Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Motání hlavy/ závratě, slabost, pálení těle, brnění v těle , časté chřipkové stavy , - somatizace ?

Diskuse - Motání hlavy/ závratě, slabost, pálení těle, brnění v těle , časté chřipkové stavy , - somatizace ?

Přeskočit na nejnovější příspěvek
eva, 10.08.2019 20:50:15, IP: ***.***.20.228, #232197
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda také někdo má takové potíže - Motání hlavy, slabost, pálená rukou, brnění v těle , časté chřipkové stavy - atd. celý život mě stále něco provází, od hromady angín, pak zase zuby, pak zase bolesti břicha... a nyní poslední asi roky slabosti, nespavost, pálenítukou, brnění mravenčení , chřipkové stavy ... jsem z toho uplně na nervy, nemůžu pořádně fungovat stálé polehávání, jsem na nervy z tohoto stavu. protlítala jsem x lékařů - snad jsem měla boreliozu, ale v testech snad byla jen hraniční - léčila jsem se kombinací 4 atb. rok v kuse, po nich mi bylo ještě hůř,imunologie, kardiologie, neurologoe - MR a osttaní OK, homeopatie, čínská medicína . Výsledek žádný, jinak bylinky, vitamíny užívám... Už si říkám, jestli to není psychika , takové fyzické potíže? nemám je návalově jako panická porucha , ale ty fyzické potíže mám vlastně celý den - doma na dovolený.. prostě pořád. nemáte někdo podobné potíže a jak si pomáháte, byste mohli fungovat? díky
anonym, 10.08.2019 22:39:56, IP: ***.***.242.253, #232198
Chlamydie, borelie a další paraziti, 4x ATB je pro srandu, je to léčba na dlouhé roky .
Eva, 11.08.2019 8:42:08, IP: ***.***.20.228, #232199
Měla jsem kombinace ,rok, minocyklin sumamed, entizol, na to následovala roční léčba penicilin s Klacidem, minocyklinem, pelynkem, Entizolem, antimykotika, antivirotika, modulace imunity, všechno dohromady. Bez výsledku.
Eva, 11.08.2019 8:52:37, IP: ***.***.20.228, #232200
Měla jsem kombinace ,rok, minocyklin sumamed, entizol, na to následovala roční léčba penicilin s Klacidem, minocyklinem, pelynkem, Entizolem, antimykotika, antivirotika, modulace imunity, všechno dohromady. Bez výsledku.
Eva, 11.08.2019 8:53:45, IP: ***.***.20.228, #232201
Měla jsem kombinace ,rok, minocyklin sumamed, entizol, na to následovala roční léčba penicilin s Klacidem, minocyklinem, pelynkem, Entizolem, antimykotika, antivirotika, modulace imunity, všechno dohromady. Bez výsledku.
Eva, 11.08.2019 8:54:00, IP: ***.***.20.228, #232202
Měla jsem kombinace ,rok, minocyklin sumamed, entizol, na to následovala roční léčba penicilin s Klacidem, minocyklinem, pelynkem, Entizolem, antimykotika, antivirotika, modulace imunity, všechno dohromady. Bez výsledku.
anonym, 11.08.2019 12:17:07, IP: ***.***.242.253, #232204
Je to špatná léčba, je potřeba test na borelie, ale naše zdravotnictví- nevím, tady je vidět jaká je u doktorů odbornost a nebo úmysl ? :-)
Anonym, 11.08.2019 12:41:04, IP: ***.***.20.228, #232206
Testy jak Elisu, WB, Ltt mám už negativní. Lecila jsem se dle Wheldonova a Stratonova protokolu bez prestavky v kuse. Cca. 20 pulzu Entizolu. Byliny, vitamíny atd.. Už nechci podstupovat léčbu atb. Po 20 pulzu entizolu už jsem měla stavy otravy. Takže bych to chtěla zkusit řešit jinak než atb kterých jsem spolikala na kila.
Anonym, 11.08.2019 12:42:56, IP: ***.***.20.228, #232207
Testy jak Elisu, WB, Ltt mám už negativní. Lecila jsem se dle Wheldonova a Stratonova protokolu bez prestavky v kuse. Cca. 20 pulzu Entizolu. Byliny, vitamíny atd.. Už nechci podstupovat léčbu atb. Po 20 pulzu entizolu už jsem měla stavy otravy. Takže bych to chtěla zkusit řešit jinak než atb kterých jsem spolikala na kila.
Anonym, 11.08.2019 12:51:53, IP: ***.***.136.116, #232208
Testy jak Elisu, WB, Ltt mám už negativní. Lecila jsem se dle Wheldonova a Stratonova protokolu bez prestavky v kuse. Cca. 20 pulzu Entizolu. Byliny, vitamíny atd.. Už nechci podstupovat léčbu atb. Po 20 pulzu entizolu už jsem měla stavy otravy. Takže bych to chtěla zkusit řešit jinak než atb kterých jsem spolykala na kila.
Anonym, 11.08.2019 12:52:38, IP: ***.***.20.228, #232209
Testy jak Elisu, WB, Ltt mám už negativní. Lecila jsem se dle Wheldonova a Stratonova protokolu bez prestavky v kuse. Cca. 20 pulzu Entizolu. Byliny, vitamíny atd.. Už nechci podstupovat léčbu atb. Po 20 pulzu entizolu už jsem měla stavy otravy. Takže bych to chtěla zkusit řešit jinak než atb kterých jsem spolykala na kila.
anonym, 11.08.2019 14:03:09, IP: ***.***.242.253, #232210
Podle příznaků nemohou být testy neg. byla použita některá nevhodná ATB a na CPN se nedá použít protokol, je to poškozování zdraví a pokud je to borelioza tak je to zanedbané a těžko léčitelné. Tady Ti nikdo nepomůže. Ještě zkusit test PCR.
Eva, 11.08.2019 14:29:15, IP: ***.***.20.228, #232211
Testy můžou být negativní, pokud je například snížená buněčná imunita v hodnotě CD 57,- snížené lymfocyty a infekce v těle tr a. Metoda PCR pokud se v likvoruco krvi nic nezachyti, i negati ní výsledek nezaručuje, že člověk infekci nemá. To stejné testy v Sugsbhrku na Ltt. Na chlamydie je vhodny Wheldonuv protokol Doxybene, Minocyklin, azitromycin. Entizol, možno po čase vyměnit za Benemjcin. To stejné Stratonu protokol, Klacid. amoxycilin. Pak výměna za clindamycin atd . Nečekám, že mi zde někdo pořadí s atb. Léčbou, v tom nepotřebuji radit s atb. Již další roky jist protokoly nemíním. Ptala jsem se na psychiku??
anonym, 11.08.2019 14:48:19, IP: ***.***.242.253, #232212
Na CPN se nedá použít protokol , je to sebevražda, příznaky co popisuješ znám, je to také borelie, nervy a celá CNS je napadená parazity a hlavně toxiny které vylučují, pokud se mikroparaziti nevybijí a tělo se nevyčistí budeš mít nervové potíže, zaléčení nervů bude na roky.
Eva, 11.08.2019 15:03:28, IP: ***.***.20.228, #232213
Ano. To si i myslím že nervová soustava je drazdena toxiny, proto k detoxu, byliny tinktury právě zvažuji antidepresiva na uklidnění nervové soustavy.. Jenže i s bylinama velmi opatrně, s tím mám taky zkušenost, když se to prepiskne, to je herx. Spíš vidím čistit tělo a uklidnovat nervovou soustavu... Dodat ji vitamíny a minerály na uklidnění.
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu Motání hlavy/ závratě, slabost, pálení těle, brnění v těle , časté chřipkové stavy , - somatizace ?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.