Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Léčitelé

Marie, 10.06.2022 19:30:19, IP: ***.***.168.39, #239357
S paní Chudovou mám výborné zkušenosti. Měla jsem závažné onemocnění a lékaři mne jen připravovali na to co mne čeká. O paní Chudové jsem se dozvěděla náhodou a šla k ní spíše ze zvědavosti. Překvapilo mne co vše věděla. Po jejím zásahu a léčení jsem úplně zdravá a moje výsledky u lékaře jsou v naprostém pořádku. Mohu jen a jen doporučit.
Lukáš, 17.06.2022 6:12:43, IP: ***.***.44.193, #239369
Eva Chudová má úžasný dar léčení a pro druhé obětovala svůj život. A stále pro druhé žije. Mně osobně pomohla s léčením psychiky a těla. Je jedinou, která mi řekla o mém stavu potřebné informace, které postupně s působením energie vedli k vyléčení. Pokud byste ji blíže poznali, tak sami usoudíte, že je to paní s velkým srdcem bojující za lásku.
Helena, 21.06.2022 20:00:40, IP: ***.***.168.39, #239383
Celý život budu jen a jen děkovat, že jsem mohla poznat paní Chudovou. Dozvěděla jsem se o této úžasné paní v mém téžkém období života. Zrovna jsem vyslechla od lékařů vážnou diagnózu. Byla jsem ve stavu, že jsem byla odhodlaná jen čekat na konec. Díky paní Chudové jsem naprosto zdravá s chutí do života.
Monika, 25.07.2022 17:52:55, IP: ***.***.14.121, #239475
Dobrý den.Znam pani Avku Chudobou asi tri roky.Zachranila mi život.Vylecila mi strašnou nemoc a zbavila karmických starosti a bolesti.A po tezkých zdravotných komplikaich u mého manžela zahájila terapii a je úplne v pořádku.Je to nejskvělejší člověk na této planetě a pomohla tolika lidem.V celém mém životě ji budeme s manželem vděční za uzdravení.
Marie, 16.09.2022 20:50:43, IP: ***.***.178.190, #239635
Paní Chudová je manipulatorka a zlodějka, která si svoji manipulaci s lidmi vydělava peníze, umí pracovat s lidskou psychikou a tím možná se zdá že někoho vyléčí ale není to pravda.
Helena, 21.09.2022 12:08:15, IP: ***.***.168.39, #239651
Dobrý den, musim se připojit k Monice, že paní Chudová je nejskvělejší člověk na světě. Zachránila mne i mého manžela a dokonce i psa. Komu jsem dala na ni kontakt, tomu pomohla. Říká pravdu, nepřetvařuje se a to někdo neunese. Ale pravda je někdy nepříjemná a každý to neustoji. Paní Chudové záleží na každém člověku. Každý se rozhoduje sám za sebe. Nikoho k ničemu nenutí. Přitom sama ví víc než kdokoli z nás. Máme Jí jen děkovat, že je tu pro nás a ne obviňovat. Díky díky díky
Anonym, 20.10.2022 12:28:34, IP: ***.***.178.190, #239805
Paní Chudová nás podvedla, okradla o peníze a nepomohla, žádné andělské schopnosti nemá, pouze umí léčit energií a ne každého, navíc její jednání je šílené. Chcem na ni podat žalobu kdyby se chtěl někdo připojit, dejte vědět.
Anonym, 11.12.2022 16:08:08, IP: ***.***.75.14, #240208
Paní Chudova je velkou manipulatorkou lidských duši
Anonym, 18.12.2022 8:51:27, IP: ***.***.178.190, #240236
Paní Chudová je velká podvodnice, kdo se bude chtít přidat k žalobě ozvěte se na pusi.nka zavináč seznam cz
Henrieta, 30.12.2022 19:47:38, IP: ***.***.34.248, #240319
Mě zachránila nohu. Nechápu proč na ni nadávate . Měla jsem flegmonu a to nebylo jen o noze.V klidu ji nechte odpočívat. Umřela..
DruDG, 21.01.2023 8:39:45, IP: ***.***.224.184, #241387
Paní Eva Chudová byla nejúžasnější člověk kterého jsem v poslední době potkal. Docela hodně mě osobně a mé rodině pomohla. A také pomáhala mojím známým. Znal jsem osobně jednu paní z 4 st rakoviny prsou a s metastázy po celém těle kterou p.Chudová z toho dostala a po roce ta ženská porodila dítě, lékaři byly s toho překvapení, pak bohužel zase se svěřila klasické medicíně a po nasazení hormonální léčby umřela, roční ditě zustalo z babičkou :( V době COVIDu vyráběla léky a stovkám lidí opravdu zachránila život. Byli neskutečné případě uzdravení. Málo kdo o tom léku věděl a málo ke komu se to dostalo jinak by to mohlo opravdu zachránit desítky tisic lidí. Pani Chudová opravdu byla velmi čistá a otevřená duše která chtěla pomoct všem. Je druhá věc pokud na to někdo nevěří a je k jeji způsobu léčby skepticky tak to mu samozřejmě nepomůže. Jak jsem se dozvěděl že pani Chudová zemřela tak byl jsem z toho šokovaný. Možna někdo ví co se stalo a na co zemřela? Budu velmi vděčný za info. Nemam bohužel kontakt na její bližší okolí.
Salyna, 19.04.2023 9:43:50, IP: ***.***.41.2, #241683
Dozvěděla jsem se, že paní Chudová zemřela, mému manželovi nepomohla, ale i přesto jí děkuji, že se o to pokusila, tenkrát jsem věřila, že z toho manžela dostane, ale nedostal, tak jsem jí prostě věřit přestala, ale nyní jsem se doslechla zajímavé info, které mi utvrdilo v tom, že měla velké schopnosti a stále něco existuje.
        Předchozí   123      Následující
Přidat příspěvek k tématu Léčitelé
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.