspěvek k tématu Fobie z řízení auta
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.