Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > rakovina slinivky břišní

Diskuse - rakovina slinivky břišní

V, 6.4.2020 13:04:05, IP: ***.***.120.71, #233753
Moje kamarádka má nádůrek slinivky břišní, zatím neví jestli je zhoubný, má jít na operaci. Ale chci se zeptat, má nárok na plný invalidní důchod? Do starobního má ještě 3 roky. Děkuji za odpověď!
V, 6.4.2020 13:04:59, IP: ***.***.120.71, #233754
Moje kamarádka má nádůrek slinivky břišní, zatím neví jestli je zhoubný, má jít na operaci. Ale chci se zeptat, má nárok na plný invalidní důchod? Do starobního má ještě 3 roky. Děkuji za odpověď!
V, 6.4.2020 13:05:28, IP: ***.***.120.71, #233755
Anonym, 7.4.2020 9:19:15, IP: ***.***.229.40, #233758
Dobry den,moje maminka s touto nemocí žila 3 a půl roku.Nejprve podstoupila operaci pomocí nanoknife a chemoterapie.Rok byla uplně v pořádku.Po roce se nemoc vrátila a podstoupila dalsí serii chemoterapií.Vše bylo zas rok dobré.PT CT neukázalo žádný nádor a mysleli jsme že se uzdravila.Ted v listopadu 2019 jí bohužel opět našli nádor na slinivce a metastáze.Udělali jí přemostění žaludku,aby mohla jíst ,ale další chemoterapie už nezvládla.Přidala se pak ještě tromboza.Zemrela ted v Březnu 2020.Měly jsme jí doma do poslední chvíle.Držím palce všem,kteří s touto nemocí bojují
Petra, 17.5.2020 0:51:15, IP: ***.***.179.142, #233938
Brunda, 6.6.2020 19:48:35, IP: ***.***.4.14, #234024
Dobrý den, Asi 4měsíce mám problémy,začalo to na začátku února po antibiotikách,průjmy, úbytek váhy do teď asi 7kg, vyšetření na CT-zvětšená část těla a ocasu 33mm,odeslán na eus-závěr chronická nepokročila difúzní neobstrukční pankreatitida,igg4:3,05 v.s autoimunitní, hrůza ale zaradoval jsem se,včera výsledek elastázy nad 500,což nekoreluje s eus, tudíž mě čeká MR a mé příznaky se moc nehodí na chp., tudíž mám strach z nejhoršího, ještě nemám termín,ale počítám zase nějaký měsíc, tudíž si nedovedu představit jak by se to dalo eventuálně radikálně řešit,po takovém čase.Závěr je zatím takový:bez kalcifikací,bez ložiskových změn,choleodchus je nerozšířený,anechogení lumen.Lymfatické uzliny v okolí pankreatu nejsou zvětšené.
Brunda, 6.6.2020 19:52:49, IP: ***.***.4.14, #234025
Dobrý den, Asi 4měsíce mám problémy,začalo to na začátku února po antibiotikách,průjmy, úbytek váhy do teď asi 7kg, vyšetření na CT-zvětšená část těla a ocasu 33mm,odeslán na eus-závěr chronická nepokročila difúzní neobstrukční pankreatitida,igg4:3,05 v.s autoimunitní, hrůza ale zaradoval jsem se,včera výsledek elastázy nad 500,což nekoreluje s eus, tudíž mě čeká MR a mé příznaky se moc nehodí na chp., tudíž mám strach z nejhoršího, ještě nemám termín,ale počítám zase nějaký měsíc, tudíž si nedovedu představit jak by se to dalo eventuálně radikálně řešit,po takovém čase.Závěr je zatím takový:bez kalcifikací,bez ložiskových změn,choleodchus je nerozšířený,anechogení lumen.Lymfatické uzliny v okolí pankreatu nejsou zvětšené.To čekání je ubíjející
Brunda, 6.6.2020 19:54:03, IP: ***.***.4.14, #234026
Dobrý den, Asi 4měsíce mám problémy,začalo to na začátku února po antibiotikách,průjmy, úbytek váhy do teď asi 7kg, vyšetření na CT-zvětšená část těla a ocasu 33mm,odeslán na eus-závěr chronická nepokročila difúzní neobstrukční pankreatitida,igg4:3,05 v.s autoimunitní, hrůza ale zaradoval jsem se,včera výsledek elastázy nad 500,což nekoreluje s eus, tudíž mě čeká MR a mé příznaky se moc nehodí na chp., tudíž mám strach z nejhoršího, ještě nemám termín,ale počítám zase nějaký měsíc, tudíž si nedovedu představit jak by se to dalo eventuálně radikálně řešit,po takovém čase.Závěr je zatím takový:bez kalcifikací,bez ložiskových změn,choleodchus je nerozšířený,anechogení lumen.Lymfatické uzliny v okolí pankreatu nejsou zvětšené.To čekání je ubíjející
Brunda, 6.6.2020 19:54:13, IP: ***.***.4.14, #234027
Brunda, 6.6.2020 19:54:57, IP: ***.***.4.14, #234028
Brunda, 6.6.2020 19:56:01, IP: ***.***.4.14, #234029
Brunda, 6.6.2020 20:00:24, IP: ***.***.4.14, #234030
Dobrý den, Asi 4měsíce mám problémy,začalo to na začátku února po antibiotikách,váhy, úbytek váhy do teď asi 7kg, vyšetření na CT-zvětšená část těla a ocasu 33mm,odeslán na eus-závěr chronická nepokročila difúzní neobstrukční pankreatitida,igg4:3,05 v.s autoimunitní, hrůza ale zaradoval jsem se,včera výsledek elastázy nad 500,což nekoreluje s eus, tudíž mě MR a mé příznaky se moc nehodí na chp., tudíž mám strach z nejhoršího, ještě nemám termín,ale počítám zase nějaký měsíc, tudíž si nedovedu představit jak by se to dalo eventuálně radikálně řešit,po takovém čase.Závěr je zatím takový:bez kalcifikací,bez ložiskových změn,choleodchus je nerozšířený,anechogení lumen.Lymfatické uzliny v okolí pankreatu nejsou zvětšené.To čekání je ubíjející
Brunda, 6.6.2020 20:00:40, IP: ***.***.4.14, #234031
Dobrý den, Asi 4měsíce mám problémy,začalo to na začátku února po antibiotikách,váhy, úbytek váhy do teď asi 7kg, vyšetření na CT-zvětšená část těla a ocasu 33mm,odeslán na eus-závěr chronická nepokročila difúzní neobstrukční pankreatitida,igg4:3,05 v.s autoimunitní, hrůza ale zaradoval jsem se,včera výsledek elastázy nad 500,což nekoreluje s eus, tudíž mě MR a mé příznaky se moc nehodí na chp., tudíž mám strach z nejhoršího, ještě nemám termín,ale počítám zase nějaký měsíc, tudíž si nedovedu představit jak by se to dalo eventuálně radikálně řešit,po takovém čase.Závěr je zatím takový:bez kalcifikací,bez ložiskových změn,choleodchus je nerozšířený,anechogení lumen.Lymfatické uzliny v okolí pankreatu nejsou zvětšené.To čekání je ubíjející
Maja, 22.6.2020 15:51:32, IP: ***.***.94.241, #234068
V prosinci jsem začala mít potíže - bolest břicha, v lednu dianostikována rakovina slinivky. Podstoupila jsem chemu, ted´mám pauzu, užívám léto Po chemě zmenšení nádoru. Je mi 51 let - nikdy jsem nekouřila, alkohol výjimečně, sportuji...nevím, jak to bude dál a jak dlouho tady budu :-( Bojuji za podpory rodiny a přátel. Léky proti bolesti fungují, enzymy na trávení také. Užívám si dnů...
Brunda, 23.6.2020 8:49:40, IP: ***.***.81.18, #234071
Pro Maja,jaký byl průběh zjištění?
        Předchozí   1 .. 321322323324325      Následující
Přidat příspěvek k tématu rakovina slinivky břišní
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes20:43
214 reakcí

Patní ostruha

Před 3lety zjištěna ostruha. Absolvovala jsem vše. Laser, obstřik do paty 6x, razovou vlnu 8x, ortopedické vložky přímo na míru, podpatenky ve všech... (zkráceno)

Anonym
dnes19:25
106 reakcí

vypadavani vlasu

Zkoušela si nějaké vitamíny? Kamarádka měla podobný problém a když už zkusila všechny možné doplňky stravy, šampony a vitamíny a nic ji nepomohlo,... (zkráceno)

Týna
dnes19:13
89 reakcí

nekvalitní pleť a vlasy

když jsme u těch vlasů, je tu někdo, kdo by mně uměl poradit nejake clipy na culák, abych ho měla dlouhy a nebylo to poznat, že mam příčešek?

Eva
dnes16:41
2 reakcí

Batoh do školy

Zdravím, my jsme pro tento školní rok vybrali batoh značky Baagl a je super. Synovi se moc líbí a já jsem spokojená, protože má ergonomicky tvarovaná... (zkráceno)

Maruška
dnes3:57
18 reakcí

masáže

Masáž je pro mě něco, co mi dokáže přinést naprosté uvolnění. Dlouhá léta jsem chodil na masáže klasické, potom jsem ale vyzkoušel nuru masáž u... (zkráceno)

Roman
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.