Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - psychoza u dítěte

WFIJijoLMPGND, 28.07.2012 6:21:00, IP: ***.***.147.98, #166594
Otf3ż to, wbrew pozorom, PIS i PO dzielą dlatee, PIS ma rf3wnież wiele na sumieniu, jedno trzeba powiedzieć otwartym tekstem, PO nawet nie udaje że walczy w przekręciażami w swoich szeregach. PO w zawłaszczaniu Państwa nie ma po prostu hamulcf3w, PIS się miał opory.Wystarczy przejrzeć tylko kto dostał wsparcie na projekty z funduszu EFS w polsce, uruchomić google z zapytaniem o nazwę firmy lub właściciela. Nie spotkałem się z ani jednym przykładem, aby dostał wsparcie ktoś niezwiazany z PO - a tu mowa o miliardach złotych (jeżeli nie jest członkiem, to chociaż wspierał fundusze wyborcze partii) - takiej bezczelności jak PO nie mieli nawet ludzie z SLD...
yybLGFbfHfaQ, 28.07.2012 6:28:21, IP: ***.***.50.45, #166601
That's a genuinley impressive answer.
EDxEMxyG, 28.07.2012 7:26:45, IP: ***.***.197.196, #166694
You have more useful info than the British had clooines pre-WWII.
QlSuCzhKrInOIibvfy, 28.07.2012 8:03:37, IP: ***.***.194.17, #166747
I'm rellay into it, thanks for this great stuff!
JHiAClHj, 28.07.2012 9:03:26, IP: ***.***.91.55, #166801
Neřešed zda na fb dali lajk aji jined lidi. Jde o to že ten nostale hajrou ale9 děti aji kolem 7dmi let . . To je donuted si kuovat nostolary tedm pe1dem to jde z kapes dospěledch. . Takže chtěla naznačit to že tu hru by měli hre1t dospělejšed lidi co maj rozum. . a pokud se tam něco stane jako vykradened fačtu. . tak ne hned brečet a že me1m zkaženej život. . A navedc nad tedm ztre1ved tolik času. . . to radši ať jdou ven nebo pome1haj doma. . To re1vě dospělejšed hajrou kdy maj čas a ne Non.stop. . Nijak nechcu nikoho odradit ale ano i mě přestalo bavit kdy sem začala potke1vat děti kolem 10 let. . . proč jsem asi přestala. začali mi spamovat vyexpedš nelepšed mě doste1vala gramatika. . tipu viexpfdš? takže jedined kdo jsou moudřed tak je většina z rodiny TeamLiquid. . . Jinak se s nikym jinfdm nedalo ani mluvit. .
OLDZhPXLKUMpH, 28.07.2012 9:43:29, IP: ***.***.97.74, #166817
Thniknig like that shows an expert's touch
qabIxKKgTyQwpwzdyEd, 28.07.2012 9:49:31, IP: ***.***.79.220, #166820
Thanks for introducing a little ratiolniaty into this debate.
Marie, 28.10.2017 9:58:39, IP: ***.***.253.68, #212032
Dobrý den, Markéto, mohla byste mi napsat, jaké antipsychotikum bere Vaše dcera, o kterém píšete, že ji nepůsobí ospalost? Naše dcera -17 let (částečně Asp. syndrom, úzkosti, myšlenky atd.) brala Rorendo, což ji tlumilo (přesně to, jak jste psala), nyní jí zkoušejí lékaři abilify 0,5 mg, dle netu nemá způsobovat sedaci. Existuje prý také depotní forma užívání - tzn. injekcí třeba 1 x měsíčně, do budoucna prý bude i 1 x za 2 měsíce. Bera Vaše dcera krom antipsychotik také antidepresiva - pokud ano, jaká? Dceři zvýšili Eliceu na 10 mg, měla 5 mg, zřejmě jí to nestačilo... Předem velmi děkuji za odpověď.
        Předchozí   1234      Následující
Přidat příspěvek k tématu psychoza u dítěte
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.