Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - chlamydie

., 21.01.2013 12:31:37, IP: ***.***.209.252, #173552
Chlamydie jsou epidemií. Z oficiálních zdrojů víme, že se u člověka vyskytují tři druhy těchto zvláštních bakterií: Chlamydia trachomatis, způsobující pohlavní infekce, Ch. pneumoniae, vyvolávající zápaly plic a konečně Ch. psittacis, která působí oční záněty. Ve skutečnosti jsou chlamydie schopny vyvolat desítky závažných obtíží a usadit se ve všech možných tkáních našeho těla. Terapeuti zabývající se detoxikační medicínou se shodují, že naprostá většina lidí je chlamydiemi napadena. Minimálně 80 % naší populace. Jde o velmi inteligentní a přizpůsobivou bakterii, jež umí operativně měnit své antigenní vlastnosti a tak zmást imunitu. Dokáže pronikat do vaziva, chrupavek, kostí, mozku, lymfatického systému i mezibuněčného prostoru. Využívá některých metabolitů, které vznikají nezdravým jídlem. Především gliadinu z pšeničného lepku. Pokud jíme hodně pečiva a dalších moučných výrobků, poskytujeme chlamydiím bezpečný úkryt. Také kvašení s následnou kyselostí vnitřního prostředí jí velmi prospívá. Dokáže využívat i jiné, nižší mikroby a viry ke svému prospěchu. Nebezpečný je toxin, který vylučuje. Právě ten způsobuje mnoho těžkých onemocnění. Pokud se chlamydie usídlí v mozku, může způsobovat deprese, nespavost i schizofrenii. Pokud bydlí v srdci, působí arytmie a fibrilace. V kloubním aparátu revmatoidní bolestivé záněty, v močovém traktu chronické infekce, gynekologické výtoky. Vibrační měření toto vše dokládají. Je proto důležité s chlamydií počítat, i když klasické laboratorní vyšetření neprokáže protilátky. Tělo je většinou nevytváří díky její bojové strategii. Náš imunitní systém o ní většinou ani neví! Proto netvoří protilátky. Antibiotika na ni neplatí. Dokáže se před nimi včas skrýt. Zmate imunitu, zakóduje lymfatickou drenáž. Medicína ji neumí dostatečně diagnostikovat

., 28.01.2013 8:12:03, IP: ***.***.252.252, #173719
?
sydney, 10.02.2013 16:24:16, IP: ***.***.173.85, #174079
IP,vy ji máte,co tedy doporučujete?
sydney, 10.02.2013 16:55:21, IP: ***.***.173.85, #174082
jsem velmi pozitivní,energický člověk a přesto mám velký strach z této nemoci.mám plicní chlam.,všechny příznaky,nejhorší je ta stálá unava,bolesti kloubů a stálé nachlazení,začínám mít i výpadky paměti.snažím se vše dělat jako dřív,přemáhám se.....někdy se mi už ani nechce žít a pak zase vše ok a věřím,že bude líp.tak tu hledám a doufám....beru ted pár dní klacid a jěště jsem dostala entizol až to doberu,tak už žádné léky nechci.budu zkoušet bylinky atd.poradte jaké,prosím,díky,
., 10.02.2013 19:23:19, IP: ***.***.252.252, #174086
v chronickém stavu,je potřeba užívat nepřetržitě bylinky a další přípravky, které znemožňují množení a léčí zdravotní potíže, málo kdo to dělá, jestli chceš napiš email
., 14.02.2013 15:43:14, IP: ***.***.252.252, #174240
!!!
., 19.02.2013 10:02:11, IP: ***.***.252.252, #174372
reklama !
Ina, 20.02.2013 8:46:54, IP: ***.***.173.78, #174395
Ahoj,je možné přenést chlamydie z matky na 3leté dítě? Navstěvují welnes a občas za ní skočí ditě do vany s vířivkou.
., 20.02.2013 9:29:40, IP: ***.***.252.252, #174396
Chlamydie jsou gramnegativní bakterie, které parazitují uvnitř buněk.

Jsou známy čtyři druhy chlamydií:

- Chlamydia trachomatis (primárně lidskı patogen)

- Chlamydia pneumoniae (primárně lidskı patogen)

- Chlanydia psittaci (primárně zvířecí patogen s možností přenosu na člověka)

- Chlamydia pecorum ( zvířecí patogen)

Hlavní epidemiologické charakteristiky

Přenos infekce se u Chlamydia trachomatis děje přímım kontaktem (včetně pohlavního styku). Způsob přenosu u Chlamydia pneumoniae je vzduchem, sekretem, dotykem, promořenost je asi 100%
Kirke, 21.02.2013 13:24:06, IP: ***.***.93.41, #174441
Dobrý den, přes měsíc jsem se léčila s močovýma cestama 3 antibiotika a bez výsledku. Dnes jsem byla na URO kde mi brali moč na chlamydii. Partnera mám stálého. Pokud mi bude zjištěna tato potvora :-( chtěla jsem se zeptat může se provozovat pohlavní stik s kondomem?
., 21.02.2013 14:54:27, IP: ***.***.252.252, #174446
partner je již nakažen, léčit oba ATB a lichořeřišnice, tužebník atd. dlouhodobě, nějaká soulož to nespasí
Vlasta, 07.03.2013 8:44:53, IP: ***.***.132.221, #174959
Napíšu vám svůj příběh...před třemi lety prodělala moje dnes 23letá dcera chlamydie,které se projevovaly silným kašlem,rýmou,únavou.
Já již dva a půl roku mám stejný problém,ale ačkoliv jsem před 2 lety žádala svého lékaře o odběry,obvzlášť,když se tato nemoc v naší rodině vyskytla.
Odpověď mého lékaře byla,zda raději nechci napsat antidepresiva-prostě ze mě udělal hypochondra.
Před dvěma měsíci začala silně kašlat moje mladší dcera(10 let),také rýma,únava,bolesti močového měchýře.Na moji žádost ji lékařka okamžitě udělala odběry na chlamydie a nyní se jejich přítomnost u ní potvrdila.Bohužel je dcera těžký astmatik a s velmi oslabenou imunitou,tudíž u ní léčení probíhá mnohem déle a hůř,než u jiných lidí.Navíc ji chlamydie napadly játra a nyní i spojivky.Užívá DOXIBENE 100MG 2x denně,což je pro takové dítě pořádná darda!!!
Já na výsledky z krve teprve čekám(změnila jsem lékaře,ale je mi jasné,že budou stejné a že jsem dceru nakazila já.
Nenechte se nikdo odbýt lékařem a pokud máte podezření na tohle svinstvo,trvejte na odběrech.A třeba i vícekrát,jelikož se nemusí hned při prvních prokázat.
Svému bývalému lékaři bych nejraději zakroutila krkem,protože ohrozil celou moji rodinu svojí lhostejností.
A aby toho nebylo málo,tak moje dvě starší děti čekají rodinu a ačkoliv již nežijí s námi,ale každý má své bydlení,přesto musí dcera i snacha na tyto odběry každý měsíc,jelikož pro miminka je tato nemoc velmi nebezpečná...
Tudíž váš syn může chlamydie mít a ani nemusí za vámi skákat do vany.
., 07.03.2013 13:58:49, IP: ***.***.252.252, #174967
ale stále je mnoho hlupáků, kteří si myslí, že doktoři mluví pravdu, mnoho lidí je nakaženo a mají určenou falešnou dg. po ATB doporučuji každému užívat bylinné extrakty.
., 08.03.2013 6:10:58, IP: ***.***.252.252, #174993
8.3.2013 Možná vás už nějakou dobu trápí neurčité potíže - něco mezi chřipkou a infekcí močových cest s bolením hlavy, kloubů a kašlem. Říkáte si, že jde o následky zimy? Omyl, důvodem může být sex. Chlamydie jsou v populaci rozšířenější více než syfilis a kapavka!

Přenosnost chlamydií je velmi vysoká, odhaduje se, že je vyšší než u kapavky. V posledních letech počet těchto onemocnění zejména u nás a v západní Evropě strmě stoupá. Nákaza chlamydiovými mikroorganismy je v současnosti po rakovině a AIDS třetím nejzávažnějším problém světového zdravotnictví.

Chlamydie vylučují jedy
Chlamydie jsou parazité lidských buněk a jsou prakticky všudypřítomní. Za určitých okolností se však zaktivují a zmnoží. Při chronicky přetrvávající infekci se je organismus vystaven dlouhodobému endotoxinů - jedů z chlamydií - na nervovou tkáň.

Doporučujeme: Test: Poznáte pohlavní choroby?
Infikovat se je mnohonásobně snazší a tím nebezpečnější než u AIDS. Zákeřnost nákazy je umocněna prvotním latentním (skrytým) stadiem, kdy se onemocnění po dobu i několika let nemusí nijak otevřeně projevit.

Dochází k trvalému zhoršování zejména bolestivých potíží. Často jsou proto chlamydiové nákazy zaměňovány za únavový syndrom, chronické bolesti hlavy, záněty kloubů a podobně.

Těžké následky nákazy
Rozvinuté stadium nákazy má zpočátku obdobné příznaky jako běžná léčitelná bakteriální napadení pohlavních orgánů (mykózy, kapavka, trichomonáza) či virové nákazy (chřipka, zápal plic, borelióza).

Pokud se nemoc neléčí, způsobuje v třetím stadiu nevratné poškození plic, kloubů a srdce a neplodnost. Mezi ženami je až 80 % přenašeček, které však nemají žádné příznaky.

Jak chlamydie poznáte?

Zodpovědně se dá říct, že dost těžko. Prokáže je až speciální vyšetření. Pozornost byste však měli věnovat těmto příznakům

Po inkubační době 10-20 dní se objeví pálení a nažloutlý výtok různé intenzity.
V průběhu chlamydiové uretritidy je charakteristický výtok různé intenzity od ranní kapky, zavlhnutí až po silný výtok

Léčí se antibiotiky nebo chemoterapeutiky se specifickým dávkováním, obvykle zvýšeným. Základním předpokladem úspěšného vyléčení je vyšetření a případná léčba obou (všech) sexuálních partnerů! Pozor: i když člověk nemá žádné potíže, může být infekční!

Chlamydie se přenášejí i sexuálními hračkami
Mikroorganismy chlamydií napadají zejména pohlavní orgány a plíce, posléze klouby, srdce a mozek. Přenáší se zejména pohlavním stykem, nedostatečnou hygienou a při porodu od nakažené matky. Nakazit se můžete při vaginálním, orálním i análním styku. Nepříjemným zjištěním je fakt, že nákaza se šíří i prostřednictvím sexuálních hraček.

Náš tip: Nová pohlavní choroba útočí: A šíří se opravdu rychle!
U mužů vyvolává bakterie Chlamydia trachomatis nejrůznější zánětlivá onemocnění pohlavních a močových orgánů.Nejčastěji bývá postižena močová trubice, nadvarle, konečník, spojivka oka.

Pokud se projeví jak v oku, tak v močové trubici a postihne i klouby, nazývá se toto postižení Reiterův syndrom. Až 50 % mužů nemá žádné nebo má pouze velmi nenápadné projevy.

U žen nákaza vede k neplodnosti
Velmi ohroženou skupinou jsou gayové. Při nechráněném sexuálním styku do konečníku u gayů může být chlamydie původcem proktitidy (zánětu konečníku) nebo dokonce i předstojné žlázy.Inkubační doba je 1-2 týdny.

U žen vyvolává infekce Chlamydia trachomatis zánět čípku, velmi často také zcela bez příznaků.Avšak komplikace neléčené infekce může vést i k závažným gynekologickým zánětům s následným rizikem mimoděložního těhotenství nebo neplodnosti. A častý nebo dlouhodobý zánět bývá často označován také za vstupní bránu pro rakovinu.


Jak se ale chránit?

vyhýbat se náhodným sexuálním partnerům a PŘEDEVŠÍM nechráněnému sexu
již při minimálním podezřením na infekci vyhledat lékaře a trvat na vyšetření. Ale to je jenom něco málo o chlamydiích, co bylo zveřejněno !

., 10.03.2013 12:09:18, IP: ***.***.252.252, #175075
kdo chlamydiozu prošvihne a nechá chlamydie množit, tak se mu časem objeví několik nemocí i nevyléčitelných, doktoři a zdravotnictví to neléčí, každý je strůjcem svého štěstí, pozor na to !!!
        Předchozí   1 .. 120121122123124125126 .. 135      Následující
Přidat příspěvek k tématu chlamydie
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.