Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > rakovina slinivky břišní

Diskuse - rakovina slinivky břišní

Brunda, 23.6.2020 8:52:49, IP: ***.***.81.18, #234072
Pro Maja,jaký byl průběh zjištění?Mě teď navíc začali bolet nohy a svědit.
Maja, 23.6.2020 9:22:13, IP: ***.***.94.241, #234073
Začal mě bolet podle mne žaludek a svědila mě pokožka. Následovalo gastro vyšetření, ultrazvuk, CT, biopsie a nakonec magnetická rezonance. Nohy mě nebolí, občas břicho vpravo, ale po chemě se mi ulevilo. Neřeším, co nevyřeším...cítím se dobře vzhledem k diagnoze, myslím pozitivně...
Iveta, 5.7.2020 22:26:46, IP: ***.***.99.186, #234146
Tak už podruhé. Nejdřiv přítel (po dvou letech), teď teta po osmi měsících. Chtěla bych sem napsat něco pozitivního, ale.... Přeju všem s touto nemocí hodně štěstí a jejich blízkým taky, užívejte si společné chvíle sejděte, moc to neoddalujte a hlavně si řekněte vše, co jste si netroufali říct.
anonym, 6.7.2020 8:06:07, IP: ***.***.242.241, #234147
rakovina = viry
Leona, 12.7.2020 0:28:02, IP: ***.***.124.106, #234168
Před více než rokem jsem si pročítala tyto diskuze na téma rakovina slinivky. Říkala jsem si, co nás čeká, jak to všechno asi zvládneme ? Mému manželovi diagnostikovali rakovinu slinivky na konci ledna 2019. Nešlo operovat. Následovaly 4 chemoterapie, s tím, že se možná dostane do studie do Hradce Králové. Bohužel neprošel ktitériemi......tak léčbu přerušil. Chtěl si svůj zbývající čas s námi užit. Celé 4 měsíce byl plný síly. Projel si na kole svůj kraj a místa,kde prožil dectvi, byli jsme společně na par dni v Luhačovicích, postavil plot, vyměnil sprchový kout....na konci srpna začaly bolesti.Dopředu připravena na nejhorší, jsem zavolala do Zabrehu na Moravé, kde jsem si vyčetla že je hospicová péče. Udělala jsem to nejlepší co jsem mohla. Manžel dostal tu nejlepší péči, co mohl. V nemocnici by dávno umřel bolestí. 8 měsíců dostával morphin. Dávky se stupňovaly více a více.Sestřičky, i doktorka k nám jezdily a podle potřeby upravovaly dávky. Prožívali jsme s dětmi strašné období. Nejhorší bylo, že jsme mu opravdu nemohli nijak pomoci.Zemřel v květnu 2020 v 53 letech, na obrovských dávkách morphinu 16 ml/hod a midazolamu. Prošel si vším, co tu zaznělo. Zvracení, průjmy, bolesti, zácpa a další.Apeluji na všechny, co nevědí a tapou...... domácí hospic je to nejlepší pro ty, o se rozhodnou pro to nejodvážnější...to je, postarat se o milovaného až do konce.
Honza, 14.7.2020 13:02:20, IP: ***.***.104.0, #234171
Tata mi zemrel loni v dubnu. Po 16 mesicich od diagnozy. Dle doktoru zazrak, ze tak dlouho. Az do posledniho tydne byl sobestacny. Hodne se sem vracim cist. Co mu hodne pomohlo, ale lekari o tom nechteli slyset. Ovosan a fenixovy slzy. Zlom nastal v momente, kdy prestal mit chut k jidlu a bohuzel jedl mene a mene. Nejdrive vynechal maso. pak vice a vice spal a nemel sanci dohnat tu ztratu kalorii. Vsem preji hodne stesti
Jana Docekalova, 24.10.2020 22:57:13, IP: ***.***.133.31, #234617
Dobrý večer před pár dny jsem se dozvěděla že má moje maminka rakovinu slinivky Mamince je 81 let takže ji řekla P Doktorka že se už s tím bohužel nedá nic dělat jen podávat opiaty byla bych ráda za každou radu která by mě mamince prodloužila život třeba jen o měsíc dva Byla bych šťastná moc bych si přála ještě s ní prožít tyto svátky vánoční Předem děkuji za každou radu jsem moc smutná víte ještě jednou Dekuji
Jana Docekalova, 24.10.2020 22:59:03, IP: ***.***.133.31, #234618
Dobrý večer před pár dny jsem se dozvěděla že má moje maminka rakovinu slinivky Mamince je 81 let takže ji řekla P Doktorka že se už s tím bohužel nedá nic dělat jen podávat opiaty byla bych ráda za každou radu která by mě mamince prodloužila život třeba jen o měsíc dva Byla bych šťastná moc bych si přála ještě s ní prožít tyto svátky vánoční Předem děkuji za každou radu jsem moc smutná víte ještě jednou Dekuji
Jana Docekalova, 24.10.2020 23:00:33, IP: ***.***.133.31, #234619
Iveta, 27.11.2020 23:04:37, IP: ***.***.99.186, #234792
Pro Janičku, vím, že jste smutná a doufám, že to maminka zvládne. Bohužel nevím žadnou radu jak to prodloužit. Buďte a mluvte s maminkou teď. Hodně štěstí a držte se.
        Předchozí   1 .. 322323324325      Následující
Přidat příspěvek k tématu rakovina slinivky břišní
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes1:06
69 reakcí

podváha

Je mi 16 let, měřím 150cm a vážím 42kg je to normál? Chtěla bych přibrat aspoň 3 kila ale nejde to.

Asli
včera22:14
91 reakcí

nekvalitní pleť a vlasy

taky mám klipy a kupuji si je z hotstyle. Jsou skvěle a kvalitní

Simona
včera22:12
19 reakcí

Nadměrné maštění vlasů

mám klipy z hotstyle, protože mam jemne vlasy, takže jsem jim takhle dodala objem a vlasy si pravidelne hydratuji kokosovym a arganovym olejem. Dávám... (zkráceno)

Anonym
včera13:38
172 reakcí

vyčerpáni,unava,oslabena imunita

nejlepší jsou probiotika . Je to lek na všechno

Anonym
včera13:11
64 reakcí

Přírodní afrodiziaka

čokolada, vinko, jahody, španělské mušky. Kombinace těchto potravin nam vždycky zaručí krásný sex

Lea
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.