Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Alkoholismus zcela vážně

Cidro, 20.07.2010 13:47:26, IP: ***.***.72.18, #97006
No, ona ta diskuze fungovala dobře do té doby, než jsi sem vlezl ty. Ty totiž svým chlubením zk**víš na co přijdeš. To ti ani trochu nedochází, protože na to nemáš mozkové závity. Proč jsi všude tak neoblíben a nenáviděn ? A závistí to fakt není, to mi věř.
...., 20.07.2010 14:08:34, IP: ***.***.54.254, #97008
Myslím, že když budete ignorovat ty jeho sprostoty, sebechválu a vůbec všechno, že ho to nas...ere nejvíce. Hrůza i já z něho píši sprostě.
I z těch poskytnutých údajů to neměl a dnes se dozvěděl, že ani nemá lehké. A obdivem k němu mnoho nevzhlížejí. A to škoda, že na úřadě jsou dovolené skoro bez lidí.
Jana, 20.07.2010 14:33:23, IP: ***.***.217.2, #97012
Rozesmála mně sledujka, prej-nazdar!Jak se to s janem baví, nazdar.
Když, 20.07.2010 14:36:16, IP: ***.***.217.2, #97013
mně vadí, že se chválí málo, je to takový skromný, malý podnikatel,pomáhá kde může,nepije, ale myslím si, že to má jen on ve své hlavě.Určitě žere prášky, fetuje,vydržme, půjde on.A že nás pozval, co?
sledující...., 20.07.2010 14:37:22, IP: ***.***.72.18, #97014
Zdravím pane Cidrych. Já přiznávám, že jsem na vaší osobě závislá. Jste supr chlap.
JCskutečný, 20.07.2010 14:56:36, IP: ***.***.129.91, #97015
Myslím svoloči ,že by jste měli psát k tématu alkoholismus a kouření. Příspěvek v 14:08 anonymní nula nemůže nas*at , jsi další šedivá myš .Mě je jdeno kdo s obdivem pro mne je důležitá má abstinence a čistý dech .Vám z něj smrdí tabák a ještě faleš. Od rána plodíte kraviny a nemá to hlavu a ani patu . Hrůza jak anoynymní svoloč prudí. Proč se vy hrdinové nepodepíšete. Krysy němkyně měli v ocase jed a vy ho máte v jazyku a hlavě. Vy mne nikdy nebudete ignorovat ,nemáte vnitřní disciplínu .Jak říkám KAŠPÁRCI NA NITI . A pište už konečně k tématu .Dnes jsem se dozvěděl co jsou nekteří lidé za kriplyale to je jak jsem četl všude ve světě. Vy se radši nad sebou zamyslete a přestante kouřit a chlastat ,NULY
JC, 20.07.2010 14:57:20, IP: ***.***.129.91, #97016
4444 ano pravda
JCskutečný, 20.07.2010 14:58:58, IP: ***.***.129.91, #97017
Stříbrných stříkaček stříkalo přes 4444 obyčejných nul .Perfektní a lehce srozumitelné.
..., 20.07.2010 15:04:58, IP: ***.***.30.18, #97018
Třeba chtěla říct.No nazdar:
b, 20.07.2010 15:09:09, IP: ***.***.30.18, #97019
Teda Cidrychu,být takhle nas*atý celý den,ty seš teda nátura.Nás je na tebe hodně,ale ty kolem sebe musíš mlátit.To je zábava.
...., 20.07.2010 15:51:00, IP: ***.***.54.254, #97021
pane. Ještě jednou, mám s Vámi neuvěřitelnou trpělivost.
Zapamatujte si ..pár teček, ještě nikdy nepil a nekouřil.
Svoje si doplňte. jsem hnusný dob...ytek, já to do sebe pral po hrstech a lil po vědrech. To než ze mě vyjde, tak budu slavit stříbrnou svatbu.
A s těmi anonymy jste již otravný. Víte, že tyto diskuze jsou právě proto, aby Ti , kdo se chtějí poradit nebo svěřit měli volnost ve svých sděleních.
Každý nechce svým pobytem na diskuzích jen onanovat nebo prezentovat umdlévající firmu.
Když Vám napíši například Karel Drobný, tak co Vám to pomůže.
Že na sebe skoro koukáme, ale že je člověku stydnu z takové postavy ?? To Vám pomůže.
Zkuste Vámi oblíbenou IP adresu. Chudáku
...., 20.07.2010 16:00:07, IP: ***.***.54.254, #97023
jo a ještě jedna noticka
Když nechápete psaný text....viz. Vaše nemá to hlavu ani patu..., Tak ať Vám to někdo převysvětlí.
Zajímavé, že úplně stejnou větu používá i sledující..., ale to je jistě jen náhoda , že ??
Někdy si dokonce myslím, že zkusím si zapálit a něco si naleju, abych věděl co jste na tom celá ta léta viděl a jestli se dá vůbec věřit, že to vyprchá a můžete mít ten čistý dech.
Ale ještě jednou, k tomu tématu, zde to není o tom Vašem věčném kouření. Tato diskuze, ne web, je o alkoholismu. Nevím co je na tom k nepochopení.
Dlouhou dobu jsem nezaregistroval Vaše 28+12 - nezměnilo se něco ?? 32+18 ???
JCskutečný, 20.07.2010 16:21:54, IP: ***.***.129.91, #97024
Ale ono je to vše úplně jinak .Polovička z Vás jsou opilci a kuřáci neschopni se sebou něco dělat .Závist a ubohost to je Váš prapor. Jste bez chuti a se zápachem vlastní ubohosti. Proč jste zde .Je to o alkoholismu a kouření. Tak když dedukuji tak jak píšeš JE NÁS HODNĚ ale braku . Dáte mi za pravdu ,že sem nepůjdou slušní a vyrovnaní lidé třeba jako já ,ale lidé co mají s pitím problém anebo s kouřením Sledující a Zdenička ,Zdenička má muže alkoholika tak hledala informaci ( chudák netušila ještě co jste za sebranku někteří -rozeberte si na sebe svoloč ,sebranku podle toho jak se cítíte) Tak a já spokojený sám se sebou výtvarné novinky a daří se a proč tedy nas*atý? Proč dloholetý nekuřák 29 let vyrovnaný abstinent 29 let by měl být nas*atý. Nechápu .Vždyt vy kašpaři z Vás mám akorát prču a může Vás být jak říkají rusáci NAS MNOGO Ano mnogo ale chudáků ubohých bez znalosti a schopnosti normální diskuze o alkoholismu a nekuřáctví. Tady máte sbírat body .O vědomostech o pití ,abstinenci,nekuřáctví ne vy ale já to mám v malíčku ,proto také ta dlouholetá abstinence .To vy nikdy ale nepochopíte ,mrcasíte se o ubohostech ale proč je tato diskuze zde Vám nikdy nedojde. Jste duševní trosky a přesvědčil jsem se když jsem na doktorce založil "Spříznivkyni" tak za chvíly To samé -přiblblé příspěvky .Odešla Dáša,Iva,Ivetka spoustu dalších . Jako na svoloči .Tam máte ticho všichni jste se přestěhovali sem .Alkoholismus na doktorce ,opuštěn ,tedy skoro. Vy máte zábavu ale zde to mělo sloužit k něčemu jinému .Vás vzrušuje ta moje dlouholetá abstinence a vyvrcholíte při tom. Musím se smát to já mám normální sex .,Vy potřebujete 29+29 chacha .Víte je mi líto snahy Natury opravdu pomoci. Ale kefírek ode mne a nabídka ranního tělocviku Vám nevonělo. Vy radši si myslet ,že se bavíte .Omyl jste největší divadlo v mém životě .Tolik kašparů pohromadě jsem dlouho neviděl. ŠAŠCI do počtu .Této diskuzi jste ani jeden nic nedal .Ani zmínka o pití ,kouření a problémech .Jenom ramena na úspěšného ,vysmátého Jendu. Kdyby jste mě lépe četli ,tak by Vám došlo ,že jsem v životě dostal takový klystýr ,že se z Vás už ani nep**eru. Jsem vyčištěn a oproštěn od všeho zlého. Už mne nic nemůže překvapit ,zaskočit, Zvítězil jsem si y vybojoval svůj boj .Zvítězil jsem i nad špatným rozhodnutím českého soudnictví a zkrátka vybojoval jsem si své místo na slunci,. Vy někteří jste ani nedokázali položit cigarety a přestat chlastat .A vy mě ted říkáte Nas*atý ne VYSMÁTÝ jak kečup. Doporučuji zaměřit se na skutečné Vaše problémy a to je alkoholismus a cigarety ,drogy. Já si tyto problémy dokázal vyřešit sám. Hezký den přátelé a svoloči
JCskutečný, 20.07.2010 16:42:07, IP: ***.***.129.91, #97025
Vzácný pane ,máte mylné informace. Jako první INFORMACE A KROK k vyléčení je NETAJIT SE S LÉČBOU Je to mezi prvním upozorněním jak nastoupit úspěšnou cestu k abstinence. Věřím tomu ,že kdyby jste se museli zde zveřejnit ,tak by ubylo siláctví a nadávek na moji osobu. Právě anonymita vám dává křídla. Přečtěte si co píšete .Jenom negativa o mé osobě .Nic konkrétního o svém problému alkoholu .Nic ani anonymní poznatek,zkušenost, Tak zde nehrajte divadlo . Všichni mají volnost ve svém myšlení ,já nepíši a nepsal jsem třeba čtyři dny svátek a přísahám ,že ani jeden PŘÍSPĚVEK nebyl k tématu ale jenom jste mě probírali jaký jsem a co na chatě a další starosti .Dnes zase ,jako třeba vy .Co jste ted poradil .Umdlévající chudák jste akorát vy sám . Váš problém že máte postavu jak do praku že se člověče nestydíte takhle psát .Co takhle poradit jak na pití a nekuřáctví .Co vy na to. Dejte si kefírek to vám pomůže . Hezký den a pište k TÉMATU .
JCskutečný, 20.07.2010 17:16:27, IP: ***.***.129.91, #97026
Srdečný pozdrav sledující , Zdeničce si dovoluje poslati Jenda
        Předchozí   1 .. 289290291292293294295 .. 1077      Následující
Přidat příspěvek k tématu Alkoholismus zcela vážně
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.