Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Já jen trápim okolí

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Romananicolka, 14.11.2012 19:24:34, IP: ***.***.88.90, #171217
Dobrý den,je těžké to napsat.Ale nemám moc možností se nikomu vypovídat.stydím se za to jaka jsem a neumím se ani ovládat a to se kolikrát i přemlouvam ať se chovám jinak.mám 4letou nádhernou holčičku.Jsem mladá maminka je mi 24 let a jejim otcem jsem byla do Nicolky roku byl to alkoholik a doma jsem měla peklo opilý me dokazal zbit až do krve :( šílené noci strachu kdy se to bude opakovat jsem měla ještě dva roky po rozchodu :( pak jsem si našla přítele byl pro me jak anděl hodny mily proste takové me vysvobození.po tom co jsem se k pritelovi nastehovala daleko od mého původního bydliště se začalo VŠE kazit,zacala jsem pomalu smutnit a byt podrážděná.A Když Už došlo k hádce dokázala jsem i přítele uhodit,po te co jsem si to uvědomila co jsem provedla nastal opak mého chování pláč,výčitky a nakonec jsem si zacala také ubližovat abych si to snad vrátila porezavala jsem se na ruce a Když Už mi na to přišel přítel tak na nohou.pak jsem zjistila že Když chytnu ten záchvat smutku a pláče uklidní me to.vím a asi bych to řekla sama že to je hysterie ale Já byt taková nechci nechci ubližovat Už nikomu :( rodiče mám alkoholika a vím jake je dětství ve špatně rodině a nechtěla jsem byt taková mamina:( víc a víc se v tom topim.
majka, 15.11.2012 9:25:07, IP: ***.***.200.142, #171222
ROMANO,být Váma,vyhledala bych odbornou pomoc nejlépe psychologa,a ten by to s Váma probral.Nemyslím to nijak špatně,máte dcerku která potřebuje mámu v pohodě,už jen proto to zkuste,to řezání je cesta do pekla.Musí Vám někdo pomoct.Chce to odvahu,a svěřit se tomu odborníkovi.
Lena, 28.12.2012 22:10:10, IP: ***.***.167.3, #172619
Milá Romano, asi možná jen procházíte krizí, jste asi v období po velkých stresech, zátěži. Musela jste bojovat, teď to na Vás dolehlo. Je to zákonité. Je skvělé, že se Vám podařilo tu životní situaci vyřešit. Taky můžete být zvyklá na starý způsob života a zvykáte si na nový lepší. Normálně jste asi v pochopitelné depresi a voláte po pomoci. Určitě potřebujete antidepresiva, mně pomáhá Zoloft. A čas, ten všechny rány zahojí. Dobrého psychologa, já osobně nemám dobré zkušenosti, když narazíte na špatného, jděte dál, nenechte si nic nabulíkovat.Bude to dobré, přítel Vám pomáhá, zvykejte si na dobrý život. Taky jsem to zažila. Pa
Přidat příspěvek k tématu Já jen trápim okolí
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.