Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

Marika, 29.10.2013 0:14:58, IP: ***.***.35.110, #180724
Madam, co se podepisujete Rea. Já osobně také nesnáším, když někdo někoho pomlouvá. nějaký čas se vracím na tyto stránky a na podobné a mám mezi přátele patří jěn dva skuteční lidé, co mají opravdové schopnosti. Ale narovinu Vám musím napsat, že k Vám bych nikdy karty nešla a to z několika velmi prostých důvodů. Za prvé, ti skutečně dobří, co mají dar nikdy nechodí na takovéhle stránky, protože mají tolik klientů a tolik práce, že na to prostě nemají čas. Za druhé, to Vaše sebevychvalování se opakuje i na jiných stránkách a webech, takže je každému jasné, že si píšete chválu sama na sebe a samochvála smrdí. Za třetí nechápu, jak si můžeze dovolit tady urážet slušné lidi, sama asi karty neumíte, když si zde na sebe píšete reklamu a ještě tu urážíte druhé? K Vám bych rozhodně nikdy nešla pro radu ani pro nějaký výklad, protože to Vaše jednání ukazuje, že nemáte s duchovnem vůbec nic společného a navíc se říká, kdo lže ten krade, že ano. Jsem ráda, že zde konečně lidé upozornují na podvodnice a na špatné zkušenosti, protože těch lidí, co opravdu umí a mají dar, je na prstech ruky, ale bohužel ten zbytek, to jsou podvodnice jako vy, které tady lžou, píšou si sami na sebe reklamu a ještě urážejí. Asi by chtělo prověřit zda ty pomluvy tady nešíříte vy sama, řekla bych že asi ano. Je smutné kam až mohou lidé klesnout a ještě mají tu drzost psát o sobě že vykládají karty. Hnus, opravdu.
Lucie, 03.11.2013 15:41:40, IP: ***.***.72.47, #180858
Tak jsem byla v létě znovu u p.Aničky Červené .Musím jen smeknout úžasem.Vše se plní do puntíku Anna Červená je skvělá.Doporučuji!!!:-)
jana , 04.11.2013 15:25:38, IP: ***.***.77.253, #180881
TO NENI REKLAMA!!!!!!!!! NEDĚLAM TO ZA PENÍZE. DĚLAM TO UPLNĚ Z JINEHO DŮVODU JE VIDĚT ŽE ŽE TI STAČÍ KARTAŘKA. TAK JDI K TOMU KDO TI, VYHOVUJE JA TĚ NENUTÍM. A JESTLI MAM ZAKLADKU??, NEBUDU TĚ URAŽET JE MI TĚ SPÍŠ LÍTO HEZKY A LASKYPLNY ŽIVOT POKUD TO U TEBE VŮBEC JDE BÝT ASPON OHLEDUPLNY. AROGANCE, EGOCENTRIZMUS OPATRUJ SE.
jana , 04.11.2013 15:49:01, IP: ***.***.77.253, #180884
TO NENI REKLAMA!! NEDĚLAM TO ZA PENÍZE.A CO JSI NAPSALA TAK, SE MUSÍM POUSMÁT.
fanynka, 06.11.2013 22:44:58, IP: ***.***.181.60, #180946
Dobrý den, hledám dobrou kartářku z Prahy. Dostala jsem kontakt na Ludmilu Kartouskovou, ale vůbec ji neznám. Máte s ní někdo nějaké zkušenosti, nejlépe s osobním výkladem, případně i jiné ? Děkuji za odpověď.
paja, 09.11.2013 13:13:53, IP: ***.***.111.62, #180987
Dobrý den-máte někdo zkušenost s kartářkou Šnoblovou od Pardubic??? děkuji
Zuzana , 09.11.2013 16:32:34, IP: ***.***.35.114, #180994
Přesně tak. Taky jsem (na doporučení) navštívila jednu známou kartářku. Ale byl to nářez... Nepřečetla z karet nic o mně, o mém současném životě, natož aby mi něco řekla do budoucna. Byly to podle mne jen bláboly, kdy se snažila aspoň do něčeho trefit, ale úspěšnost nulová. Zjistila jsem, že v 99 procenrech zde je to sebereklama a podvodnice ukazují stále stejné triky typu - Neznáte někdo kartářku XX? a vzápětí si sami na sebe napíší kontakt a vychválí se do nebe. Po zěch čpatných zkušenostech co mám bych už nikdy nejela k žádné neznámé, kdo nemá svůj web, o kom se nedá na internetu nic najít a nemá ani videa ani přednášky, abych zas nenalítla nějaké podvodnici, co si tu sama ne sebe dělá reklamu.Pouze dva lidé, které jsem navšrívila, mě nezklamali - paní Kludská a pan Petr K z Brna, oba jsou velmi známí, jsou s nimi rozhovory z TV apod, jsou o dost dražší ,ale skuteční odborníci. Osobně ale chodím spíš k panu Petrovi do Brna, protože u pí Kludské jsem byla 20 minut, zaplatila jsem 800Kč a zž me poslala domů. Pan Petr K se mi ale opravdu věnoval, bylo i dražší a dělá věci jinak než normální kartářky a je vidět, že umí a má ten dar, co zde moc lidí nemá.Všem přeji hezký den a opatrnost.
JANA, 11.11.2013 13:47:00, IP: ***.***.77.253, #181035
MUSÍM SE SMÁT NEBUDU URÁŽET BYLA BYCH UBOHA A NA TOMTO SVĚTĚ TRPÍME HLAVNĚ PROTOŽE SE NAPADÁME, URÁŽÍME, POVYŠUJEME, ATD. JÁ TI NEBUDU VYSVĚTLOVAT CO JE TAROT ZŘEJMĚ VÍŠ TOHO VÍC.OPATRUJ SE, AT NIKDY NEBUDEŠ POTŘEBOVAT KARTAŘKY A LEČITELE.
Tina, 15.11.2013 10:22:30, IP: ***.***.213.169, #181114
Dobrý den, hledám kartářku z Frýdku Místku, můžete mi prosím poradit? Slyšela jsem o paní Šokalové. Děkuji
luckaa, 19.11.2013 17:13:41, IP: ***.***.81.185, #181170
prosím nějaká dobrá kartářka svitavy,moravská třebová, litomyšl, polička nebo blansko?
Renata, 23.11.2013 19:11:43, IP: ***.***.150.208, #181263
Já osobně mám zkušenosti s vícero kartářkami. Poslední je ze včerejšího odpoledne, kdy jsem po telefonu mluvila s paní Lýdií. Chce vědět pouze jméno, věk a stav pak mluví sama co vidí v kartách. Žádné vyzvídání, nic nechce vědět. Jen čte z karet. Minulost, přítomnost, vztahy, zdraví, práce - vše vyčetla přesně tak jak se odehrálo nebo jak momentálně probíhá. Co se týká budoucnosti - nevím, je to brzo, ale řekla mi včera něco ohledně práce a věřte či ne, ale dnes mi přišla nabídka, která přesně odpovídá její předpovědi. Co na to říct - není to reklama na Lidušku, je to něco, co se opravdu odehrálo ani ne 24 hodin po její předpovědi. Kontakt je - paní Lýdie - 605 821 736. Je velmi milá, příjemná a sympatická.
Janka, 25.11.2013 14:13:00, IP: ***.***.116.197, #181299
Mě připadá nejvíce spolehlivý pan Petr K z Brna, a jsem mile potěšena, že nejsem jediná, kdo si ho zde chválí, protože to je člověk co opravdu umí, má ten dar a umí poradit a nasměrovat. je samozřejmě o dost dražší,ale peněz nelituji, protože jsem utratila více za kartářky, které mi jen poletly hlavu. radši si zaplatím odborníka abych věděla, než pak trnout strachy, co vyleze z některých podvodnic. Byla jsem i u zmíněné Lýdie a ostatních a řeknu Vám, že mi to připadá, že si tihle lidé píši sami na sebe chválu, protože do telefonu nebo při výkladu plácali úplné nesmysly.Za sebe doporučuji pana Petra K, ověřený odborník a narozdíl od těch podvodnic zde, má svůj web i videa, kde jsou rozhovory s ním.
nezabudka, 06.12.2013 23:17:02, IP: ***.***.224.244, #181513
Pekny vecer prajem ,to predomnou je tazky kaliber no myslim ,ze taky clovek na to doplati sam.Sam seba potresta.Poznala som velmi prijemnu pani z kartarkysvetla,pani Helen Stanku,prijemne vystupovanie a poradila mi na vlastne naklady ,prijemna to osobka ,skuste.Krasny vecer prajem.
jana, 12.12.2013 13:43:45, IP: ***.***.77.253, #181606
CHtěla jsem pouze říct že velká arkána ukaže na jaké frekvenci a jak je stará duše, já jsem tomu také nevěřila a navíc nedělám to za peníze, nedělám to skoro vůbec, jenom pro známé, jinak se tím nezabyvám. já se tím neživím. Jinak opravdu zamyslete se že některá kartářka vám pomůže a druhá né. Každy člověk má jasnovidné schopnosti to neni tak že dostal darod Boha Dar máte všichni, jenom nás brzdí emoce, logické myšlení atd. Prosím Vás neurážejte se aspon tady A raději si pomáhejme. Já ani netoužím po pravdě řečeno,aby jste volalali protože pokud zjistím že duše má nízkou vibraci tak je s tím velká práce ale to je na jiné povídání.A peníze si za to ani neberu protože vím že nesmim ani nechci.Mně osobně moc kartářky nepomužou většinou to dělají lidé s nižší frekvencí. Ale to je právě v pořádku. Jenom ty horetní sumy neuznávám. Máme si pomáhat. Děkuji. tak jenom tolik....
astrolog, 31.12.2013 22:14:40, IP: ***.***.157.103, #181896
Já byla u Kolářové a super.
        Předchozí   1 .. 160161162163164165166 .. 225      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.