Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

katka, 27.09.2013 22:16:00, IP: ***.***.70.144, #180112
Paní Jiřino,můžu se zeptat za jaky čas se vám začal výklad plnit?děkuji:)
Jana, 30.09.2013 2:23:01, IP: ***.***.129.27, #180148
Jdi už do někam s tou tvou Novotnou, jen si tady děláš reklamu sama na sebe. Novotná je pěknej povl podvodnickej. Hraje si na kartářku, dělá u toho divadlo a přitom ani něvěděla, že jsem vdaná a mám dvě děti!!, Prý mě čeká rozvod a 2 milenci, děti prý už mít nebudu a přitom máme malou holčičku. Už mě opravdu rozčilují ty podvodnice tady, co si píšou chválu a ptají se na oko sami na sebe, přitom nic neumí a jen zneužívají neštěstí jiných. Nemají ani mozek na to napsat si inteligentní komentář, je to stále dokola. Je mi z toho na blití vážení, takový hnus co se tu děje.
petrjan, 30.09.2013 20:17:19, IP: ***.***.225.143, #180164
Nevíte prosím na ni adresu ? jsem k ní objednán,ale nějak jsem ji ztratil
petrjan, 30.09.2013 20:17:39, IP: ***.***.225.143, #180165
Nevíte prosím na ni adresu ? jsem k ní objednán,ale nějak jsem ji ztratil
petrjan, 30.09.2013 20:17:43, IP: ***.***.225.143, #180166
Nevíte prosím na ni adresu ? jsem k ní objednán,ale nějak jsem ji ztratil
Ruda , 01.10.2013 13:35:06, IP: ***.***.116.201, #180179
adresa na tebe je na financnim urade ty de bilko co si tady na sebe porad pise reklamu a pta se sama na sebe, ty mas IQ zeleny pastelky
Rea Stephan, 02.10.2013 17:54:21, IP: ***.***.82.249, #180200
Dobrý podvečer, na tuto diskuzi mě upozornila moje bývalá kolegyně a stále kamarádka JaruPL. Přiznala se mi, že sem vložila komentář ohledně mé osoby. Což já nevěděla. Omluvila se mi a neví jak uvést vše do pořádku. Proto to dělám já a s velkým sebezapřením.Tak za prvé, absolutně netoužím po tom, aby o mě kdokoli cokoli psal. Nemám to zapotřebí. Za druhé nejsem cigánská podvodnice, která má potřebu někomu vybrat byt. A už vůbec nejsem primitivní nula. Prosím tedy tímto všechny diskutující, vynechte mě! Děkuji.
katka, 03.10.2013 12:18:37, IP: ***.***.70.144, #180216
P.Jano, ja u ní byla poprvé a nejmenuje se Novotná...a já dělam nějakou reklamu???psala jsem tady komentář poprvé a ten prvníí se mi nezobrazil tak jsem napsala ještě jeden!!a ten komentař nebyl žádna chvála ale byla to odpověd pro tu paní která chtěla vědět jestli ještě žije Paní N.takže se vzpamatujte a nešpinte lidi které neznáte!!!
martina, 03.10.2013 13:09:26, IP: ***.***.193.97, #180218
hledam kvalitni kartarku-doporuci mi nekdo kvalitu a ne kvantitu
tephnie Reová, 04.10.2013 19:51:11, IP: ***.***.129.34, #180271
Hele ty reo, alias katko alias xy - už jsi vážně trapná s tou sebereklamou a jak setady ptáš sama na sebe pod cizím jménem, jdi už s tím do haj zlu. Je vidět, že ty nemáš ani s duchovnem ani s kartářstvím nic společného, tak si tady přestaň hrát na něco co nejsi a běž konečně makat aby sis vydělala na účtzy a přestaň tady podvádět slušné lidi a zneužívat toho, že je někdo v těžké životní situaci. Takových podvodnických bl bek je tady už dost!!
katka, 05.10.2013 21:40:12, IP: ***.***.70.144, #180295
Tak vy mate dost opravdu!!!!!!!!!!!!! Co je tady tohle za diskuzi???? ja napsala jedné paní odpověd že Paní Novotová žije a vy mě hned tady špinite že to piše kdoví kdo a že si ta Paní děla reklamu???,vzpamatujte se!!tady člověk nemůže napsat ani komentař ke kartařce protože hned nějaka blbka jak pišete vy začne špinit normalní lidi kteří taky jsou nebo byli v těžké životní situaci jako ja!!!!Ubohé jste opravdu bežte se bavit někde jinde a nešpinte lidi kteří tady napišou názor!!!!!!
katka, 05.10.2013 21:41:50, IP: ***.***.70.144, #180296
A prominte že jsem se dovolila zeptat zda se výklady od Paní Novotové plní!!!!!!ja u ní byla a zajimalo by mě to zda tomu věřit nebo ne!!!!!
Ivana, 06.10.2013 16:54:40, IP: ***.***.32.88, #180312
No Kacko,tak to jsi možná jediná,co takto o ní píše.Schery kartářka je v Brně hodně známá a škoda,že není více takových kartářek,jako je ona.Chodím k ní pravidelně i s kamarádkou,protože její předpovědi vychází a jsme rádi,když má na nás čas,protože se dveře u ní netrhnou.
Lenka , 06.10.2013 17:27:18, IP: ***.***.129.28, #180313
Ano, i já souhlasím s paní, která zde píše o podvodnicích. Prošla jsem si dost webových stránek, protože jsem hledala dobrou kartářku a zjistila jsem že tyhle podvodnice jako je schery, upinka, Novotná, mesalinda apod, mají stále ty samé komentáře na webech a stále ty samé scénáře, kdy se jakoby ptají sami na sebe a vzápětí sami sebe vychválí do nebe a dají si sami na sebe kontakt. Vážení je to opravdu hnus co si tyto podvodnice dovolují, doporučuji hledat o nich na webu, je tam mnoho komentářů o jejich podvodech. Tyhle nuly nemají právo nikomu radit ani zneužívat to, že má někdo problémy, protože jsou to jen primitivní vygumované podvodnice, co nemají vůbec žádný dar na karty ani nic společného s duchovnem a ještě mají drzost pomlouvat zde jiné.Souhlasím i s další paní, že by lidé neměli chodit k primitivním osobám, že kartářka by měla mít vzdělání, protože jak může primitiv radit někomu s jeho primitivními a nezralými názory? Nota bene v duchovní oblasti plácají tyto primitivky nesmysly. Je to smutné kolik je zde podvodnic. Dalším problémem a podvodem zde jsou cigánské podvodnice, o kterých je nyní hodně varování v TV i na internetu s jejich podvody a lákání na karty. To jsou lidé opravdu tak hloupí, že chodí k cigánským zlodějkám a pritivním nevzdělancům pro radu??!!
katka, 07.10.2013 1:02:19, IP: ***.***.70.144, #180321
Já už jsem se do toho asi zamotala já psala o pani Novotové a chtěla jsem zjistit nějaké info o ní protože na netu jsem nic nenašla...jedině až tady a že se její výklady plní tak by mě to zajimalo,protože se mi zatim od ní nevyplnilo nic sice to je 3 tydny co jsem u ní byla ale i tak...byla jsem u kartařky poprve:)
        Předchozí   1 .. 158159160161162163164 .. 225      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.