Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

honza, 28.12.2016 12:09:49, IP: ***.***.109.22, #203706
Jak jsem pochopil na jinych forech, tak tam lidi vubec nezajimas ty. Nesnasi te a ty dokazes byt tak vlezlej, ze tam furt lezes otravovat. Nikoho tam nezajimas, ale furt tam lezes a vnucujes se.Ubozaku.Zarid si vlastni forum a nevotravuj. A vubec, s takovou nulou jako ses ty se nema cenu zabyvat ani ti odepisovat, je to zbytecna ztrata myho casu. Takze čus, koncim.
Anonym, 28.12.2016 12:26:10, IP: ***.***.242.250, #203708
jsi jako většina pomýlený, zdravotnictví je humbuk :-)
Deniska, 30.12.2016 17:48:40, IP: ***.***.15.92, #203750
Dobri den cetla jsem vase diskuze a fakt me zaujali a chtela bych taky nakou radu taky se chci podelit o svuj přibeh pred 3 leti prišla name nemoc jako je strach z velkych mistnosti prostoru jit do spolecnosti jit mezi lidi a zacali me stavi tim ze semi toci hlava že otpadnu horko navali bušeni srdce cela jsem se rosklepala jako žulc,no proste hrozne stavi ale čiste stim ze jsemi toci hlava a ze otpadnu ,beru zolft 3 roky necele pulku tabletky muzu řict ze mi pomohli fakt ale nemužu řict že jsem stoho venku uplne to fakt ne!jeto zakerna nemoc a fakt mam pocit ze jeto stale silnejsi nes ja nevim jak stim bojovat mam u sebe tetu ktera ume bidli delsi dobu tak sni travim hodne casu tak ze nechodim sama ven mam strah ne porad ale jeto nekdy ve me nejdu sama nikam kdys to name prijde panikarim a vim ze to je spatne ale neumim to ovladat nevim si rady prosim o radu a skusenosti jinac jsem matka dvou deti 7a4 roky a v domacnosti funguji jak mam zvladam to ale jak se odbourat od strachu a pocitu ze ne otpadnu to fakt nevim chtela bych byt i samostatna ze ve vsem jako je virizovani donaseni ceru do skoli atd manzel pracuje tak ze nemuze mi moct poradyt nebo pomoci a vim ze mozek si musim napravit ja sama ale jak to se chci zeptat vas dekuji moc za radu .
lidka, 30.12.2016 18:56:36, IP: ***.***.109.22, #203751
Denisko, ja to mam uz rok, prasky a chemii na to nechci. Delam to tak, ze jdu s nekym ven i kdyz mam u toho ten hnusny pocit. Vyjdu ven, zacne se mi delat zle, tak si rikam, ze to je zase ono a ze to za chvili prejde a taky zacnu myslet na neco jinyho. A za 2 minutky je to pryc. Zkousim takhle chodit ven kazdy den na chvili a vzdycky to takhle preklenu. I kdyz vejdu do obchodu a zacne to, tak si to zacnu rikat a ono to zmizi. Uvidis ze az takhle pujdes treba podesátý tak ze to bude slabsi a slabsi. Ja mam k tomu jeste tu derealizaci a depersonalizaci- to je pocit neskutecneho okoli jako ve snu a pocit neskutecnosti sebe sama a to mam po cely dny. Je to hnusny a nemuzu se toho zbavit.
Monča, 01.01.2017 22:52:27, IP: ***.***.182.83, #203773
Ahoj holky teprve vcera jsem objevila dokument panikarky..... zhruba 3 mesice trpim obcastnyma stavama uzkosti obav strachu ze mi bude zle nechci byt ani sama doma..tezko rict co bylo spoustec ....cca pred 2 roky jsem po rychlem vstani rano z postele omdlela...byla jsem i v nemocnici protoze bylo podezreni na epilepsii...prptoze jsem se i pri tom pomocila...po vsech moznych vysetrenich ekg eeg ct hlavy....vse v poradku a bylo mi oznameno ze siam najit psychologa a ze mam nizky tlak a mam si to hlidat ...od te doby denno denne neresim nic jineho nez aby se to neopakovalo...porad se sleduju hlidam a bojim o sebe...resime ted bydleni a da se rict ze vse strasne resim planuju pomalu zivot z minuty na minutu...byla jsem takova vzdycky....ale az ted to propuklo v tyhle stavy o kterych jsem zjistila ze je to panicka uzkost.. pripadala jsem si marna...proc prave ja? Milujici pritel spolecna budoucnost...uz jsem nevedela co se sebou delat a bala se aby dalsi ten stav neprisel....resila jsem to pres psycholozku ale prislo mi ze neresi konkretne psychickou uzkost ale rodinu a neco co by to mohlo vyvolat....respektive vzdy jsme si popovidali ale tenhle konkretni problem to neresilo.....nechci to resit leky protoze ataky nejsou tak nezvladatelne....co ted uzivam asi 14 dni jsou bachovy esence namichane jednou pani z Brna....tak uvidime.....vsem krasny vecer a slunicko do zivota ??
Rozára, 24.01.2017 16:58:47, IP: ***.***.139.178, #204168
Ahoj, podělíme se s vámi o svůj příběh a budu ráda za každou radu. Podstoupila jsem cca před třemi lety ablaci srdce. Na základě zjištění arytmie, tachykardie. Tenkrát mě odvezli do nemocnice s tepem lehce přes dvě stě. Nebudu to prodlužovat odoperovali, a dá se říci, že nenašli konkrétní zdroj te aritmie ( jedná se o jaké si uzly.) Již před operací jsem měla lehké deprese a ocd. Po ní mi jak já tomu říkám definitivně jeblo ...
Rozára, 24.01.2017 17:09:36, IP: ***.***.139.178, #204169
Odeslalo se mi to nedokoncene- vyhledala jsem psychiatra a dostala escitil .. první rok na něm.. je to smutné, ale byl snad nejhezčím rokem v mém životě. Po necelých třech letech se můj stav dramatický zhoršil. Žiju s rukou na tepnách. Mám obrovskou nadvahu, klidový tep 100 a více, změnila jsem cvokare a dostala elifi ... Jedu druhý týden..Srdce mi buší jak o život a je mi šíleně.. bez neurolu nezvládám práci... Myslíte si, že si to ještě seda nebo mám změnit léky.. nebudu vám ani popisovat jak často jsem na všech.moznych i nemožných vyšetřeních, protože mám pocit, že minimálně umírám.. byla tam i jedna hospitalizace kdy mě opět odvezli s vysokým tepem, ale EKG ok. Jsem nešťastná.. chodím nově i na psychoterapie. Nedokážu se bavit. Zazivam takové věci o kterých se mnohým jen zdá, ale já jsem ze všeho nešťastná.. nic si neuziju spíš to jen přežiju. Pokud jedu do zahraničí, vyhledavam si nemocnice. Platim si nejdražší pojištění. A to celé.mi i ničí vztah.. neustálá kontrola tepu mě a mého partnera. Neustálý pocit že je vše špatně. Několikrát mě musel různé vyzvedavat, protože mě se na daném místě rozbusilo tak srdce, že jsem nemohla nic.... Pokud máte nějaké tipy .. budu vděčná za vše
Anonym, 24.01.2017 17:29:41, IP: ***.***.242.250, #204170
komentuji stále stejně, mikroparaziti, nejspíš chlamydie pneumonie, zdravotnictví tuto bakterii neuznává !!!
Anonym, 31.01.2017 9:12:18, IP: ***.***.242.250, #204288
stále to samé :-)
Katka, 31.01.2017 21:26:46, IP: ***.***.1.186, #204314
Ahoj, taky se s Vámi podělím. PP mi začala cca v 18, je mi 22. Spouštěč byla nejspíše marihuanna (všichni, co mi chtějí napsat, ze je to svinstvo, si to mohou odpustit), kdy se mi na oslavě kamarádky udělalo zle, mdloby, tlukot srdce, dřevěné brnici končetiny, nakonec jsem zkolabovala. Volána rychlá, veškeré testy byly ok, takže se na me divali jak na magora, že jsem si ten stav vymyslela. Pak se mi to stávalo ještě občas, ale nějak to samo postupem času odeznělo. Ted cca před půl rokem se mi to vrátilo. Ataka byla fakt k nevydržení, pocity na omdleni, brnění v končetinách, obličeji, tlukot srdce, že máš pocit, že ti vyskočí z hrudi, absolutne neovladatelne tělo, myslím, že každý s PP ví, o čem mluvim. Bála jsem se, že dostanu infarkt, ale nikdy se to nestalo. Moje ataky teda ale trvají silene dlouho, někdy i 2 hodiny, nedokážu se prostě uklidnit. Taky mám strach, kdy to na me zase přijde, ale nechci, aby me PP omezovala v mem živote. Neurolozka mi napsala eliceu 10mg, jsou to moje první AD, zatím jsem vzala dnes teprve druhou. Doufám, že se to brzy zlepší, že se to ve me vse uklidní, protoze je to kolikrát opravdu na zbláznění. Lidi kolem tebe se na tebe divaji jak na magora, protoze se ti vlastně "nic nedeje". Nepřála bych tohle zazit nikomu, nevím jak vy, ale ja bych si vždy nejradši vyrvala v tu chvíli všechny vlasy na hlavě jen aby to už přestalo. Jen doufám, že na me nebudou mit AD vedlejší účinky jako je ztráta libida apod. dost jsem četla, že to trápí hodně lidi a to bych opravdu nerada. Ještě jsem se chtěla zeptat...poslední dobou mám silene bolesti na hrudi, takový jako kdyby tlak, máte to někdo taky tak? Všem, co trápí stejný problém, přeju hodně síly a pozitivního myšlení, protoze hlavně to potřebujeme. Jsem ráda, že v tom nejsem sama. PS pro Anonyma: ja vím, mam chlamydie, pneumonie atd. :D
Anonym, 31.01.2017 22:48:23, IP: ***.***.242.250, #204315
Spouštěč byla nejspíš marihuana, ale to ostatní jsou toxyny a nitrobuněčná infekce :-)
Anonym, 01.02.2017 5:20:14, IP: ***.***.209.7, #204317
Tak jo, mas teda pravdu. :D
Anonym, 01.02.2017 7:03:57, IP: ***.***.242.250, #204320
celostnimedicina.cz/opravdovy-zabijak-skryta-infekce-chlamydie.htm
Katka, 01.02.2017 17:09:17, IP: ***.***.239.80, #204332
Nejdřív se nauč česky, pak komentuj.
Anonym, 01.02.2017 17:54:00, IP: ***.***.242.250, #204334
trhni si nohou
        Předchozí   1 .. 720721722723724725726 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.