Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Alkoholismus zcela vážně

br, 21.07.2010 7:05:59, IP: ***.***.114.236, #97064
JC, 16.7.2010 11:44
KP jsi prachobyčejný ČURÁK ŽENY ,MATKY mohou být nečesané,špindíry a d**ilky ale nikdy nemůže být u nikoho slušného MATKA -KURVA jak jsi napsal ty . Vždycky platí je to moje maminka at je jakákoliv . Porodila a dala život. Jsi pomalu jak ten vrah jak ubyl vlastní matku také žádná úcta. Jdi do p**ele znal jsem také jednoho inžynýry také dobytek přesně jako ty. Jestli přestanu psát ,tak kvůli takovým sprostým sviním jako jsi ty . Ty kecy že ženy by měli být všeobecně tabu vždyt kecáš něco jiného. To jak tituluji některé přípsěvky zde je něco úplně jiného ,žádnou ženu matku jsme ale nenazval jako ty KURVA . Jsi normální prachobyčejný dobytek a slušní lidé zde určitě nejsou názoru ,že matyk jsou kurvy . Ty nemáš vůbec žádnou úctu jsi horší obyčejného kriminálníka ale i ten má čest v těle . Ty se starej o své co napíšeš za kraviny sám a ne o druhé ,mají svůj rozum a i ty poslední zde nejsou takový dobytek jako ty a polib mi p**el a bud rád že žiješ.S tímhle jsem se nesetkal ani v base a že tam bylo lumpů dost .
br, 21.07.2010 7:07:11, IP: ***.***.114.236, #97065
JCskutečný, 16.7.2010 10:07
Zde jsi potvrdil co jsi za zkurvence to já bych o Tvé matce nikdy neřekl a zde se jasně potvrzuje ,že jste opravdu ta hovna u cesty .Mám tisíc způsobů ty k**téne si zjistit tvůj nick ale zde sem většiniu píší jenom ubožáci. Co se týká SNV tak jsem tam pracovl jako zástupce velitele režimu a ty nemáš ani na ty vězněné ty matky ctili. Jsi opravdu dobytek a nejsi žádný vysokoškolák .Rodiče z Tebe vychovali obyčejný sprostý dobytek., vyhozené peníze .Jak můžeš slovo lenoch přirovnat ke slovu k**va? Opravdu v base byli lidé třeba násliníci atd ale ty na ně nemáš ,protože jsi oproti nim normální lidská zrůda. Tak nějak jsem tě ještě bral ale zde jsi ukázal všem co jste někteří za hovna u cesty. Chyb ty posranej inžynýre tam máš jak máku . Polib mi p**el a děkuj bohu ,že si tě nezjistím.
., 21.07.2010 7:08:04, IP: ***.***.114.236, #97066
JCskutečný, 16.7.2010 05:20
KP inžynýrku ty jsi víc blbý než se zdá. Ty blbče v té dvojce ,kde jsem sloužil byl především recidivisti.když vám ukradnou auto tak běžíte na policii ,když vám zprzní dceru tak také a když vám rozbijou hubu a ležíte ,přinejlepším na vozíku tak co. Kdo musí Vás chránit.Popíráš existenci ochrany občanů nehledě jsem tam šel po vojně a také na vlastní žádost odešel .Nebylo to pravé povolání por mne ,nemám na to povahu. Ty inžynýrku ty že máš vysokoškolský diplom s takovým blbým rozumem? To se pak nedivím že to v naší republice jde všechno do p**ele. V 22:12 jsem už spal ,vstávám do práce. KP ty nemáš jméno jenom KP to může být také zkratka KRIPL KP
..., 21.07.2010 7:09:11, IP: ***.***.114.236, #97067
JCskutečný, 13.7.2010 12:36
Naduté prase odpovídám .Proč lžeš? Proč uvádíš nepravdy? Jenom zlomek Vaší docházky a zájmu.Přečíst si to může každý. 29.8.2009 a potom až 31.8.2009 nebo 5.9.2009 jeden 12.9.2009 jeden příspěvek,21.9.2009 jeden příspěvek. 23.9.2010 od Natury Měj se hezky a drž se .Tak se ted držte všichni a co tady tvrdíte o Vaši oblíbenosti v psaní příspěvků ,když jste třeba napsali jeden za 9 dní? Co lžeš, Děláš z toho zde že já to nicčím a co? Vždyt tady jenom napadáte a urážíte .Na doktorku nepíši a je tam to samé . Vy jste ty nuly nic k tématu neřeknete akorát závist a ubohost. Na svoloči jste chtěli abych tam nepsal ,že je to Vaše debata. A dnes ? Ticho po pěšině ani jeden příspěvek. Co příspěvek to lež. Pár vyjímek
Cidrychova, 21.07.2010 7:10:18, IP: ***.***.114.236, #97068
JCskutečný, 7.7.2010 13:28
Tak vysokoškolačko píše se ZÁKLADNÍ a ne ZÁLKADNÍ. Za to vaše gramatika je v pořádku. Kdybych vám opravoval vaše všechny chyby a překlepy tak nic jiného. Rozdíl Vysokoškolačka je nerudná a haštěřivá. Sledující je chytrá a milá. A mohl bych pokračovat do večera. Hodně blbštajnů kritizuje u zapálené cigarety a druzí zase rozumují ,že sem tam jedna flaška nevadí. Jejich chytrost spočívá ,že toto oznamují na DROGY,KOUŘENÍ,ALKOHOL .Pevnou vůli má více lidí ale ne vy . Chytří lidé udělali statistiky lidí ,kteří nekouří i po dvacetipěti letech ,ano jsou to pouhá 2% a tak jsem rád ,že jsem mezi nimi. Já nemám zástupce ,návrhy si dělám sám a také sklízím sám plody své práce. Komu se nelení tomu se zelení. Vy jste se ale vůbec nepovedla ,mě jenom tak trochu ta gramatika ale vy jste celá nakřivo milostivá chacha
Cidrychova, 21.07.2010 7:12:47, IP: ***.***.114.236, #97069
JCskutečný, 13.7.2010 16:03
Ano všichni umřem ale někdo dříve a proč? Protože se uchlastá,uhulí. Rakovina si vybírá svou další obět .Přednost mají kuřáci a opilci . Když si prohlédneme statistiky tak přednost mají právě vy kuřáci a pijani. Máte ale šanci -položte cigarety a přestante chlastat. Vydržíte déle žít. Umírání na lůžku s vědomím ,že jsme se sami zahrabali je skličující .Představte si máte rakovinu ,ležíte venku je hezky a slyšíte z nedalekého koupaliště u nemocnice výskot hrajících si dětí. Slyšíte jak skáčí a dovádí léto je tady .Prázdniny .Vy máte také prázdniny ale celoživotní, upoutáni na lůžku. Čumíte do stropu a čekáte až Vás sestřičky zase posraného omyjí a převléknou. Morfium už nezabírá a ani tmavé sluneční brýle nedokáží zastavit vaše horké slzy. Čekáte a je to dlouhé čekání. Pro Vás smrt vysvobození ,ale ona si dává na čas. Dává Vám ještě vychutnat ten zbytek vašeho zbabraného života. Necháte se spálit ? A co s majetkem co jste pracně vybudovali chata ,auto ,kdo s ním bude asi jezdit ? No kdo asi,nový milenec Vaší ženy si bude užívat bazénu a i Vaší krásné ženušky .Tak si klidně vypalujte a čekejte až Vám doktor oznámí .Pane máte rakovinu plic,prostaty,konečníku ,jater,hrtanu, a máte rok života a ten máte na to aby jste se rozloučili .Hezký den všem
Velice, 21.07.2010 7:25:05, IP: ***.***.20.27, #97070
krásně, kultivovaně, pravdivě napsaný příspěvek. Ale obávám se, že Cidrych se svým nízkým IQ není schopen pochopit text:-)))
Petr, 21.07.2010 7:34:51, IP: ***.***.217.2, #97071
Nezvykle po ránu rozněžnělý!Ty, jendo taky budeš slyšet výskot dětí na koupališti, když budeš umírat, co to zase řešíš?Možná tě přežiju, uzený dýl vydrží.Měl jsi nějaký divný sen, umírání, už tě tíží svědomí za ty kurvárny, co tu děláš?
06:52, 21.07.2010 7:44:04, IP: ***.***.127.228, #97073
JC JAN CIDRYCH PRAVDA O JC A JEHO SYNU ML:MARTIN LIŠKA?modrý nick Zlínský kraj,muž 35let záliby houbaření,práce se
dřevem-vyučen stolář truhlář.
foto tam měl muž ,který byl po smrti!Byl to alkoholik,který se upil.
Martin nám na otázku ,proč má fotku zemřelého člověka?
Odpověd zněla jen se srandy s prče!
Je to normální odpověd inteligenta?
Né že JC,to může říct chudák,kripl,h**no u cesty!
Yossarian, 21.07.2010 7:59:52, IP: ***.***.87.198, #97074
Teda Naturo dobře ti zničili diskuzi o alkoholismu !

Lidi proč to děláte .......proč řešíte celý dny toho chudáka JC..........víte jak se vevnitř zanášíte hnusem ?

Tady je hnusná energie a vy si jí vyloženě pěstujete , utíkejte pryč nebo z toho onemocníte ..........není dobrý celý dny tu psát .........
Cidro, 21.07.2010 8:12:01, IP: ***.***.72.18, #97075
Pane z hotelu, velice krásně jste to trefil a popsal. Ale mám obavy, že pan Cidrych toto nepochopí. Je to totiž na něj moc složité a moc dlouhé. Ve své zahleděnosti do sebe si ani náznakem nepřipustí, že máte pravdu ! Pro člověka, jako je on, zahleděného jen do sebe, by to byl nadlidský výkon. Pokud zjistí, že má někdo vzdělání, přímo ho to ničí a sžírá za živa, působí totiž na něj jak červený hadr na býka.
A ještě : moc se mi líbí slovo, které vytvořil a to je INŽYNÝRKU. V tom má jistě prvenství na celém světě !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fuj, 21.07.2010 8:31:00, IP: ***.***.87.198, #97077
lidi proč to děláte ?

baví vás se zanášet denně hnusem ??
06:52, 21.07.2010 8:37:57, IP: ***.***.127.228, #97078
vážený/á nečekejte od p.Jan Cidrych-odpověď.On V8m na pravdu neodpoví,nedovolí si Vám nadávat!Protože ,to co jest napsáno,ví že je PRAVDA!Na PRAVDU mlčí!Má strach,že by bylo napsáno více věcí na něj!!!!!
admin, 21.07.2010 8:55:20, IP: ***.***.87.198, #97084
no to se mi vůbec nelíbí co tu píšete celý dny ........zatrhnu vám to............okamžitě začněte psát k tématu a bez urážek, nebo nebudete psát vůbec ........
Josko, 21.07.2010 9:12:18, IP: ***.***.72.18, #97089
nehraj si na admina. Víme, že máš rozjetou paranoiu.

Judita nás nezajímá! Nás štvou psychopati Yoss a Cidrich! Hle, báječně byste se k sobě hodili! Fakt, bylo by to úžasné spojení! Takové přirozené!
        Předchozí   1 .. 291292293294295296297 .. 1077      Následující
Přidat příspěvek k tématu Alkoholismus zcela vážně
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.