Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > Psychiatrická léčebna OPAVA

Diskuse - Psychiatrická léčebna OPAVA

mHqYRfCDLGeNri, 28.07.2012 6:44:11, IP: ***.***.101.199, #166617
Shoot, so that's that one spuopses.
RLiNfowriWZ, 28.07.2012 7:49:24, IP: ***.***.172.99, #166720
Dobrfd den, ano, do Španělska me1me ste1le volne1 medsta. Přihle1šku je možno ste1hnout z našich stre1nek a odeslat meliam na adresu , nebo vytištěnou a podepsanou přine9st osobně do DDM.
oqPoDSeQApVsHEp, 28.07.2012 7:50:03, IP: ***.***.232.12, #166723
Clip Grand! Votre bateau selmbe fonctionner tre8s bien, avec un bon contrf4le meame dans les rudes Wasser.Ist le moteur e9lectrique est alimente9 directement par le syste8me solaire, ou est-il une pile quelque part?
FvORZvDRNTfXuC, 28.07.2012 9:01:40, IP: ***.***.129.24, #166799
Dedky za pěknfd čle1nek! Nevedte, prosedm, někdo, kde bych našla recenzi iPadu psonau z pohledu člověka, kterfd je faplnfdm zače1tečnedkem, co se tfdče využedve1ned applovskfdch produktů? Tedm mysledm člověka, kterfd nevlastned iPhone ani MacBook ani nic jine9ho. Zajedmalo by mne, zda je iPad využitelnfd i pro takove9ho člověka. Nebo zda se takovfd člověk setke1 s předliš mnoha barie9rami (jako synchronizove1ned dokumentů apod.). Internet je plnfd recenzed iPadu od uživatelů, kteřed applovske9 hračky běžně použedvajed, ale ty my jsou celkem k ničemu. Přede dedky moc!
Sydney Charlie Johnson, 27.02.2015 8:03:08, IP: ***.***.249.226, #191378
V PL Opavě sem byla už dvacetkrát.Je mi 29.I když prostředí v Léčebně Opavě je romantické tak jsem z léčebny vždycky chtěla brzy domú.Někdy mi v léčebně bylo úzko,PL Opava je místo kde lidi mučí,já sama sem v Léčebně Opavě hodně trpěla.Psychiatrická Léčebna Opava by se dala přirovnat ke starým prádelnám kde mučili mentálně postižené ženy.
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu Psychiatrická léčebna OPAVA
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.